Competició | TEMPORADA 2015-2016

prebenjami 7 | grup 21

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 13 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 51 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
CAN BUXERES, F.C.,A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 014 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 13 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 45 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA E.BRAFA,A 09 BADALONA, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
MARTINENC, F.C.,B 80 ESCOLA E.BRAFA,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 04 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 32 CAN BUXERES, F.C.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 80 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 08 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
BADALONA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 3 18-10-2015
MARTINENC, F.C.,B 72 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 37 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
CAN BUXERES, F.C.,A 82 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 39 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 60 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA,A
R
Descansa
Jornada 4 25-10-2015
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 73 ESCOLA E.BRAFA,A
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 90 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SINGUERLIN, C.F.,B 112 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 43 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
BADALONA, C.F.,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 5 01-11-2015
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,B 08 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 22 SINGUERLIN, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 34 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
CAN BUXERES, F.C.,A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 04 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA,A 28 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 6 08-11-2015
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 110 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
SINGUERLIN, C.F.,B 04 MARTINENC, F.C.,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 50 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
BADALONA, C.F.,B 21 CAN BUXERES, F.C.,A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 140 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 7 15-11-2015
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 02 SINGUERLIN, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 33 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 21 BADALONA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA E.BRAFA,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 8 22-11-2015
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 160 ESCOLA E.BRAFA,A
SINGUERLIN, C.F.,B
R
Descansa
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 40 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 25 MARTINENC, F.C.,B
BADALONA, C.F.,B 40 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 61 CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 9 29-11-2015
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 71 SINGUERLIN, C.F.,B
Descansa
R
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MARTINENC, F.C.,B 22 BADALONA, C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
CAN BUXERES, F.C.,A 100 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA E.BRAFA,A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 10 13-12-2015
SINGUERLIN, C.F.,B 33 ESCOLA E.BRAFA,A
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
R
Descansa
BADALONA, C.F.,B 100 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 100 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 06 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 11 20-12-2015
SINGUERLIN, C.F.,B 011 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa
R
BADALONA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 81 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA E.BRAFA,A 18 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 12 10-01-2016
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 100 ESCOLA E.BRAFA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 13 SINGUERLIN, C.F.,B
BADALONA, C.F.,B 18 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Descansa
R
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 42 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 07 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 13 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
CAN BUXERES, F.C.,A 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 13 17-01-2016
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 120 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SINGUERLIN, C.F.,B 01 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
R
Descansa
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,B 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 06 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA E.BRAFA,A 27 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 14 24-01-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
BADALONA, C.F.,B 12 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 42 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
CAN BUXERES, F.C.,A 10 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 80 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Jornada 15 31-01-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 45 BADALONA, C.F.,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 90 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 110 CAN BUXERES, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,B 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 12 ESCOLA E.BRAFA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
MARTINENC, F.C.,B 111 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SINGUERLIN, C.F.,B 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
R
Descansa
BADALONA, C.F.,B 60 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 17 21-02-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 113 MARTINENC, F.C.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 32 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,A 13 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 11 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 17 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa
R
BADALONA, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2016
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 15 MARTINENC, F.C.,B
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 02 CAN BUXERES, F.C.,A
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 121 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BADALONA, C.F.,B 44 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 19 06-03-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 41 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
MARTINENC, F.C.,B
R
Descansa
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 05 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 64 SINGUERLIN, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 17 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 09 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
R
Descansa
Jornada 20 13-03-2016
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 10 MARTINENC, F.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 20 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 04 CAN BUXERES, F.C.,A
BADALONA, C.F.,B 90 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 100 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 21 20-03-2016
ESCOLA E.BRAFA,A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 05 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
MARTINENC, F.C.,B 41 SINGUERLIN, C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 09 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CAN BUXERES, F.C.,A 64 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 08 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 22 03-04-2016
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,B 30 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 44 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 52 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
BADALONA, C.F.,B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 08 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 23 10-04-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 015 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 011 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
MARTINENC, F.C.,B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 11 BADALONA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 24 17-04-2016
SINGUERLIN, C.F.,B 07 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 20 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
BADALONA, C.F.,B 52 MARTINENC, F.C.,B
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 011 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 62 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 25 24-04-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 12 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 41 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 010 BADALONA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B
R
Descansa
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
CAN BUXERES, F.C.,A 73 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Jornada 26 01-05-2016
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 70 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 05 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
BADALONA, C.F.,B
R
Descansa
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 33 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 45 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 18 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 93 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 27 08-05-2016
ESCOLA E.BRAFA,A 111 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
SINGUERLIN, C.F.,B 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 61 BADALONA, C.F.,B
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
MARTINENC, F.C.,B 80 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 32 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 28 15-05-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 16 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
BADALONA, C.F.,B 61 SINGUERLIN, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 03 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 011 MARTINENC, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 71 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 32 ESCOLA E.BRAFA,A
Jornada 29 22-05-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 40 ESCOLA E.BRAFA,A
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B 22 BADALONA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MARTINENC, F.C.,B 30 CAN BUXERES, F.C.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 30 29-05-2016
BADALONA, C.F.,B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Descansa
R
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 62 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 012 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,A 120 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 13 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA E.BRAFA,A 33 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA
Consulta tota la documentació de l'Assemblea General Ordinària del 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.