Competició | TEMPORADA 2015-2016

prebenjami 7 | grup 40

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 44 PREMIA DALT, C.D.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 34 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
VILASSAR DALT, C.E.,C 30 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CABRILS, C.E.,B 010 MASNOU, C.D.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 05 JUVENTUS, A.C.,B
CALELLA, C.F.,B 27 SANTVICENTI, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
PREMIA DALT, C.D.,B 60 CALELLA, C.F.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 50 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 16 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 42 VILASSAR DALT, C.E.,C
MASNOU, C.D.,B 91 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
JUVENTUS, A.C.,B 30 CABRILS, C.E.,B
SANTVICENTI, C.F.,B 100 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
Jornada 3 18-10-2015
PREMIA DALT, C.D.,B 37 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 32 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 51 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,C 42 MASNOU, C.D.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 36 JUVENTUS, A.C.,B
CABRILS, C.E.,B 05 SANTVICENTI, C.F.,B
CALELLA, C.F.,B 11 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
Jornada 4 25-10-2015
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 120 CALELLA, C.F.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 013 PREMIA DALT, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
MASNOU, C.D.,B 23 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
JUVENTUS, A.C.,B 02 VILASSAR DALT, C.E.,C
SANTVICENTI, C.F.,B 83 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 23 CABRILS, C.E.,B
Jornada 5 01-11-2015
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 21 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
PREMIA DALT, C.D.,B 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 17 MASNOU, C.D.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 61 JUVENTUS, A.C.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 24 SANTVICENTI, C.F.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 23 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
CALELLA, C.F.,B 02 CABRILS, C.E.,B
Jornada 6 08-11-2015
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 82 CALELLA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 35 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
MASNOU, C.D.,B 32 PREMIA DALT, C.D.,B
JUVENTUS, A.C.,B 50 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
SANTVICENTI, C.F.,B 45 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 09 VILASSAR DALT, C.E.,C
CABRILS, C.E.,B 12 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
Jornada 7 15-11-2015
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 31 MASNOU, C.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 14 JUVENTUS, A.C.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 07 SANTVICENTI, C.F.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 141 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 50 CABRILS, C.E.,B
CALELLA, C.F.,B 28 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
Jornada 8 22-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 90 CALELLA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B 60 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
JUVENTUS, A.C.,B 45 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
SANTVICENTI, C.F.,B 52 PREMIA DALT, C.D.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 35 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CABRILS, C.E.,B 05 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 06 VILASSAR DALT, C.E.,C
Jornada 9 29-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 03 MASNOU, C.D.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 34 JUVENTUS, A.C.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 43 SANTVICENTI, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 62 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 10 CABRILS, C.E.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 101 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
CALELLA, C.F.,B 19 VILASSAR DALT, C.E.,C
Jornada 10 13-12-2015
MASNOU, C.D.,B 121 CALELLA, C.F.,B
JUVENTUS, A.C.,B 63 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANTVICENTI, C.F.,B 41 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 16 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CABRILS, C.E.,B 01 PREMIA DALT, C.D.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 65 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 13 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
Jornada 11 20-12-2015
MASNOU, C.D.,B 52 JUVENTUS, A.C.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 24 SANTVICENTI, C.F.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 121 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 50 CABRILS, C.E.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 71 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,C
CALELLA, C.F.,B 06 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
Jornada 12 10-01-2016
CALELLA, C.F.,B 27 JUVENTUS, A.C.,B
SANTVICENTI, C.F.,B 12 MASNOU, C.D.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CABRILS, C.E.,B 21 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 42 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
VILASSAR DALT, C.E.,C 53 PREMIA DALT, C.D.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 70 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 17-01-2016
JUVENTUS, A.C.,B 71 SANTVICENTI, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B 80 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 22 CABRILS, C.E.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 53 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 26 VILASSAR DALT, C.E.,C
PREMIA DALT, C.D.,B 13 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 21 CALELLA, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-01-2016
PREMIA DALT, C.D.,B 12 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 04 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 16 VILASSAR DALT, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 72 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
MASNOU, C.D.,B 70 CABRILS, C.E.,B
JUVENTUS, A.C.,B 101 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
SANTVICENTI, C.F.,B 130 CALELLA, C.F.,B
Jornada 15 31-01-2016
CALELLA, C.F.,B 14 PREMIA DALT, C.D.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 14 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 101 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 50 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 34 MASNOU, C.D.,B
CABRILS, C.E.,B 14 JUVENTUS, A.C.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 26 SANTVICENTI, C.F.,B
Jornada 16 14-02-2016
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 53 PREMIA DALT, C.D.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 23 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 31 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
MASNOU, C.D.,B 41 VILASSAR DALT, C.E.,C
JUVENTUS, A.C.,B 110 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
SANTVICENTI, C.F.,B 31 CABRILS, C.E.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 63 CALELLA, C.F.,B
Jornada 17 21-02-2016
CALELLA, C.F.,B 26 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
PREMIA DALT, C.D.,B 90 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 30 MASNOU, C.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 06 JUVENTUS, A.C.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 28 SANTVICENTI, C.F.,B
CABRILS, C.E.,B 40 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 110 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 42 PREMIA DALT, C.D.,B
MASNOU, C.D.,B 50 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
JUVENTUS, A.C.,B 15 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
SANTVICENTI, C.F.,B 52 VILASSAR DALT, C.E.,C
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 46 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
CABRILS, C.E.,B 41 CALELLA, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
CALELLA, C.F.,B 33 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 44 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
PREMIA DALT, C.D.,B 17 MASNOU, C.D.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 30 JUVENTUS, A.C.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 43 SANTVICENTI, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 112 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 31 CABRILS, C.E.,B
Jornada 20 13-03-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 100 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
MASNOU, C.D.,B 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
JUVENTUS, A.C.,B 40 PREMIA DALT, C.D.,B
SANTVICENTI, C.F.,B 51 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 18 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
CABRILS, C.E.,B 08 VILASSAR DALT, C.E.,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 63 CALELLA, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
CALELLA, C.F.,B 311 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 010 MASNOU, C.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 14 JUVENTUS, A.C.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 113 SANTVICENTI, C.F.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 61 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 91 CABRILS, C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 71 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
Jornada 22 03-04-2016
MASNOU, C.D.,B 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
JUVENTUS, A.C.,B 11 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
SANTVICENTI, C.F.,B 50 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 32 PREMIA DALT, C.D.,B
CABRILS, C.E.,B 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 26 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
VILASSAR DALT, C.E.,C 120 CALELLA, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
CALELLA, C.F.,B 012 MASNOU, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 14 JUVENTUS, A.C.,B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 07 SANTVICENTI, C.F.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 81 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
PREMIA DALT, C.D.,B 21 CABRILS, C.E.,B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 15 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 65 VILASSAR DALT, C.E.,C
Jornada 24 17-04-2016
JUVENTUS, A.C.,B 03 MASNOU, C.D.,B
SANTVICENTI, C.F.,B 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 42 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
CABRILS, C.E.,B 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 13 PREMIA DALT, C.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 50 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 73 CALELLA, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
JUVENTUS, A.C.,B 60 CALELLA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B 83 SANTVICENTI, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 91 VALLDEMIA MARISTES C.E.,A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B 22 CABRILS, C.E.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C 61 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 15 VILASSAR DALT, C.E.,C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B 15 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A
Jornada 26 01-05-2016
SANTVICENTI, C.F.,B 41 JUVENTUS, A.C.,B
VALLDEMIA MARISTES C.E.,A 16 MASNOU, C.D.,B
CABRILS, C.E.,B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,B 50 ROCAFONDA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR DALT, C.E.,C 60 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,C
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 ,A 21 PREMIA DALT, C.D.,B
CALELLA, C.F.,B 02 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.