Competició | TEMPORADA 2015-2016

prebenjami 7 | grup 54

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 10 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
CENTELLES, U.E.,A 017 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOIA, C.E.,A 40 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,A 45 FINSOBE, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 11 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 09 TORELLO, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 311 BIGUES, C.E.,A
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 44 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 41 CENTELLES, U.E.,A
FINSOBE, C.F.,A 33 MOIA, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 80 LLINARS, C.E.,A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
TORELLO, C.F.,A 151 VILAMAJOR, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 54 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 010 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 25 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
CENTELLES, U.E.,A 06 FINSOBE, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
LLINARS, C.E.,A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 31 TORELLO, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 37 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 4 25-10-2015
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 61 AMETLLA VALLES, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 20 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
FINSOBE, C.F.,A 62 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 121 CENTELLES, U.E.,A
Descansa
R
MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 150 LLINARS, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 54 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 5 01-11-2015
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 50 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 15 FINSOBE, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 29 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CENTELLES, U.E.,A
R
Descansa
MOIA, C.E.,A 02 TORELLO, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 411 BIGUES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 80 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 36 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 6 08-11-2015
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 61 AMETLLA VALLES, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 90 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 130 CENTELLES, U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 32 MOIA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 26 LLINARS, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 014 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
Jornada 7 15-11-2015
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 22 FINSOBE, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 24 SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A 08 TORELLO, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 16 BIGUES, C.E.,A
MOIA, C.E.,A 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 73 VILAMAJOR, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 06 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
Jornada 8 22-11-2015
FINSOBE, C.F.,A 60 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 32 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
TORELLO, C.F.,A 90 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
BIGUES, C.E.,A 70 PALAUTORDERA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 52 CENTELLES, U.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 06 MOIA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 83 LLINARS, C.E.,A
Jornada 9 29-11-2015
FINSOBE, C.F.,A 16 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 28 TORELLO, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 18 BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,A 45 VILAMAJOR, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 08 LLINARS, C.E.,A
Jornada 10 13-12-2015
SANTA EUGENIA, J.E.,A 100 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Descansa
R
FINSOBE, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 80 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BIGUES, C.E.,A 12 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 41 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VILAMAJOR, C.F.,A 14 PALAUTORDERA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 140 CENTELLES, U.E.,A
LLINARS, C.E.,A 13 MOIA, C.E.,A
Jornada 11 20-12-2015
SANTA EUGENIA, J.E.,A
R
Descansa
FINSOBE, C.F.,A 25 TORELLO, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 48 BIGUES, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 70 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 31 VILAMAJOR, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 213 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
CENTELLES, U.E.,A 46 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 06 MOIA, C.E.,A
Jornada 12 10-01-2016
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 63 SANTA EUGENIA, J.E.,A
BIGUES, C.E.,A 53 FINSOBE, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 32 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILAMAJOR, C.F.,A 08 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 110 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LLINARS, C.E.,A 07 PALAUTORDERA, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 71 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 13 17-01-2016
Descansa
R
TORELLO, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 33 BIGUES, C.E.,A
FINSOBE, C.F.,A 74 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 91 VILAMAJOR, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 011 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 11 LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 44 MOIA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 26 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 14 24-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 18 TORELLO, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 02 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 54 FINSOBE, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 101 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,A 28 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOIA, C.E.,A 80 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
CENTELLES, U.E.,A 53 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
TORELLO, C.F.,A 71 BIGUES, C.E.,A
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 102 VILAMAJOR, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 08 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 44 LLINARS, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 62 MOIA, C.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 22 CENTELLES, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 AMETLLA VALLES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 90 CENTELLES, U.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 23 MOIA, C.E.,A
FINSOBE, C.F.,A 52 LLINARS, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 50 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 17 21-02-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 214 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,A 35 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
MOIA, C.E.,A 11 FINSOBE, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 09 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F.,A 011 TORELLO, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 15 BIGUES, C.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 90 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 45 PALAUTORDERA, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 03 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 21 MOIA, C.E.,A
Descansa
R
LLINARS, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
BIGUES, C.E.,A 24 VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 31 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 19 06-03-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 012 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 05 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 FINSOBE, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 26 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MOIA, C.E.,A
R
Descansa
LLINARS, C.E.,A 08 TORELLO, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 120 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 20 13-03-2016
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 30 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 71 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 30 MOIA, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 71 LLINARS, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 07 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
VILAMAJOR, C.F.,A 30 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 21 20-03-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 70 FINSOBE, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 112 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A 07 TORELLO, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 10 BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 132 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 22 03-04-2016
FINSOBE, C.F.,A 03 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 41 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
TORELLO, C.F.,A 80 PALAUTORDERA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 121 CENTELLES, U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 04 MOIA, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 42 LLINARS, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 90 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 23 10-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 FINSOBE, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 38 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 07 TORELLO, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 34 BIGUES, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOIA, C.E.,A 40 VILAMAJOR, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 08 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
Jornada 24 17-04-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 61 FINSOBE, C.F.,A
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
TORELLO, C.F.,A 51 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 60 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 04 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 62 CENTELLES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 71 MOIA, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 22 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 25 24-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 09 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FINSOBE, C.F.,A
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 23 TORELLO, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 21 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 54 VILAMAJOR, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 112 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
MOIA, C.E.,A 30 LLINARS, C.E.,A
Jornada 26 01-05-2016
Descansa
R
SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,A 60 FINSOBE, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 33 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 28 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 70 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 150 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 91 CENTELLES, U.E.,A
MOIA, C.E.,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 27 08-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A
R
Descansa
SANTA EUGENIA, J.E.,A 14 TORELLO, C.F.,A
FINSOBE, C.F.,A 42 BIGUES, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 122 VILAMAJOR, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 013 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
PALAUTORDERA, C.F.,A 35 LLINARS, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 04 MOIA, C.E.,A
Jornada 28 15-05-2016
TORELLO, C.F.,A
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 64 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 32 FINSOBE, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 13 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 83 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 71 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
MOIA, C.E.,A 60 PALAUTORDERA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 16 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 29 22-05-2016
TORELLO, C.F.,A 31 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Descansa
R
BIGUES, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 92 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 23 VILAMAJOR, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 06 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 41 LLINARS, C.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 06 MOIA, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 30 29-05-2016
BIGUES, C.E.,A 27 TORELLO, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F.,A 210 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB, A 60 FINSOBE, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 52 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
MOIA, C.E.,A 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,A 32 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 25 PALAUTORDERA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.