Competició | TEMPORADA 2015-2016

femeni cadet infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 80 LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 07 PUIGREIG, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
TARADELL, U.D.,A 23 LA PLANADA, U.D.,A
SANTPEDOR, C.F.,A 42 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 2 11-10-2015
LLERONA, C.E.,A 04 SANTPEDOR, C.F.,A
Descansa
R
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
PUIGREIG, C.E.,A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 150 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
LA PLANADA, U.D.,A 17 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 132 TARADELL, U.D.,A
Jornada 3 18-10-2015
LLERONA, C.E.,A
R
Descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 10 PUIGREIG, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 71 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 17 LA PLANADA, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 53 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANTPEDOR, C.F.,A 100 TARADELL, U.D.,A
Jornada 4 25-10-2015
Descansa
R
SANTPEDOR, C.F.,A
PUIGREIG, C.E.,A 61 LLERONA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
LA PLANADA, U.D.,A 113 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
TARADELL, U.D.,A 18 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 5 01-11-2015
Descansa
R
PUIGREIG, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 42 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 70 LA PLANADA, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 91 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 31 TARADELL, U.D.,A
SANTPEDOR, C.F.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 6 08-11-2015
PUIGREIG, C.E.,A 21 SANTPEDOR, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
R
Descansa
LA PLANADA, U.D.,A 13 LLERONA, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 23 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
TARADELL, U.D.,A 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A 160 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 7 15-11-2015
PUIGREIG, C.E.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Descansa
R
LA PLANADA, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 14 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 81 TARADELL, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 51 MANLLEU, A.E.C.,A
SANTPEDOR, C.F.,A 150 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 8 22-11-2015
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 SANTPEDOR, C.F.,A
LA PLANADA, U.D.,A 25 PUIGREIG, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
R
Descansa
TARADELL, U.D.,A 42 LLERONA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 34 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 011 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 29-11-2015
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 51 LA PLANADA, U.D.,A
PUIGREIG, C.E.,A 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa
R
TARADELL, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 04 MANLLEU, A.E.C.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
SANTPEDOR, C.F.,A 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 13-12-2015
SANTPEDOR, C.F.,A 40 LA PLANADA, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
TARADELL, U.D.,A 03 PUIGREIG, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A
R
Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 11 LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 30 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Jornada 11 20-12-2015
LA PLANADA, U.D.,A 25 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 91 TARADELL, U.D.,A
PUIGREIG, C.E.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
Descansa
R
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
LLERONA, C.E.,A 110 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 15 SANTPEDOR, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 10-01-2016
LLERONA, C.E.,A 16 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PUIGREIG, C.E.,A 70 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 54 MANLLEU, A.E.C.,A
LA PLANADA, U.D.,A 92 TARADELL, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 15 SANTPEDOR, C.F.,A
Jornada 13 17-01-2016
SANTPEDOR, C.F.,A 30 LLERONA, C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 20 PUIGREIG, C.E.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 93 LA PLANADA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A 211 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 14 24-01-2016
Descansa
R
LLERONA, C.E.,A
PUIGREIG, C.E.,A 01 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LA PLANADA, U.D.,A 36 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 65 MANLLEU, A.E.C.,A
TARADELL, U.D.,A 214 SANTPEDOR, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
SANTPEDOR, C.F.,A
R
Descansa
LLERONA, C.E.,A 38 PUIGREIG, C.E.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 40 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 94 LA PLANADA, U.D.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 08 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 172 TARADELL, U.D.,A
Jornada 16 14-02-2016
PUIGREIG, C.E.,A
R
Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 LLERONA, C.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A 36 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 38 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
TARADELL, U.D.,A 24 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 SANTPEDOR, C.F.,A
Jornada 17 21-02-2016
SANTPEDOR, C.F.,A 14 PUIGREIG, C.E.,A
Descansa
R
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLERONA, C.E.,A 84 LA PLANADA, U.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 23 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 180 TARADELL, U.D.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 06 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 18 28-02-2016
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 23 PUIGREIG, C.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 64 LLERONA, C.E.,A
TARADELL, U.D.,A 05 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 08 SANTPEDOR, C.F.,A
Jornada 19 06-03-2016
SANTPEDOR, C.F.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PUIGREIG, C.E.,A 62 LA PLANADA, U.D.,A
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 52 TARADELL, U.D.,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 32 MANLLEU, A.E.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 120 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
Jornada 20 13-03-2016
LA PLANADA, U.D.,A 44 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 42 PUIGREIG, C.E.,A
TARADELL, U.D.,A
R
Descansa
MANLLEU, A.E.C.,A 44 LLERONA, C.E.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A 13 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 65 SANTPEDOR, C.F.,A
Jornada 21 20-03-2016
LA PLANADA, U.D.,A 12 SANTPEDOR, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PUIGREIG, C.E.,A 32 TARADELL, U.D.,A
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C.,A
LLERONA, C.E.,A 62 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 22 27-03-2016
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 50 LA PLANADA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A 27 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 PUIGREIG, C.E.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 32 LLERONA, C.E.,A
SANTPEDOR, C.F.,A 22 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.