Competició | TEMPORADA 2015-2016

segona divisio femeni juvenil cadet | grup 5

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CIRERA, U.D. ,A 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,A 05 VILASSAR MAR,U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 63 SANT CELONI, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 20 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 63 CABRERA, U.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 140 SANT FOST, UE, A
Jornada 2 11-10-2015
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 60 SANT FOST, UE, A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 07 CIRERA, U.D. ,A
SANT CELONI, C.E.,A 03 LLERONA, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 MOLINOS, U.D.,A
CABRERA, U.E.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 32 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 3 18-10-2015
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 23 VILASSAR MAR,U.E.,A
CIRERA, U.D. ,A 141 SANT CELONI, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 17 CABRERA, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 03 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANT FOST, UE, A 39 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 4 25-10-2015
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 40 SANT FOST, UE, A
VILASSAR MAR,U.E.,A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT CELONI, C.E.,A 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 06 CIRERA, U.D. ,A
CABRERA, U.E.,A 21 LLERONA, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 61 MOLINOS, U.D.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 5 01-11-2015
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 61 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 20 SANT CELONI, C.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 41 PALAUTORDERA, C.F.,A
CIRERA, U.D. ,A 11 CABRERA, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 06 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
MOLINOS, U.D.,A 012 SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT FOST, UE, A 04 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 6 08-11-2015
VILASSAR MAR,U.E.,A 110 SANT FOST, UE, A
SANT CELONI, C.E.,A 07 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CABRERA, U.E.,A 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 42 CIRERA, U.D. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 120 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 40 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 7 15-11-2015
VILASSAR MAR,U.E.,A 110 SANT CELONI, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 61 PALAUTORDERA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 CABRERA, U.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 07 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CIRERA, U.D. ,A 32 SANT GABRIEL,C.D.,B
LLERONA, C.E.,A 11 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANT FOST, UE, A 42 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 8 22-11-2015
SANT CELONI, C.E.,A 13 SANT FOST, UE, A
PALAUTORDERA, C.F.,A 05 VILASSAR MAR,U.E.,A
CABRERA, U.E.,A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 80 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 12 CIRERA, U.D. ,A
MOLINOS, U.D.,A 37 LLERONA, C.E.,A
Jornada 9 29-11-2015
SANT CELONI, C.E.,A 13 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 CABRERA, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 21 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 SANT GABRIEL,C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 21 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
CIRERA, U.D. ,A 121 MOLINOS, U.D.,A
SANT FOST, UE, A 13 LLERONA, C.E.,A
Jornada 10 13-12-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 00 SANT FOST, UE, A
CABRERA, U.E.,A 61 SANT CELONI, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 20 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MOLINOS, U.D.,A 17 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LLERONA, C.E.,A 04 CIRERA, U.D. ,A
Jornada 11 20-12-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 05 CABRERA, U.E.,A
SANT CELONI, C.E.,A 09 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 SANT GABRIEL,C.D.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 42 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 12 MOLINOS, U.D.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 32 LLERONA, C.E.,A
SANT FOST, UE, A 05 CIRERA, U.D. ,A
Jornada 12 10-01-2016
SANT FOST, UE, A 06 CABRERA, U.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 110 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 90 SANT CELONI, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CIRERA, U.D. ,A 110 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 13 17-01-2016
CABRERA, U.E.,A 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 010 SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT CELONI, C.E.,A 04 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 82 MOLINOS, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 21 LLERONA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 12 CIRERA, U.D. ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 SANT FOST, UE, A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-01-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 45 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 51 CIRERA, U.D. ,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 42 LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI, C.E.,A 11 MOLINOS, U.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 05 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
CABRERA, U.E.,A 01 SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT FOST, UE, A 18 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 15 31-01-2016
SANT FOST, UE, A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D. ,A 86 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 40 SANT CELONI, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 72 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 11 CABRERA, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 42 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 16 14-02-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT CELONI, C.E.,A 18 CIRERA, U.D. ,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 03 LLERONA, C.E.,A
CABRERA, U.E.,A 81 MOLINOS, U.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 51 SANT FOST, UE, A
Jornada 17 21-02-2016
SANT FOST, UE, A 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 34 VILASSAR MAR,U.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 50 SANT CELONI, C.E.,A
CIRERA, U.D. ,A 100 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 03 CABRERA, U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 012 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 21 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 18 28-02-2016
VILASSAR MAR,U.E.,A 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SANT CELONI, C.E.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 02 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CABRERA, U.E.,A 00 CIRERA, U.D. ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 60 LLERONA, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 30 MOLINOS, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 00 SANT FOST, UE, A
Jornada 19 06-03-2016
SANT FOST, UE, A 03 VILASSAR MAR,U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 110 SANT CELONI, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 60 PALAUTORDERA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 04 CABRERA, U.E.,A
CIRERA, U.D. ,A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LLERONA, C.E.,A 05 SANT GABRIEL,C.D.,B
MOLINOS, U.D.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 20 13-03-2016
SANT CELONI, C.E.,A 012 VILASSAR MAR,U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CABRERA, U.E.,A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 33 CIRERA, U.D. ,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 50 LLERONA, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 33 SANT FOST, UE, A
Jornada 21 20-03-2016
SANT FOST, UE, A 22 SANT CELONI, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 61 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 11 CABRERA, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 16 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 05 SANT GABRIEL,C.D.,B
CIRERA, U.D. ,A 11 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
LLERONA, C.E.,A 22 MOLINOS, U.D.,A
Jornada 22 03-04-2016
PALAUTORDERA, C.F.,A 20 SANT CELONI, C.E.,A
CABRERA, U.E.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MOLINOS, U.D.,A 02 CIRERA, U.D. ,A
LLERONA, C.E.,A 12 SANT FOST, UE, A
Jornada 23 10-04-2016
SANT FOST, UE, A 43 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CELONI, C.E.,A 08 CABRERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 03 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 11 SANT GABRIEL,C.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 23 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 70 MOLINOS, U.D.,A
CIRERA, U.D. ,A 40 LLERONA, C.E.,A
Jornada 24 17-04-2016
CABRERA, U.E.,A 60 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 180 SANT CELONI, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLINOS, U.D.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LLERONA, C.E.,A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CIRERA, U.D. ,A 30 SANT FOST, UE, A
Jornada 25 24-04-2016
CABRERA, U.E.,A 51 SANT FOST, UE, A
PALAUTORDERA, C.F.,A 015 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANT CELONI, C.E.,A 03 SANT GABRIEL,C.D.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 10 MOLINOS, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 30 LLERONA, C.E.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 37 CIRERA, U.D. ,A
Jornada 26 01-05-2016
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 21 CABRERA, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 50 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 60 SANT CELONI, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 33 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D. ,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT FOST, UE, A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.