Competició | TEMPORADA 2015-2016

lliga primera divisio femeni juvenil cadet futbol sala | grup 2

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-10-2015
Descansa
R
OLIMPIC FLORESTA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 61 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
RUBI C.E.F.S.,A 32 A.E. BON SALVADOR,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 32 AECS L'HOSPITALET,A
Descansa
R
JESUS-MARIA C.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
R
Descansa
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 21 FS LA UNION ,B
Jornada 2 24-10-2015
OLIMPIC FLORESTA,A 54 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
R
Descansa
A.E. BON SALVADOR,A 11 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
AECS L'HOSPITALET,A 24 RUBI C.E.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,B 12 LES CORTS UBAE. A.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
FS LA UNION ,B 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 3 31-10-2015
OLIMPIC FLORESTA,A 21 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Descansa
R
A.E. BON SALVADOR,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 30 AECS L'HOSPITALET,A
RUBI C.E.F.S.,A 13 JESUS-MARIA C.E.,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
FS LA UNION ,B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 01 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 4 07-11-2015
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 31 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
A.E. BON SALVADOR,A 12 OLIMPIC FLORESTA,A
AECS L'HOSPITALET,A
R
Descansa
JESUS-MARIA C.E.,B 35 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Descansa
R
RUBI C.E.F.S.,A
FS LA UNION ,B 24 LES CORTS UBAE. A.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 5 14-11-2015
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 10 A.E. BON SALVADOR,A
OLIMPIC FLORESTA,A 21 AECS L'HOSPITALET,A
Descansa
R
JESUS-MARIA C.E.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
R
Descansa
RUBI C.E.F.S.,A 31 FS LA UNION ,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
R
Descansa
Jornada 6 21-11-2015
A.E. BON SALVADOR,A 11 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
AECS L'HOSPITALET,A 41 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
JESUS-MARIA C.E.,B 23 OLIMPIC FLORESTA,A
Descansa
R
R
Descansa
FS LA UNION ,B 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 23 RUBI C.E.F.S.,A
Descansa
R
LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 7 28-11-2015
A.E. BON SALVADOR,A 00 AECS L'HOSPITALET,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 06 JESUS-MARIA C.E.,B
OLIMPIC FLORESTA,A
R
Descansa
Descansa
R
FS LA UNION ,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 30 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
RUBI C.E.F.S.,A
R
Descansa
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 20 LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 8 12-12-2015
AECS L'HOSPITALET,A 11 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
JESUS-MARIA C.E.,B 71 A.E. BON SALVADOR,A
Descansa
R
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
FS LA UNION ,B 12 OLIMPIC FLORESTA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
R
Descansa
Descansa
R
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
LES CORTS UBAE. A.E.,B 10 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 9 19-12-2015
AECS L'HOSPITALET,A 21 JESUS-MARIA C.E.,B
A.E. BON SALVADOR,A
R
Descansa
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 11 FS LA UNION ,B
OLIMPIC FLORESTA,A 00 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Descansa
R
R
Descansa
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 40 LES CORTS UBAE. A.E.,B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 02 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 10 09-01-2016
JESUS-MARIA C.E.,B 53 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Descansa
R
AECS L'HOSPITALET,A
FS LA UNION ,B 30 A.E. BON SALVADOR,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 01 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Descansa
R
OLIMPIC FLORESTA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B
R
Descansa
RUBI C.E.F.S.,A 42 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 11 16-01-2016
JESUS-MARIA C.E.,B
R
Descansa
AECS L'HOSPITALET,A 10 FS LA UNION ,B
A.E. BON SALVADOR,A 11 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
R
Descansa
OLIMPIC FLORESTA,A 21 LES CORTS UBAE. A.E.,B
Descansa
R
RUBI C.E.F.S.,A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 23 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 12 23-01-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
R
Descansa
FS LA UNION ,B 32 JESUS-MARIA C.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 11 AECS L'HOSPITALET,A
Descansa
R
A.E. BON SALVADOR,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 31 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
RUBI C.E.F.S.,A 22 OLIMPIC FLORESTA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
R
Descansa
Jornada 13 13-02-2016
Descansa
R
FS LA UNION ,B
JESUS-MARIA C.E.,B 32 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
AECS L'HOSPITALET,A
R
Descansa
A.E. BON SALVADOR,A 12 LES CORTS UBAE. A.E.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 16 RUBI C.E.F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 22 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Descansa
R
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 20-02-2016
OLIMPIC FLORESTA,A
R
Descansa
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 12 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
A.E. BON SALVADOR,A 05 RUBI C.E.F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,A 11 LES CORTS UBAE. A.E.,B
JESUS-MARIA C.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
FS LA UNION ,B 12 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 15 27-02-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 30 OLIMPIC FLORESTA,A
Descansa
R
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 30 A.E. BON SALVADOR,A
RUBI C.E.F.S.,A 30 AECS L'HOSPITALET,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 11 JESUS-MARIA C.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 24 FS LA UNION ,B
Jornada 16 05-03-2016
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 02 OLIMPIC FLORESTA,A
A.E. BON SALVADOR,A
R
Descansa
AECS L'HOSPITALET,A 13 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
JESUS-MARIA C.E.,B 13 RUBI C.E.F.S.,A
Descansa
R
LES CORTS UBAE. A.E.,B
FS LA UNION ,B
R
Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 21 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 17 19-03-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 13 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
OLIMPIC FLORESTA,A 42 A.E. BON SALVADOR,A
Descansa
R
AECS L'HOSPITALET,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 42 JESUS-MARIA C.E.,B
RUBI C.E.F.S.,A
R
Descansa
LES CORTS UBAE. A.E.,B 31 FS LA UNION ,B
Descansa
R
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 18 02-04-2016
A.E. BON SALVADOR,A 21 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
AECS L'HOSPITALET,A 01 OLIMPIC FLORESTA,A
JESUS-MARIA C.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
FS LA UNION ,B 00 RUBI C.E.F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 04 LES CORTS UBAE. A.E.,B
Descansa
R
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 19 09-04-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 11 A.E. BON SALVADOR,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 23 AECS L'HOSPITALET,A
OLIMPIC FLORESTA,A 35 JESUS-MARIA C.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 22 FS LA UNION ,B
RUBI C.E.F.S.,A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B
R
Descansa
Jornada 20 16-04-2016
AECS L'HOSPITALET,A 33 A.E. BON SALVADOR,A
JESUS-MARIA C.E.,B 41 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Descansa
R
OLIMPIC FLORESTA,A
FS LA UNION ,B
R
Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 26 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Descansa
R
RUBI C.E.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 11 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 21 23-04-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 16 AECS L'HOSPITALET,A
A.E. BON SALVADOR,A 28 JESUS-MARIA C.E.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
R
Descansa
OLIMPIC FLORESTA,A 31 FS LA UNION ,B
Descansa
R
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
R
Descansa
RUBI C.E.F.S.,A 01 LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 22 30-04-2016
JESUS-MARIA C.E.,B 31 AECS L'HOSPITALET,A
Descansa
R
A.E. BON SALVADOR,A
FS LA UNION ,B 03 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 03 OLIMPIC FLORESTA,A
Descansa
R
R
Descansa
LES CORTS UBAE. A.E.,B 24 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
RUBI C.E.F.S.,A 42 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 23 07-05-2016
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 14 JESUS-MARIA C.E.,B
AECS L'HOSPITALET,A
R
Descansa
A.E. BON SALVADOR,A 53 FS LA UNION ,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 01 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
OLIMPIC FLORESTA,A
R
Descansa
Descansa
R
LES CORTS UBAE. A.E.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 11 RUBI C.E.F.S.,A
Jornada 24 14-05-2016
Descansa
R
JESUS-MARIA C.E.,B
FS LA UNION ,B 02 AECS L'HOSPITALET,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 11 A.E. BON SALVADOR,A
Descansa
R
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B 33 OLIMPIC FLORESTA,A
RUBI C.E.F.S.,A
R
Descansa
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 53 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
Jornada 25 21-05-2016
Descansa
R
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
JESUS-MARIA C.E.,B 22 FS LA UNION ,B
AECS L'HOSPITALET,A 40 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
A.E. BON SALVADOR,A
R
Descansa
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 11 LES CORTS UBAE. A.E.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 24 RUBI C.E.F.S.,A
Descansa
R
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C
Jornada 26 28-05-2016
FS LA UNION ,B
R
Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 16 JESUS-MARIA C.E.,B
Descansa
R
AECS L'HOSPITALET,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 41 A.E. BON SALVADOR,A
RUBI C.E.F.S.,A 30 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,C 21 OLIMPIC FLORESTA,A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.