Competició | TEMPORADA 2015-2016

lliga benjami futbol sala | grup 7

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-10-2015
BADALONA FUTSAL IRIS,A 60 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
RIPOLLET F.S.,A 140 OLIMPIC FLORESTA,A
BADALONA, C.F. SALA,A 170 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 38 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
RUBI C.E.F.S., A 49 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
Jornada 2 24-10-2015
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 61 RUBI C.E.F.S., A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 14 BADALONA FUTSAL IRIS,A
OLIMPIC FLORESTA,A 34 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 014 RIPOLLET F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 31 BADALONA, C.F. SALA,A
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 210 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
Jornada 3 31-10-2015
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 53 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 162 OLIMPIC FLORESTA,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 22 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RIPOLLET F.S.,A 43 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
BADALONA, C.F. SALA,A 102 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
RUBI C.E.F.S., A 014 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
Jornada 4 07-11-2015
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 45 RUBI C.E.F.S., A
OLIMPIC FLORESTA,A 73 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 111 BADALONA FUTSAL IRIS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 141 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 55 RIPOLLET F.S.,A
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 16 BADALONA, C.F. SALA,A
Jornada 5 14-11-2015
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 28 OLIMPIC FLORESTA,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 51 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 21 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 63 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
RIPOLLET F.S.,A 30 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
RUBI C.E.F.S., A 18 BADALONA, C.F. SALA,A
Jornada 6 21-11-2015
OLIMPIC FLORESTA,A 52 RUBI C.E.F.S., A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 13 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 120 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 19 BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 50 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
BADALONA, C.F. SALA,A 11 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 7 28-11-2015
OLIMPIC FLORESTA,A 15 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 08 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 85 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 32 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 06 BADALONA, C.F. SALA,A
RUBI C.E.F.S., A 013 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 8 12-12-2015
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 14 RUBI C.E.F.S., A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 164 OLIMPIC FLORESTA,A
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 20 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 20 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
BADALONA, C.F. SALA,A 43 BADALONA FUTSAL IRIS,A
RIPOLLET F.S.,A 90 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
Jornada 9 19-12-2015
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 115 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 35 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 25 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 06 BADALONA, C.F. SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 36 RIPOLLET F.S.,A
RUBI C.E.F.S., A 32 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
Jornada 10 09-01-2016
RUBI C.E.F.S., A 112 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 31 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 140 OLIMPIC FLORESTA,A
BADALONA, C.F. SALA,A 81 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
RIPOLLET F.S.,A 73 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 312 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 11 16-01-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 104 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 24 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
OLIMPIC FLORESTA,A 014 BADALONA, C.F. SALA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 16 RIPOLLET F.S.,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 23 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
BADALONA FUTSAL IRIS,A 160 RUBI C.E.F.S., A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 23-01-2016
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 010 BADALONA FUTSAL IRIS,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 34 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
OLIMPIC FLORESTA,A 211 RIPOLLET F.S.,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 18 BADALONA, C.F. SALA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 54 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 34 RUBI C.E.F.S., A
Jornada 13 13-02-2016
RUBI C.E.F.S., A 13 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 90 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 13 OLIMPIC FLORESTA,A
RIPOLLET F.S.,A 151 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BADALONA, C.F. SALA,A 41 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 30 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
Jornada 14 20-02-2016
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 18 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 08 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 21 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 61 RIPOLLET F.S.,A
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 46 BADALONA, C.F. SALA,A
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 92 RUBI C.E.F.S., A
Jornada 15 27-02-2016
RUBI C.E.F.S., A 44 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 91 OLIMPIC FLORESTA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 100 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 17 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
RIPOLLET F.S.,A 90 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
BADALONA, C.F. SALA,A 61 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
Jornada 16 05-03-2016
OLIMPIC FLORESTA,A 39 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 44 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 32 BADALONA FUTSAL IRIS,A
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 34 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 33 RIPOLLET F.S.,A
BADALONA, C.F. SALA,A 61 RUBI C.E.F.S., A
Jornada 17 19-03-2016
RUBI C.E.F.S., A 40 OLIMPIC FLORESTA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 23 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 35 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 101 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 111 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
RIPOLLET F.S.,A 20 BADALONA, C.F. SALA,A
Jornada 18 02-04-2016
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 45 OLIMPIC FLORESTA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 103 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 66 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 04 BADALONA FUTSAL IRIS,A
BADALONA, C.F. SALA,A 101 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
RIPOLLET F.S.,A 104 RUBI C.E.F.S., A
Jornada 19 09-04-2016
RUBI C.E.F.S., A 43 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 016 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 22 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 60 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 12 BADALONA, C.F. SALA,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 08 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 20 16-04-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 110 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 102 OLIMPIC FLORESTA,A
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 61 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
BADALONA, C.F. SALA,A 62 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
RIPOLLET F.S.,A 13 BADALONA FUTSAL IRIS,A
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 36 RUBI C.E.F.S., A
Jornada 21 23-04-2016
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B 75 RUBI C.E.F.S., A
CFS MANENT SANTA COLOMA,B 18 FS LA UNION SANTA COLOMA,A
OLIMPIC FLORESTA,A 17 C.E.T. 10, FS (La Caixa),B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 29 BADALONA, C.F. SALA,A
SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A 010 RIPOLLET F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 131 MONTIGALA ASSOC. VEÏNS
Jornada 22 30-04-2016
FS LA UNION SANTA COLOMA,A 19 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,B
C.E.T. 10, FS (La Caixa),B 61 CFS MANENT SANTA COLOMA,B
BADALONA, C.F. SALA,A 100 OLIMPIC FLORESTA,A
RIPOLLET F.S.,A 90 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
MONTIGALA ASSOC. VEÏNS 43 SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA,A
RUBI C.E.F.S., A 414 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.