Competició | TEMPORADA 2015-2016

lliga segona divisio alevi futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-10-2015
PREMIA DE DALT CF. SALA,A
R
Descansa
CARDEDEU, F.S.,A 13 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 75 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 60 C.E.F.S.MANLLEU ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 15 CANET, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 05 EFS PALAFOLLS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 23 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Jornada 2 24-10-2015
Descansa
R
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 06 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 52 CARDEDEU, F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 36 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CANET, F.S.,A 40 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 12 EFS PALAFOLLS,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 43 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 3 31-10-2015
Descansa
R
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 12 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 74 C.E.F.S.MANLLEU ,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 03 CANET, F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 32 EFS PALAFOLLS,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 41 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 71 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 4 07-11-2015
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 31 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A
R
Descansa
C.E.F.S.MANLLEU ,A 110 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
CANET, F.S.,A 61 CARDEDEU, F.S.,A
EFS PALAFOLLS,A 32 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 25 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 14 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 5 14-11-2015
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 02 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Descansa
R
C.E.F.S.MANLLEU ,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 33 CANET, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 34 EFS PALAFOLLS,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 33 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 63 BLANESPORT 83, F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 53 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 6 21-11-2015
PINEDA DE MAR, F.S.,A 41 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 011 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CANET, F.S.,A
R
Descansa
EFS PALAFOLLS,A 25 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 27 CARDEDEU, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 28 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 27 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 7 28-11-2015
PINEDA DE MAR, F.S.,A 96 C.E.F.S.MANLLEU ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 36 CANET, F.S.,A
Descansa
R
EFS PALAFOLLS,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 131 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CARDEDEU, F.S.,A 80 BLANESPORT 83, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 41 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 55 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 8 12-12-2015
C.E.F.S.MANLLEU ,A 68 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CANET, F.S.,A 60 PINEDA DE MAR, F.S.,A
EFS PALAFOLLS,A 43 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A
R
Descansa
BLANESPORT 83, F.S.,A 112 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 24 CARDEDEU, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 47 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Jornada 9 19-12-2015
C.E.F.S.MANLLEU ,A 013 CANET, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 12 EFS PALAFOLLS,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 73 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Descansa
R
BLANESPORT 83, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 71 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A 24 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 61 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Jornada 10 09-01-2016
CANET, F.S.,A 42 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
EFS PALAFOLLS,A 63 C.E.F.S.MANLLEU ,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 37 PINEDA DE MAR, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 23 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
R
Descansa
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 22 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 31 CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 11 16-01-2016
CANET, F.S.,A 82 EFS PALAFOLLS,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 24 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 84 BLANESPORT 83, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 41 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Descansa
R
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 73 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 52 CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 12 23-01-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 12 EFS PALAFOLLS,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 23 CANET, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 143 C.E.F.S.MANLLEU ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 42 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 11 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.S.,A 35 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
Jornada 13 13-02-2016
EFS PALAFOLLS,A 70 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
CANET, F.S.,A 101 BLANESPORT 83, F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 35 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 44 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 34 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Descansa
R
CARDEDEU, F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 37 PREMIA DE DALT CF. SALA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 20-02-2016
Descansa
R
PREMIA DE DALT CF. SALA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 81 CARDEDEU, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 91 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
C.E.F.S.MANLLEU ,A 24 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CANET, F.S.,A 51 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
EFS PALAFOLLS,A 62 BLANESPORT 83, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 15 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 15 27-02-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
R
Descansa
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 43 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 43 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 103 C.E.F.S.MANLLEU ,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 03 CANET, F.S.,A
EFS PALAFOLLS,A 54 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 41 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
Jornada 16 05-03-2016
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
R
Descansa
PINEDA DE MAR, F.S.,A 26 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 37 CARDEDEU, F.S.,A
CANET, F.S.,A 70 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
EFS PALAFOLLS,A 22 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 44 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 53 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 17 19-03-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 63 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Descansa
R
PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 161 C.E.F.S.MANLLEU ,A
CARDEDEU, F.S.,A 05 CANET, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 210 EFS PALAFOLLS,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 111 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 32 BLANESPORT 83, F.S.,A
Jornada 18 02-04-2016
PINEDA DE MAR, F.S.,A 62 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A
R
Descansa
CANET, F.S.,A 64 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
EFS PALAFOLLS,A 42 CARDEDEU, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 24 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
BLANESPORT 83, F.S.,A 49 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 53 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 19 09-04-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 24 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 73 C.E.F.S.MANLLEU ,A
Descansa
R
CANET, F.S.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 41 EFS PALAFOLLS,A
CARDEDEU, F.S.,A 43 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 16 BLANESPORT 83, F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 70 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
Jornada 20 16-04-2016
C.E.F.S.MANLLEU ,A 211 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CANET, F.S.,A 43 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
EFS PALAFOLLS,A
R
Descansa
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 14 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 24 CARDEDEU, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 12 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 34 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 21 23-04-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 42 C.E.F.S.MANLLEU ,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 08 CANET, F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 11 EFS PALAFOLLS,A
Descansa
R
RIUDELLOTS, A.C.E.,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 71 BLANESPORT 83, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 54 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 45 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Jornada 22 30-04-2016
CANET, F.S.,A 171 C.E.F.S.MANLLEU ,A
EFS PALAFOLLS,A 53 PINEDA DE MAR, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 04 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BLANESPORT 83, F.S.,A
R
Descansa
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 35 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 33 CARDEDEU, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 21 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 23 07-05-2016
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B 24 CANET, F.S.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 39 EFS PALAFOLLS,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 31 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 31 BLANESPORT 83, F.S.,A
Descansa
R
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 20 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A 42 FUTSAL ARENYS DE MAR,B
Jornada 24 14-05-2016
EFS PALAFOLLS,A 24 CANET, F.S.,A
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 102 C.E.F.S.MANLLEU ,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 42 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 32 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
R
Descansa
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 111 PREMIA DE DALT CF. SALA,A
CARDEDEU, F.S.,A 73 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Jornada 25 21-05-2016
EFS PALAFOLLS,A 42 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
CANET, F.S.,A 71 RIUDELLOTS, A.C.E.,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A 29 BLANESPORT 83, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 33 PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 12 ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
Descansa
R
FUTSAL ARENYS DE MAR,B
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 65 CARDEDEU, F.S.,A
Jornada 26 28-05-2016
RIUDELLOTS, A.C.E.,A 09 EFS PALAFOLLS,A
BLANESPORT 83, F.S.,A 46 CANET, F.S.,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,A 44 C.E.F.S.MANLLEU ,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A 35 PINEDA DE MAR, F.S.,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,B 45 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A
R
Descansa
PREMIA DE DALT CF. SALA,A 33 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.