Competició | TEMPORADA 2016-2017

cadet primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CASTELLDEFELS, U.E.,B 23 VISTA ALEGRE,U.D.,A
PRAT, A.E.,B 30 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 12 CAN BUXERES, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 01 MARIANAO POBLET UD,B
CAN VIDALET, C.F.,B 13 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 11 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,D 52 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 23 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
Jornada 2 09-10-2016
VISTA ALEGRE,U.D.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
BLANCA SUBUR, C.F.,A 40 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 11 PRAT, A.E.,B
MARIANAO POBLET UD,B 20 SANTA EULALIA, C.F.,C
SANTFELIUENC, F.C.,A 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 60 CAN VIDALET, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 22 ESCOLA F. GAVA, C.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 31 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 3 16-10-2016
VISTA ALEGRE,U.D.,A 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 01 CAN BUXERES, F.C.,A
PRAT, A.E.,B 60 MARIANAO POBLET UD,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 08 SANTFELIUENC, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 24 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 00 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 4 23-10-2016
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
CAN BUXERES, F.C.,A 00 VISTA ALEGRE,U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,B 20 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 40 PRAT, A.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 51 SANTA EULALIA, C.F.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 90 CAN VIDALET, C.F.,B
CORNELLA, U.D.,D 01 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Jornada 5 30-10-2016
BLANCA SUBUR, C.F.,A 02 CAN BUXERES, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 10 MARIANAO POBLET UD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
PRAT, A.E.,B 41 SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 17 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 11 CORNELLA, U.D.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 11 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Jornada 6 06-11-2016
CAN BUXERES, F.C.,A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
MARIANAO POBLET UD,B 51 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 02 PRAT, A.E.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 22 SANTA EULALIA, C.F.,C
CORNELLA, U.D.,D 90 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 61 CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 7 13-11-2016
CAN BUXERES, F.C.,A 11 MARIANAO POBLET UD,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 02 SANTFELIUENC, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
PRAT, A.E.,B 01 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 27 CORNELLA, U.D.,D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 03 ESCOLA F. GAVA, C.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 01 CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 8 20-11-2016
MARIANAO POBLET UD,B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 14 VISTA ALEGRE,U.D.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,D 22 PRAT, A.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 40 SANTA EULALIA, C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,B 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 9 27-11-2016
MARIANAO POBLET UD,B 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 50 SANT ILDEFONS, U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 23 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 00 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 01 CORNELLA, U.D.,D
PRAT, A.E.,B 30 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANTA EULALIA, C.F.,C 32 CAN VIDALET, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 42 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 10 11-12-2016
SANTFELIUENC, F.C.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT ILDEFONS, U.E.,B 12 MARIANAO POBLET UD,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 05 CAN BUXERES, F.C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,D 41 VISTA ALEGRE,U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 21 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 16 PRAT, A.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 14 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 11 18-12-2016
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,B
MARIANAO POBLET UD,B 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
CAN BUXERES, F.C.,A 12 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 24 CORNELLA, U.D.,D
VISTA ALEGRE,U.D.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 11 CAN VIDALET, C.F.,B
PRAT, A.E.,B 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 21 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 12 08-01-2017
SANT ILDEFONS, U.E.,B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 18 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 01 MARIANAO POBLET UD,B
CORNELLA, U.D.,D 01 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 10 BLANCA SUBUR, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 22 VISTA ALEGRE,U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 14 PRAT, A.E.,B
Jornada 13 15-01-2017
SANT ILDEFONS, U.E.,B 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 12 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
MARIANAO POBLET UD,B 34 CORNELLA, U.D.,D
CAN BUXERES, F.C.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,A 20 CAN VIDALET, C.F.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 20 CASTELLDEFELS, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 11 PRAT, A.E.,B
Jornada 14 22-01-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,D 23 SANTFELIUENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 20 MARIANAO POBLET UD,B
CAN VIDALET, C.F.,B 15 CAN BUXERES, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 22 VISTA ALEGRE,U.D.,A
PRAT, A.E.,B 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 15 29-01-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 42 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 21 CORNELLA, U.D.,D
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,C
MARIANAO POBLET UD,B 20 CAN VIDALET, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 51 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 03 SANTA EULALIA, C.F.,C
VISTA ALEGRE,U.D.,A 51 PRAT, A.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 22 PRAT, A.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 61 SANTA EULALIA, C.F.,C
MARIANAO POBLET UD,B 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 32 CAN VIDALET, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 24 ESCOLA F. GAVA, C.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 23 CORNELLA, U.D.,D
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 17 12-02-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 00 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PRAT, A.E.,B 32 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 23 MARIANAO POBLET UD,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 03 SANTFELIUENC, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 42 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
CORNELLA, U.D.,D 03 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
Jornada 18 19-02-2017
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,B
MARIANAO POBLET UD,B 12 PRAT, A.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,B 101 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 40 CAN VIDALET, C.F.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 41 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CORNELLA, U.D.,D 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 19 05-03-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 20 BLANCA SUBUR, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 21 CAN BUXERES, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 01 MARIANAO POBLET UD,B
PRAT, A.E.,B 14 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 01 SANT ILDEFONS, U.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
CAN VIDALET, C.F.,B 32 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 CORNELLA, U.D.,D
Jornada 20 12-03-2017
CAN BUXERES, F.C.,A 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,B 14 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 31 PRAT, A.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 32 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CORNELLA, U.D.,D 50 CAN VIDALET, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 21 19-03-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 13 CAN BUXERES, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 MARIANAO POBLET UD,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 SANTFELIUENC, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 03 SANT ILDEFONS, U.E.,B
PRAT, A.E.,B 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 26 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 15 CORNELLA, U.D.,D
CAN VIDALET, C.F.,B 12 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Jornada 22 26-03-2017
MARIANAO POBLET UD,B 31 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 31 VISTA ALEGRE,U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 22 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 23 PRAT, A.E.,B
CORNELLA, U.D.,D 30 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 23 02-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 01 MARIANAO POBLET UD,B
CAN BUXERES, F.C.,A 32 SANTFELIUENC, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,A 01 SANT ILDEFONS, U.E.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 13 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
PRAT, A.E.,B 24 CORNELLA, U.D.,D
SANTA EULALIA, C.F.,C 06 ESCOLA F. GAVA, C.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 16 CAN VIDALET, C.F.,B
Jornada 24 09-04-2017
SANTFELIUENC, F.C.,A 22 MARIANAO POBLET UD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 23 CAN BUXERES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 22 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CORNELLA, U.D.,D 01 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 01 PRAT, A.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 00 SANTA EULALIA, C.F.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 07 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 25 23-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 44 SANTFELIUENC, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,B 34 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 52 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 10 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 11 CORNELLA, U.D.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,B 32 ESCOLA F. GAVA, C.,C
PRAT, A.E.,B 43 CAN VIDALET, C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
Jornada 26 30-04-2017
SANT ILDEFONS, U.E.,B 24 SANTFELIUENC, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 10 MARIANAO POBLET UD,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 11 CAN BUXERES, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,D 01 BLANCA SUBUR, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 00 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 41 CASTELLDEFELS, U.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 25 PRAT, A.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 55 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 27 07-05-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 04 SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 45 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
MARIANAO POBLET UD,B 01 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 13 CORNELLA, U.D.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
VISTA ALEGRE,U.D.,A 20 CAN VIDALET, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 90 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
PRAT, A.E.,B 41 SANTA EULALIA, C.F.,C
Jornada 28 14-05-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 05 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 22 SANTFELIUENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,D 21 MARIANAO POBLET UD,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 31 CAN BUXERES, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 12 BLANCA SUBUR, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 25 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 12 SANTA EULALIA, C.F.,C
PRAT, A.E.,B 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Jornada 29 21-05-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT ILDEFONS, U.E.,B 32 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 25 CORNELLA, U.D.,D
MARIANAO POBLET UD,B 13 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CAN BUXERES, F.C.,A 32 CAN VIDALET, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,A 42 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 42 SANTA EULALIA, C.F.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 01 PRAT, A.E.,B
Jornada 30 28-05-2017
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,B
CORNELLA, U.D.,D 32 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 SANTFELIUENC, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 13 MARIANAO POBLET UD,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 14 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 21 BLANCA SUBUR, C.F.,A
PRAT, A.E.,B 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.