Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
VILADECANS U.D.,A 24 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 02 CUBELLES, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 10 CAN VIDALET, C.F.,B
GAVA, C.F.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,C 11 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 13 CAN BUXERES, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 2 09-10-2016
VISTA ALEGRE,U.D.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 10 VILADECANS U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 33 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 00 GAVA, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 22 PRAT, A.E.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,B
MARIANAO POBLET UD,A 41 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 16 CAN VIDALET, C.F.,B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 04 SANTBOIA, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 30 BLANCA SUBUR, C.F.,B
GAVA, C.F.,A 42 CAN BUXERES, F.C.,A
PRAT, A.E.,C 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 31 MARIANAO POBLET UD,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 51 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
CUBELLES, C.F.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 23 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 41 VILADECANS U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 40 GAVA, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 30 PRAT, A.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,A 52 SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 5 30-10-2016
CUBELLES, C.F.,A 21 CAN VIDALET, C.F.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 52 SANTBOIA, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 32 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 42 CAN BUXERES, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
GAVA, C.F.,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
PRAT, A.E.,C 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 6 06-11-2016
CAN VIDALET, C.F.,B 34 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 CUBELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 02 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 32 VILADECANS U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 50 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 33 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 GAVA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 42 PRAT, A.E.,C
Jornada 7 13-11-2016
CAN VIDALET, C.F.,B 01 SANTBOIA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 32 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 40 CAN BUXERES, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 10 MARIANAO POBLET UD,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
GAVA, C.F.,A 32 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 PRAT, A.E.,C
Jornada 8 20-11-2016
SANTBOIA, F.C.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 21 CAN VIDALET, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 24 CUBELLES, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 43 VISTA ALEGRE,U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 06 VILADECANS U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 51 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
PRAT, A.E.,C 23 GAVA, C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
SANTBOIA, F.C.,A 10 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 32 CAN BUXERES, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 33 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 01 MARIANAO POBLET UD,A
VILADECANS U.D.,A 32 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 10 PRAT, A.E.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 GAVA, C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
BLANCA SUBUR, C.F.,B 24 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 13 SANTBOIA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 03 CAN VIDALET, C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,A 33 CUBELLES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 02 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 33 VILADECANS U.D.,A
PRAT, A.E.,C 32 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
GAVA, C.F.,A 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 11 18-12-2016
BLANCA SUBUR, C.F.,B 11 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CAN VIDALET, C.F.,B 82 MARIANAO POBLET UD,A
CUBELLES, C.F.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,B
VILADECANS U.D.,A 33 PRAT, A.E.,C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 13 GAVA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 12 08-01-2017
CAN BUXERES, F.C.,A 13 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 CAN VIDALET, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 32 CUBELLES, C.F.,A
PRAT, A.E.,C 22 VISTA ALEGRE,U.D.,A
GAVA, C.F.,A 42 VILADECANS U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
Jornada 13 15-01-2017
CAN BUXERES, F.C.,A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 12 MARIANAO POBLET UD,A
SANTBOIA, F.C.,A 62 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 31 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CUBELLES, C.F.,A 21 PRAT, A.E.,C
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 GAVA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 40 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
Jornada 14 22-01-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
MARIANAO POBLET UD,A 24 CAN BUXERES, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,B 12 SANTBOIA, F.C.,A
PRAT, A.E.,C 06 CAN VIDALET, C.F.,B
GAVA, C.F.,A 44 CUBELLES, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 14 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 12 VILADECANS U.D.,A
Jornada 15 29-01-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 11 MARIANAO POBLET UD,A
CAN BUXERES, F.C.,A 23 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 14 SANT ILDEFONS, U.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A 12 PRAT, A.E.,C
CAN VIDALET, C.F.,B 31 GAVA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 VILADECANS U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 23 GAVA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 32 PRAT, A.E.,C
CAN BUXERES, F.C.,A 25 SANT ILDEFONS, U.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 25 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 17 12-02-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 VISTA ALEGRE,U.D.,A
VILADECANS U.D.,A 23 CUBELLES, C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 11 CAN VIDALET, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 13 SANTBOIA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PRAT, A.E.,C 23 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
Jornada 18 19-02-2017
CUBELLES, C.F.,A 25 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 31 VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 32 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 00 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 13 GAVA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 23 PRAT, A.E.,C
MARIANAO POBLET UD,A 03 SANT ILDEFONS, U.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 19 05-03-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 40 CUBELLES, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 CAN VIDALET, C.F.,B
VILADECANS U.D.,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 37 BLANCA SUBUR, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
PRAT, A.E.,C 41 MARIANAO POBLET UD,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
CAN VIDALET, C.F.,B 30 CUBELLES, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 23 VISTA ALEGRE,U.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 31 VILADECANS U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 73 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 52 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 53 GAVA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 PRAT, A.E.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,B 33 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 21 19-03-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 CAN VIDALET, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A 41 SANTBOIA, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILADECANS U.D.,A 02 CAN BUXERES, F.C.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 46 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 MARIANAO POBLET UD,A
GAVA, C.F.,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
PRAT, A.E.,C 23 SANT ILDEFONS, U.E.,B
Jornada 22 26-03-2017
SANTBOIA, F.C.,A 20 CAN VIDALET, C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 02 CUBELLES, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 10 VISTA ALEGRE,U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 33 VILADECANS U.D.,A
MARIANAO POBLET UD,A 21 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 52 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 61 GAVA, C.F.,A
PRAT, A.E.,C 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 23 02-04-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 01 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A 10 CAN BUXERES, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILADECANS U.D.,A 34 MARIANAO POBLET UD,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 18 VILANOVA GELTRU C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 20 SANT ILDEFONS, U.E.,B
GAVA, C.F.,A 31 PRAT, A.E.,C
Jornada 24 09-04-2017
BLANCA SUBUR, C.F.,B 40 SANTBOIA, F.C.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 21 CAN VIDALET, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 14 CUBELLES, C.F.,A
MARIANAO POBLET UD,A 20 VISTA ALEGRE,U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 62 VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 71 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
PRAT, A.E.,C 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
GAVA, C.F.,A 03 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 25 23-04-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A 23 CAN BUXERES, F.C.,A
CAN VIDALET, C.F.,B 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
CUBELLES, C.F.,A 23 MARIANAO POBLET UD,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 25 PRAT, A.E.,C
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 30 GAVA, C.F.,A
Jornada 26 30-04-2017
CAN BUXERES, F.C.,A 11 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 03 SANTBOIA, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 12 CAN VIDALET, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 23 CUBELLES, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 32 VISTA ALEGRE,U.D.,A
PRAT, A.E.,C 12 VILADECANS U.D.,A
GAVA, C.F.,A 71 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 27 07-05-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 50 CAN BUXERES, F.C.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 MARIANAO POBLET UD,A
CAN VIDALET, C.F.,B 34 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 13 SANT ILDEFONS, U.E.,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 81 PRAT, A.E.,C
VILADECANS U.D.,A 05 GAVA, C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 03 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 28 14-05-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 12 CAN BUXERES, F.C.,A
MARIANAO POBLET UD,A 02 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 40 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 21 CAN VIDALET, C.F.,B
PRAT, A.E.,C 14 CUBELLES, C.F.,A
GAVA, C.F.,A 03 VISTA ALEGRE,U.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 52 VILADECANS U.D.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 113 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 29 21-05-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 42 MARIANAO POBLET UD,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 21 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 26 SANT ILDEFONS, U.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,B 21 PRAT, A.E.,C
CUBELLES, C.F.,A 91 GAVA, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 50 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VILADECANS U.D.,A 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A
Jornada 30 28-05-2017
MARIANAO POBLET UD,A 43 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 41 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,B 22 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PRAT, A.E.,C 11 SANTBOIA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 14 CAN VIDALET, C.F.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 62 CUBELLES, C.F.,A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.,A 315 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 41 VILADECANS U.D.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.