Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
BADALONA, C.F.,B 18 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 25 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 36 HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
EUROPA, C.E.,B 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 06 BARCELONA, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,B 10 Pª BARC. ANGUERA,A
VILADECANS U.D.,A 22 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 2 09-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 30 VILADECANS U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 03 BADALONA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,A 120 TECNOFUTBOL C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 51 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BARCELONA, F.C.,D 40 EUROPA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 41 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CORNELLA, U.D.,C 15 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 3 16-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 10 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BADALONA, C.F.,B 23 HORTA, U.AT.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 64 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 35 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 17 BARCELONA, F.C.,D
EUROPA, C.E.,B 22 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 12 CORNELLA, U.D.,C
VILADECANS U.D.,A 24 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 4 23-10-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,C 10 VILADECANS U.D.,A
HORTA, U.AT.,A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 92 BADALONA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 40 TECNOFUTBOL C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 51 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,C 51 EUROPA, C.E.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 93 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 5 30-10-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,C 33 HORTA, U.AT.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
BADALONA, C.F.,B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 112 BARCELONA, F.C.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 Pª BARC. ANGUERA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 11 CORNELLA, U.D.,C
EUROPA, C.E.,B 46 SANT GABRIEL,C.D.,B
VILADECANS U.D.,A 11 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 6 06-11-2016
HORTA, U.AT.,A 11 VILADECANS U.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 60 ESCOLA F. GAVA, C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
BARCELONA, F.C.,D 100 BADALONA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 55 TECNOFUTBOL C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 64 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 31 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 32 EUROPA, C.E.,B
Jornada 7 13-11-2016
HORTA, U.AT.,A 54 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 14 BARCELONA, F.C.,D
BADALONA, C.F.,B 02 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 25 CORNELLA, U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 SANT GABRIEL,C.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 10 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILADECANS U.D.,A 12 EUROPA, C.E.,B
Jornada 8 20-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 22 VILADECANS U.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 51 HORTA, U.AT.,A
BARCELONA, F.C.,D 100 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
CORNELLA, U.D.,C 41 BADALONA, C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 71 TECNOFUTBOL C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B 02 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 9 27-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
HORTA, U.AT.,A 11 BARCELONA, F.C.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,C 41 Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 33 CORNELLA, U.D.,C
BADALONA, C.F.,B 13 SANT GABRIEL,C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 70 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 51 EUROPA, C.E.,B
VILADECANS U.D.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 10 11-12-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 41 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,D 72 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. ANGUERA,A 32 HORTA, U.AT.,A
CORNELLA, U.D.,C 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT GABRIEL,C.D.,B 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 38 BADALONA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 30 TECNOFUTBOL C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 11 18-12-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 33 BARCELONA, F.C.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 33 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,A 23 CORNELLA, U.D.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C 32 SANT GABRIEL,C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 21 ESPLUGUENC, F.A. ,A
BADALONA, C.F.,B 12 EUROPA, C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 110 CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILADECANS U.D.,A 30 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 12 08-01-2017
BARCELONA, F.C.,D 30 VILADECANS U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA, U.D.,C 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 43 HORTA, U.AT.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 14 ESCOLA F. GAVA, C.,C
EUROPA, C.E.,B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 44 BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 13 15-01-2017
BARCELONA, F.C.,D 110 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 20 CORNELLA, U.D.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 45 SANT GABRIEL,C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 81 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 40 EUROPA, C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 22 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BADALONA, C.F.,B 53 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 72 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
VILADECANS U.D.,A 02 Pª BARC. ANGUERA,A
CORNELLA, U.D.,C 15 BARCELONA, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,B 23 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
EUROPA, C.E.,B 25 HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 34 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 34 BADALONA, C.F.,B
Jornada 15 29-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 03 CORNELLA, U.D.,C
BARCELONA, F.C.,D 24 SANT GABRIEL,C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 80 ESPLUGUENC, F.A. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 44 EUROPA, C.E.,B
HORTA, U.AT.,A 62 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 41 TECNOFUTBOL C.F.,B
BADALONA, C.F.,B 37 VILADECANS U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 12 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 32 TECNOFUTBOL C.F.,B
HORTA, U.AT.,A 30 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 11 EUROPA, C.E.,B
BARCELONA, F.C.,D 80 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Pª BARC. ANGUERA,A 31 SANT GABRIEL,C.D.,B
CORNELLA, U.D.,C 21 VILADECANS U.D.,A
Jornada 17 12-02-2017
VILADECANS U.D.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
BADALONA, C.F.,B 50 ESCOLA F. GAVA, C.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 24 HORTA, U.AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 25 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
EUROPA, C.E.,B 17 BARCELONA, F.C.,D
ESPLUGUENC, F.A. ,A 24 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 71 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 18 19-02-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,C 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
HORTA, U.AT.,A 54 BADALONA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 21 TECNOFUTBOL C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 32 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,D 52 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 21 EUROPA, C.E.,B
CORNELLA, U.D.,C 10 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 40 VILADECANS U.D.,A
Jornada 19 05-03-2017
VILADECANS U.D.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 42 HORTA, U.AT.,A
BADALONA, C.F.,B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 53 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 27 BARCELONA, F.C.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,B 23 Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,B 13 CORNELLA, U.D.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 16 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 20 12-03-2017
HORTA, U.AT.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 102 BADALONA, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 43 TECNOFUTBOL C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 24 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 12 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 72 EUROPA, C.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 23 VILADECANS U.D.,A
Jornada 21 19-03-2017
VILADECANS U.D.,A 11 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
BADALONA, C.F.,B 16 BARCELONA, F.C.,D
TECNOFUTBOL C.F.,B 34 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 32 CORNELLA, U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 28 SANT GABRIEL,C.D.,B
EUROPA, C.E.,B 41 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 22 26-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 62 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BARCELONA, F.C.,D 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. ANGUERA,A 62 BADALONA, C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 30 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 41 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 33 CASTELLDEFELS, U.E.,B
EUROPA, C.E.,B 31 VILADECANS U.D.,A
Jornada 23 02-04-2017
VILADECANS U.D.,A 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
HORTA, U.AT.,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 05 BARCELONA, F.C.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 33 Pª BARC. ANGUERA,A
BADALONA, C.F.,B 22 CORNELLA, U.D.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 42 SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 31 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 11 EUROPA, C.E.,B
Jornada 24 09-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 72 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
BARCELONA, F.C.,D 23 HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 23 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CORNELLA, U.D.,C 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT GABRIEL,C.D.,B 40 BADALONA, C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 03 TECNOFUTBOL C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 32 VILADECANS U.D.,A
Jornada 25 23-04-2017
VILADECANS U.D.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 35 BARCELONA, F.C.,D
HORTA, U.AT.,A 70 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 21 CORNELLA, U.D.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 12 SANT GABRIEL,C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 62 ESPLUGUENC, F.A. ,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 16 EUROPA, C.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 26 30-04-2017
BARCELONA, F.C.,D 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
Pª BARC. ANGUERA,A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CORNELLA, U.D.,C 40 HORTA, U.AT.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 20 ESCOLA F. GAVA, C.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
EUROPA, C.E.,B 43 BADALONA, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 22 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 VILADECANS U.D.,A
Jornada 27 07-05-2017
VILADECANS U.D.,A 14 BARCELONA, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 41 Pª BARC. ANGUERA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 63 CORNELLA, U.D.,C
HORTA, U.AT.,A 27 SANT GABRIEL,C.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 50 ESPLUGUENC, F.A. ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 43 EUROPA, C.E.,B
BADALONA, C.F.,B 21 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 54 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 28 14-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 18 BARCELONA, F.C.,D
CORNELLA, U.D.,C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 45 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 08 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,B 41 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 33 BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 24 VILADECANS U.D.,A
Jornada 29 21-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 44 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,D 61 CORNELLA, U.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 32 SANT GABRIEL,C.D.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 81 ESPLUGUENC, F.A. ,A
HORTA, U.AT.,A 72 EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 32 CASTELLDEFELS, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 24 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,B 42 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
CORNELLA, U.D.,C 32 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 31 BARCELONA, F.C.,D
ESPLUGUENC, F.A. ,A 17 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
EUROPA, C.E.,B 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 23 HORTA, U.AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 43 ESCOLA F. GAVA, C.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
VILADECANS U.D.,A 91 BADALONA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.