Competició | TEMPORADA 2016-2017

cadet primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 33 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 20 PARETS, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 72 LLOREDA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,B 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 70 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
MASNOU, C.D.,B 21 BADALONA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,D
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. ,B 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 2 09-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,C 70 ALZAMORA, C.F. ,B
PARETS, C.F.,C 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
LLOREDA, C.F.,A 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 10 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 00 CATALONIA, U.B.,B
BADALONA, C.F.,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Descansa
R
MASNOU, C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 12 SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 3 16-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,C 30 PARETS, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 53 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 70 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
CATALONIA, U.B.,B 31 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
R
Descansa
MASNOU, C.D.,B 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 06 SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 4 23-10-2016
PARETS, C.F.,C 00 ALZAMORA, C.F. ,B
LLOREDA, C.F.,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
BADALONA, C.F.,B 32 ESCOLA E.BRAFA ,A
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT ANDREU, U.E,D 70 MASNOU, C.D.,B
Jornada 5 30-10-2016
PARETS, C.F.,C 11 LLOREDA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 13 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,B 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 02 SANT ANDREU, U.E,D
ALZAMORA, C.F. ,B 04 MASNOU, C.D.,B
Jornada 6 06-11-2016
LLOREDA, C.F.,A 73 ALZAMORA, C.F. ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 PARETS, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
BADALONA, C.F.,B 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 20 ESCOLA E.BRAFA ,A
SANT ANDREU, U.E,D 42 CATALONIA, U.B.,B
MASNOU, C.D.,B 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 7 13-11-2016
LLOREDA, C.F.,A 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
PARETS, C.F.,C 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 32 BADALONA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 14 SANT ANDREU, U.E,D
CATALONIA, U.B.,B 23 MASNOU, C.D.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 8 20-11-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 ALZAMORA, C.F. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 61 LLOREDA, C.F.,A
BADALONA, C.F.,B 40 PARETS, C.F.,C
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT ANDREU, U.E,D 70 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
MASNOU, C.D.,B 04 ESCOLA E.BRAFA ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 30 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 9 27-11-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
LLOREDA, C.F.,A 10 BADALONA, C.F.,B
PARETS, C.F.,C
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D.,C 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 14 SANT ANDREU, U.E,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 40 MASNOU, C.D.,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ALZAMORA, C.F. ,B 03 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 10 11-12-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 12 ALZAMORA, C.F. ,B
BADALONA, C.F.,B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Descansa
R
LLOREDA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 13 PARETS, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,D 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
MASNOU, C.D.,B 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
CATALONIA, U.B.,B 14 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 11 18-12-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 16 BADALONA, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
R
Descansa
LLOREDA, C.F.,A 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
PARETS, C.F.,C 01 SANT ANDREU, U.E,D
SANT GABRIEL, C.D.,C 43 MASNOU, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 14 CATALONIA, U.B.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 05 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 12 08-01-2017
BADALONA, C.F.,B 61 ALZAMORA, C.F. ,B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT ANDREU, U.E,D 60 LLOREDA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,B 03 PARETS, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
CATALONIA, U.B.,B 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Jornada 13 15-01-2017
BADALONA, C.F.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 12 SANT ANDREU, U.E,D
LLOREDA, C.F.,A 12 MASNOU, C.D.,B
PARETS, C.F.,C 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 11 CATALONIA, U.B.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 02 ESCOLA E.BRAFA ,A
ALZAMORA, C.F. ,B 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Jornada 14 22-01-2017
ALZAMORA, C.F. ,B
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 15 BADALONA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,D 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
MASNOU, C.D.,B 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 20 LLOREDA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,B 41 PARETS, C.F.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 33 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 15 29-01-2017
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BADALONA, C.F.,B 21 SANT ANDREU, U.E,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 21 MASNOU, C.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
LLOREDA, C.F.,A 32 CATALONIA, U.B.,B
PARETS, C.F.,C 02 ESCOLA E.BRAFA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 80 ALZAMORA, C.F. ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
PARETS, C.F.,C 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
LLOREDA, C.F.,A 21 ESCOLA E.BRAFA ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 31 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
BADALONA, C.F.,B 23 MASNOU, C.D.,B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 60 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 17 12-02-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 16 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 11 PARETS, C.F.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 12 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CATALONIA, U.B.,B 91 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 20 BADALONA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E,D 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 18 19-02-2017
PARETS, C.F.,C 14 SANT GABRIEL, C.D.,C
LLOREDA, C.F.,A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 22 ESCOLA E.BRAFA ,A
BADALONA, C.F.,B 22 CATALONIA, U.B.,B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 MASNOU, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,D 90 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 19 05-03-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 02 PARETS, C.F.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 40 LLOREDA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 22 BADALONA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MASNOU, C.D.,B 16 SANT ANDREU, U.E,D
Jornada 20 12-03-2017
LLOREDA, C.F.,A 03 PARETS, C.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 50 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
BADALONA, C.F.,B 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 31 CATALONIA, U.B.,B
SANT ANDREU, U.E,D 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
MASNOU, C.D.,B 31 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 21 19-03-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 02 LLOREDA, C.F.,A
PARETS, C.F.,C 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 11 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA ,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CATALONIA, U.B.,B 12 SANT ANDREU, U.E,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 31 MASNOU, C.D.,B
Jornada 22 26-03-2017
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 60 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 32 PARETS, C.F.,C
BADALONA, C.F.,B 05 SANT GABRIEL, C.D.,C
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
SANT ANDREU, U.E,D 61 ESCOLA E.BRAFA ,A
MASNOU, C.D.,B 32 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 40 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 23 02-04-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
LLOREDA, C.F.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
PARETS, C.F.,C 01 BADALONA, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 42 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 13 SANT ANDREU, U.E,D
ESCOLA E.BRAFA ,A 22 MASNOU, C.D.,B
CATALONIA, U.B.,B 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 24 09-04-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
BADALONA, C.F.,B 51 LLOREDA, C.F.,A
Descansa
R
PARETS, C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANT ANDREU, U.E,D 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
MASNOU, C.D.,B 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 52 ESCOLA E.BRAFA ,A
CATALONIA, U.B.,B 41 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 25 23-04-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 21 BADALONA, C.F.,B
LLOREDA, C.F.,A
R
Descansa
PARETS, C.F.,C 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 14 SANT ANDREU, U.E,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 40 MASNOU, C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA E.BRAFA ,A 23 CATALONIA, U.B.,B
Jornada 26 30-04-2017
BADALONA, C.F.,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 10 LLOREDA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,D 40 PARETS, C.F.,C
MASNOU, C.D.,B 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
CATALONIA, U.B.,B 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 130 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 27 07-05-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 22 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LLOREDA, C.F.,A 17 SANT ANDREU, U.E,D
PARETS, C.F.,C 50 MASNOU, C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 20 CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 21 ESCOLA E.BRAFA ,A
Jornada 28 14-05-2017
Descansa
R
BADALONA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
SANT ANDREU, U.E,D 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MASNOU, C.D.,B 23 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 PARETS, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,B 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA E.BRAFA ,A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 50 ALZAMORA, C.F. ,B
Jornada 29 21-05-2017
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,B
BADALONA, C.F.,B 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 11 SANT ANDREU, U.E,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 41 MASNOU, C.D.,B
LLOREDA, C.F.,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
PARETS, C.F.,C 24 CATALONIA, U.B.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 ESCOLA E.BRAFA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C
Jornada 30 28-05-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E,D 60 BADALONA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,B 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CATALONIA, U.B.,B 43 LLOREDA, C.F.,A
ESCOLA E.BRAFA ,A 33 PARETS, C.F.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 35 SANT GABRIEL, C.D.,C
ALZAMORA, C.F. ,B 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.