Competició | TEMPORADA 2016-2017

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
BASE ROSES, C.F.,A 71 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 93 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 14 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 41 CAL AGUIDO, A.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BLANES, C.D.,B 03 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 23 LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 2 09-10-2016
LES PRESES, C.F.,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
L'ESCALA, F.C.,A 54 BASE ROSES, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLANÇA, C.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 21 ROSES, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 30 BLANES, C.D.,B
Jornada 3 16-10-2016
LES PRESES, C.F.,A 44 L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 04 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 14 LLANÇA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 50 CAL AGUIDO, A.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 00 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ROSES, A.E.,A 01 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 10 BLANES, C.D.,B
Jornada 4 23-10-2016
L'ESCALA, F.C.,A 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
TORDERA, C.F.,A 20 LES PRESES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 54 FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 50 ROSES, A.E.,A
BLANES, C.D.,B 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 5 30-10-2016
L'ESCALA, F.C.,A 14 TORDERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 22 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 30 CAL AGUIDO, A.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 51 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,B 02 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 06 LLAGOSTERA, U.E.,C
ROSES, A.E.,A 03 BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 6 06-11-2016
TORDERA, C.F.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
LLANÇA, C.E.,A 30 L'ESCALA, F.C.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 12 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 91 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 05 PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 13 FIGUERES, U.E.,B
BLANES, C.D.,B 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 50 ROSES, A.E.,A
Jornada 7 13-11-2016
TORDERA, C.F.,A 03 LLANÇA, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 31 CAL AGUIDO, A.D.,B
LES PRESES, C.F.,A 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE ROSES, C.F.,A 37 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 15 LLAGOSTERA, U.E.,C
FIGUERES, U.E.,B 21 BLANES, C.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 12 ROSES, A.E.,A
Jornada 8 20-11-2016
LLANÇA, C.E.,A 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 02 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 31 L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 41 LES PRESES, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 80 BASE ROSES, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 12 FIGUERES, U.E.,B
ROSES, A.E.,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 9 27-11-2016
LLANÇA, C.E.,A 60 CAL AGUIDO, A.D.,B
TORDERA, C.F.,A 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
L'ESCALA, F.C.,A 22 PERALADA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 09 LLAGOSTERA, U.E.,C
BASE ROSES, C.F.,A 02 BLANES, C.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FIGUERES, U.E.,B 31 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 10 11-12-2016
CAL AGUIDO, A.D.,B 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 00 LLANÇA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 10 TORDERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 70 L'ESCALA, F.C.,A
BLANES, C.D.,B 42 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 53 BASE ROSES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 11 18-12-2016
CAL AGUIDO, A.D.,B 05 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,A 11 PERALADA, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A 16 LLAGOSTERA, U.E.,C
L'ESCALA, F.C.,A 14 BLANES, C.D.,B
LES PRESES, C.F.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BASE ROSES, C.F.,A 14 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 12 08-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 43 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
PERALADA, C.F.,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 21 LLANÇA, C.E.,A
BLANES, C.D.,B 33 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 31 L'ESCALA, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 70 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 74 BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 13 15-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 21 PERALADA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 010 LLAGOSTERA, U.E.,C
LLANÇA, C.E.,A 20 BLANES, C.D.,B
TORDERA, C.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
L'ESCALA, F.C.,A 32 ROSES, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BASE ROSES, C.F.,A 13 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 22 PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BLANES, C.D.,B 20 CAL AGUIDO, A.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 00 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 14 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 70 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 40 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 31 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 15 29-01-2017
PERALADA, C.F.,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 BLANES, C.D.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLANÇA, C.E.,A 20 ROSES, A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
L'ESCALA, F.C.,A 01 FIGUERES, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BASE ROSES, C.F.,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
LES PRESES, C.F.,A 20 BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
TORDERA, C.F.,A 20 FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 20 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,A 44 BLANES, C.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 41 LES PRESES, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 40 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 03 TORDERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 21 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 71 CAL AGUIDO, A.D.,B
ROSES, A.E.,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 21 PERALADA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 04 LLAGOSTERA, U.E.,C
Jornada 18 19-02-2017
L'ESCALA, F.C.,A 02 LES PRESES, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A 21 BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 14 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PERALADA, C.F.,A 30 ROSES, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BLANES, C.D.,B 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 40 L'ESCALA, F.C.,A
LES PRESES, C.F.,A 00 TORDERA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 22 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 100 CAL AGUIDO, A.D.,B
FIGUERES, U.E.,B 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 36 PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 31 BLANES, C.D.,B
Jornada 20 12-03-2017
TORDERA, C.F.,A 71 L'ESCALA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 10 LES PRESES, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 14 BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A 02 FIGUERES, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BLANES, C.D.,B 21 ROSES, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 41 TORDERA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 01 LLANÇA, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 120 CAL AGUIDO, A.D.,B
BASE ROSES, C.F.,A 04 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PERALADA, C.F.,A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,B 02 LLAGOSTERA, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 BLANES, C.D.,B
ROSES, A.E.,A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Jornada 22 26-03-2017
LLANÇA, C.E.,A 31 TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 11 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 31 LES PRESES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 31 BASE ROSES, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BLANES, C.D.,B 22 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ROSES, A.E.,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 01 LLANÇA, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 50 CAL AGUIDO, A.D.,B
L'ESCALA, F.C.,A 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LES PRESES, C.F.,A 02 PERALADA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 33 BLANES, C.D.,B
FIGUERES, U.E.,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 20 ROSES, A.E.,A
Jornada 24 09-04-2017
CAL AGUIDO, A.D.,B 17 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 10 TORDERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 50 L'ESCALA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 80 LES PRESES, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 10 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ROSES, A.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 51 CAL AGUIDO, A.D.,B
LLANÇA, C.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
TORDERA, C.F.,A 32 PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,C
LES PRESES, C.F.,A 30 BLANES, C.D.,B
BASE ROSES, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 03 ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 26 30-04-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 70 CAL AGUIDO, A.D.,B
PERALADA, C.F.,A 13 LLANÇA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,C 20 TORDERA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 13 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 11 LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 00 BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 07 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,C
TORDERA, C.F.,A 10 BLANES, C.D.,B
L'ESCALA, F.C.,A 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LES PRESES, C.F.,A 12 ROSES, A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 16 FIGUERES, U.E.,B
Jornada 28 14-05-2017
PERALADA, C.F.,A 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLAGOSTERA, U.E.,C 71 CAL AGUIDO, A.D.,B
BLANES, C.D.,B 03 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 21 TORDERA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 30 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 63 LES PRESES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 40 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
Jornada 29 21-05-2017
PERALADA, C.F.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 10 LLAGOSTERA, U.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 12 BLANES, C.D.,B
LLANÇA, C.E.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
TORDERA, C.F.,A 12 ROSES, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A 21 FIGUERES, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 30 28-05-2017
LLAGOSTERA, U.E.,C 30 PERALADA, C.F.,A
BLANES, C.D.,B 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 91 CAL AGUIDO, A.D.,B
ROSES, A.E.,A 12 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 01 TORDERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 30 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 12 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 82 BASE ROSES, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.