Competició | TEMPORADA 2016-2017

cadet primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 40 SANT ANDREU, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 HORTA, U.AT.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SARRIA, C.P.,B 32 EUROPA, C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 23 Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 71 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,B 10 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
DON BOSCO, C.F.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Jornada 2 09-10-2016
SANT ANDREU, U.E.,B 32 DON BOSCO, C.F.,A
HORTA, U.AT.,B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 11 SANTA EULALIA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,C 62 APA POBLE SEC, CE.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 05 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 24 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 3 16-10-2016
SANT ANDREU, U.E.,B 12 HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 22 EUROPA, C.E.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 41 Pª BARC. ANGUERA,B
SARRIA, C.P.,B 51 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 30 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
DON BOSCO, C.F.,A 32 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 4 23-10-2016
HORTA, U.AT.,B 22 DON BOSCO, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 11 SANT ANDREU, U.E.,B
EUROPA, C.E.,C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. ANGUERA,B 25 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 02 APA POBLE SEC, CE.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 04 SARRIA, C.P.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,B 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 5 30-10-2016
HORTA, U.AT.,B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT ANDREU, U.E.,B 22 EUROPA, C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 100 Pª BARC. ANGUERA,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 23 Pª BARC. CINC COPES,A
APA POBLE SEC, CE.,A 51 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
SARRIA, C.P.,B 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 24 MARTINENC, F.C.,B
DON BOSCO, C.F.,A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 6 06-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 30 DON BOSCO, C.F.,A
EUROPA, C.E.,C 50 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 02 SANT ANDREU, U.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 13 SANTA EULALIA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 41 APA POBLE SEC, CE.,A
MARTINENC, F.C.,B 10 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 70 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 7 13-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 10 EUROPA, C.E.,C
HORTA, U.AT.,B 11 Pª BARC. ANGUERA,B
SANT ANDREU, U.E.,B 11 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 21 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
APA POBLE SEC, CE.,A 55 MARTINENC, F.C.,B
SARRIA, C.P.,B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
DON BOSCO, C.F.,A 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 8 20-11-2016
EUROPA, C.E.,C 21 DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 06 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. CINC COPES,A 55 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 54 SANT ANDREU, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
MARTINENC, F.C.,B 32 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 150 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 10 SARRIA, C.P.,B
Jornada 9 27-11-2016
EUROPA, C.E.,C 21 Pª BARC. ANGUERA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 61 Pª BARC. CINC COPES,A
HORTA, U.AT.,B 31 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 30 MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
APA POBLE SEC, CE.,A 80 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
DON BOSCO, C.F.,A 31 SARRIA, C.P.,B
Jornada 10 11-12-2016
Pª BARC. ANGUERA,B 31 DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 31 EUROPA, C.E.,C
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 11 HORTA, U.AT.,B
MARTINENC, F.C.,B 41 SANT ANDREU, U.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 00 SANTA EULALIA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,B 23 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 11 18-12-2016
Pª BARC. ANGUERA,B 32 Pª BARC. CINC COPES,A
EUROPA, C.E.,C 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 81 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
HORTA, U.AT.,B 31 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 21 SARRIA, C.P.,B
DON BOSCO, C.F.,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 12 08-01-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 20 DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 22 Pª BARC. ANGUERA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 011 EUROPA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,B 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 30 HORTA, U.AT.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 13 SANT ANDREU, U.E.,B
SARRIA, C.P.,B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
APA POBLE SEC, CE.,A 33 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 30 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
EUROPA, C.E.,C 00 MARTINENC, F.C.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
HORTA, U.AT.,B 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT ANDREU, U.E.,B 22 SARRIA, C.P.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 32 APA POBLE SEC, CE.,A
DON BOSCO, C.F.,A 21 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
DON BOSCO, C.F.,A 03 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 13 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,B 60 Pª BARC. ANGUERA,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 31 EUROPA, C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SARRIA, C.P.,B 20 HORTA, U.AT.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 32 SANT ANDREU, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 15 29-01-2017
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. CINC COPES,A 44 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 07 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
EUROPA, C.E.,C 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 40 SARRIA, C.P.,B
HORTA, U.AT.,B 23 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E.,B 26 SANTA EULALIA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 40 DON BOSCO, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
SANT ANDREU, U.E.,B 18 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
HORTA, U.AT.,B 22 SANTA EULALIA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
EUROPA, C.E.,C 11 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. CINC COPES,A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 33 MARTINENC, F.C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 04 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
DON BOSCO, C.F.,A 13 SANT ANDREU, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 31 HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 04 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
APA POBLE SEC, CE.,A 32 EUROPA, C.E.,C
SARRIA, C.P.,B 31 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
MARTINENC, F.C.,B 71 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Jornada 18 19-02-2017
HORTA, U.AT.,B 33 SANT ANDREU, U.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
EUROPA, C.E.,C 23 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 23 APA POBLE SEC, CE.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 15 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MARTINENC, F.C.,B 20 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
DON BOSCO, C.F.,A 14 HORTA, U.AT.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 22 EUROPA, C.E.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 30 Pª BARC. ANGUERA,B
APA POBLE SEC, CE.,A 11 Pª BARC. CINC COPES,A
SARRIA, C.P.,B 23 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 20 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 20 12-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 33 HORTA, U.AT.,B
EUROPA, C.E.,C 20 SANT ANDREU, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. CINC COPES,A 22 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 35 APA POBLE SEC, CE.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 01 SARRIA, C.P.,B
MARTINENC, F.C.,B 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 60 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
DON BOSCO, C.F.,A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
HORTA, U.AT.,B 58 EUROPA, C.E.,C
SANT ANDREU, U.E.,B 11 Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 60 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 73 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SARRIA, C.P.,B 12 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 22 26-03-2017
EUROPA, C.E.,C 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. ANGUERA,B 33 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 02 SANT ANDREU, U.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 24 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 25 SANTA EULALIA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 33 APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 30 SARRIA, C.P.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
DON BOSCO, C.F.,A 13 EUROPA, C.E.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 01 Pª BARC. ANGUERA,B
HORTA, U.AT.,B 21 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT ANDREU, U.E.,B 33 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 160 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANTA EULALIA, C.F.,B 11 MARTINENC, F.C.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SARRIA, C.P.,B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 24 09-04-2017
Pª BARC. ANGUERA,B 24 EUROPA, C.E.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 23 HORTA, U.AT.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 11 SANT ANDREU, U.E.,B
MARTINENC, F.C.,B 34 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 37 APA POBLE SEC, CE.,A
SARRIA, C.P.,B 31 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
DON BOSCO, C.F.,A 23 Pª BARC. ANGUERA,B
EUROPA, C.E.,C 20 Pª BARC. CINC COPES,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 21 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
HORTA, U.AT.,B 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT ANDREU, U.E.,B 11 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
APA POBLE SEC, CE.,A 17 SARRIA, C.P.,B
Jornada 26 30-04-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 11 Pª BARC. ANGUERA,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 26 EUROPA, C.E.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
MARTINENC, F.C.,B 51 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 62 SANT ANDREU, U.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 08 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SARRIA, C.P.,B 13 SANTA EULALIA, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 22 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 27 07-05-2017
DON BOSCO, C.F.,A 20 Pª BARC. CINC COPES,A
Pª BARC. ANGUERA,B 31 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
EUROPA, C.E.,C 82 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 10 MARTINENC, F.C.,B
HORTA, U.AT.,B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ANDREU, U.E.,B 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 21 SARRIA, C.P.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 51 APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 28 14-05-2017
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 17 Pª BARC. CINC COPES,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 03 Pª BARC. ANGUERA,B
MARTINENC, F.C.,B 21 EUROPA, C.E.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 13 HORTA, U.AT.,B
SARRIA, C.P.,B 21 SANT ANDREU, U.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 95 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 11 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 29 21-05-2017
Pª BARC. BARCINO, CE.,A 32 DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. ANGUERA,B 18 MARTINENC, F.C.,B
EUROPA, C.E.,C 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 63 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
HORTA, U.AT.,B 12 SARRIA, C.P.,B
SANT ANDREU, U.E.,B 12 APA POBLE SEC, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 71 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 12 Pª BARC. BARCINO, CE.,A
MARTINENC, F.C.,B 52 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 70 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 44 EUROPA, C.E.,C
SARRIA, C.P.,B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
APA POBLE SEC, CE.,A 62 HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 23 SANT ANDREU, U.E.,B
DON BOSCO, C.F.,A 07 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.