Competició | TEMPORADA 2016-2017

cadet segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SEVA, U.E.,A 61 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 42 RODA DE TER, C.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 70 GURB, U.E. ,A
MANLLEU, A.E.C.,D 36 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,B 04 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TARADELL, U.D.,A 03 OAR VIC,B
Jornada 2 09-10-2016
FOLGUEROLES,C.F.,A 41 TARADELL, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 01 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 CENTELLES, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 75 SEVA, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 43 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 42 VOLTREGANES F.B.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 71 MANLLEU, A.E.C.,D
OAR VIC,B 30 TORELLO, C.F.,B
Jornada 3 16-10-2016
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 40 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CENTELLES, U.E.,A 15 RODA DE TER, C.E.,A
SEVA, U.E.,A 51 GURB, U.E. ,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 42 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
VOLTREGANES F.B.,A 25 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,D 12 OAR VIC,B
TARADELL, U.D.,A 24 TORELLO, C.F.,B
Jornada 4 23-10-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 31 TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 03 FOLGUEROLES,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GURB, U.E. ,A 23 CENTELLES, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 42 SEVA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 40 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
OAR VIC,B 12 VOLTREGANES F.B.,A
TORELLO, C.F.,B 10 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 5 30-10-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 33 RODA DE TER, C.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 50 GURB, U.E. ,A
CENTELLES, U.E.,A 15 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SEVA, U.E.,A 28 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 33 OAR VIC,B
VOLTREGANES F.B.,A 25 TORELLO, C.F.,B
TARADELL, U.D.,A 24 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 6 06-11-2016
RIUDEPERES C.F. AT.,A 10 TARADELL, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
GURB, U.E. ,A 02 FOLGUEROLES,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 22 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 130 CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,B 51 SEVA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 43 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 23 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 7 13-11-2016
RIUDEPERES C.F. AT.,A 34 RODA DE TER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 62 GURB, U.E. ,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 03 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
CENTELLES, U.E.,A 27 OAR VIC,B
SEVA, U.E.,A 22 TORELLO, C.F.,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 07 MANLLEU, A.E.C.,D
TARADELL, U.D.,A 04 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 8 20-11-2016
RODA DE TER, C.E.,A 12 TARADELL, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 21 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 90 FOLGUEROLES,C.F.,A
OAR VIC,B 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,B 22 CENTELLES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 45 SEVA, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 67 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 9 27-11-2016
RODA DE TER, C.E.,A 54 GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 05 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 OAR VIC,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 50 TORELLO, C.F.,B
CENTELLES, U.E.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,D
SEVA, U.E.,A 10 VOLTREGANES F.B.,A
TARADELL, U.D.,A 35 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 10 11-12-2016
GURB, U.E. ,A 14 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 21 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 120 RIUDEPERES C.F. AT.,A
OAR VIC,B 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,B 04 FOLGUEROLES,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 64 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 60 CENTELLES, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 24 SEVA, U.E.,A
Jornada 11 18-12-2016
GURB, U.E. ,A 07 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RODA DE TER, C.E.,A 18 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 05 OAR VIC,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 TORELLO, C.F.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 41 MANLLEU, A.E.C.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 12 VOLTREGANES F.B.,A
CENTELLES, U.E.,A 34 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A 05 SEVA, U.E.,A
Jornada 12 08-01-2017
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 61 TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 140 GURB, U.E. ,A
OAR VIC,B 60 RODA DE TER, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B 73 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VOLTREGANES F.B.,A 25 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 14 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SEVA, U.E.,A 70 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 13 15-01-2017
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 26 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GURB, U.E. ,A 15 OAR VIC,B
RODA DE TER, C.E.,A 60 TORELLO, C.F.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 30 VOLTREGANES F.B.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 33 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 41 SEVA, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 38 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 14 22-01-2017
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 100 TARADELL, U.D.,A
OAR VIC,B 33 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,B 22 GURB, U.E. ,A
MANLLEU, A.E.C.,D 71 RODA DE TER, C.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 52 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SEVA, U.E.,A 41 FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 20 OAR VIC,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 31 TORELLO, C.F.,B
GURB, U.E. ,A 02 MANLLEU, A.E.C.,D
RODA DE TER, C.E.,A 52 VOLTREGANES F.B.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 24 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 44 SEVA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 82 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 70 TARADELL, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
FOLGUEROLES,C.F.,A 21 SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 44 CENTELLES, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 SEVA, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 44 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 52 VOLTREGANES F.B.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 20 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 70 TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,B 40 TARADELL, U.D.,A
Jornada 17 12-02-2017
TARADELL, U.D.,A 02 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CENTELLES, U.E.,A 12 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SEVA, U.E.,A 35 RODA DE TER, C.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 44 GURB, U.E. ,A
VOLTREGANES F.B.,A 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,D 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,B 15 OAR VIC,B
Jornada 18 19-02-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 26 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 92 CENTELLES, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 13 SEVA, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 66 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 141 VOLTREGANES F.B.,A
OAR VIC,B 11 MANLLEU, A.E.C.,D
TORELLO, C.F.,B 21 TARADELL, U.D.,A
Jornada 19 05-03-2017
TARADELL, U.D.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 50 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 RODA DE TER, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 31 GURB, U.E. ,A
SEVA, U.E.,A 21 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 08 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VOLTREGANES F.B.,A 23 OAR VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,D 73 TORELLO, C.F.,B
Jornada 20 12-03-2017
RIUDEPERES C.F. AT.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
RODA DE TER, C.E.,A 45 FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 02 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 51 CENTELLES, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 50 SEVA, U.E.,A
OAR VIC,B 42 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,B 34 VOLTREGANES F.B.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 40 TARADELL, U.D.,A
Jornada 21 19-03-2017
TARADELL, U.D.,A 01 RIUDEPERES C.F. AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 22 RODA DE TER, C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 103 GURB, U.E. ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 55 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CENTELLES, U.E.,A 011 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SEVA, U.E.,A 12 OAR VIC,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 111 TORELLO, C.F.,B
VOLTREGANES F.B.,A 33 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 22 26-03-2017
RODA DE TER, C.E.,A 53 RIUDEPERES C.F. AT.,A
GURB, U.E. ,A 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 23 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 40 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OAR VIC,B 82 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,B 82 SEVA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 42 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
VOLTREGANES F.B.,A 72 TARADELL, U.D.,A
Jornada 23 02-04-2017
TARADELL, U.D.,A 03 RODA DE TER, C.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 11 GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 00 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 OAR VIC,B
CENTELLES, U.E.,A 17 TORELLO, C.F.,B
SEVA, U.E.,A 14 MANLLEU, A.E.C.,D
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 63 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 24 09-04-2017
GURB, U.E. ,A 17 RODA DE TER, C.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 41 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 91 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
OAR VIC,B 20 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 01 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 83 CENTELLES, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 63 SEVA, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 73 TARADELL, U.D.,A
Jornada 25 23-04-2017
TARADELL, U.D.,A 01 GURB, U.E. ,A
RODA DE TER, C.E.,A 43 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 23 OAR VIC,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 71 TORELLO, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 72 MANLLEU, A.E.C.,D
CENTELLES, U.E.,A 34 VOLTREGANES F.B.,A
SEVA, U.E.,A 13 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
Jornada 26 30-04-2017
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 50 GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 32 RODA DE TER, C.E.,A
OAR VIC,B 30 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TORELLO, C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MANLLEU, A.E.C.,D 00 FOLGUEROLES,C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,A 46 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 113 CENTELLES, U.E.,A
SEVA, U.E.,A 71 TARADELL, U.D.,A
Jornada 27 07-05-2017
TARADELL, U.D.,A 13 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
GURB, U.E. ,A 08 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RODA DE TER, C.E.,A 20 OAR VIC,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 42 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 14 MANLLEU, A.E.C.,D
FOLGUEROLES,C.F.,A 53 VOLTREGANES F.B.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 52 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A 25 SEVA, U.E.,A
Jornada 28 14-05-2017
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 30 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
OAR VIC,B 51 GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,B 07 RODA DE TER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 51 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VOLTREGANES F.B.,A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 15 FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A 44 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 21 TARADELL, U.D.,A
Jornada 29 21-05-2017
TARADELL, U.D.,A 08 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 42 OAR VIC,B
GURB, U.E. ,A 12 TORELLO, C.F.,B
RODA DE TER, C.E.,A 43 MANLLEU, A.E.C.,D
RIUDEPERES C.F. AT.,A 48 VOLTREGANES F.B.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 27 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 51 SEVA, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 102 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 30 28-05-2017
OAR VIC,B 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,B 06 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,D 21 GURB, U.E. ,A
VOLTREGANES F.B.,A 45 RODA DE TER, C.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 72 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SEVA, U.E.,A 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CENTELLES, U.E.,A 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 22 SANTA EUGENIA, J.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.