Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
AMPOSTA, C.F.,A 23 ARNES CLUB ESPORTIU,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 32 RAPITENCA, U.E.,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 03 JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 24 PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A 24 TORTOSA, C.D.,C
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 015 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 2 09-10-2016
ARNES CLUB ESPORTIU,A 53 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 20 AMPOSTA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 24 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
PERELLO, C.E.,A 50 MORA LA NOVA, AT,A
TORTOSA, C.D.,C 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ASCÓ, F.C.,A 60 GANDESA, C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
ARNES CLUB ESPORTIU,A 212 RAPITENCA, U.E.,B
AMPOSTA, C.F.,A 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 91 JESUS CATALONIA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 11 PERELLO, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 13 TORTOSA, C.D.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 05 ASCÓ, F.C.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 19 GANDESA, C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
RAPITENCA, U.E.,B 131 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 20 ARNES CLUB ESPORTIU,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 13 AMPOSTA, C.F.,A
PERELLO, C.E.,A 12 JESUS Y MARIA, U.D.,A
TORTOSA, C.D.,C 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 09 ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,A 20 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 5 30-10-2016
RAPITENCA, U.E.,B 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 82 JESUS CATALONIA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 32 PERELLO, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 30 TORTOSA, C.D.,C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 25 ASCÓ, F.C.,A
MORA LA NOVA, AT,A 14 GANDESA, C.F.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 6 06-11-2016
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 81 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 08 RAPITENCA, U.E.,B
PERELLO, C.E.,A 41 ARNES CLUB ESPORTIU,A
TORTOSA, C.D.,C 21 AMPOSTA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 60 JESUS Y MARIA, U.D.,A
GANDESA, C.F.,A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 10 MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 7 13-11-2016
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 60 JESUS CATALONIA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 101 PERELLO, C.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 07 TORTOSA, C.D.,C
AMPOSTA, C.F.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 11 GANDESA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 33 MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 8 20-11-2016
JESUS CATALONIA, C.F.,A 32 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
PERELLO, C.E.,A 02 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
TORTOSA, C.D.,C 33 RAPITENCA, U.E.,B
ASCÓ, F.C.,A 91 ARNES CLUB ESPORTIU,A
GANDESA, C.F.,A 10 AMPOSTA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 23 JESUS Y MARIA, U.D.,A
MORA LA NOVA, AT,A 00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
JESUS CATALONIA, C.F.,A 23 PERELLO, C.E.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 10 TORTOSA, C.D.,C
RAPITENCA, U.E.,B 10 ASCÓ, F.C.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 04 GANDESA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 24 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 60 MORA LA NOVA, AT,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 38 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
PERELLO, C.E.,A 02 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,C 40 JESUS CATALONIA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
GANDESA, C.F.,A 25 RAPITENCA, U.E.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 22 ARNES CLUB ESPORTIU,A
MORA LA NOVA, AT,A 14 AMPOSTA, C.F.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 15 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 11 18-12-2016
TORTOSA, C.D.,C 31 PERELLO, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 140 JESUS CATALONIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 00 GANDESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 40 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A 50 MORA LA NOVA, AT,A
AMPOSTA, C.F.,A 42 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 26 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 12 08-01-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 16 TORTOSA, C.D.,C
ASCÓ, F.C.,A 60 PERELLO, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A 81 JESUS CATALONIA, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
MORA LA NOVA, AT,A 113 RAPITENCA, U.E.,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 26 ARNES CLUB ESPORTIU,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 20 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 13 15-01-2017
TORTOSA, C.D.,C 30 ASCÓ, F.C.,A
PERELLO, C.E.,A 31 GANDESA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 32 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 80 MORA LA NOVA, AT,A
RAPITENCA, U.E.,B 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 09 JESUS Y MARIA, U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 130 REMOLINS-BITEM, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 22-01-2017
ARNES CLUB ESPORTIU,A 23 AMPOSTA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,B 00 JESUS Y MARIA, U.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 33 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 31 MORA LA NOVA, AT,A
PERELLO, C.E.,A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
TORTOSA, C.D.,C 11 GANDESA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 201 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 28 ARNES CLUB ESPORTIU,A
AMPOSTA, C.F.,A 03 RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 42 JESUS CATALONIA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A 10 PERELLO, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 33 TORTOSA, C.D.,C
GANDESA, C.F.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 16 05-02-2017
RAPITENCA, U.E.,B 51 ARNES CLUB ESPORTIU,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 70 AMPOSTA, C.F.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 46 JESUS Y MARIA, U.D.,A
PERELLO, C.E.,A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
TORTOSA, C.D.,C 40 MORA LA NOVA, AT,A
ASCÓ, F.C.,A 70 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
GANDESA, C.F.,A 42 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 17 12-02-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 015 RAPITENCA, U.E.,B
ARNES CLUB ESPORTIU,A 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
AMPOSTA, C.F.,A 20 JESUS CATALONIA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 80 PERELLO, C.E.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 40 TORTOSA, C.D.,C
ASCÓ, F.C.,A 90 MORA LA NOVA, AT,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 22 GANDESA, C.F.,A
Jornada 18 19-02-2017
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 01 RAPITENCA, U.E.,B
JESUS CATALONIA, C.F.,A 64 ARNES CLUB ESPORTIU,A
PERELLO, C.E.,A 02 AMPOSTA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,C 11 JESUS Y MARIA, U.D.,A
ASCÓ, F.C.,A 52 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
GANDESA, C.F.,A 31 MORA LA NOVA, AT,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 82 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 19 05-03-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
RAPITENCA, U.E.,B 140 JESUS CATALONIA, C.F.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 11 PERELLO, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 10 TORTOSA, C.D.,C
JESUS Y MARIA, U.D.,A 35 ASCÓ, F.C.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 22 GANDESA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A 12 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
Jornada 20 12-03-2017
JESUS CATALONIA, C.F.,A 17 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
PERELLO, C.E.,A 05 RAPITENCA, U.E.,B
TORTOSA, C.D.,C 43 ARNES CLUB ESPORTIU,A
ASCÓ, F.C.,A 52 AMPOSTA, C.F.,A
GANDESA, C.F.,A 14 JESUS Y MARIA, U.D.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 32 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
MORA LA NOVA, AT,A 12 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 21 19-03-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 61 JESUS CATALONIA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 61 PERELLO, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,B 71 TORTOSA, C.D.,C
ARNES CLUB ESPORTIU,A 19 ASCÓ, F.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A 21 GANDESA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 11 MORA LA NOVA, AT,A
Jornada 22 26-03-2017
PERELLO, C.E.,A 54 JESUS CATALONIA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,C 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
ASCÓ, F.C.,A 31 RAPITENCA, U.E.,B
GANDESA, C.F.,A 25 ARNES CLUB ESPORTIU,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 33 AMPOSTA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A 06 JESUS Y MARIA, U.D.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 41 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 23 02-04-2017
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 23 PERELLO, C.E.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 04 TORTOSA, C.D.,C
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 32 ASCÓ, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,B 40 GANDESA, C.F.,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
AMPOSTA, C.F.,A 10 MORA LA NOVA, AT,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 42 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
Jornada 24 09-04-2017
PERELLO, C.E.,A 12 TORTOSA, C.D.,C
JESUS CATALONIA, C.F.,A 19 ASCÓ, F.C.,A
GANDESA, C.F.,A 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 08 RAPITENCA, U.E.,B
MORA LA NOVA, AT,A 02 ARNES CLUB ESPORTIU,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 11 AMPOSTA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 140 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
Jornada 25 23-04-2017
TORTOSA, C.D.,C 40 REMOLINS-BITEM, U.E.,A
PERELLO, C.E.,A 29 ASCÓ, F.C.,A
JESUS CATALONIA, C.F.,A 23 GANDESA, C.F.,A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 50 EBRE ESCOLA ESP.,CF,B
RAPITENCA, U.E.,B 60 MORA LA NOVA, AT,A
ARNES CLUB ESPORTIU,A 14 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 22 JESUS Y MARIA, U.D.,A
Jornada 26 30-04-2017
ASCÓ, F.C.,A 80 TORTOSA, C.D.,C
GANDESA, C.F.,A 10 PERELLO, C.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 34 JESUS CATALONIA, C.F.,A
MORA LA NOVA, AT,A 01 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 05 RAPITENCA, U.E.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 52 ARNES CLUB ESPORTIU,A
REMOLINS-BITEM, U.E.,A 27 AMPOSTA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.