Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
PARE MANYANET, A.E.,A 05 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 33 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
RIUDOMS, C.D.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 30 VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 00 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 2 09-10-2016
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 40 PARE MANYANET, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 13 RIUDOMS, C.D.,A
CANONJA, C.F.,B 21 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VENDRELL C.E.,A 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TANCAT, U.D.,A 00 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 3 16-10-2016
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 05 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 31 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,A 22 CANONJA, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 130 VENDRELL C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 4 23-10-2016
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,B 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 21 PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VENDRELL C.E.,A 06 RIUDOMS, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 11 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 5 30-10-2016
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 41 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 20 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,A 14 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 90 VENDRELL C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 14 TANCAT, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 05 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 6 06-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,B 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 02 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
CANONJA, C.F.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
VENDRELL C.E.,A 29 PARE MANYANET, A.E.,A
TANCAT, U.D.,A 01 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 20 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 32 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 7 13-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,B 32 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 30 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 102 VENDRELL C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 29 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 8 20-11-2016
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,B 12 LA FLORESTA, C.D.,B
VENDRELL C.E.,A 16 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
TANCAT, U.D.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 03 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 15 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 90 VENDRELL C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 30 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 02 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
CANONJA, C.F.,B 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VENDRELL C.E.,A 012 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
TANCAT, U.D.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 32 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 33 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 11 18-12-2016
CANONJA, C.F.,B 70 VENDRELL C.E.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 13 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 30 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 53 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,A 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 12 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 12 08-01-2017
VENDRELL C.E.,A 06 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TANCAT, U.D.,A 13 CANONJA, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 01 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 15 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 13 15-01-2017
VENDRELL C.E.,A 06 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,B 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,B 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 UNIO ASTORGA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 16 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 14 22-01-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 12 TANCAT, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 12 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 02 LA FLORESTA, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 16 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 20 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
TANCAT, U.D.,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VENDRELL C.E.,A 012 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 11 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 21 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
PARE MANYANET, A.E.,A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 40 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B 00 RIUDOMS, C.D.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 02 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
VENDRELL C.E.,A 19 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TANCAT, U.D.,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 17 12-02-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 52 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
PARE MANYANET, A.E.,A 04 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 11 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 12 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 80 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 05 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 18 19-02-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 30 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
LA FLORESTA, C.D.,B 50 PARE MANYANET, A.E.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,B 06 RIUDOMS, C.D.,A
VENDRELL C.E.,A 16 UNIO ASTORGA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 19 05-03-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 04 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 22 LA FLORESTA, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 22 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 00 CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 80 VENDRELL C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 01 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 20 12-03-2017
LA FLORESTA, C.D.,B 11 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 04 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,B 21 PARE MANYANET, A.E.,A
VENDRELL C.E.,A 18 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,A 12 RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 21 19-03-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 23 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 CANONJA, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 52 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 30 TANCAT, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 22 26-03-2017
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 12 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
VENDRELL C.E.,A 011 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 41 PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 10 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 21 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 02 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 23 02-04-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 10 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
LA FLORESTA, C.D.,B 20 CANONJA, C.F.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 71 VENDRELL C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 14 TANCAT, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 24 09-04-2017
CANONJA, C.F.,B 31 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
VENDRELL C.E.,A 04 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 15 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 70 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 23 RIUDOMS, C.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 25 23-04-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 23 CANONJA, C.F.,B
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 130 VENDRELL C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 40 TANCAT, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 50 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
PARE MANYANET, A.E.,A 41 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A 24 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
VENDRELL C.E.,A 03 CANONJA, C.F.,B
TANCAT, U.D.,A 31 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 00 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 07 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 40 PARE MANYANET, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 27 07-05-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 81 VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 21 TANCAT, U.D.,A
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 110 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 52 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 28 14-05-2017
TANCAT, U.D.,A 50 VENDRELL C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 32 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 22 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 14 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 13 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 70 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 29 21-05-2017
TANCAT, U.D.,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VENDRELL C.E.,A 03 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
E.F.B.S. COSTA DAURADA,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A 34 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 11 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 08 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 30 28-05-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 TANCAT, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 110 VENDRELL C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 35 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 E.F.B.S. COSTA DAURADA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 00 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 61 BASE 2012 PALLARESOS CLUB ,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 40 PARE MANYANET, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.