Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies

Competicio | TEMPORADA 2016-2017

Primera Volta

Jornada 102-10-2016
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 0 3 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 1 4 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,C 0 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 5 1 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 6 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
BADALONA, C.F.,D 4 1 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 2 CATALONIA, U.B.,A
SARRIA, C.P.,A 0 0 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 209-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 0 5 SARRIA, C.P.,A
MARTINENC, F.C.,B 3 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 4 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 1 0 SANT ANDREU, U.E.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 0 5 MONTAÑESA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,B 0 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
CATALONIA, U.B.,A 2 3 BADALONA, C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,A 2 2 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 316-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 1 MARTINENC, F.C.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 2 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 0 5 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT ANDREU, U.E.,C 3 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
MONTAÑESA, C.F.,A 5 0 HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 4 4 CATALONIA, U.B.,A
BADALONA, C.F.,D 1 3 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,A 2 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 423-10-2016
MARTINENC, F.C.,B 2 1 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 2 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. CINC COPES,A 5 1 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 6 2 SANTA EULALIA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,B 0 4 SANT ANDREU, U.E.,C
CATALONIA, U.B.,A 1 6 MONTAÑESA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 1 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 5 4 BADALONA, C.F.,D
Jornada 530-10-2016
MARTINENC, F.C.,B 0 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 0 5 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 1 4 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 5 6 HORTA, U.AT.,B
SANT ANDREU, U.E.,C 0 0 CATALONIA, U.B.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 3 1 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 7 2 TECNOFUTBOL C.F.,B
SARRIA, C.P.,A 5 1 BADALONA, C.F.,D
Jornada 606-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 3 2 SARRIA, C.P.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 5 0 MARTINENC, F.C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 2 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
HORTA, U.AT.,B 6 1 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,A 4 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 1 1 SANT ANDREU, U.E.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 0 3 MONTAÑESA, C.F.,A
BADALONA, C.F.,D 2 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 713-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 1 1 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,B 1 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 1 1 HORTA, U.AT.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 2 7 CATALONIA, U.B.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 0 3 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E.,C 3 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 2 0 BADALONA, C.F.,D
SARRIA, C.P.,A 2 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 820-11-2016
Pª BARC. CINC COPES,A 3 1 SARRIA, C.P.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 0 7 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
HORTA, U.AT.,B 1 4 MARTINENC, F.C.,B
CATALONIA, U.B.,A 2 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. ANGUERA,A 8 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
BADALONA, C.F.,D 1 2 SANT ANDREU, U.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 0 3 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 927-11-2016
Pª BARC. CINC COPES,A 3 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 5 0 HORTA, U.AT.,B
MARTINENC, F.C.,B 2 6 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 0 2 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 0 5 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 2 7 BADALONA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E.,C 2 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SARRIA, C.P.,A 2 2 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 1011-12-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 2 1 SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,B 0 5 Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,A 0 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 2 0 MARTINENC, F.C.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
BADALONA, C.F.,D 5 1 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 2 2 SANTA EULALIA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 0 1 SANT ANDREU, U.E.,C
Jornada 1118-12-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 1 0 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 0 3 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 3 1 Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,B 2 1 TECNOFUTBOL C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 5 BADALONA, C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 2 6 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 0 2 MONTAÑESA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,A 0 1 SANT ANDREU, U.E.,C
Jornada 1208-01-2017
HORTA, U.AT.,B 2 6 SARRIA, C.P.,A
CATALONIA, U.B.,A 5 4 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Pª BARC. ANGUERA,A 0 1 Pª BARC. CINC COPES,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 5 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
BADALONA, C.F.,D 0 1 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 4 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MONTAÑESA, C.F.,A 7 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,C 4 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 1315-01-2017
HORTA, U.AT.,B 1 3 CATALONIA, U.B.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 1 3 Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 1 4 TECNOFUTBOL C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 5 0 BADALONA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,B 4 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 1 4 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 0 1 SANT ANDREU, U.E.,C
SARRIA, C.P.,A 1 1 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 1422-01-2017
SARRIA, C.P.,A 3 1 CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 2 0 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 8 1 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
BADALONA, C.F.,D 3 2 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 1 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 5 0 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,C 6 0 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 1 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Jornada 1529-01-2017
CATALONIA, U.B.,A 2 2 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,B 0 4 TECNOFUTBOL C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 2 7 BADALONA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,A 4 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 3 1 MONTAÑESA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 0 1 SANT ANDREU, U.E.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 3 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 1 5 SARRIA, C.P.,A

Segona Volta

Jornada 1605-02-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,B 3 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 1 1 SANT ANDREU, U.E.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 0 4 MONTAÑESA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 2 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
HORTA, U.AT.,B 4 5 BADALONA, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,A 0 4 TECNOFUTBOL C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 1 1 SARRIA, C.P.,A
Jornada 1712-02-2017
SARRIA, C.P.,A 0 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 1 3 MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 1 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E.,C 0 1 Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,A 8 1 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 2 0 HORTA, U.AT.,B
BADALONA, C.F.,D 1 1 CATALONIA, U.B.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 5 2 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 1819-02-2017
MARTINENC, F.C.,B 6 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 5 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 6 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 0 3 SANT ANDREU, U.E.,C
HORTA, U.AT.,B 1 10 MONTAÑESA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A 4 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. ANGUERA,A 5 2 BADALONA, C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 4 SARRIA, C.P.,A
Jornada 1905-03-2017
SARRIA, C.P.,A 0 2 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 0 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 0 4 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 3 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT ANDREU, U.E.,C 3 0 HORTA, U.AT.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 3 0 CATALONIA, U.B.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 1 1 Pª BARC. ANGUERA,A
BADALONA, C.F.,D 1 1 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 2012-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 3 2 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 5 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 4 1 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
HORTA, U.AT.,B 1 2 SANTA EULALIA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,A 2 1 SANT ANDREU, U.E.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 0 2 MONTAÑESA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
BADALONA, C.F.,D 0 2 SARRIA, C.P.,A
Jornada 2119-03-2017
SARRIA, C.P.,A 1 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,B 2 2 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 3 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 3 1 HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 3 2 CATALONIA, U.B.,A
SANT ANDREU, U.E.,C 2 2 Pª BARC. ANGUERA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 1 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 2 2 BADALONA, C.F.,D
Jornada 2226-03-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 1 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 0 1 MARTINENC, F.C.,B
HORTA, U.AT.,B 2 6 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
CATALONIA, U.B.,A 3 0 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 4 0 SANTA EULALIA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 1 SANT ANDREU, U.E.,C
BADALONA, C.F.,D 1 4 MONTAÑESA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 1 2 SARRIA, C.P.,A
Jornada 2302-04-2017
SARRIA, C.P.,A 3 2 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
MARTINENC, F.C.,B 2 1 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 2 CATALONIA, U.B.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 0 2 Pª BARC. ANGUERA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 0 5 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,C-BADALONA, C.F.,D
MONTAÑESA, C.F.,A 8 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 2409-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 4 1 Pª BARC. CINC COPES,A
HORTA, U.AT.,B 0 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CATALONIA, U.B.,A 1 1 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 3 1 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 4 1 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
BADALONA, C.F.,D 6 4 SANTA EULALIA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 0 1 SANT ANDREU, U.E.,C
MONTAÑESA, C.F.,A 2 0 SARRIA, C.P.,A
Jornada 2523-04-2017
SARRIA, C.P.,A 3 2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Pª BARC. CINC COPES,A 5 3 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 1 0 CATALONIA, U.B.,A
MARTINENC, F.C.,B 0 5 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 2 5 BADALONA, C.F.,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANT ANDREU, U.E.,C 3 4 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 2630-04-2017
HORTA, U.AT.,B-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
CATALONIA, U.B.,A-Pª BARC. CINC COPES,A
Pª BARC. ANGUERA,A-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
TECNOFUTBOL C.F.,B-MARTINENC, F.C.,B
BADALONA, C.F.,D-FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B-SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A-SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,C-SARRIA, C.P.,A
Jornada 2707-05-2017
SARRIA, C.P.,A-HORTA, U.AT.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D-CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. CINC COPES,A-Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A-TECNOFUTBOL C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B-BADALONA, C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A-MONTAÑESA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B-SANT ANDREU, U.E.,C
Jornada 2814-05-2017
CATALONIA, U.B.,A-HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. ANGUERA,A-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
TECNOFUTBOL C.F.,B-Pª BARC. CINC COPES,A
BADALONA, C.F.,D-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B-MARTINENC, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,A-FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ANDREU, U.E.,C-SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B-SARRIA, C.P.,A
Jornada 2921-05-2017
CATALONIA, U.B.,A-SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,B-Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D-TECNOFUTBOL C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A-BADALONA, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
MARTINENC, F.C.,B-MONTAÑESA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A-SANT ANDREU, U.E.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A-SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 3028-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A-CATALONIA, U.B.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B-HORTA, U.AT.,B
BADALONA, C.F.,D-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B-Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,A-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E.,C-MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B-FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SARRIA, C.P.,A-SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A