Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 14 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,C 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 51 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
BADALONA, C.F.,D 41 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 22 CATALONIA, U.B.,A
SARRIA, C.P.,A 00 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 2 09-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 05 SARRIA, C.P.,A
MARTINENC, F.C.,B 30 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 40 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 10 SANT ANDREU, U.E,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 05 MONTAÑESA, C.F.,A
HORTA, U.AT.,B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
CATALONIA, U.B.,A 23 BADALONA, C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,A 22 TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 3 16-10-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 21 MARTINENC, F.C.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 05 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT ANDREU, U.E,C 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
MONTAÑESA, C.F.,A 50 HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 44 CATALONIA, U.B.,A
BADALONA, C.F.,D 13 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,A 20 TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 4 23-10-2016
MARTINENC, F.C.,B 21 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. CINC COPES,A 51 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 62 SANTA EULALIA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,B 04 SANT ANDREU, U.E,C
CATALONIA, U.B.,A 16 MONTAÑESA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 54 BADALONA, C.F.,D
Jornada 5 30-10-2016
MARTINENC, F.C.,B 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 05 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 56 HORTA, U.AT.,B
SANT ANDREU, U.E,C 00 CATALONIA, U.B.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 31 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 72 TECNOFUTBOL C.F,B
SARRIA, C.P.,A 51 BADALONA, C.F.,D
Jornada 6 06-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 32 SARRIA, C.P.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 50 MARTINENC, F.C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
HORTA, U.AT.,B 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,A 40 SANTA EULALIA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 11 SANT ANDREU, U.E,C
TECNOFUTBOL C.F,B 03 MONTAÑESA, C.F.,A
BADALONA, C.F.,D 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 7 13-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 Pª BARC. CINC COPES,A
MARTINENC, F.C.,B 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 11 HORTA, U.AT.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 27 CATALONIA, U.B.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 03 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,C 30 TECNOFUTBOL C.F,B
MONTAÑESA, C.F.,A 20 BADALONA, C.F.,D
SARRIA, C.P.,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 8 20-11-2016
Pª BARC. CINC COPES,A 31 SARRIA, C.P.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
HORTA, U.AT.,B 14 MARTINENC, F.C.,B
CATALONIA, U.B.,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. ANGUERA,A 80 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 20 SANTA EULALIA, C.F.,B
BADALONA, C.F.,D 12 SANT ANDREU, U.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 03 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
Pª BARC. CINC COPES,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 HORTA, U.AT.,B
MARTINENC, F.C.,B 26 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 02 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 05 TECNOFUTBOL C.F,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 27 BADALONA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E,C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SARRIA, C.P.,A 22 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 21 SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,B 05 Pª BARC. CINC COPES,A
CATALONIA, U.B.,A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 20 MARTINENC, F.C.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
BADALONA, C.F.,D 51 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 22 SANTA EULALIA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 01 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 11 18-12-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 10 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 03 CATALONIA, U.B.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,B 21 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 25 BADALONA, C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 26 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 02 MONTAÑESA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,A 01 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 12 08-01-2017
HORTA, U.AT.,B 26 SARRIA, C.P.,A
CATALONIA, U.B.,A 54 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Pª BARC. ANGUERA,A 01 Pª BARC. CINC COPES,A
TECNOFUTBOL C.F,B 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
BADALONA, C.F.,D 01 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MONTAÑESA, C.F.,A 70 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,C 40 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
HORTA, U.AT.,B 13 CATALONIA, U.B.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 13 Pª BARC. ANGUERA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 14 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 BADALONA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,B 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 14 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 01 SANT ANDREU, U.E,C
SARRIA, C.P.,A 11 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
SARRIA, C.P.,A 31 CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 20 HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 81 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
BADALONA, C.F.,D 32 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 50 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E,C 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 10 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Jornada 15 29-01-2017
CATALONIA, U.B.,A 22 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,B 04 TECNOFUTBOL C.F,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 27 BADALONA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 MONTAÑESA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,B 01 SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 30 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 15 SARRIA, C.P.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 20 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,B 30 SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 11 SANT ANDREU, U.E,C
Pª BARC. CINC COPES,A 04 MONTAÑESA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
HORTA, U.AT.,B 45 BADALONA, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,A 04 TECNOFUTBOL C.F,B
Pª BARC. ANGUERA,A 11 SARRIA, C.P.,A
Jornada 17 12-02-2017
SARRIA, C.P.,A 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 13 MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,C 01 Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,A 81 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 20 HORTA, U.AT.,B
BADALONA, C.F.,D 11 CATALONIA, U.B.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 52 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 18 19-02-2017
MARTINENC, F.C.,B 61 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 60 SANTA EULALIA, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 03 SANT ANDREU, U.E,C
HORTA, U.AT.,B 110 MONTAÑESA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 52 BADALONA, C.F.,D
TECNOFUTBOL C.F,B 24 SARRIA, C.P.,A
Jornada 19 05-03-2017
SARRIA, C.P.,A 02 MARTINENC, F.C.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 04 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT ANDREU, U.E,C 30 HORTA, U.AT.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 30 CATALONIA, U.B.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 11 Pª BARC. ANGUERA,A
BADALONA, C.F.,D 11 TECNOFUTBOL C.F,B
Jornada 20 12-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 32 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
HORTA, U.AT.,B 12 SANTA EULALIA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,A 21 SANT ANDREU, U.E,C
Pª BARC. ANGUERA,A 02 MONTAÑESA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
BADALONA, C.F.,D 02 SARRIA, C.P.,A
Jornada 21 19-03-2017
SARRIA, C.P.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,B 22 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 31 HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 32 CATALONIA, U.B.,A
SANT ANDREU, U.E,C 22 Pª BARC. ANGUERA,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 TECNOFUTBOL C.F,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 22 BADALONA, C.F.,D
Jornada 22 26-03-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 01 MARTINENC, F.C.,B
HORTA, U.AT.,B 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
CATALONIA, U.B.,A 30 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 40 SANTA EULALIA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 21 SANT ANDREU, U.E,C
BADALONA, C.F.,D 14 MONTAÑESA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 12 SARRIA, C.P.,A
Jornada 23 02-04-2017
SARRIA, C.P.,A 32 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 120 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
MARTINENC, F.C.,B 21 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 CATALONIA, U.B.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 02 Pª BARC. ANGUERA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 05 TECNOFUTBOL C.F,B
SANT ANDREU, U.E,C 22 BADALONA, C.F.,D
MONTAÑESA, C.F.,A 80 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 24 09-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 41 Pª BARC. CINC COPES,A
HORTA, U.AT.,B 012 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CATALONIA, U.B.,A 11 MARTINENC, F.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
TECNOFUTBOL C.F,B 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
BADALONA, C.F.,D 64 SANTA EULALIA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 01 SANT ANDREU, U.E,C
MONTAÑESA, C.F.,A 20 SARRIA, C.P.,A
Jornada 25 23-04-2017
SARRIA, C.P.,A 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
Pª BARC. CINC COPES,A 53 HORTA, U.AT.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 CATALONIA, U.B.,A
MARTINENC, F.C.,B 05 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 20 TECNOFUTBOL C.F,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 25 BADALONA, C.F.,D
SANTA EULALIA, C.F.,B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANT ANDREU, U.E,C 34 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 26 30-04-2017
HORTA, U.AT.,B 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
CATALONIA, U.B.,A 10 Pª BARC. CINC COPES,A
Pª BARC. ANGUERA,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
TECNOFUTBOL C.F,B 42 MARTINENC, F.C.,B
BADALONA, C.F.,D 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 41 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,C 23 SARRIA, C.P.,A
Jornada 27 07-05-2017
SARRIA, C.P.,A 61 HORTA, U.AT.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 04 CATALONIA, U.B.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 24 TECNOFUTBOL C.F,B
MARTINENC, F.C.,B 16 BADALONA, C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 04 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 12 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 28 14-05-2017
CATALONIA, U.B.,A 110 HORTA, U.AT.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
TECNOFUTBOL C.F,B 02 Pª BARC. CINC COPES,A
BADALONA, C.F.,D 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 24 MARTINENC, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ANDREU, U.E,C 60 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 04 SARRIA, C.P.,A
Jornada 29 21-05-2017
CATALONIA, U.B.,A 10 SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,B 05 Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D 06 TECNOFUTBOL C.F,B
Pª BARC. CINC COPES,A 72 BADALONA, C.F.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
MARTINENC, F.C.,B 13 MONTAÑESA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 50 SANT ANDREU, U.E,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 26 SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 22 CATALONIA, U.B.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 10 HORTA, U.AT.,B
BADALONA, C.F.,D 112 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 12 Pª BARC. CINC COPES,A
MONTAÑESA, C.F.,A 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,C 52 MARTINENC, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SARRIA, C.P.,A 61 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.