Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 20 ALZAMORA, C.F. ,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 20 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 30 MARTINENC, F.C.,C
SISTRELLS C.F.,A 12 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 24 MOLLET U.E.,CF.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 15 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 2 09-10-2016
ALZAMORA, C.F. ,A 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 010 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
MARTINENC, F.C.,C 40 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
BADALONA, C.F.,B 02 SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 22 SISTRELLS C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 70 LA SALUT PERE GOL AE.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 23 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 3 16-10-2016
ALZAMORA, C.F. ,A 50 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 31 MARTINENC, F.C.,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 04 BADALONA, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SISTRELLS C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 01 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 4 23-10-2016
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 03 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MARTINENC, F.C.,C 31 ALZAMORA, C.F. ,A
BADALONA, C.F.,B 25 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 60 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
MOLLET U.E.,CF.,D 03 SANT GABRIEL, C.D.,D
VILASSAR DALT, C.E.,A 23 SISTRELLS C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 60 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 5 30-10-2016
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 010 MARTINENC, F.C.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 01 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 32 MOLLET U.E.,CF.,D
VILASSAR DALT, C.E.,A 03 SANT GABRIEL, C.D.,D
SISTRELLS C.F.,A 14 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 6 06-11-2016
MARTINENC, F.C.,C 20 TURO PEIRA, C.C.D.,A
BADALONA, C.F.,B 50 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 20 ALZAMORA, C.F. ,A
MOLLET U.E.,CF.,D 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 04 SISTRELLS C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 7 13-11-2016
MARTINENC, F.C.,C 12 BADALONA, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ALZAMORA, C.F. ,A 03 MOLLET U.E.,CF.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 03 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT GABRIEL, C.D.,D 51 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SISTRELLS C.F.,A 23 LA SALUT PERE GOL AE.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 8 20-11-2016
BADALONA, C.F.,B 20 TURO PEIRA, C.C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 61 MARTINENC, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 ALZAMORA, C.F. ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 20 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 12 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
BADALONA, C.F.,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,C 00 MOLLET U.E.,CF.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 14 VILASSAR DALT, C.E.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 04 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 11 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 100 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 30 BADALONA, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 MARTINENC, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 50 ALZAMORA, C.F. ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 60 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
SISTRELLS C.F.,A 35 SANT GABRIEL, C.D.,D
Jornada 11 18-12-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 11 MOLLET U.E.,CF.,D
BADALONA, C.F.,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,C 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 05 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ALZAMORA, C.F. ,A 03 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 18 SISTRELLS C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,D
Jornada 12 08-01-2017
MOLLET U.E.,CF.,D 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 20 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 10 MARTINENC, F.C.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 40 ALZAMORA, C.F. ,A
SISTRELLS C.F.,A 27 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 101 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Jornada 13 15-01-2017
MOLLET U.E.,CF.,D 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BADALONA, C.F.,B 11 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
MARTINENC, F.C.,C 21 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ALZAMORA, C.F. ,A 53 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 00 SANT GABRIEL, C.D.,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Jornada 14 22-01-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 MOLLET U.E.,CF.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 20 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 41 MARTINENC, F.C.,C
SISTRELLS C.F.,A 80 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 40 ALZAMORA, C.F. ,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 06 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 15 29-01-2017
VILASSAR DALT, C.E.,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 10 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 00 LA SALUT PERE GOL AE.,A
BADALONA, C.F.,B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MARTINENC, F.C.,C 44 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 021 SANT GABRIEL, C.D.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 21 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 50 TURO PEIRA, C.C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
ALZAMORA, C.F. ,A 06 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 010 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
MARTINENC, F.C.,C 10 SANT GABRIEL, C.D.,D
BADALONA, C.F.,B 01 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MOLLET U.E.,CF.,D 21 LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 11 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 17 12-02-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 03 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 111 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 02 MARTINENC, F.C.,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 31 BADALONA, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 13 MOLLET U.E.,CF.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 02 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 18 19-02-2017
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 19 ALZAMORA, C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,C 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
BADALONA, C.F.,B 40 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 01 SANT GABRIEL, C.D.,D
MOLLET U.E.,CF.,D 20 SISTRELLS C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 01 LA SALUT PERE GOL AE.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 30 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 19 05-03-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ALZAMORA, C.F. ,A 02 MARTINENC, F.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 00 BADALONA, C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT GABRIEL, C.D.,D 30 MOLLET U.E.,CF.,D
SISTRELLS C.F.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 41 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Jornada 20 12-03-2017
MARTINENC, F.C.,C 42 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
BADALONA, C.F.,B 23 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
MOLLET U.E.,CF.,D 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 71 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 02 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 21 19-03-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 02 MARTINENC, F.C.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 05 BADALONA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 23 MOLLET U.E.,CF.,D
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 10 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 01 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SISTRELLS C.F.,A 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
Jornada 22 26-03-2017
BADALONA, C.F.,B 02 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 140 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
MOLLET U.E.,CF.,D 21 ALZAMORA, C.F. ,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 20 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 14 SANT GABRIEL, C.D.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 12 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 90 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 23 02-04-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 BADALONA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,C 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 13 MOLLET U.E.,CF.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 14 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 41 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SISTRELLS C.F.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Jornada 24 09-04-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 23 BADALONA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 33 MARTINENC, F.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 50 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 12 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
LA SALUT PERE GOL AE.,A 53 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 02 SANT GABRIEL, C.D.,D
SISTRELLS C.F.,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 25 23-04-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BADALONA, C.F.,B 00 MOLLET U.E.,CF.,D
MARTINENC, F.C.,C 25 VILASSAR DALT, C.E.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 04 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 20 LA SALUT PERE GOL AE.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 20 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 26 30-04-2017
MOLLET U.E.,CF.,D 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 33 BADALONA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 23 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 60 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 20 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SISTRELLS C.F.,A 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 71 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 27 07-05-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 14 MOLLET U.E.,CF.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 81 VILASSAR DALT, C.E.,A
BADALONA, C.F.,B 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MARTINENC, F.C.,C 11 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 05 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 80 SISTRELLS C.F.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 14 SANT GABRIEL, C.D.,D
Jornada 28 14-05-2017
VILASSAR DALT, C.E.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 50 BADALONA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 23 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 83 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SISTRELLS C.F.,A 43 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT GABRIEL, C.D.,D 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 29 21-05-2017
VILASSAR DALT, C.E.,A 60 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 11 FUNDACIO P.E. EUROPA,A
BADALONA, C.F.,B 33 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MARTINENC, F.C.,C 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 39 SISTRELLS C.F.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 03 SANT GABRIEL, C.D.,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 100 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A
Jornada 30 28-05-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 10 VILASSAR DALT, C.E.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,A 21 MOLLET U.E.,CF.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 61 BADALONA, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,A 04 MARTINENC, F.C.,C
SANT GABRIEL, C.D.,D 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,A 14 ALZAMORA, C.F. ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.