Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 51 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 31 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 20 MONTAÑESA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,D 04 SISTRELLS C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 43 TECNOFUTBOL C.F.,C
PUJADAS, C.D.,A 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 71 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 2 09-10-2016
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 05 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 21 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 80 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
MONTAÑESA, C.F.,B 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
SISTRELLS C.F.,B 52 PUBILLA CASAS, C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 03 CATALONIA, U.B.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 011 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 3 16-10-2016
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 02 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 39 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 12 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 14 SISTRELLS C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 31 TECNOFUTBOL C.F.,C
CATALONIA, U.B.,D 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 70 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 23 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 4 23-10-2016
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 01 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 120 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 11 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
SISTRELLS C.F.,B 61 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 11 PUBILLA CASAS, C.E.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 04 CATALONIA, U.B.,D
PUJADAS, C.D.,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 5 30-10-2016
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 22 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 03 SISTRELLS C.F.,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 22 TECNOFUTBOL C.F.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 70 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
CATALONIA, U.B.,D 24 PUJADAS, C.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 70 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
MONTAÑESA, C.F.,B 10 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
SISTRELLS C.F.,B 80 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 03 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
PUJADAS, C.D.,A 03 PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 12 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 41 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 06 SISTRELLS C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 12 TECNOFUTBOL C.F.,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 63 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 12 PUJADAS, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 22 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 8 20-11-2016
MONTAÑESA, C.F.,B 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
SISTRELLS C.F.,B 30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 23 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 30 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 25 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
PUJADAS, C.D.,A 21 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
CATALONIA, U.B.,D 04 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 9 27-11-2016
MONTAÑESA, C.F.,B 12 SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 20 TECNOFUTBOL C.F.,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 23 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 43 PUJADAS, C.D.,A
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 12 CATALONIA, U.B.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 17 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 10 11-12-2016
SISTRELLS C.F.,B 60 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 23 MONTAÑESA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 16 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
PUJADAS, C.D.,A 90 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 53 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
CATALONIA, U.B.,D 13 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 70 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 11 18-12-2016
SISTRELLS C.F.,B 102 TECNOFUTBOL C.F.,C
MONTAÑESA, C.F.,B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 71 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 24 PUJADAS, C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 41 CATALONIA, U.B.,D
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 15 PUBILLA CASAS, C.E.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 12 08-01-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 05 SISTRELLS C.F.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 05 MONTAÑESA, C.F.,B
PUJADAS, C.D.,A 34 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 51 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
CATALONIA, U.B.,D 32 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 30 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 21 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 13 15-01-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SISTRELLS C.F.,B 150 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
MONTAÑESA, C.F.,B 02 PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 30 CATALONIA, U.B.,D
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 02 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 02 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 10 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 14 22-01-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 24 TECNOFUTBOL C.F.,C
PUJADAS, C.D.,A 14 SISTRELLS C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 27 MONTAÑESA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,D 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 50 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 40 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 21 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
Jornada 15 29-01-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 12 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 13 PUJADAS, C.D.,A
SISTRELLS C.F.,B 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
MONTAÑESA, C.F.,B 61 CATALONIA, U.B.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 32 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 03 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 14 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 22 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 61 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
MONTAÑESA, C.F.,B 02 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SISTRELLS C.F.,B 80 CATALONIA, U.B.,D
TECNOFUTBOL C.F.,C 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 32 PUJADAS, C.D.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 17 12-02-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 41 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 30 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 22 MONTAÑESA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 02 SISTRELLS C.F.,B
CATALONIA, U.B.,D 13 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 15 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
PUJADAS, C.D.,A 101 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 18 19-02-2017
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 41 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 81 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
MONTAÑESA, C.F.,B 01 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
SISTRELLS C.F.,B 40 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 PUBILLA CASAS, C.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 42 CATALONIA, U.B.,D
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
PUJADAS, C.D.,A 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 19 05-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 21 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 44 MONTAÑESA, C.F.,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 05 SISTRELLS C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 21 TECNOFUTBOL C.F.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CATALONIA, U.B.,D 51 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 18 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 22 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
MONTAÑESA, C.F.,B 90 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
SISTRELLS C.F.,B 50 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
TECNOFUTBOL C.F.,C 11 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 10 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 27 PUBILLA CASAS, C.E.,B
PUJADAS, C.D.,A 10 CATALONIA, U.B.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 21 19-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 14 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 09 SISTRELLS C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 32 TECNOFUTBOL C.F.,C
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 44 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 22 PUJADAS, C.D.,A
CATALONIA, U.B.,D 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
Jornada 22 26-03-2017
MONTAÑESA, C.F.,B 15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SISTRELLS C.F.,B 40 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 12 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 11 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 04 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
PUJADAS, C.D.,A 00 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 06 PUBILLA CASAS, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,D 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 23 02-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 16 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 03 SISTRELLS C.F.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 22 TECNOFUTBOL C.F.,C
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 60 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 23 PUJADAS, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 30 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 24 09-04-2017
SISTRELLS C.F.,B 72 MONTAÑESA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,C 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 26 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 52 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
PUJADAS, C.D.,A 72 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 13 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
CATALONIA, U.B.,D 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 25 23-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 02 SISTRELLS C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 43 TECNOFUTBOL C.F.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 61 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 14 PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 21 CATALONIA, U.B.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 13 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 26 30-04-2017
TECNOFUTBOL C.F.,C 02 SISTRELLS C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 13 MONTAÑESA, C.F.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 03 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PUJADAS, C.D.,A 32 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 41 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
CATALONIA, U.B.,D 44 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 52 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 27 07-05-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 11 TECNOFUTBOL C.F.,C
SISTRELLS C.F.,B 100 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
MONTAÑESA, C.F.,B 44 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 21 PUJADAS, C.D.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 63 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 12 CATALONIA, U.B.,D
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 17 PUBILLA CASAS, C.E.,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
Jornada 28 14-05-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 20 TECNOFUTBOL C.F.,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 08 SISTRELLS C.F.,B
PUJADAS, C.D.,A 22 MONTAÑESA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 09 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
CATALONIA, U.B.,D 11 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 120 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 23 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
Jornada 29 21-05-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F.,C 34 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SISTRELLS C.F.,B 61 PUJADAS, C.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 52 CATALONIA, U.B.,D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
LA SALUT PERE GOL AE. ,B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A 13 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 30 28-05-2017
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
PUJADAS, C.D.,A 62 TECNOFUTBOL C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 110 SISTRELLS C.F.,B
CATALONIA, U.B.,D 42 MONTAÑESA, C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 70 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,C 26 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 60 LA SALUT PERE GOL AE. ,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 16 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.