Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CAN BUXERES, F.C.,C 110 MARTINENC, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
DON BOSCO, C.F.,A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 45 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SINGUERLIN, C.F.,C 61 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 23 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANTS, U.E.,E
R
Descansa
Jornada 2 09-10-2016
MARTINENC, F.C.,E 60 SANTS, U.E.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 70 CAN BUXERES, F.C.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 112 DON BOSCO, C.F.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 70 HOSPITALENSE, AT.C.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 40 SINGUERLIN, C.F.,C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 3 16-10-2016
MARTINENC, F.C.,E 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CAN BUXERES, F.C.,C 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 80 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
DON BOSCO, C.F.,A 62 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 12 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 02 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SINGUERLIN, C.F.,C
R
Descansa
SANTS, U.E.,E 35 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 4 23-10-2016
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 51 SANTS, U.E.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 13 MARTINENC, F.C.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 71 CAN BUXERES, F.C.,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 24 DON BOSCO, C.F.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 50 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Pª BARC. ANGUERA,B 31 SINGUERLIN, C.F.,C
Jornada 5 30-10-2016
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
MARTINENC, F.C.,E 150 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
CAN BUXERES, F.C.,C 07 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
DON BOSCO, C.F.,A 02 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 13 Pª BARC. ANGUERA,B
SANTS, U.E.,E 37 SINGUERLIN, C.F.,C
Jornada 6 06-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 22 SANTS, U.E.,E
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 316 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 02 MARTINENC, F.C.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 41 CAN BUXERES, F.C.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Descansa
R
DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,B 90 HOSPITALENSE, AT.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Jornada 7 13-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 140 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 32 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
MARTINENC, F.C.,E 90 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
CAN BUXERES, F.C.,C 016 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
R
Descansa
DON BOSCO, C.F.,A 12 Pª BARC. ANGUERA,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 04 SINGUERLIN, C.F.,C
SANTS, U.E.,E 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Jornada 8 20-11-2016
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 16 SANTS, U.E.,E
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 06 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 MARTINENC, F.C.,E
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SINGUERLIN, C.F.,C 12 DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 50 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 9 27-11-2016
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 115 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 42 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 03 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
MARTINENC, F.C.,E
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C.,C 54 Pª BARC. ANGUERA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 41 SINGUERLIN, C.F.,C
DON BOSCO, C.F.,A 45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
SANTS, U.E.,E 72 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 10 11-12-2016
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 12 SANTS, U.E.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 54 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,B 13 MARTINENC, F.C.,E
SINGUERLIN, C.F.,C 72 CAN BUXERES, F.C.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 211 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 11 18-12-2016
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 120 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 12 Pª BARC. ANGUERA,B
MARTINENC, F.C.,E 23 SINGUERLIN, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,C 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 90 HOSPITALENSE, AT.C.,B
SANTS, U.E.,E 17 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 12 08-01-2017
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 08 SANTS, U.E.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 32 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Descansa
R
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SINGUERLIN, C.F.,C 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 23 MARTINENC, F.C.,E
HOSPITALENSE, AT.C.,B 42 CAN BUXERES, F.C.,C
DON BOSCO, C.F.,A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 13 15-01-2017
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 06 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
R
Descansa
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 212 Pª BARC. ANGUERA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 35 SINGUERLIN, C.F.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
MARTINENC, F.C.,E 62 HOSPITALENSE, AT.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 09 DON BOSCO, C.F.,A
SANTS, U.E.,E 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 14 22-01-2017
SANTS, U.E.,E 07 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Descansa
R
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Pª BARC. ANGUERA,B 20 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SINGUERLIN, C.F.,C 130 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 04 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
DON BOSCO, C.F.,A 13 MARTINENC, F.C.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 70 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 15 29-01-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
R
Descansa
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 15 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 70 SINGUERLIN, C.F.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 412 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 81 HOSPITALENSE, AT.C.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 20 DON BOSCO, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,E 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
CAN BUXERES, F.C.,C 01 SANTS, U.E.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
MARTINENC, F.C.,E 50 CAN BUXERES, F.C.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 50 DON BOSCO, C.F.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 53 HOSPITALENSE, AT.C.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 23 SINGUERLIN, C.F.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 41 Pª BARC. ANGUERA,B
Descansa
R
SANTS, U.E.,E
Jornada 17 12-02-2017
SANTS, U.E.,E 15 MARTINENC, F.C.,E
CAN BUXERES, F.C.,C 04 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
DON BOSCO, C.F.,A 82 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 011 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SINGUERLIN, C.F.,C 02 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. ANGUERA,B
R
Descansa
Jornada 18 19-02-2017
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 10 MARTINENC, F.C.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 71 CAN BUXERES, F.C.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 12 DON BOSCO, C.F.,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 51 HOSPITALENSE, AT.C.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 52 SANTS, U.E.,E
Jornada 19 05-03-2017
SANTS, U.E.,E 18 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MARTINENC, F.C.,E 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CAN BUXERES, F.C.,C 41 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 20 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
DON BOSCO, C.F.,A 62 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 014 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,C 22 Pª BARC. ANGUERA,B
Jornada 20 12-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 14 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 013 MARTINENC, F.C.,E
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 80 CAN BUXERES, F.C.,C
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 42 DON BOSCO, C.F.,A
Descansa
R
HOSPITALENSE, AT.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
SINGUERLIN, C.F.,C 40 SANTS, U.E.,E
Jornada 21 19-03-2017
SANTS, U.E.,E 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 200 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
MARTINENC, F.C.,E 30 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
CAN BUXERES, F.C.,C 12 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 14 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
DON BOSCO, C.F.,A
R
Descansa
HOSPITALENSE, AT.C.,B 23 Pª BARC. ANGUERA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 16 SINGUERLIN, C.F.,C
Jornada 22 26-03-2017
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 28 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 15 MARTINENC, F.C.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 130 CAN BUXERES, F.C.,C
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,B 74 DON BOSCO, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,C 100 HOSPITALENSE, AT.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 42 SANTS, U.E.,E
Jornada 23 02-04-2017
SANTS, U.E.,E 92 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 00 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 31 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
MARTINENC, F.C.,E 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
CAN BUXERES, F.C.,C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 31 Pª BARC. ANGUERA,B
DON BOSCO, C.F.,A 41 SINGUERLIN, C.F.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
Jornada 24 09-04-2017
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 150 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 012 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,E
Pª BARC. ANGUERA,B 71 CAN BUXERES, F.C.,C
SINGUERLIN, C.F.,C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 03 DON BOSCO, C.F.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 12 SANTS, U.E.,E
Jornada 25 23-04-2017
SANTS, U.E.,E 14 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 15 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,E 64 Pª BARC. ANGUERA,B
CAN BUXERES, F.C.,C 16 SINGUERLIN, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
DON BOSCO, C.F.,A 102 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 26 30-04-2017
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 15 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 160 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
Descansa
R
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
Pª BARC. ANGUERA,B 17 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SINGUERLIN, C.F.,C 20 MARTINENC, F.C.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 52 CAN BUXERES, F.C.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
DON BOSCO, C.F.,A 102 SANTS, U.E.,E
Jornada 27 07-05-2017
SANTS, U.E.,E 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 36 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
R
Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 01 Pª BARC. ANGUERA,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 61 SINGUERLIN, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,E 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
CAN BUXERES, F.C.,C 03 HOSPITALENSE, AT.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 12 DON BOSCO, C.F.,A
Jornada 28 14-05-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 91 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
Descansa
R
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Pª BARC. ANGUERA,B 102 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SINGUERLIN, C.F.,C 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 04 MARTINENC, F.C.,E
DON BOSCO, C.F.,A 90 CAN BUXERES, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 41 SANTS, U.E.,E
Jornada 29 21-05-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 70 SANTS, U.E.,E
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
R
Descansa
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 42 Pª BARC. ANGUERA,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 09 SINGUERLIN, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 120 HOSPITALENSE, AT.C.,B
MARTINENC, F.C.,E 21 DON BOSCO, C.F.,A
CAN BUXERES, F.C.,C 113 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 30 28-05-2017
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. ANGUERA,B 41 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
SINGUERLIN, C.F.,C 02 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 71 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 16 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
DON BOSCO, C.F.,A 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 33 MARTINENC, F.C.,E
SANTS, U.E.,E 14 CAN BUXERES, F.C.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.