Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil segona divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CORCO, A.E.,A 21 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 26 MANLLEU, A.E.C.,D
GURB, U.E. ,A 63 TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
RODA DE TER, C.E.,A 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 22 RIBETANA C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 110 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 02 OAR VIC,B
Jornada 2 09-10-2016
PRADENC,F.C.,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
MANLLEU, A.E.C.,D 51 CORCO, A.E.,A
TORELLO, C.F.,D 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 31 GURB, U.E. ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 TONA, U.E.,A
RIBETANA C.F.,A 51 RODA DE TER, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 08 VOLTREGANES F.B.,A
OAR VIC,B 33 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
PRADENC,F.C.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,D
CORCO, A.E.,A 50 TORELLO, C.F.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
GURB, U.E. ,A 010 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TONA, U.E.,A 33 RIBETANA C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VOLTREGANES F.B.,A 21 OAR VIC,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
MANLLEU, A.E.C.,D 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
TORELLO, C.F.,D 14 PRADENC,F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 42 CORCO, A.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 100 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RIBETANA C.F.,A 100 GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 TONA, U.E.,A
OAR VIC,B 12 RODA DE TER, C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 61 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 5 30-10-2016
MANLLEU, A.E.C.,D 30 TORELLO, C.F.,D
PRADENC,F.C.,A 36 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
CORCO, A.E.,A 07 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 17 RIBETANA C.F.,A
GURB, U.E. ,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TONA, U.E.,A 31 OAR VIC,B
RODA DE TER, C.E.,A 21 FOLGUEROLES,C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 44 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 12 TORELLO, C.F.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 30 MANLLEU, A.E.C.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 51 PRADENC,F.C.,A
RIBETANA C.F.,A 60 CORCO, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OAR VIC,B 70 GURB, U.E. ,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 25 TONA, U.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 12 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 7 13-11-2016
TORELLO, C.F.,D 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MANLLEU, A.E.C.,D 04 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PRADENC,F.C.,A 13 RIBETANA C.F.,A
CORCO, A.E.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 14 OAR VIC,B
GURB, U.E. ,A 45 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,A 61 VOLTREGANES F.B.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 42 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 8 20-11-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 60 TORELLO, C.F.,D
RIBETANA C.F.,A 00 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 21 PRADENC,F.C.,A
OAR VIC,B 30 CORCO, A.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 100 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
VOLTREGANES F.B.,A 70 GURB, U.E. ,A
RODA DE TER, C.E.,A 31 TONA, U.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TORELLO, C.F.,D 16 RIBETANA C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PRADENC,F.C.,A 19 OAR VIC,B
CORCO, A.E.,A 24 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 12 VOLTREGANES F.B.,A
GURB, U.E. ,A 26 RODA DE TER, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 34 TONA, U.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 80 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
RIBETANA C.F.,A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 41 TORELLO, C.F.,D
OAR VIC,B 32 MANLLEU, A.E.C.,D
FOLGUEROLES,C.F.,A 103 PRADENC,F.C.,A
VOLTREGANES F.B.,A 42 CORCO, A.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,A 73 GURB, U.E. ,A
Jornada 11 18-12-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 31 RIBETANA C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,D 13 OAR VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,D 13 FOLGUEROLES,C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 26 VOLTREGANES F.B.,A
CORCO, A.E.,A 07 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 08 TONA, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 91 GURB, U.E. ,A
Jornada 12 08-01-2017
RIBETANA C.F.,A 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OAR VIC,B 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 80 TORELLO, C.F.,D
VOLTREGANES F.B.,A 40 MANLLEU, A.E.C.,D
RODA DE TER, C.E.,A 52 PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,A 70 CORCO, A.E.,A
GURB, U.E. ,A 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 13 15-01-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 62 RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 40 OAR VIC,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 43 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,D 04 VOLTREGANES F.B.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 32 RODA DE TER, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A 36 TONA, U.E.,A
CORCO, A.E.,A 52 GURB, U.E. ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 35 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
OAR VIC,B 32 RIBETANA C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
RODA DE TER, C.E.,A 31 TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,A 30 MANLLEU, A.E.C.,D
GURB, U.E. ,A 24 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 01 CORCO, A.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 22 OAR VIC,B
RIBETANA C.F.,A 55 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 30 VOLTREGANES F.B.,A
RODA DE TER, C.E.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TORELLO, C.F.,D 00 TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 22 GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
CORCO, A.E.,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
PRADENC,F.C.,A 23 CORCO, A.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 31 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,D 40 GURB, U.E. ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 23 TONA, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 20 RODA DE TER, C.E.,A
RIBETANA C.F.,A 33 VOLTREGANES F.B.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 11 FOLGUEROLES,C.F.,A
OAR VIC,B 62 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 23 PRADENC,F.C.,A
CORCO, A.E.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 71 TORELLO, C.F.,D
GURB, U.E. ,A 28 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TONA, U.E.,A 11 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 32 RIBETANA C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 43 OAR VIC,B
Jornada 18 19-02-2017
MANLLEU, A.E.C.,D 71 PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,D 15 CORCO, A.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 50 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 61 GURB, U.E. ,A
RIBETANA C.F.,A 10 TONA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 43 RODA DE TER, C.E.,A
OAR VIC,B 11 VOLTREGANES F.B.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 32 MANLLEU, A.E.C.,D
PRADENC,F.C.,A 30 TORELLO, C.F.,D
CORCO, A.E.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 15 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GURB, U.E. ,A 26 RIBETANA C.F.,A
TONA, U.E.,A 110 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
RODA DE TER, C.E.,A 44 OAR VIC,B
VOLTREGANES F.B.,A 16 FOLGUEROLES,C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
TORELLO, C.F.,D 04 MANLLEU, A.E.C.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 50 PRADENC,F.C.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 41 CORCO, A.E.,A
RIBETANA C.F.,A 50 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 70 GURB, U.E. ,A
OAR VIC,B 21 TONA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 14 RODA DE TER, C.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 65 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 21 19-03-2017
TORELLO, C.F.,D 05 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
MANLLEU, A.E.C.,D 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
PRADENC,F.C.,A 011 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CORCO, A.E.,A 02 RIBETANA C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
GURB, U.E. ,A 33 OAR VIC,B
TONA, U.E.,A 61 FOLGUEROLES,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 23 VOLTREGANES F.B.,A
Jornada 22 26-03-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 41 TORELLO, C.F.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,D
RIBETANA C.F.,A 92 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 22 CORCO, A.E.,A
OAR VIC,B 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 70 GURB, U.E. ,A
VOLTREGANES F.B.,A 00 TONA, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
TORELLO, C.F.,D 211 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 51 RIBETANA C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CORCO, A.E.,A 22 OAR VIC,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 22 FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 26 VOLTREGANES F.B.,A
TONA, U.E.,A 31 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 24 09-04-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 03 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RIBETANA C.F.,A 80 TORELLO, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 02 MANLLEU, A.E.C.,D
OAR VIC,B 37 PRADENC,F.C.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 82 CORCO, A.E.,A
VOLTREGANES F.B.,A 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RODA DE TER, C.E.,A 31 GURB, U.E. ,A
TONA, U.E.,A 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 22 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 13 RIBETANA C.F.,A
TORELLO, C.F.,D 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MANLLEU, A.E.C.,D 13 OAR VIC,B
PRADENC,F.C.,A 46 FOLGUEROLES,C.F.,A
CORCO, A.E.,A 33 VOLTREGANES F.B.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 24 RODA DE TER, C.E.,A
GURB, U.E. ,A 211 TONA, U.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
RIBETANA C.F.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
OAR VIC,B 60 TORELLO, C.F.,D
FOLGUEROLES,C.F.,A 56 MANLLEU, A.E.C.,D
VOLTREGANES F.B.,A 40 PRADENC,F.C.,A
RODA DE TER, C.E.,A 52 CORCO, A.E.,A
TONA, U.E.,A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GURB, U.E. ,A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 04 RIBETANA C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 81 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 41 OAR VIC,B
TORELLO, C.F.,D 010 FOLGUEROLES,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 22 VOLTREGANES F.B.,A
PRADENC,F.C.,A 58 RODA DE TER, C.E.,A
CORCO, A.E.,A 14 TONA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 05 GURB, U.E. ,A
Jornada 28 14-05-2017
RIBETANA C.F.,A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
OAR VIC,B 04 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
VOLTREGANES F.B.,A 61 TORELLO, C.F.,D
RODA DE TER, C.E.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,A 71 PRADENC,F.C.,A
GURB, U.E. ,A 24 CORCO, A.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 310 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
Jornada 29 21-05-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
RIBETANA C.F.,A 41 OAR VIC,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 60 FOLGUEROLES,C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 17 VOLTREGANES F.B.,A
TORELLO, C.F.,D 21 RODA DE TER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 43 TONA, U.E.,A
PRADENC,F.C.,A 63 GURB, U.E. ,A
CORCO, A.E.,A 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 30 28-05-2017
OAR VIC,B 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 26 RIBETANA C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,A 13 SANTA EUGENIA, J.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 34 RODA DE TER, C.E.,A
TONA, U.E.,A 71 TORELLO, C.F.,D
GURB, U.E. ,A 07 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 45 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 23 CORCO, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.