Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 13 RIUDOMS, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 52 MORELL, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 24 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 32 POBLA MAFUMET, C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 00 LA SALLE REUS, F.C.,A
CANONJA, C.F.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 2 09-10-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 20 CANONJA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MORELL, C.D.,A 07 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 TANCAT, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 04 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 12 CUBELLES, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 32 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 3 16-10-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 RIUDOMS, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40 MORELL, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TANCAT, U.D.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 30 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,B 01 LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,A 61 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 4 23-10-2016
RIUDOMS, C.D.,A 21 CANONJA, C.F.,A
MORELL, C.D.,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 44 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 20 TORREDEMBARRA, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 23 TANCAT, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 10 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 42 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FALSET ESPORTIU,A 30 CUBELLES, C.F.,B
Jornada 5 30-10-2016
RIUDOMS, C.D.,A 50 MORELL, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 42 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 10 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 33 FALSET ESPORTIU,A
CANONJA, C.F.,A 22 CUBELLES, C.F.,B
Jornada 6 06-11-2016
MORELL, C.D.,A 03 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 25 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 04 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 04 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 30 TANCAT, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 10 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 7 13-11-2016
MORELL, C.D.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RIUDOMS, C.D.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 03 POBLA MAFUMET, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 LA SALLE REUS, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 35 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,A 23 FALSET ESPORTIU,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 21 CUBELLES, C.F.,B
CANONJA, C.F.,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 8 20-11-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 20 CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 52 MORELL, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 24 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
FALSET ESPORTIU,A 43 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 11 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 11 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
MORELL, C.D.,A 13 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 20 LA SALLE REUS, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 01 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 90 FALSET ESPORTIU,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 38 CUBELLES, C.F.,B
TANCAT, U.D.,A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A 22 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 12 CANONJA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 31 MORELL, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 20 RIUDOMS, C.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CUBELLES, C.F.,B 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 21 TORREDEMBARRA, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 73 TANCAT, U.D.,A
Jornada 11 18-12-2016
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 03 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
MORELL, C.D.,A 04 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 32 FALSET ESPORTIU,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 23 CUBELLES, C.F.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 12 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 13 TANCAT, U.D.,A
Jornada 12 08-01-2017
POBLA MAFUMET, C.F.,A 22 CANONJA, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
FALSET ESPORTIU,A 91 MORELL, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 12 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TANCAT, U.D.,A 03 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 13 15-01-2017
POBLA MAFUMET, C.F.,A 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 04 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 46 FALSET ESPORTIU,A
MORELL, C.D.,A 18 CUBELLES, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 TANCAT, U.D.,A
CANONJA, C.F.,A 00 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 14 22-01-2017
CANONJA, C.F.,A 10 LA SALLE REUS, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 30 POBLA MAFUMET, C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 14 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
CUBELLES, C.F.,B 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 51 MORELL, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 24 RIUDOMS, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 21 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 15 29-01-2017
LA SALLE REUS, F.C.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 70 FALSET ESPORTIU,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 35 CUBELLES, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 51 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MORELL, C.D.,A 13 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 TANCAT, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 TORREDEMBARRA, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40 CANONJA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
RIUDOMS, C.D.,A 54 TORREDEMBARRA, U.D.,A
MORELL, C.D.,A 02 TANCAT, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 63 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 12 CUBELLES, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 12 FALSET ESPORTIU,A
LA FLORESTA, C.D.,B 40 CANONJA, C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
CANONJA, C.F.,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 20 RIUDOMS, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 51 MORELL, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 50 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 00 LA SALLE REUS, F.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 02 LA FLORESTA, C.D.,B
Jornada 18 19-02-2017
RIUDOMS, C.D.,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MORELL, C.D.,A 07 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 32 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 42 TANCAT, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 23 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,B 20 CUBELLES, C.F.,B
FALSET ESPORTIU,A 13 CANONJA, C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
CANONJA, C.F.,A 10 RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 MORELL, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 14 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 24 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 13 LA FLORESTA, C.D.,B
CUBELLES, C.F.,B 43 FALSET ESPORTIU,A
Jornada 20 12-03-2017
MORELL, C.D.,A 04 RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 04 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 20 TANCAT, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 11 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
FALSET ESPORTIU,A 52 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CUBELLES, C.F.,B 35 CANONJA, C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
CANONJA, C.F.,A 50 MORELL, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 63 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 23 LA SALLE REUS, F.C.,A
TANCAT, U.D.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 52 FALSET ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 CUBELLES, C.F.,B
Jornada 22 26-03-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 91 MORELL, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 22 RIUDOMS, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,A 23 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,B 23 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 71 TANCAT, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 42 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 42 CANONJA, C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
CANONJA, C.F.,A 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MORELL, C.D.,A 28 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 LA SALLE REUS, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 11 LA FLORESTA, C.D.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 30 FALSET ESPORTIU,A
TANCAT, U.D.,A 28 CUBELLES, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 24 09-04-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 MORELL, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 13 RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESPORTIU,A 02 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CUBELLES, C.F.,B 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 30 TANCAT, U.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 43 CANONJA, C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
CANONJA, C.F.,A 53 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 52 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MORELL, C.D.,A 03 LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 41 FALSET ESPORTIU,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 20 CUBELLES, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 22 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TANCAT, U.D.,A 03 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
Jornada 26 30-04-2017
POBLA MAFUMET, C.F.,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,B 80 MORELL, C.D.,A
FALSET ESPORTIU,A 20 RIUDOMS, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,B 02 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 31 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,A 16 CANONJA, C.F.,A
Jornada 27 07-05-2017
CANONJA, C.F.,A 21 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 11 LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 LA FLORESTA, C.D.,B
MORELL, C.D.,A 03 FALSET ESPORTIU,A
RIUDOMS, C.D.,A 50 CUBELLES, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 81 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 40 TANCAT, U.D.,A
Jornada 28 14-05-2017
LA SALLE REUS, F.C.,A 15 POBLA MAFUMET, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
FALSET ESPORTIU,A 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CUBELLES, C.F.,B 91 MORELL, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TANCAT, U.D.,A 06 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 31 CANONJA, C.F.,A
Jornada 29 21-05-2017
LA SALLE REUS, F.C.,A 30 CANONJA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 13 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A 41 FALSET ESPORTIU,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 CUBELLES, C.F.,B
MORELL, C.D.,A 010 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RIUDOMS, C.D.,A 22 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 90 TANCAT, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 30 28-05-2017
LA FLORESTA, C.D.,B 31 LA SALLE REUS, F.C.,A
FALSET ESPORTIU,A 53 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,B 44 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 62 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,A 122 MORELL, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A 110 RIUDOMS, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 50 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
CANONJA, C.F.,A 43 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.