Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
BASE ROSES, C.F.,A 10 VILAMALLA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FEC VALL DEL TER,A 08 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PERALADA, C.F.,A 60 CELLERA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 30 FIGUERES, U.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 02 QUART, U.E.,A
Jornada 2 09-10-2016
VILAMALLA, F.C.,A 21 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CELLERA, C.F.,A 40 FEC VALL DEL TER,A
Descansa
R
PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 41 LLANÇA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 L'ESCALA, F.C.,A
QUART, U.E.,A 32 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 3 16-10-2016
VILAMALLA, F.C.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BASE ROSES, C.F.,A 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 62 CELLERA, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A
R
Descansa
PERALADA, C.F.,A 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,B 31 LLANÇA, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 62 QUART, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 14 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 4 23-10-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 VILAMALLA, F.C.,A
CELLERA, C.F.,A 12 BASE ROSES, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 34 FEC VALL DEL TER,A
FIGUERES, U.E.,B 30 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,A 31 LLANÇA, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 5 30-10-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
VILAMALLA, F.C.,A 32 CELLERA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 33 LLAGOSTERA, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 111 FIGUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 21 QUART, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 45 BANYOLES, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 23 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 PORQUERES, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Descansa
R
VILAMALLA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 53 BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,A 72 FEC VALL DEL TER,A
BANYOLES, C.E.,A 02 PERALADA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 30 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 42 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
R
Descansa
VILAMALLA, F.C.,A 27 LLAGOSTERA, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 13 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 11 QUART, U.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 010 BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 20 L'ESCALA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A 14 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 8 20-11-2016
CELLERA, C.F.,A 31 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FIGUERES, U.E.,B 10 VILAMALLA, F.C.,A
QUART, U.E.,A 21 BASE ROSES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
L'ESCALA, F.C.,A 91 FEC VALL DEL TER,A
LLANÇA, C.E.,A 10 PERALADA, C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
CELLERA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 42 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 04 FIGUERES, U.E.,B
VILAMALLA, F.C.,A 13 QUART, U.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 23 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 33 L'ESCALA, F.C.,A
FEC VALL DEL TER,A 24 LLANÇA, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 22 PERALADA, C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 62 CELLERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
QUART, U.E.,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BANYOLES, C.E.,A 10 VILAMALLA, F.C.,A
L'ESCALA, F.C.,A 22 BASE ROSES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PERALADA, C.F.,A 112 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 11 18-12-2016
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E.,B
CELLERA, C.F.,A 26 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 21 QUART, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 32 BANYOLES, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 12 L'ESCALA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 13 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 32 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 37 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 12 08-01-2017
LLAGOSTERA, U.E.,B 60 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B
R
Descansa
QUART, U.E.,A 36 CELLERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
L'ESCALA, F.C.,A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLANÇA, C.E.,A 41 VILAMALLA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 40 BASE ROSES, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,A 05 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 13 15-01-2017
LLAGOSTERA, U.E.,B 02 FIGUERES, U.E.,B
Descansa
R
QUART, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 05 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 51 L'ESCALA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 LLANÇA, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 13 PERALADA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 41 FEC VALL DEL TER,A
PORQUERES, U.E.,A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 14 22-01-2017
PORQUERES, U.E.,A 14 FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,A 15 LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C.,A 32 CELLERA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PERALADA, C.F.,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FEC VALL DEL TER,A 02 VILAMALLA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 24 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 15 29-01-2017
FIGUERES, U.E.,B 50 QUART, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 34 BANYOLES, C.E.,A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C.,A
CELLERA, C.F.,A 45 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 12 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 92 FEC VALL DEL TER,A
VILAMALLA, F.C.,A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BASE ROSES, C.F.,A 20 PORQUERES, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
VILAMALLA, F.C.,A 14 BASE ROSES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 FEC VALL DEL TER,A
CELLERA, C.F.,A 27 PERALADA, C.F.,A
Descansa
R
LLANÇA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 51 L'ESCALA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 50 BANYOLES, C.E.,A
QUART, U.E.,A 30 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 17 12-02-2017
PORQUERES, U.E.,A 11 VILAMALLA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FEC VALL DEL TER,A 04 CELLERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A
R
Descansa
LLANÇA, C.E.,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 12 QUART, U.E.,A
Jornada 18 19-02-2017
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 61 VILAMALLA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 12 BASE ROSES, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Descansa
R
FEC VALL DEL TER,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 13 FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,A 00 L'ESCALA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 19 05-03-2017
PORQUERES, U.E.,A 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VILAMALLA, F.C.,A 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
R
Descansa
FEC VALL DEL TER,A 15 LLAGOSTERA, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 01 FIGUERES, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,A 23 QUART, U.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 22 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CELLERA, C.F.,A 73 VILAMALLA, F.C.,A
Descansa
R
BASE ROSES, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FIGUERES, U.E.,B 90 FEC VALL DEL TER,A
QUART, U.E.,A 23 PERALADA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 42 LLANÇA, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,A 93 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 21 19-03-2017
PORQUERES, U.E.,A 01 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 44 CELLERA, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A
R
Descansa
BASE ROSES, C.F.,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 03 FIGUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,A 37 QUART, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 03 BANYOLES, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 12 L'ESCALA, F.C.,A
Jornada 22 26-03-2017
CELLERA, C.F.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 32 VILAMALLA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 30 BASE ROSES, C.F.,A
QUART, U.E.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A 92 FEC VALL DEL TER,A
L'ESCALA, F.C.,A 16 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 00 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 23 02-04-2017
PORQUERES, U.E.,A 31 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 34 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILAMALLA, F.C.,A 04 FIGUERES, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 24 QUART, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 13 BANYOLES, C.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 35 L'ESCALA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 20 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 24 09-04-2017
Descansa
R
CELLERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FIGUERES, U.E.,B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,A 40 VILAMALLA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 50 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLANÇA, C.E.,A 41 FEC VALL DEL TER,A
PERALADA, C.F.,A 51 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 25 23-04-2017
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
CELLERA, C.F.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 15 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 11 QUART, U.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 14 BANYOLES, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 32 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 51 LLANÇA, C.E.,A
FEC VALL DEL TER,A 06 PERALADA, C.F.,A
Jornada 26 30-04-2017
LLAGOSTERA, U.E.,B
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,B 100 CELLERA, C.F.,A
QUART, U.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
BANYOLES, C.E.,A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
L'ESCALA, F.C.,A 21 VILAMALLA, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 11 BASE ROSES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FEC VALL DEL TER,A 13 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 27 07-05-2017
PORQUERES, U.E.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,B
CELLERA, C.F.,A 31 QUART, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 62 L'ESCALA, F.C.,A
VILAMALLA, F.C.,A 13 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 24 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 42 FEC VALL DEL TER,A
Jornada 28 14-05-2017
FIGUERES, U.E.,B 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
QUART, U.E.,A
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,A 70 CELLERA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,A 33 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LLANÇA, C.E.,A 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PERALADA, C.F.,A 70 VILAMALLA, F.C.,A
FEC VALL DEL TER,A 24 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 21 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 29 21-05-2017
FIGUERES, U.E.,B 60 PORQUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 12 QUART, U.E.,A
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,A
CELLERA, C.F.,A 32 L'ESCALA, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 31 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 02 PERALADA, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 43 FEC VALL DEL TER,A
BASE ROSES, C.F.,A 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 30 28-05-2017
QUART, U.E.,A 27 FIGUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,A
R
Descansa
LLANÇA, C.E.,A 41 CELLERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
FEC VALL DEL TER,A 410 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 101 VILAMALLA, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A 21 BASE ROSES, C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.