Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil segona divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2016
PARE MANYANET, A.E.,B 26 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 22 ALTAFULLA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 61 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 22 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 52 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 10 TORREDEMBARRA, U.D.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 20 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 2 25-09-2016
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 13 SAN SALVADOR, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 54 PARE MANYANET, A.E.,B
CONSTANTI, C.E.,A 30 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 32 POBLA MAFUMET, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ALCOVER, C.E.,A 61 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 24 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,B 52 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,C 12 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 3 02-10-2016
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 22 ALTAFULLA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 15 CONSTANTI, C.E.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 11 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 13 ALCOVER, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 011 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 23 TORREDEMBARRA, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 12 LA FLORESTA, C.D.,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 4 09-10-2016
ALTAFULLA, C.E.,A 33 SAN SALVADOR, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 13 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 23 PARE MANYANET, A.E.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 34 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TORREDEMBARRA, U.D.,B 81 BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 30 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 22 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 5 16-10-2016
ALTAFULLA, C.E.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 02 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 11 TORREFORTA, C.D.C.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 35 ALCOVER, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 22 TORREDEMBARRA, U.D.,B
BONAVISTA, C.,A 02 LA FLORESTA, C.D.,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 50 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 62 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 6 23-10-2016
CONSTANTI, C.E.,A 25 SAN SALVADOR, U.D.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 33 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 41 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ALCOVER, C.E.,A 64 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 32 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 42 POBLA MAFUMET, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 40 BONAVISTA, C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 53 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
Jornada 7 30-10-2016
CONSTANTI, C.E.,A 51 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 04 TORREFORTA, C.D.C.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 25 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 36 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 03 TORREDEMBARRA, U.D.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 32 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 13 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BONAVISTA, C.,A 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 30 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
Jornada 8 06-11-2016
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 50 CONSTANTI, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 102 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 42 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 02 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 30 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 28 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 21 BONAVISTA, C.,A
Jornada 9 13-11-2016
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 14 TORREFORTA, C.D.C.,A
CONSTANTI, C.E.,A 35 ALCOVER, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 10 TORREDEMBARRA, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 15 LA FLORESTA, C.D.,C
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 31 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 40 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 33 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 61 BONAVISTA, C.,A
Jornada 10 20-11-2016
TORREFORTA, C.D.C.,A 22 SAN SALVADOR, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 64 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 CONSTANTI, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 32 ALTAFULLA, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 13 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 32 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 03 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 60 POBLA MAFUMET, C.F.,B
BONAVISTA, C.,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 11 27-11-2016
TORREFORTA, C.D.C.,A 51 ALCOVER, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 62 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CONSTANTI, C.E.,A 05 TORREDEMBARRA, U.D.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 44 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 12 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
PARE MANYANET, A.E.,B 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 44 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 51 BONAVISTA, C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 12 11-12-2016
ALCOVER, C.E.,A 21 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 111 TORREFORTA, C.D.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 24 CONSTANTI, C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 21 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 20 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 41 PARE MANYANET, A.E.,B
BONAVISTA, C.,A 24 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 55 POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 13 18-12-2016
ALCOVER, C.E.,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 42 TORREDEMBARRA, U.D.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 12 LA FLORESTA, C.D.,C
CONSTANTI, C.E.,A 22 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ALTAFULLA, C.E.,A 24 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 10 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 24 BONAVISTA, C.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SAN SALVADOR, U.D.,A 22 POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 14 08-01-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 16 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 03 ALCOVER, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 37 TORREFORTA, C.D.C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 31 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 24 CONSTANTI, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 82 ALTAFULLA, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A 53 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 50 PARE MANYANET, A.E.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 10 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
Jornada 15 15-01-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 TORREDEMBARRA, U.D.,B
ALCOVER, C.E.,A 91 LA FLORESTA, C.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 42 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CONSTANTI, C.E.,A 31 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 15 BONAVISTA, C.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
PARE MANYANET, A.E.,B 45 POBLA MAFUMET, C.F.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 43 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
Jornada 16 22-01-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 22 TORREDEMBARRA, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 02 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 06 TORREFORTA, C.D.C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 31 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A 20 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 81 ALTAFULLA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 21 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 41 PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 17 29-01-2017
LA FLORESTA, C.D.,C 03 TORREDEMBARRA, U.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 10 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ALCOVER, C.E.,A 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 91 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 24 BONAVISTA, C.,A
CONSTANTI, C.E.,A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ALTAFULLA, C.E.,A 32 POBLA MAFUMET, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 22 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 19 SAN SALVADOR, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 05-02-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 12 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 33 POBLA MAFUMET, C.F.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 33 BONAVISTA, C.,A
ALCOVER, C.E.,A 83 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
TORREDEMBARRA, U.D.,B 21 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA FLORESTA, C.D.,C 04 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 19 12-02-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 92 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 30 ALTAFULLA, C.E.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 33 CONSTANTI, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 52 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 24 TORREFORTA, C.D.C.,A
BONAVISTA, C.,A 33 ALCOVER, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 61 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 21 TORREDEMBARRA, U.D.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 62 LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 20 19-02-2017
ALTAFULLA, C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
CONSTANTI, C.E.,A 51 PARE MANYANET, A.E.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 35 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 41 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ALCOVER, C.E.,A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 BONAVISTA, C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 12 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 22 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 21 05-03-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 20 CONSTANTI, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 52 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 24 TORREFORTA, C.D.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 15 ALCOVER, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BONAVISTA, C.,A 12 TORREDEMBARRA, U.D.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 61 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 14 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 22 12-03-2017
CONSTANTI, C.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 13 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 40 PARE MANYANET, A.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 30 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 32 POBLA MAFUMET, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,B 21 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,C 06 BONAVISTA, C.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 23 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 17 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 23 19-03-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 40 CONSTANTI, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 02 TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 09 ALCOVER, C.E.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 11 TORREDEMBARRA, U.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 41 LA FLORESTA, C.D.,C
BONAVISTA, C.,A 34 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 64 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 24 26-03-2017
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 14 CONSTANTI, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 62 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 PARE MANYANET, A.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,B 32 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 20 POBLA MAFUMET, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 53 BONAVISTA, C.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 95 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 25 02-04-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A - PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 02 TORREFORTA, C.D.C.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - ALCOVER, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 34 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 11 TORREDEMBARRA, U.D.,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 72 LA FLORESTA, C.D.,C
POBLA MAFUMET, C.F.,B 21 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 60 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
BONAVISTA, C.,A 33 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
Jornada 26 09-04-2017
TORREFORTA, C.D.C.,A 30 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 34 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ALTAFULLA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 21 PARE MANYANET, A.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 31 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 23 POBLA MAFUMET, C.F.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BONAVISTA, C.,A 81 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 27 23-04-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 23 TORREFORTA, C.D.C.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 23 ALCOVER, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ALTAFULLA, C.E.,A - TORREDEMBARRA, U.D.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 41 LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,B 34 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 35 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 13 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 22 BONAVISTA, C.,A
Jornada 28 30-04-2017
ALCOVER, C.E.,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 50 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 41 CONSTANTI, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - ALTAFULLA, C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 55 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 30 PARE MANYANET, A.E.,B
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 03 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
BONAVISTA, C.,A 32 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 28 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 29 07-05-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 55 ALCOVER, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 03 TORREDEMBARRA, U.D.,B
CONSTANTI, C.E.,A 75 LA FLORESTA, C.D.,C
ALTAFULLA, C.E.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 73 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,B 42 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 05 BONAVISTA, C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 30 14-05-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 27 ALCOVER, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,B 11 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 00 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - ALTAFULLA, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BONAVISTA, C.,A 70 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 11 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 05 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 31 21-05-2017
SAN SALVADOR, U.D.,A 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ALCOVER, C.E.,A 11 TORREDEMBARRA, U.D.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 60 LA FLORESTA, C.D.,C
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CONSTANTI, C.E.,A 21 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ALTAFULLA, C.E.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 65 BONAVISTA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 35 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 35 POBLA MAFUMET, C.F.,B
Jornada 32 28-05-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,C 16 ALCOVER, C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 04 CONSTANTI, C.E.,A
BONAVISTA, C.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 72 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,B 72 PARE MANYANET, A.E.,B
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 30 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 33 04-06-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,B 30 SAN SALVADOR, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 30 LA FLORESTA, C.D.,C
ALCOVER, C.E.,A 52 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 121 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A - JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B
CONSTANTI, C.E.,A 53 BONAVISTA, C.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 63 POBLA MAFUMET, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 41 SEGUR ATHLETIC C.F.,A
Jornada 34 11-06-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,B 22 LA FLORESTA, C.D.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 29 ALCOVER, C.E.,A
JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 29 TORREFORTA, C.D.C.,A
BONAVISTA, C.,A - PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 42 CONSTANTI, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B - ALTAFULLA, C.E.,A
SEGUR ATHLETIC C.F.,A 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.