Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CORCO, A.E.,A 34 GURB, U.E. ,A
TONA, U.E.,A 62 RODA DE TER, C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 27 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 TORELLO, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 54 FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A 116 TARADELL, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 41 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 2 09-10-2016
GURB, U.E. ,A 72 MANLLEU, A.E.C.,C
RODA DE TER, C.E.,B 00 CORCO, A.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 15 TONA, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 25 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 52 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TARADELL, U.D.,A 32 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 11 SEVA, U.E.,A
Jornada 3 16-10-2016
GURB, U.E. ,A 50 RODA DE TER, C.E.,B
CORCO, A.E.,A 22 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TONA, U.E.,A 32 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 23 TORELLO, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 23 FOLGUEROLES,C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 11 TARADELL, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,C 50 SEVA, U.E.,A
Jornada 4 23-10-2016
RODA DE TER, C.E.,B 11 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 13 GURB, U.E. ,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 52 CORCO, A.E.,A
TORELLO, C.F.,A 55 TONA, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 26 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SEVA, U.E.,A 15 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Jornada 5 30-10-2016
RODA DE TER, C.E.,B 35 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 02 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
CORCO, A.E.,A 31 TORELLO, C.F.,A
TONA, U.E.,A 30 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 11 TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 11 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 21 SEVA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 01 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Jornada 6 06-11-2016
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 23 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 30 RODA DE TER, C.E.,B
TORELLO, C.F.,A 41 GURB, U.E. ,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 33 CORCO, A.E.,A
TARADELL, U.D.,A 01 TONA, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 01 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SEVA, U.E.,A 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 01 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 7 13-11-2016
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 12 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B 12 TORELLO, C.F.,A
GURB, U.E. ,A 32 FOLGUEROLES,C.F.,A
CORCO, A.E.,A 20 TARADELL, U.D.,A
TONA, U.E.,A 42 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 41 SEVA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 32 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 8 20-11-2016
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,A 12 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 34 RODA DE TER, C.E.,B
TARADELL, U.D.,A 10 GURB, U.E. ,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 21 CORCO, A.E.,A
SEVA, U.E.,A 07 TONA, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 06 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 9 27-11-2016
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 22 TORELLO, C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 91 FOLGUEROLES,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,B 13 TARADELL, U.D.,A
GURB, U.E. ,A 22 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
CORCO, A.E.,A 40 SEVA, U.E.,A
TONA, U.E.,A 54 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MANLLEU, A.E.C.,C 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 10 11-12-2016
TORELLO, C.F.,A 24 MANLLEU, A.E.C.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 35 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 04 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 34 RODA DE TER, C.E.,B
SEVA, U.E.,A 43 GURB, U.E. ,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 41 CORCO, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 06 TONA, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 24 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 11 18-12-2016
TORELLO, C.F.,A 72 FOLGUEROLES,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 43 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 22 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RODA DE TER, C.E.,B 11 SEVA, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 61 RIUDEPERES C.F. AT.,A
CORCO, A.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TONA, U.E.,A 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,C 12 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 12 08-01-2017
FOLGUEROLES,C.F.,A 49 MANLLEU, A.E.C.,C
TARADELL, U.D.,A 31 TORELLO, C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 03 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SEVA, U.E.,A 13 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 30 RODA DE TER, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 32 GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 20 CORCO, A.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 13 TONA, U.E.,A
Jornada 13 15-01-2017
FOLGUEROLES,C.F.,A 15 TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,A 32 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 41 SEVA, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 30 RIUDEPERES C.F. AT.,A
RODA DE TER, C.E.,B 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
GURB, U.E. ,A 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
CORCO, A.E.,A 24 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 14 TONA, U.E.,A
Jornada 14 22-01-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 20 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 32 FOLGUEROLES,C.F.,A
SEVA, U.E.,A 02 TORELLO, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 04 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 42 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 10 RODA DE TER, C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 01 GURB, U.E. ,A
TONA, U.E.,A 61 CORCO, A.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
TARADELL, U.D.,A 10 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 43 SEVA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 62 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 52 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RODA DE TER, C.E.,B 11 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
GURB, U.E. ,A 14 TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 42 CORCO, A.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
GURB, U.E. ,A 30 CORCO, A.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B 15 TONA, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 73 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 62 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,A 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 24 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TARADELL, U.D.,A 33 SEVA, U.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 32 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 17 12-02-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 72 GURB, U.E. ,A
CORCO, A.E.,A 11 RODA DE TER, C.E.,B
TONA, U.E.,A 51 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 31 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 03 TORELLO, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 60 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 TARADELL, U.D.,A
SEVA, U.E.,A 14 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 18 19-02-2017
RODA DE TER, C.E.,B 12 GURB, U.E. ,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 101 CORCO, A.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 23 TONA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 11 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TARADELL, U.D.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 32 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SEVA, U.E.,A 34 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 19 05-03-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 50 RODA DE TER, C.E.,B
GURB, U.E. ,A 41 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
CORCO, A.E.,A 43 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TONA, U.E.,A 53 TORELLO, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 21 FOLGUEROLES,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 13 TARADELL, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 42 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 53 SEVA, U.E.,A
Jornada 20 12-03-2017
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 22 RODA DE TER, C.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 12 GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,A 50 CORCO, A.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 24 TONA, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 11 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SEVA, U.E.,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 03 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 21 19-03-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 52 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,B 05 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
GURB, U.E. ,A 52 TORELLO, C.F.,A
CORCO, A.E.,A 41 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,A 21 TARADELL, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 23 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 40 SEVA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 60 RIUDEPERES C.F. AT.,A
Jornada 22 26-03-2017
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 23 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,A 30 RODA DE TER, C.E.,B
FOLGUEROLES,C.F.,A 31 GURB, U.E. ,A
TARADELL, U.D.,A 21 CORCO, A.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 14 TONA, U.E.,A
SEVA, U.E.,A 16 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 43 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 23 02-04-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 32 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 23 TORELLO, C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,B 43 FOLGUEROLES,C.F.,A
GURB, U.E. ,A 11 TARADELL, U.D.,A
CORCO, A.E.,A 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TONA, U.E.,A 41 SEVA, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 31 RIUDEPERES C.F. AT.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 55 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 24 09-04-2017
TORELLO, C.F.,A 40 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
TARADELL, U.D.,A 10 RODA DE TER, C.E.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 22 GURB, U.E. ,A
SEVA, U.E.,A 22 CORCO, A.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 15 TONA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 14 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 25 23-04-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 24 TORELLO, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 52 TARADELL, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,B 13 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
GURB, U.E. ,A 42 SEVA, U.E.,A
CORCO, A.E.,A 10 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TONA, U.E.,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 26 30-04-2017
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 TORELLO, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 33 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SEVA, U.E.,A 35 RODA DE TER, C.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 25 GURB, U.E. ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 53 CORCO, A.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 01 TONA, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 42 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 27 07-05-2017
MANLLEU, A.E.C.,C 01 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 32 TARADELL, U.D.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 21 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 140 SEVA, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,B 24 RIUDEPERES C.F. AT.,A
GURB, U.E. ,A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CORCO, A.E.,A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,A 71 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
Jornada 28 14-05-2017
TARADELL, U.D.,A 11 FOLGUEROLES,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 10 TORELLO, C.F.,A
SEVA, U.E.,A 53 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 23 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 10 RODA DE TER, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 12 GURB, U.E. ,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 71 CORCO, A.E.,A
TONA, U.E.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 29 21-05-2017
TARADELL, U.D.,A 25 MANLLEU, A.E.C.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 33 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,A 92 SEVA, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 61 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A 53 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
RODA DE TER, C.E.,B 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GURB, U.E. ,A 31 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A
CORCO, A.E.,A 22 TONA, U.E.,A
Jornada 30 28-05-2017
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 22 TARADELL, U.D.,A
SEVA, U.E.,A 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 48 TORELLO, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 26 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 25 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A 40 RODA DE TER, C.E.,B
TONA, U.E.,A 14 GURB, U.E. ,A
CORCO, A.E.,A 06 MANLLEU, A.E.C.,C
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.