Competició | TEMPORADA 2016-2017
juvenil segona divisio | grup 31
Competició | TEMPORADA 2016-2017
SUPERCOPA DE CATALUNYA FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Segona eliminatòria SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Tercera eliminatòria FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL A FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Tercera Eliminatòria TERCERA DIVISIO NACIONAL COPA R.F.E.F. - Fase Autonòmica FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Segona eliminatòria FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL PRIMERA CATALANA CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT COPA DE CATALUNYA ABSOLUTA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2016/2017 FASE ASCENS DE SEGONA A PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2017/2018 SEGONA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA LLEIDA TERCERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TARRAGONA FASE ASCENS DE TERCERA A SEGONA CATALANA PEPITO ESTEVE 2016/2017 COPA OSONA QUARTA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA FASE ASCENS QUARTA A TERCERA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA Fase Final COPA OSONA Fase Final COPA BARCELONÈS COPA BARCELONÈS COPA CAMPIONS QUARTA CATALANA LLEIDA COPA FEDERACIO QUARTA CATALANA - ELIMINATORIA FINAL COPA FEDERACIÓ QUARTA CATALANA COPA LLEIDA 2016 PEPITO ESTEVE 2016 Copa de Catalunya - VETERANS FASE FINAL COPA DE CATALUNYA VETERANS VETERANS DIVISIO HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS FASE ASCENS JUVENILS TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ COPA - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ LLEIDA SEMIFINALS COPA JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET PREFERENT CADET COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET TERRES EBRE Torneig Complementari - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL FASE ASCENS INFANTIL TERRES EBRE INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA LLEIDA INFANTIL FASE FINAL XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍ XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍN
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
12-10-2016
CASTELLDEFELS, U.E. E
0 2
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 3
Descansa Descansa
0 2
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A PALLEJA, C.F. B
4 2
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
R
Descansa ESPARREGUERA, C.E. A
1 1
CORBERA , C.F. A SANTFELIUENC, F.C. C
0 1
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
-
Descansa MARTORELL C.F. A
3 3
ABRERA, A.E. A
Jornada 2
04-12-2016
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
2 5
MARTORELL C.F. A Descansa
4 1
CASTELLDEFELS, U.E. E SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
6 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A ESPLUGUENC, C.F.A. B
11 0
Descansa Descansa
R
PALLEJA, C.F. B ESPARREGUERA, C.E. A
5 1
Descansa MOLINS DE REI, C.F. B
2 1
CORBERA , C.F. A Descansa
-
SANTFELIUENC, F.C. C ABRERA, A.E. A
4 0
Descansa
Jornada 3
02-10-2016
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
0 3
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
4 3
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
1 2
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
R
Descansa PALLEJA, C.F. B
3 1
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
0 3
MOLINS DE REI, C.F. B CORBERA , C.F. A
-
Descansa SANTFELIUENC, F.C. C
2 4
ABRERA, A.E. A MARTORELL C.F. A
2 1
Descansa
Jornada 4
09-10-2016
Descansa
0 3
MARTORELL C.F. A SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
7 2
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B ESPLUGUENC, C.F.A. B
2 0
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
R
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A ESPARREGUERA, C.E. A
3 0
Descansa MOLINS DE REI, C.F. B
2 1
PALLEJA, C.F. B Descansa
-
Descansa ABRERA, A.E. A
1 3
CORBERA , C.F. A Descansa
2 1
SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 5
16-10-2016
Descansa
0 5
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
2 3
ESPLUGUENC, C.F.A. B CASTELLDEFELS, U.E. E
R
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
3 3
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
1 2
MOLINS DE REI, C.F. B PALLEJA, C.F. B
-
Descansa Descansa
0 7
ABRERA, A.E. A CORBERA , C.F. A
7 1
Descansa MARTORELL C.F. A
5 1
SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 6
23-10-2016
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
0 1
MARTORELL C.F. A ESPLUGUENC, C.F.A. B
1 2
Descansa Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B ESPARREGUERA, C.E. A
1 1
CASTELLDEFELS, U.E. E MOLINS DE REI, C.F. B
2 2
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A Descansa
-
Descansa ABRERA, A.E. A
3 3
PALLEJA, C.F. B Descansa
3 0
Descansa SANTFELIUENC, F.C. C
1 1
CORBERA , C.F. A
Jornada 7
30-10-2016
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
4 1
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
R
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
8 2
ESPARREGUERA, C.E. A CASTELLDEFELS, U.E. E
1 1
MOLINS DE REI, C.F. B INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
-
Descansa Descansa
1 4
ABRERA, A.E. A PALLEJA, C.F. B
6 2
Descansa Descansa
0 3
SANTFELIUENC, F.C. C MARTORELL C.F. A
1 1
CORBERA , C.F. A
Jornada 8
06-11-2016
ESPLUGUENC, C.F.A. B
2 2
MARTORELL C.F. A Descansa
R
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A ESPARREGUERA, C.E. A
4 3
Descansa MOLINS DE REI, C.F. B
1 3
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B Descansa
-
CASTELLDEFELS, U.E. E ABRERA, A.E. A
5 0
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A Descansa
6 1
Descansa SANTFELIUENC, F.C. C
2 5
PALLEJA, C.F. B CORBERA , C.F. A
8 0
Descansa
Jornada 9
13-11-2016
ESPLUGUENC, C.F.A. B
R
Descansa SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
4 1
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
1 1
MOLINS DE REI, C.F. B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
-
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
3 0
ABRERA, A.E. A INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 2
Descansa Descansa
1 5
SANTFELIUENC, F.C. C PALLEJA, C.F. B
4 2
CORBERA , C.F. A MARTORELL C.F. A
7 0
Descansa
Jornada 10
20-11-2016
Descansa
R
MARTORELL C.F. A ESPARREGUERA, C.E. A
0 4
ESPLUGUENC, C.F.A. B MOLINS DE REI, C.F. B
0 2
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
-
Descansa ABRERA, A.E. A
1 3
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B Descansa
5 1
CASTELLDEFELS, U.E. E SANTFELIUENC, F.C. C
2 0
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A CORBERA , C.F. A
6 1
Descansa Descansa
2 9
PALLEJA, C.F. B
Jornada 11
27-11-2016
Descansa
R
ESPARREGUERA, C.E. A ESPLUGUENC, C.F.A. B
3 1
MOLINS DE REI, C.F. B SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
-
Descansa Descansa
1 1
ABRERA, A.E. A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
1 1
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
2 0
SANTFELIUENC, F.C. C INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
1 5
CORBERA , C.F. A Descansa
4 2
Descansa MARTORELL C.F. A
3 0
PALLEJA, C.F. B
Jornada 12
11-12-2016
ESPARREGUERA, C.E. A
1 1
MARTORELL C.F. A MOLINS DE REI, C.F. B
R
Descansa Descansa
-
ESPLUGUENC, C.F.A. B ABRERA, A.E. A
3 3
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
4 0
Descansa SANTFELIUENC, F.C. C
2 3
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B CORBERA , C.F. A
5 1
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
4 3
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A PALLEJA, C.F. B
7 3
Descansa
Jornada 13
18-12-2016
ESPARREGUERA, C.E. A
1 4
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
R
Descansa ESPLUGUENC, C.F.A. B
3 2
ABRERA, A.E. A SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
5 2
Descansa Descansa
7 0
SANTFELIUENC, F.C. C LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
2 0
CORBERA , C.F. A CASTELLDEFELS, U.E. E
9 1
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 2
PALLEJA, C.F. B MARTORELL C.F. A
6 1
Descansa
Jornada 14
08-01-2017
MOLINS DE REI, C.F. B
1 4
MARTORELL C.F. A Descansa
-
ESPARREGUERA, C.E. A ABRERA, A.E. A
R
Descansa Descansa
2 2
ESPLUGUENC, C.F.A. B SANTFELIUENC, F.C. C
2 4
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A CORBERA , C.F. A
5 0
Descansa Descansa
1 3
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B PALLEJA, C.F. B
2 3
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
2 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Jornada 15
15-01-2017
MOLINS DE REI, C.F. B
-
Descansa ESPARREGUERA, C.E. A
0 1
ABRERA, A.E. A Descansa
R
Descansa ESPLUGUENC, C.F.A. B
3 2
SANTFELIUENC, F.C. C SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
5 3
CORBERA , C.F. A Descansa
8 2
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
0 3
PALLEJA, C.F. B CASTELLDEFELS, U.E. E
2 1
Descansa MARTORELL C.F. A
10 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Jornada 16
22-01-2017
MARTORELL C.F. A
-
Descansa ABRERA, A.E. A
2 3
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
2 1
ESPARREGUERA, C.E. A SANTFELIUENC, F.C. C
R
Descansa CORBERA , C.F. A
2 3
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
2 7
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A PALLEJA, C.F. B
1 1
Descansa Descansa
1 3
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 6
CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 17
29-01-2017
Descansa
-
ABRERA, A.E. A MOLINS DE REI, C.F. B
1 1
Descansa ESPARREGUERA, C.E. A
2 2
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
R
CORBERA , C.F. A ESPLUGUENC, C.F.A. B
5 1
Descansa SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
3 1
PALLEJA, C.F. B Descansa
4 2
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
2 0
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A CASTELLDEFELS, U.E. E
2 3
MARTORELL C.F. A
SEGONA VOLTA
Jornada 18
05-02-2017
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
3 0
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
1 6
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
4 2
Descansa ESPLUGUENC, C.F.A. B
0 0
PALLEJA, C.F. B Descansa
R
Descansa CORBERA , C.F. A
1 1
ESPARREGUERA, C.E. A MOLINS DE REI, C.F. B
2 0
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
-
Descansa ABRERA, A.E. A
0 4
MARTORELL C.F. A
Jornada 19
12-02-2017
MARTORELL C.F. A
6 1
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B CASTELLDEFELS, U.E. E
3 3
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
0 5
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
0 4
ESPLUGUENC, C.F.A. B PALLEJA, C.F. B
R
Descansa Descansa
0 7
ESPARREGUERA, C.E. A CORBERA , C.F. A
1 1
MOLINS DE REI, C.F. B SANTFELIUENC, F.C. C
-
Descansa Descansa
1 1
ABRERA, A.E. A
Jornada 20
19-02-2017
Descansa
0 4
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
0 2
CASTELLDEFELS, U.E. E ESPLUGUENC, C.F.A. B
0 0
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A Descansa
R
Descansa ESPARREGUERA, C.E. A
4 3
PALLEJA, C.F. B MOLINS DE REI, C.F. B
4 0
Descansa Descansa
-
CORBERA , C.F. A ABRERA, A.E. A
4 2
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
1 4
MARTORELL C.F. A
Jornada 21
05-03-2017
MARTORELL C.F. A
2 1
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
3 0
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A CASTELLDEFELS, U.E. E
0 3
ESPLUGUENC, C.F.A. B INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
R
Descansa Descansa
2 2
ESPARREGUERA, C.E. A PALLEJA, C.F. B
0 1
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
-
Descansa CORBERA , C.F. A
2 3
ABRERA, A.E. A SANTFELIUENC, F.C. C
2 2
Descansa
Jornada 22
12-03-2017
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
3 0
Descansa ESPLUGUENC, C.F.A. B
1 0
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E. E ESPARREGUERA, C.E. A
4 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A MOLINS DE REI, C.F. B
2 1
Descansa Descansa
-
PALLEJA, C.F. B ABRERA, A.E. A
6 1
Descansa Descansa
2 1
CORBERA , C.F. A SANTFELIUENC, F.C. C
4 5
MARTORELL C.F. A
Jornada 23
19-03-2017
MARTORELL C.F. A
1 2
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
2 2
ESPLUGUENC, C.F.A. B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
R
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
2 0
ESPARREGUERA, C.E. A INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
1 5
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
-
Descansa PALLEJA, C.F. B
3 1
ABRERA, A.E. A Descansa
1 3
Descansa CORBERA , C.F. A
4 2
SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 24
26-03-2017
ESPLUGUENC, C.F.A. B
3 2
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
R
Descansa ESPARREGUERA, C.E. A
1 1
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B MOLINS DE REI, C.F. B
2 3
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
-
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A ABRERA, A.E. A
7 0
Descansa Descansa
4 3
PALLEJA, C.F. B SANTFELIUENC, F.C. C
4 2
Descansa CORBERA , C.F. A
1 2
MARTORELL C.F. A
Jornada 25
02-04-2017
MARTORELL C.F. A
1 1
ESPLUGUENC, C.F.A. B SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
R
Descansa Descansa
0 4
ESPARREGUERA, C.E. A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
2 2
MOLINS DE REI, C.F. B CASTELLDEFELS, U.E. E
-
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
0 4
ABRERA, A.E. A Descansa
2 1
Descansa PALLEJA, C.F. B
4 2
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
0 9
CORBERA , C.F. A
Jornada 26
09-04-2017
Descansa
R
ESPLUGUENC, C.F.A. B ESPARREGUERA, C.E. A
1 3
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A MOLINS DE REI, C.F. B
7 3
Descansa Descansa
-
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B ABRERA, A.E. A
5 2
CASTELLDEFELS, U.E. E Descansa
2 3
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A SANTFELIUENC, F.C. C
7 0
Descansa CORBERA , C.F. A
4 3
PALLEJA, C.F. B Descansa
0 10
MARTORELL C.F. A
Jornada 27
23-04-2017
MARTORELL C.F. A
R
Descansa ESPLUGUENC, C.F.A. B
2 2
ESPARREGUERA, C.E. A SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
3 3
MOLINS DE REI, C.F. B Descansa
-
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
1 1
ABRERA, A.E. A CASTELLDEFELS, U.E. E
1 3
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 5
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
0 4
CORBERA , C.F. A PALLEJA, C.F. B
9 0
Descansa
Jornada 28
30-04-2017
ESPARREGUERA, C.E. A
R
Descansa MOLINS DE REI, C.F. B
1 4
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
-
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A ABRERA, A.E. A
9 2
Descansa Descansa
1 1
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B SANTFELIUENC, F.C. C
2 1
CASTELLDEFELS, U.E. E CORBERA , C.F. A
5 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A Descansa
0 0
Descansa PALLEJA, C.F. B
3 3
MARTORELL C.F. A
Jornada 29
07-05-2017
MARTORELL C.F. A
6 0
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
R
MOLINS DE REI, C.F. B ESPLUGUENC, C.F.A. B
-
Descansa SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
6 3
ABRERA, A.E. A Descansa
2 3
Descansa LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
0 0
SANTFELIUENC, F.C. C CASTELLDEFELS, U.E. E
1 2
CORBERA , C.F. A INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
7 2
Descansa Descansa
4 2
PALLEJA, C.F. B
Jornada 30
14-05-2017
MOLINS DE REI, C.F. B
2 0
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
R
Descansa ABRERA, A.E. A
3 1
ESPLUGUENC, C.F.A. B Descansa
1 4
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A SANTFELIUENC, F.C. C
5 1
Descansa CORBERA , C.F. A
9 1
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B Descansa
1 4
CASTELLDEFELS, U.E. E PALLEJA, C.F. B
9 3
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A Descansa
1 4
MARTORELL C.F. A
Jornada 31
21-05-2017
MARTORELL C.F. A
3 1
MOLINS DE REI, C.F. B ESPARREGUERA, C.E. A
-
Descansa Descansa
R
ABRERA, A.E. A ESPLUGUENC, C.F.A. B
1 0
Descansa SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
4 1
SANTFELIUENC, F.C. C Descansa
3 5
CORBERA , C.F. A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
9 3
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
0 3
PALLEJA, C.F. B INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 4
Descansa
Jornada 32
28-05-2017
Descansa
-
MOLINS DE REI, C.F. B ABRERA, A.E. A
7 2
ESPARREGUERA, C.E. A Descansa
R
Descansa SANTFELIUENC, F.C. C
2 4
ESPLUGUENC, C.F.A. B CORBERA , C.F. A
1 5
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
5 4
Descansa PALLEJA, C.F. B
2 0
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B Descansa
0 1
CASTELLDEFELS, U.E. E INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
0 8
MARTORELL C.F. A
Jornada 33
04-06-2017
Descansa
-
MARTORELL C.F. A MOLINS DE REI, C.F. B
3 2
ABRERA, A.E. A ESPARREGUERA, C.E. A
2 3
Descansa Descansa
R
SANTFELIUENC, F.C. C ESPLUGUENC, C.F.A. B
3 3
CORBERA , C.F. A SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
14 0
Descansa Descansa
4 1
PALLEJA, C.F. B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
5 2
Descansa CASTELLDEFELS, U.E. E
3 1
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Jornada 34
11-06-2017
ABRERA, A.E. A
-
Descansa Descansa
3 2
MOLINS DE REI, C.F. B SANTFELIUENC, F.C. C
6 3
ESPARREGUERA, C.E. A CORBERA , C.F. A
R
Descansa Descansa
0 3
ESPLUGUENC, C.F.A. B PALLEJA, C.F. B
4 1
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A Descansa
3 0
Descansa INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
2 6
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B MARTORELL C.F. A
2 2
CASTELLDEFELS, U.E. E
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77