Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2016
LA SALLE REUS, F.C.,B 26 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 52 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,B 21 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 40 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 12 VILASECA C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 06 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 2 25-09-2016
CANONJA, C.F.,B 81 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
MONTROIG AT.,A 40 LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SALOU, U.D.,A 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 41 RIUDOMS, C.D.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 30 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 14 UNIO ASTORGA, C.E.,A
VILASECA C.F.,B 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 41 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 3 02-10-2016
CANONJA, C.F.,B 30 MONTROIG AT.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 09 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 51 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
RIUDOMS, C.D.,B 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 03 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 VILASECA C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 PARE MANYANET, A.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 13 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 4 09-10-2016
MONTROIG AT.,A 32 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 01 CANONJA, C.F.,B
SALOU, U.D.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 05 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,B 30 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 72 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 5 16-10-2016
MONTROIG AT.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 11 SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 02 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 73 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 83 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,B 03 VILASECA C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 02 PARE MANYANET, A.E.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 03 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 13 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 6 23-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 60 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SALOU, U.D.,A 50 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
VILASECA C.F.,B 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A 62 RIUDOMS, C.D.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 7 30-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 16 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 14 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CANONJA, C.F.,B 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 72 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 41 VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 13 PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B 01 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 14 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 03 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 8 06-11-2016
SALOU, U.D.,A 63 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 101 MONTROIG AT.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 14 CANONJA, C.F.,B
VILASECA C.F.,B 50 LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 00 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 42 RIUDOMS, C.D.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 30 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 9 13-11-2016
SALOU, U.D.,A 43 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
MONTROIG AT.,A 11 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CANONJA, C.F.,B 23 VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 31 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 01 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 10 20-11-2016
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 04 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 50 SALOU, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VILASECA C.F.,B 100 MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 20 CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 41 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 02 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 20 RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 11 27-11-2016
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 25 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SALOU, U.D.,A 91 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 15 VILASECA C.F.,B
MONTROIG AT.,A 23 PARE MANYANET, A.E.,A
CANONJA, C.F.,B 30 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 44 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 60 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 40 MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 23 RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 12 11-12-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 50 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
VILASECA C.F.,B 13 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 71 MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 33 CANONJA, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RIUDOMS, C.D.,B 01 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 13 18-12-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 50 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 21 VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,A 45 PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MONTROIG AT.,A 02 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 22 UNIO ASTORGA, C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 23 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 10 RIUDOMS, C.D.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 07 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 14 08-01-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 20 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
VILASECA C.F.,B 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
PARE MANYANET, A.E.,A 70 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 21 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,A 41 MONTROIG AT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 34 CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 15 15-01-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 19 VILASECA C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 23 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SALOU, U.D.,A 34 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 21 UNIO ASTORGA, C.E.,A
MONTROIG AT.,A 36 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CANONJA, C.F.,B 10 RIUDOMS, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 26 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 16 22-01-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 17 VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 120 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RIUDOMS, C.D.,B 61 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 21 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 121 LA SALLE REUS, F.C.,B
Jornada 17 29-01-2017
VILASECA C.F.,B 11 PARE MANYANET, A.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 37 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 21 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 32 UNIO ASTORGA, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 30 MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 33 RIUDOMS, C.D.,B
MONTROIG AT.,A 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CANONJA, C.F.,B 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 21 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 05-02-2017
CANONJA, C.F.,B 42 LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTROIG AT.,A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 01 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A 42 RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 32 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 42 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 39 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,B 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 82 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 12-02-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 04 CANONJA, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 22 MONTROIG AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 21 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 13 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 01 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 31 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 VILASECA C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 23 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 20 19-02-2017
MONTROIG AT.,A 64 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 21 RIUDOMS, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 13 MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,B 31 UNIO ASTORGA, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 51 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 40 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 21 05-03-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 41 MONTROIG AT.,A
CANONJA, C.F.,B 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 SALOU, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 41 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,B 30 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 14 VILASECA C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 34 PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 01 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 22 12-03-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 32 MONTROIG AT.,A
SALOU, U.D.,A 41 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 51 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 34 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
VILASECA C.F.,B 32 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 30 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 41 UNIO ASTORGA, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 23 19-03-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MONTROIG AT.,A 41 SALOU, U.D.,A
CANONJA, C.F.,B 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 40 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 12 VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B 45 PARE MANYANET, A.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 12 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 11 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 24 26-03-2017
SALOU, U.D.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 11 MONTROIG AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 11 CANONJA, C.F.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 24 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,A 30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 32 RIUDOMS, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 81 MAS PELLICER, U.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 11 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 25 02-04-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 03 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 410 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MONTROIG AT.,A 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,B 20 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 13 VILASECA C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 51 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 02 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RIUDOMS, C.D.,B 34 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 12 UNIO ASTORGA, C.E.,A
Jornada 26 09-04-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 03 SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 35 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 23 MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,B 43 CANONJA, C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 22 LA SALLE REUS, F.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 05 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 21 RIUDOMS, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 27 23-04-2017
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SALOU, U.D.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
MONTROIG AT.,A 02 VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,B 13 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 05 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 30 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 23 UNIO ASTORGA, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B 22 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 28 30-04-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 06 SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,B 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
PARE MANYANET, A.E.,A 43 MONTROIG AT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 23 CANONJA, C.F.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 131 LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 01 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,A 04 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,B 82 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 29 07-05-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 71 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 70 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SALOU, U.D.,A 12 VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 PARE MANYANET, A.E.,A
MONTROIG AT.,A 06 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 35 UNIO ASTORGA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 80 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 33 RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 30 14-05-2017
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 05 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,B 32 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
PARE MANYANET, A.E.,A 62 SALOU, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 60 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 80 MONTROIG AT.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 13 CANONJA, C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 30 LA SALLE REUS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 82 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 31 21-05-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 22 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 26 VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 PARE MANYANET, A.E.,A
SALOU, U.D.,A 12 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 41 UNIO ASTORGA, C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 01 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 36 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 32 28-05-2017
VILASECA C.F.,B 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 SALOU, U.D.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,A 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,A 30 MONTROIG AT.,A
RIUDOMS, C.D.,B 15 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 51 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 110 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Jornada 33 04-06-2017
VILASECA C.F.,B 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 18 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B 31 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A 44 UNIO ASTORGA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 12 MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTROIG AT.,A 11 RIUDOMS, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 34 11-06-2017
PARE MANYANET, A.E.,A 23 VILASECA C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 30 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
UNIO ASTORGA, C.E.,A 15 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 03 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 30 MONTROIG AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 90 CANONJA, C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 23 LA SALLE REUS, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.