Competició | TEMPORADA 2016-2017

preferent infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
SANTS, U.E.,A 52 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CORNELLA, U.D.,C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,A 12 PRAT, A.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 2 09-10-2016
TECNOFUTBOL C.F,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 01 SANTS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 00 CORNELLA, U.D.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 MARTINENC, F.C.,A
PRAT, A.E.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 BADALONA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 3 16-10-2016
TECNOFUTBOL C.F,A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANTS, U.E.,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 31 ESPANYOL, R.C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A 35 PRAT, A.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 40 SANT GABRIEL, C.D.,C
BADALONA, C.F.,A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 10 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 4 23-10-2016
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 TECNOFUTBOL C.F,A
EUROPA, C.E.,A 02 SANTS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 14 CORNELLA, U.D.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 10 MARTINENC, F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 13 SANT ANDREU, U.E,A
GRANOLLERS, E.C.,B 12 BADALONA, C.F.,A
Jornada 5 30-10-2016
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 32 EUROPA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 35 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 PRAT, A.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,A 41 GRANOLLERS, E.C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 11 BADALONA, C.F.,A
Jornada 6 06-11-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
EUROPA, C.E.,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 70 TECNOFUTBOL C.F,A
PRAT, A.E.,A 21 SANTS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 CORNELLA, U.D.,C
GRANOLLERS, E.C.,B 15 MARTINENC, F.C.,A
BADALONA, C.F.,A 02 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 7 13-11-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 33 EUROPA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 11 PRAT, A.E.,A
SANTS, U.E.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
CORNELLA, U.D.,C 14 GRANOLLERS, E.C.,B
MARTINENC, F.C.,A 21 BADALONA, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 13 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 8 20-11-2016
EUROPA, C.E.,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
PRAT, A.E.,A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 TECNOFUTBOL C.F,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 14 SANTS, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 13 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 03 CORNELLA, U.D.,C
SANT ANDREU, U.E,A 11 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 9 27-11-2016
EUROPA, C.E.,A 10 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 62 PRAT, A.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANTS, U.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 22 BADALONA, C.F.,A
CORNELLA, U.D.,C 13 SANT ANDREU, U.E,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 21 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 10 11-12-2016
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
PRAT, A.E.,A 02 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
GRANOLLERS, E.C.,B 31 TECNOFUTBOL C.F,A
BADALONA, C.F.,A 23 SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 21 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 11 18-12-2016
ESPANYOL, R.C.D.,B 52 PRAT, A.E.,A
EUROPA, C.E.,A 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 13 GRANOLLERS, E.C.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 15 BADALONA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 50 MARTINENC, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 12 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 12 08-01-2017
PRAT, A.E.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 10 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 32 EUROPA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
BADALONA, C.F.,A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT ANDREU, U.E,A 21 TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,A 31 SANTS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 13 15-01-2017
PRAT, A.E.,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
EUROPA, C.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 BADALONA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 03 SANT ANDREU, U.E,A
TECNOFUTBOL C.F,A 15 MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 02 CORNELLA, U.D.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 14 22-01-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 00 SANT GABRIEL, C.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 21 PRAT, A.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,A 10 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,A 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CORNELLA, U.D.,C 33 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 20 SANTS, U.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
PRAT, A.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 03 BADALONA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 02 SANT ANDREU, U.E,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 MARTINENC, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 CORNELLA, U.D.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 23 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTS, U.E.,A 44 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
TECNOFUTBOL C.F,A 42 SANTS, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 CORNELLA, U.D.,C
EUROPA, C.E.,A 22 MARTINENC, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 15 SANT ANDREU, U.E,A
PRAT, A.E.,A 03 BADALONA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 GRANOLLERS, E.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 17 12-02-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 33 TECNOFUTBOL C.F,A
SANTS, U.E.,A 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D.,C 11 EUROPA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 31 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,A 21 PRAT, A.E.,A
BADALONA, C.F.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
GRANOLLERS, E.C.,B 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 18 19-02-2017
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 41 TECNOFUTBOL C.F,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 CORNELLA, U.D.,C
PRAT, A.E.,A 13 MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 33 SANT ANDREU, U.E,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 BADALONA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 19 05-03-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
TECNOFUTBOL C.F,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D.,C 32 PRAT, A.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANT ANDREU, U.E,A 20 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
BADALONA, C.F.,A 41 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 20 12-03-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
EUROPA, C.E.,A 10 TECNOFUTBOL C.F,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 SANTS, U.E.,A
PRAT, A.E.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 23 CORNELLA, U.D.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 03 MARTINENC, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 22 SANT ANDREU, U.E,A
BADALONA, C.F.,A 00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 21 19-03-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 13 EUROPA, C.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 40 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTS, U.E.,A 20 PRAT, A.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 01 SANT GABRIEL, C.D.,C
CORNELLA, U.D.,C 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MARTINENC, F.C.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT ANDREU, U.E,A 51 BADALONA, C.F.,A
Jornada 22 26-03-2017
EUROPA, C.E.,A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
PRAT, A.E.,A 14 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 SANTS, U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 14 CORNELLA, U.D.,C
BADALONA, C.F.,A 10 MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 23 02-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 14 EUROPA, C.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 PRAT, A.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANTS, U.E.,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 73 GRANOLLERS, E.C.,B
CORNELLA, U.D.,C 00 BADALONA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 00 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 24 09-04-2017
ESPANYOL, R.C.D.,B 12 EUROPA, C.E.,A
PRAT, A.E.,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 61 TECNOFUTBOL C.F,A
GRANOLLERS, E.C.,B 33 SANTS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 01 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 21 CORNELLA, U.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 25 23-04-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 22 PRAT, A.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 43 GRANOLLERS, E.C.,B
SANTS, U.E.,A 11 BADALONA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 22 SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D.,C 30 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 26 30-04-2017
PRAT, A.E.,A 15 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 22 EUROPA, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
BADALONA, C.F.,A 23 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ANDREU, U.E,A 42 SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 27 07-05-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 51 PRAT, A.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
EUROPA, C.E.,A 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 42 GRANOLLERS, E.C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 03 BADALONA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
SANTS, U.E.,A 00 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,C 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 28 14-05-2017
SANT GABRIEL, C.D.,C 61 PRAT, A.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 20 EUROPA, C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,A 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MARTINENC, F.C.,A 31 TECNOFUTBOL C.F,A
CORNELLA, U.D.,C 33 SANTS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 29 21-05-2017
SANT GABRIEL, C.D.,C 00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
PRAT, A.E.,A 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 12 GRANOLLERS, E.C.,B
EUROPA, C.E.,A 10 BADALONA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 MARTINENC, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 11 CORNELLA, U.D.,C
SANTS, U.E.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 30 28-05-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 23 SANT GABRIEL, C.D.,C
GRANOLLERS, E.C.,B 01 PRAT, A.E.,A
BADALONA, C.F.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,A 33 EUROPA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D.,C 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 23 TECNOFUTBOL C.F,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 22 SANTS, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.