Competició | TEMPORADA 2016-2017

preferent juvenils | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2016
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 00 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 31 CARDEDEU, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 60 OLOT, U.E. SAD,A
LLORET, C.F.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LA TORRETA, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
ARENYS DE MAR, C.F.,A 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 2 25-09-2016
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 12 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 CAL AGUIDO, A.D.,A
OLOT, U.E. SAD,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 51 LLORET, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 LA TORRETA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 31 ARENYS DE MAR, C.F.,A
Jornada 3 02-10-2016
LLAGOSTERA, U.E.,A 60 VILASSAR DALT, C.E.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 21 CARDEDEU, F.C.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 OLOT, U.E. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
LLORET, C.F.,A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LA TORRETA, C.F.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 01 ARENYS DE MAR, C.F.,A
Jornada 4 09-10-2016
VILASSAR DALT, C.E.,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
CARDEDEU, F.C.,A 24 LLAGOSTERA, U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 10 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 00 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 23 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 LLORET, C.F.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 05 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 5 16-10-2016
VILASSAR DALT, C.E.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 OLOT, U.E. SAD,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
MANLLEU, A.E.C.,A 34 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLORET, C.F.,A 01 ARENYS DE MAR, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 62 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 6 23-10-2016
CARDEDEU, F.C.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
OLOT, U.E. SAD,A 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 20 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 32 CAL AGUIDO, A.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 GRANOLLERS, E.C.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,A
LA TORRETA, C.F.,A 22 LLORET, C.F.,A
Jornada 7 30-10-2016
CARDEDEU, F.C.,A 21 OLOT, U.E. SAD,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 13 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 21 ARENYS DE MAR, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 LA TORRETA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 21 LLORET, C.F.,A
Jornada 8 06-11-2016
OLOT, U.E. SAD,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 41 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 LLAGOSTERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 03 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 21 CAL AGUIDO, A.D.,A
LA TORRETA, C.F.,A 00 GRANOLLERS, E.C.,A
LLORET, C.F.,A 04 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 9 13-11-2016
OLOT, U.E. SAD,A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CARDEDEU, F.C.,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 51 VILASSAR MAR,U.E.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 20 ARENYS DE MAR, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 20 LA TORRETA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 LLORET, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 33 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 10 20-11-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 22 OLOT, U.E. SAD,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 14 CARDEDEU, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 12 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
LLORET, C.F.,A 12 CAL AGUIDO, A.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 11 27-11-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
OLOT, U.E. SAD,A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CARDEDEU, F.C.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 ARENYS DE MAR, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 LA TORRETA, C.F.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 30 LLORET, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 12 11-12-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 33 OLOT, U.E. SAD,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 02 CARDEDEU, F.C.,A
LA TORRETA, C.F.,A 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
LLORET, C.F.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
GRANOLLERS, E.C.,A 02 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 13 18-12-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 23 ARENYS DE MAR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 43 LA TORRETA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 22 LLORET, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 40 MANLLEU, A.E.C.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 14 08-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
ARENYS DE MAR, C.F.,A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LA TORRETA, C.F.,A 43 OLOT, U.E. SAD,A
LLORET, C.F.,A 13 CARDEDEU, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 32 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 03 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
Jornada 15 15-01-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 50 ARENYS DE MAR, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 LA TORRETA, C.F.,A
OLOT, U.E. SAD,A 30 LLORET, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 32 CAL AGUIDO, A.D.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 22-01-2017
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 43 CAL AGUIDO, A.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,A
OLOT, U.E. SAD,A 40 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 LLORET, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 31 LA TORRETA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 61 ARENYS DE MAR, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 17 29-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 25 LLAGOSTERA, U.E.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 32 OLOT, U.E. SAD,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
LA TORRETA, C.F.,A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 55 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 18 05-02-2017
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 LLAGOSTERA, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 24 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
OLOT, U.E. SAD,A 40 CAL AGUIDO, A.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 14 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 20 LLORET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 41 LA TORRETA, C.F.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 19 12-02-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 23 OLOT, U.E. SAD,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLORET, C.F.,A 35 VILASSAR MAR,U.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 13 ARENYS DE MAR, C.F.,A
Jornada 20 19-02-2017
CARDEDEU, F.C.,A 14 VILASSAR DALT, C.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 24 LLAGOSTERA, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 32 CAL AGUIDO, A.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 14 MANLLEU, A.E.C.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 45 LLORET, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 21 05-03-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 11 CARDEDEU, F.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 13 OLOT, U.E. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GRANOLLERS, E.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 30 ARENYS DE MAR, C.F.,A
LLORET, C.F.,A 01 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 22 12-03-2017
OLOT, U.E. SAD,A 30 CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 32 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 31 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 CAL AGUIDO, A.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 23 GRANOLLERS, E.C.,A
LA TORRETA, C.F.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A
LLORET, C.F.,A 35 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 23 19-03-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 OLOT, U.E. SAD,A
CARDEDEU, F.C.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 61 ARENYS DE MAR, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 31 LA TORRETA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 LLORET, C.F.,A
Jornada 24 26-03-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 30 OLOT, U.E. SAD,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 10 CARDEDEU, F.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 42 VILASSAR DALT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 34 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
LA TORRETA, C.F.,A 22 CAL AGUIDO, A.D.,A
LLORET, C.F.,A 02 GRANOLLERS, E.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 25 02-04-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
OLOT, U.E. SAD,A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 61 ARENYS DE MAR, C.F.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 21 LA TORRETA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 03 LLORET, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 26 09-04-2017
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 OLOT, U.E. SAD,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 15 VILASSAR DALT, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,A
LLORET, C.F.,A 23 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
MANLLEU, A.E.C.,A 41 CAL AGUIDO, A.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 06 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 27 23-04-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
OLOT, U.E. SAD,A 34 VILASSAR MAR,U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 ARENYS DE MAR, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 40 LA TORRETA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 60 LLORET, C.F.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 28 30-04-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 08 OLOT, U.E. SAD,A
LA TORRETA, C.F.,A 42 CARDEDEU, F.C.,A
LLORET, C.F.,A 44 VILASSAR DALT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 LLAGOSTERA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 41 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 29 07-05-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 81 ARENYS DE MAR, C.F.,A
OLOT, U.E. SAD,A 51 LA TORRETA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A LLORET, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 34 MANLLEU, A.E.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 33 GRANOLLERS, E.C.,A
PREMIA CLUB ESPORTIU,A 16 CAL AGUIDO, A.D.,A
Jornada 30 14-05-2017
VILASSAR MAR,U.E.,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 29 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E.,B
LA TORRETA, C.F.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLORET, C.F.,A 21 OLOT, U.E. SAD,A
MANLLEU, A.E.C.,A 30 CARDEDEU, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 43 VILASSAR DALT, C.E.,A
CAL AGUIDO, A.D.,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 20 PREMIA CLUB ESPORTIU,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.