Competició | TEMPORADA 2016-2017

preferent juvenils | grup 4

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2016
SANTS, U.E.,A 20 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
PRAT, A.E.,B 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BADALONA, C.F.,B 01 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 42 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
DAMM, C.F.,C 11 APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 34 CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 2 25-09-2016
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 SANTS, U.E.,A
HORTA, U.AT.,A 10 PRAT, A.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 11 BADALONA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 01 CORNELLA, U.D. SAD,C
APA POBLE SEC, CE.,A 12 EUROPA, C.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,A 14 DAMM, C.F.,C
Jornada 3 02-10-2016
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTS, U.E.,A 21 HORTA, U.AT.,A
PRAT, A.E.,B 24 ESCOLA F. GAVA, C.,A
BADALONA, C.F.,B 12 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 35 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CORNELLA, U.D. SAD,C 41 APA POBLE SEC, CE.,A
EUROPA, C.E.,B 51 CAN VIDALET, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 DAMM, C.F.,C
Jornada 4 09-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
HORTA, U.AT.,A 11 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 11 SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B 20 PRAT, A.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 04 BADALONA, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
CAN VIDALET, C.F.,A 13 CORNELLA, U.D. SAD,C
DAMM, C.F.,C 11 EUROPA, C.E.,B
Jornada 5 16-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 HORTA, U.AT.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANTS, U.E.,A 01 SANT ANDREU, U.E,B
PRAT, A.E.,B 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
BADALONA, C.F.,B 11 APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 30 CAN VIDALET, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 12 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 05 EUROPA, C.E.,B
Jornada 6 23-10-2016
HORTA, U.AT.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT ANDREU, U.E,B 42 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 13 SANTS, U.E.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 50 PRAT, A.E.,B
CAN VIDALET, C.F.,A 21 BADALONA, C.F.,B
DAMM, C.F.,C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
EUROPA, C.E.,B 22 CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 7 30-10-2016
HORTA, U.AT.,A 13 ESCOLA F. GAVA, C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 SANT ANDREU, U.E,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANTS, U.E.,A 00 APA POBLE SEC, CE.,A
PRAT, A.E.,B 31 CAN VIDALET, C.F.,A
BADALONA, C.F.,B 05 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 13 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 74 CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 8 06-11-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,B 22 HORTA, U.AT.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
APA POBLE SEC, CE.,A 11 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 13 SANTS, U.E.,A
DAMM, C.F.,C 31 PRAT, A.E.,B
EUROPA, C.E.,B 11 BADALONA, C.F.,B
CORNELLA, U.D. SAD,C 46 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
Jornada 9 13-11-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,A 30 SANT ANDREU, U.E,B
HORTA, U.AT.,A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 APA POBLE SEC, CE.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 13 CAN VIDALET, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 21 DAMM, C.F.,C
PRAT, A.E.,B 12 EUROPA, C.E.,B
BADALONA, C.F.,B 13 CORNELLA, U.D. SAD,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
Jornada 10 20-11-2016
SANT ANDREU, U.E,B 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 ESCOLA F. GAVA, C.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 03 HORTA, U.AT.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
DAMM, C.F.,C 11 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
EUROPA, C.E.,B 11 SANTS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 31 PRAT, A.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 30 BADALONA, C.F.,B
Jornada 11 27-11-2016
SANT ANDREU, U.E,B 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 11 APA POBLE SEC, CE.,A
HORTA, U.AT.,A 12 CAN VIDALET, C.F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 25 DAMM, C.F.,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 01 EUROPA, C.E.,B
SANTS, U.E.,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,C
PRAT, A.E.,B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 02 BADALONA, C.F.,B
Jornada 12 11-12-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
APA POBLE SEC, CE.,A 31 SANT ANDREU, U.E,B
CAN VIDALET, C.F.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
DAMM, C.F.,C 40 HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 40 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 22 SANTS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,B 22 PRAT, A.E.,B
Jornada 13 18-12-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 46 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E,B 42 CAN VIDALET, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 02 DAMM, C.F.,C
HORTA, U.AT.,A 32 EUROPA, C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 24 CORNELLA, U.D. SAD,C
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANTS, U.E.,A 42 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 PRAT, A.E.,B
Jornada 14 08-01-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 13 APA POBLE SEC, CE.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
DAMM, C.F.,C 40 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,B 03 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 50 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BADALONA, C.F.,B 41 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
PRAT, A.E.,B 01 SANTS, U.E.,A
Jornada 15 15-01-2017
APA POBLE SEC, CE.,A 31 CAN VIDALET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 12 DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,B 22 EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 33 CORNELLA, U.D. SAD,C
HORTA, U.AT.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 22 BADALONA, C.F.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 01 PRAT, A.E.,B
SANTS, U.E.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 22-01-2017
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 22 SANTS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 PRAT, A.E.,B
HORTA, U.AT.,A 13 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANT ANDREU, U.E,B 42 CORNELLA, U.D. SAD,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 EUROPA, C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 02 DAMM, C.F.,C
CAN VIDALET, C.F.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 17 29-01-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 52 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANTS, U.E.,A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PRAT, A.E.,B 13 HORTA, U.AT.,A
BADALONA, C.F.,B 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
CORNELLA, U.D. SAD,C 52 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
EUROPA, C.E.,B 15 APA POBLE SEC, CE.,A
DAMM, C.F.,C 30 CAN VIDALET, C.F.,A
Jornada 18 05-02-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 10 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
HORTA, U.AT.,A 21 SANTS, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 10 PRAT, A.E.,B
SANT ANDREU, U.E,B 21 BADALONA, C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
APA POBLE SEC, CE.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,C
CAN VIDALET, C.F.,A 00 EUROPA, C.E.,B
DAMM, C.F.,C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 19 12-02-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 10 HORTA, U.AT.,A
SANTS, U.E.,A 20 ESCOLA F. GAVA, C.,A
PRAT, A.E.,B 02 SANT ANDREU, U.E,B
BADALONA, C.F.,B 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 03 CAN VIDALET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 11 DAMM, C.F.,C
Jornada 20 19-02-2017
HORTA, U.AT.,A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 22 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 SANTS, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 PRAT, A.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 00 BADALONA, C.F.,B
CAN VIDALET, C.F.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
DAMM, C.F.,C 20 CORNELLA, U.D. SAD,C
EUROPA, C.E.,B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 21 05-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 HORTA, U.AT.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 53 SANT ANDREU, U.E,B
SANTS, U.E.,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
PRAT, A.E.,B 01 APA POBLE SEC, CE.,A
BADALONA, C.F.,B 21 CAN VIDALET, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 13 DAMM, C.F.,C
CORNELLA, U.D. SAD,C 10 EUROPA, C.E.,B
Jornada 22 12-03-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,A 03 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 22 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 21 SANTS, U.E.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 30 PRAT, A.E.,B
DAMM, C.F.,C 34 BADALONA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 23 19-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,A
HORTA, U.AT.,A 13 SANT ANDREU, U.E,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
SANTS, U.E.,A 11 CAN VIDALET, C.F.,A
PRAT, A.E.,B 06 DAMM, C.F.,C
BADALONA, C.F.,B 14 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 23 CORNELLA, U.D. SAD,C
Jornada 24 26-03-2017
SANT ANDREU, U.E,B 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 20 HORTA, U.AT.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
CAN VIDALET, C.F.,A 21 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
DAMM, C.F.,C 10 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B 40 PRAT, A.E.,B
CORNELLA, U.D. SAD,C 11 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 25 02-04-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
HORTA, U.AT.,A 42 APA POBLE SEC, CE.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 12 CAN VIDALET, C.F.,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 10 DAMM, C.F.,C
SANTS, U.E.,A 11 EUROPA, C.E.,B
PRAT, A.E.,B 11 CORNELLA, U.D. SAD,C
BADALONA, C.F.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
Jornada 26 09-04-2017
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 52 SANT ANDREU, U.E,B
APA POBLE SEC, CE.,A 00 ESCOLA F. GAVA, C.,A
CAN VIDALET, C.F.,A 41 HORTA, U.AT.,A
DAMM, C.F.,C 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,B 22 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 01 SANTS, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 50 PRAT, A.E.,B
BADALONA, C.F.,B 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 27 23-04-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT ANDREU, U.E,B 20 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 10 CAN VIDALET, C.F.,A
HORTA, U.AT.,A 02 DAMM, C.F.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 11 EUROPA, C.E.,B
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 32 CORNELLA, U.D. SAD,C
SANTS, U.E.,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
PRAT, A.E.,B 35 BADALONA, C.F.,B
Jornada 28 30-04-2017
APA POBLE SEC, CE.,A 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CAN VIDALET, C.F.,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
DAMM, C.F.,C 50 ESCOLA F. GAVA, C.,A
EUROPA, C.E.,B 41 HORTA, U.AT.,A
CORNELLA, U.D. SAD,C 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 34 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
BADALONA, C.F.,B 22 SANTS, U.E.,A
PRAT, A.E.,B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 29 07-05-2017
APA POBLE SEC, CE.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 11 CAN VIDALET, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 DAMM, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,A 22 EUROPA, C.E.,B
HORTA, U.AT.,A 14 CORNELLA, U.D. SAD,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESPLUGUENC, C.F.A.,A 00 BADALONA, C.F.,B
SANTS, U.E.,A 21 PRAT, A.E.,B
Jornada 30 14-05-2017
CAN VIDALET, C.F.,A 62 APA POBLE SEC, CE.,A
DAMM, C.F.,C 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
EUROPA, C.E.,B 33 SANT ANDREU, U.E,B
CORNELLA, U.D. SAD,C 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 01 HORTA, U.AT.,A
BADALONA, C.F.,B 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
PRAT, A.E.,B 22 ESPLUGUENC, C.F.A.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 10 SANTS, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.