Competició | TEMPORADA 2016-2017

quarta catalana | grup 17

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
MONTAÑESA, C.F.,B 71 PIFERRER, AT.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 21 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 00 ZONA FRANCA, F.C.,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 71 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. ANGUERA,A 21 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 2 09-10-2016
PIFERRER, AT.,B 23 Pª BARC. ANGUERA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 07 MONTAÑESA, C.F.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 51 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 02 SISTRELLS C.F.,A
ZONA FRANCA, F.C.,A - Descansa
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 31 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 05 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 3 16-10-2016
PIFERRER, AT.,B 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 01 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 34 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SISTRELLS C.F.,A 01 ZONA FRANCA, F.C.,A
Descansa - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 31 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 02 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 4 23-10-2016
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 13 Pª BARC. ANGUERA,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 50 PIFERRER, AT.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 13 MONTAÑESA, C.F.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 11 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 25 SISTRELLS C.F.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B - Descansa
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 21 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
Jornada 5 30-10-2016
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 13 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
PIFERRER, AT.,B 36 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
MONTAÑESA, C.F.,B 42 ZONA FRANCA, F.C.,A
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 32 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
SISTRELLS C.F.,A 24 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Descansa - POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 53 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
Jornada 6 06-11-2016
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 70 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 62 PIFERRER, AT.,B
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 06 MONTAÑESA, C.F.,B
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 53 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 30 SISTRELLS C.F.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A - Descansa
Jornada 7 13-11-2016
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 12 ZONA FRANCA, F.C.,A
PIFERRER, AT.,B 13 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
MONTAÑESA, C.F.,B 40 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 29 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
SISTRELLS C.F.,A 32 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
Pª BARC. ANGUERA,A - Descansa
Jornada 8 20-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 22 Pª BARC. ANGUERA,A
ZONA FRANCA, F.C.,A 01 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 30 PIFERRER, AT.,B
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 15 MONTAÑESA, C.F.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 31 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
Descansa - SISTRELLS C.F.,A
Jornada 9 27-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 11 ZONA FRANCA, F.C.,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 41 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 02 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
PIFERRER, AT.,B 16 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 32 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A - Descansa
Pª BARC. ANGUERA,A 50 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 10 11-12-2016
ZONA FRANCA, F.C.,A 03 Pª BARC. ANGUERA,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 03 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 110 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 30 PIFERRER, AT.,B
Descansa - MONTAÑESA, C.F.,B
SISTRELLS C.F.,A 22 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 11 18-12-2016
ZONA FRANCA, F.C.,A 42 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 60 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 00 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 12 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
PIFERRER, AT.,B - Descansa
MONTAÑESA, C.F.,B 01 SISTRELLS C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 81 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 12 08-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 32 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 11 ZONA FRANCA, F.C.,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 11 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
Descansa - UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SISTRELLS C.F.,A 40 PIFERRER, AT.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 13 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 63 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 24 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 41 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A - Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 13 SISTRELLS C.F.,A
PIFERRER, AT.,B 14 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
MONTAÑESA, C.F.,B 00 Pª BARC. ANGUERA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 22-01-2017
PIFERRER, AT.,B 13 MONTAÑESA, C.F.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 10 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 20 SISTRELLS C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A - Descansa
ZONA FRANCA, F.C.,A 13 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 52 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 12 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 15 29-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 92 PIFERRER, AT.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 16 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Descansa - ZONA FRANCA, F.C.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 34 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 60 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
Jornada 16 05-02-2017
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 11 PIFERRER, AT.,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 11 MONTAÑESA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 31 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
ZONA FRANCA, F.C.,A 12 SISTRELLS C.F.,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B - Descansa
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 11 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 20 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 17 12-02-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
PIFERRER, AT.,B 01 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
MONTAÑESA, C.F.,B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 02 ZONA FRANCA, F.C.,A
SISTRELLS C.F.,A 31 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
Descansa - VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 12 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 18 19-02-2017
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 70 PIFERRER, AT.,B
ZONA FRANCA, F.C.,A 29 MONTAÑESA, C.F.,B
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 42 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 21 SISTRELLS C.F.,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A - Descansa
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 03 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 19 05-03-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 24 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
PIFERRER, AT.,B 14 ZONA FRANCA, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 31 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 23 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
SISTRELLS C.F.,A 33 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
Descansa - ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
Jornada 20 12-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 32 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
ZONA FRANCA, F.C.,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 31 PIFERRER, AT.,B
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 02 MONTAÑESA, C.F.,B
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 81 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 24 SISTRELLS C.F.,A
Descansa - Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 21 19-03-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 04 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 31 ZONA FRANCA, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 13 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
PIFERRER, AT.,B 14 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 22 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 31 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A - Descansa
Jornada 22 26-03-2017
ZONA FRANCA, F.C.,A 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 02 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 20 PIFERRER, AT.,B
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 15 MONTAÑESA, C.F.,B
Descansa - SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
SISTRELLS C.F.,A 11 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 23 02-04-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 42 ZONA FRANCA, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 31 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 01 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B 03 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
PIFERRER, AT.,B 03 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
MONTAÑESA, C.F.,B - Descansa
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 41 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 24 09-04-2017
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 41 ZONA FRANCA, F.C.,A
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 410 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 61 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 35 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
Descansa - PIFERRER, AT.,B
SISTRELLS C.F.,A 23 MONTAÑESA, C.F.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
Jornada 25 23-04-2017
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B 14 Pª BARC. ANGUERA,A
ZONA FRANCA, F.C.,A 34 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 12 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 30 ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B - Descansa
PIFERRER, AT.,B 23 SISTRELLS C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 41 SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 26 30-04-2017
VALLVIDRERA SENGLARS CF.,B 10 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU,B
POBLE SEC UNIO ESPORTIVA,A 132 ZONA FRANCA, F.C.,A
ATLANTA-EL RAVAL FUTBOL CLUB,A 15 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Descansa - ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A
SISTRELLS C.F.,A 52 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,B
SAN JORGE 23 D'ABRIL CLUB ESPORTIU,A 52 PIFERRER, AT.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 33 MONTAÑESA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.