Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera catalana | grup 13

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
SUDANELL C.F.,A 11 TÉRMENS, AD,A
PARDINYES C.F.,A 13 ALMACELLES, AT,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 21 MANGRANERS, C.D.,A
BENAVENT C.E,A 13 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ARBECA, C.F.,A 34 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 25 SOSES, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A - Descansa
ALGUAIRE, C.E.,A 20 ALCARRAS, F.C.,B
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 21 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 2 11-09-2016
TÉRMENS, AD,A 30 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ALMACELLES, AT,A 10 SUDANELL C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 31 PARDINYES C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 12 PUIGVERTENC, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 22 BENAVENT C.E,A
ROSSELLO, C.F.,A 12 ARBECA, C.F.,A
Descansa - SOSES, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 31 ALCOLETGE, AE.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 33 ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 3 18-09-2016
TÉRMENS, AD,A 22 ALMACELLES, AT,A
SUDANELL C.F.,A 24 MANGRANERS, C.D.,A
PARDINYES C.F.,A 33 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 01 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 42 BENAVENT C.E,A
ARBECA, C.F.,A - Descansa
ALCARRAS, F.C.,B 21 SOSES, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 41 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 13 ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 4 25-09-2016
ALMACELLES, AT,A 10 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
MANGRANERS, C.D.,A 11 TÉRMENS, AD,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 12 SUDANELL C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 42 PARDINYES C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 00 PUIGVERTENC, C.F.,A
Descansa - BENAVENT C.E,A
ALCARRAS, F.C.,B 43 ARBECA, C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 14 SOSES, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 13 ALCOLETGE, AE.,A
Jornada 5 02-10-2016
ALMACELLES, AT,A 11 MANGRANERS, C.D.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 13 TÉRMENS, AD,A
SUDANELL C.F.,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 20 ROSSELLO, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A - Descansa
BENAVENT C.E,A 20 ALCARRAS, F.C.,B
ARBECA, C.F.,A 42 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
SOSES, C.F.,A 31 ALGUAIRE, C.E.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 22 ALCOLETGE, AE.,A
Jornada 6 09-10-2016
MANGRANERS, C.D.,A 32 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 03 ALMACELLES, AT,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 14 TÉRMENS, AD,A
ROSSELLO, C.F.,A 24 SUDANELL C.F.,A
Descansa - PARDINYES C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 21 PUIGVERTENC, C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 01 BENAVENT C.E,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 ARBECA, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 31 SOSES, C.F.,A
Jornada 7 16-10-2016
MANGRANERS, C.D.,A 31 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ALMACELLES, AT,A 12 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 00 TÉRMENS, AD,A
SUDANELL C.F.,A - Descansa
PARDINYES C.F.,A 32 ALCARRAS, F.C.,B
PUIGVERTENC, C.F.,A 31 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
BENAVENT C.E,A 14 ALGUAIRE, C.E.,A
ARBECA, C.F.,A 23 ALCOLETGE, AE.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 00 SOSES, C.F.,A
Jornada 8 23-10-2016
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 30 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 03 MANGRANERS, C.D.,A
ROSSELLO, C.F.,A 22 ALMACELLES, AT,A
Descansa - TÉRMENS, AD,A
ALCARRAS, F.C.,B 21 SUDANELL C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 22 PARDINYES C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 20 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 43 BENAVENT C.E,A
ARBECA, C.F.,A 32 SOSES, C.F.,A
Jornada 9 30-10-2016
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 24 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 30 ROSSELLO, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A - Descansa
TÉRMENS, AD,A 12 ALCARRAS, F.C.,B
SUDANELL C.F.,A 32 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 01 ALGUAIRE, C.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 10 ALCOLETGE, AE.,A
BENAVENT C.E,A 22 SOSES, C.F.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 00 ARBECA, C.F.,A
Jornada 10 06-11-2016
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 31 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ROSSELLO, C.F.,A 21 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
Descansa - MANGRANERS, C.D.,A
ALCARRAS, F.C.,B 10 ALMACELLES, AT,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 15 TÉRMENS, AD,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 SUDANELL C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 03 PARDINYES C.F.,A
SOSES, C.F.,A 40 PUIGVERTENC, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 00 BENAVENT C.E,A
Jornada 11 13-11-2016
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 30 ROSSELLO, C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A - Descansa
MANGRANERS, C.D.,A 31 ALCARRAS, F.C.,B
ALMACELLES, AT,A 11 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
TÉRMENS, AD,A 32 ALGUAIRE, C.E.,A
SUDANELL C.F.,A 12 ALCOLETGE, AE.,A
PARDINYES C.F.,A 01 SOSES, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 24 ARBECA, C.F.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 11 BENAVENT C.E,A
Jornada 12 20-11-2016
ROSSELLO, C.F.,A 32 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Descansa - VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 42 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 23 MANGRANERS, C.D.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 10 ALMACELLES, AT,A
ALCOLETGE, AE.,A 14 TÉRMENS, AD,A
SOSES, C.F.,A 10 SUDANELL C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 61 PARDINYES C.F.,A
BENAVENT C.E,A 30 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 13 27-11-2016
ROSSELLO, C.F.,A - Descansa
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 54 ALCARRAS, F.C.,B
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 24 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 20 ALGUAIRE, C.E.,A
ALMACELLES, AT,A 30 ALCOLETGE, AE.,A
TÉRMENS, AD,A 01 SOSES, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 14 SUDANELL C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 10 BENAVENT C.E,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 01 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 14 11-12-2016
Descansa - AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
ALCARRAS, F.C.,B 22 ROSSELLO, C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 44 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ALCOLETGE, AE.,A 11 MANGRANERS, C.D.,A
SOSES, C.F.,A 12 ALMACELLES, AT,A
ARBECA, C.F.,A 15 TÉRMENS, AD,A
BENAVENT C.E,A 03 SUDANELL C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 40 PARDINYES C.F.,A
Jornada 15 18-12-2016
Descansa - ALCARRAS, F.C.,B
ROSSELLO, C.F.,A 50 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 56 ALGUAIRE, C.E.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 21 ALCOLETGE, AE.,A
MANGRANERS, C.D.,A 00 SOSES, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 32 ARBECA, C.F.,A
TÉRMENS, AD,A 11 BENAVENT C.E,A
SUDANELL C.F.,A 10 PUIGVERTENC, C.F.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 02 PARDINYES C.F.,A
Jornada 16 08-01-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 11 ALCARRAS, F.C.,B
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A - Descansa
ALGUAIRE, C.E.,A 12 ROSSELLO, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 11 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 72 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ARBECA, C.F.,A 03 MANGRANERS, C.D.,A
BENAVENT C.E,A 21 ALMACELLES, AT,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 14 TÉRMENS, AD,A
PARDINYES C.F.,A 16 SUDANELL C.F.,A
Jornada 17 15-01-2017
ALCARRAS, F.C.,B 30 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
Descansa - ALGUAIRE, C.E.,A
ROSSELLO, C.F.,A 02 ALCOLETGE, AE.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 22 SOSES, C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 14 ARBECA, C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 60 BENAVENT C.E,A
ALMACELLES, AT,A 51 PUIGVERTENC, C.F.,A
TÉRMENS, AD,A 11 PARDINYES C.F.,A
SUDANELL C.F.,A 21 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
TÉRMENS, AD,A 00 SUDANELL C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 51 PARDINYES C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 23 PUIGVERTENC, C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 35 BENAVENT C.E,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 41 ARBECA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 41 ROSSELLO, C.F.,A
Descansa - ALCOLETGE, AE.,A
ALCARRAS, F.C.,B 12 ALGUAIRE, C.E.,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 02 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
Jornada 19 29-01-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 11 TÉRMENS, AD,A
SUDANELL C.F.,A 01 ALMACELLES, AT,A
PARDINYES C.F.,A 12 MANGRANERS, C.D.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 51 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
BENAVENT C.E,A 41 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 41 ROSSELLO, C.F.,A
SOSES, C.F.,A - Descansa
ALCOLETGE, AE.,A 04 ALCARRAS, F.C.,B
ALGUAIRE, C.E.,A 10 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
Jornada 20 05-02-2017
ALMACELLES, AT,A 11 TÉRMENS, AD,A
MANGRANERS, C.D.,A 21 SUDANELL C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 21 PARDINYES C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 31 PUIGVERTENC, C.F.,A
BENAVENT C.E,A 32 ROSSELLO, C.F.,A
Descansa - ARBECA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 12 ALCARRAS, F.C.,B
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 00 ALCOLETGE, AE.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 02 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 21 12-02-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 11 ALMACELLES, AT,A
TÉRMENS, AD,A 10 MANGRANERS, C.D.,A
SUDANELL C.F.,A 22 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
PARDINYES C.F.,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 01 ROSSELLO, C.F.,A
BENAVENT C.E,A - Descansa
ARBECA, C.F.,A 03 ALCARRAS, F.C.,B
SOSES, C.F.,A 33 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 00 ALGUAIRE, C.E.,A
Jornada 22 19-02-2017
MANGRANERS, C.D.,A 71 ALMACELLES, AT,A
TÉRMENS, AD,A 21 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 42 SUDANELL C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 32 PARDINYES C.F.,A
Descansa - PUIGVERTENC, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 11 BENAVENT C.E,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 01 ARBECA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 41 SOSES, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 12 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 23 05-03-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 22 MANGRANERS, C.D.,A
ALMACELLES, AT,A 51 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
TÉRMENS, AD,A 12 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
SUDANELL C.F.,A 71 ROSSELLO, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A - Descansa
PUIGVERTENC, C.F.,A 41 ALCARRAS, F.C.,B
BENAVENT C.E,A 11 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 31 ALGUAIRE, C.E.,A
SOSES, C.F.,A 20 ALCOLETGE, AE.,A
Jornada 24 12-03-2017
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 13 MANGRANERS, C.D.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 23 ALMACELLES, AT,A
TÉRMENS, AD,A 40 ROSSELLO, C.F.,A
Descansa - SUDANELL C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 41 PARDINYES C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 01 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 00 BENAVENT C.E,A
ALCOLETGE, AE.,A 72 ARBECA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 41 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 25 19-03-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 12 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
MANGRANERS, C.D.,A 43 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 21 ROSSELLO, C.F.,A
TÉRMENS, AD,A - Descansa
SUDANELL C.F.,A 73 ALCARRAS, F.C.,B
PARDINYES C.F.,A 41 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 26 ALGUAIRE, C.E.,A
BENAVENT C.E,A 32 ALCOLETGE, AE.,A
SOSES, C.F.,A 81 ARBECA, C.F.,A
Jornada 26 26-03-2017
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 72 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ROSSELLO, C.F.,A 14 MANGRANERS, C.D.,A
Descansa - ALMACELLES, AT,A
ALCARRAS, F.C.,B 01 TÉRMENS, AD,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 25 SUDANELL C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 41 PARDINYES C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 13 PUIGVERTENC, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 20 BENAVENT C.E,A
ARBECA, C.F.,A 00 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 27 02-04-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 25 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 23 ROSSELLO, C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A - Descansa
ALMACELLES, AT,A 13 ALCARRAS, F.C.,B
TÉRMENS, AD,A 72 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
SUDANELL C.F.,A 21 ALGUAIRE, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 11 ALCOLETGE, AE.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 20 SOSES, C.F.,A
BENAVENT C.E,A 11 ARBECA, C.F.,A
Jornada 28 09-04-2017
ROSSELLO, C.F.,A 22 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
Descansa - ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ALCARRAS, F.C.,B 14 MANGRANERS, C.D.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 11 ALMACELLES, AT,A
ALGUAIRE, C.E.,A 00 TÉRMENS, AD,A
ALCOLETGE, AE.,A 02 SUDANELL C.F.,A
SOSES, C.F.,A 32 PARDINYES C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 10 PUIGVERTENC, C.F.,A
BENAVENT C.E,A 33 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 29 23-04-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 31 ROSSELLO, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A - Descansa
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 47 ALCARRAS, F.C.,B
MANGRANERS, C.D.,A 50 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 40 ALGUAIRE, C.E.,A
TÉRMENS, AD,A 10 ALCOLETGE, AE.,A
SUDANELL C.F.,A 02 SOSES, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 22 ARBECA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 11 BENAVENT C.E,A
Jornada 30 30-04-2017
Descansa - ROSSELLO, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 42 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 10 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
ALGUAIRE, C.E.,A 02 MANGRANERS, C.D.,A
ALCOLETGE, AE.,A 12 ALMACELLES, AT,A
SOSES, C.F.,A 10 TÉRMENS, AD,A
SUDANELL C.F.,A 31 ARBECA, C.F.,A
BENAVENT C.E,A 41 PARDINYES C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 21 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 31 07-05-2017
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A - Descansa
ROSSELLO, C.F.,A 12 ALCARRAS, F.C.,B
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 12 LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 65 ALGUAIRE, C.E.,A
MANGRANERS, C.D.,A 41 ALCOLETGE, AE.,A
ALMACELLES, AT,A 11 SOSES, C.F.,A
TÉRMENS, AD,A 51 ARBECA, C.F.,A
SUDANELL C.F.,A 12 BENAVENT C.E,A
PARDINYES C.F.,A 51 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 32 14-05-2017
ALCARRAS, F.C.,B - Descansa
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 20 ROSSELLO, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 22 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ALCOLETGE, AE.,A 61 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
SOSES, C.F.,A 31 MANGRANERS, C.D.,A
ARBECA, C.F.,A 04 ALMACELLES, AT,A
BENAVENT C.E,A 14 TÉRMENS, AD,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 03 SUDANELL C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 33 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Jornada 33 21-05-2017
ALCARRAS, F.C.,B 73 AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A
Descansa - LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 24 ALGUAIRE, C.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A 22 ALCOLETGE, AE.,A
ASSOCIACION FOTBAL LES,A 32 SOSES, C.F.,A
MANGRANERS, C.D.,A 54 ARBECA, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 41 BENAVENT C.E,A
TÉRMENS, AD,A 30 PUIGVERTENC, C.F.,A
SUDANELL C.F.,A 10 PARDINYES C.F.,A
Jornada 34 28-05-2017
LA GRANJA D'ESCARP C.F.,A 64 ALCARRAS, F.C.,B
ALGUAIRE, C.E.,A - Descansa
ALCOLETGE, AE.,A 31 ROSSELLO, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 64 VILANOVA DE LA BARCA, C.F.,A
ARBECA, C.F.,A 44 ASSOCIACION FOTBAL LES,A
BENAVENT C.E,A 12 MANGRANERS, C.D.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 41 ALMACELLES, AT,A
PARDINYES C.F.,A 04 TÉRMENS, AD,A
AITONA CLUB ESPORTIU DE FUTBOL,A 35 SUDANELL C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.