Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 14 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 41 BANYERES, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 10 LA RIBA, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 14 POBLA MAFUMET, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 31 LLORENÇ, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 22 VALLS AT., C.F.,A
Descansa
R
TANCAT, U.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 03 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
CUNIT, C.F.,A 18 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 2 11-09-2016
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 30 CUNIT, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 32 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 00 L'ARBOÇ, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 40 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 23 ALTAFULLA, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 01 TORREFORTA, C.D.C.,A
TANCAT, U.D.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
R
Descansa
ALCOVER, C.E.,A 20 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 3 18-09-2016
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 BANYERES, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 61 LA RIBA, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 34 LLORENÇ, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 14 VALLS AT., C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 10 TANCAT, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 40 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 34 SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 4 25-09-2016
BANYERES, C.F.,A 20 CUNIT, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 14 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 23 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 24 L'ARBOÇ, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 61 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
TANCAT, U.D.,A 30 ALTAFULLA, C.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 07 TORREFORTA, C.D.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A
R
Descansa
Jornada 5 02-10-2016
BANYERES, C.F.,A 12 LA RIBA, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,B
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 03 LLORENÇ, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 03 VALLS AT., C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 32 TANCAT, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 20 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 13 SAN SALVADOR, U.D.,A
CUNIT, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 6 09-10-2016
LA RIBA, C.F.,A 41 CUNIT, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 40 BANYERES, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 03 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
VALLS AT., C.F.,A 31 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
TANCAT, U.D.,A 40 L'ARBOÇ, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 10 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 34 ALTAFULLA, C.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,A
Descansa
R
CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 7 16-10-2016
LA RIBA, C.F.,A 23 POBLA MAFUMET, C.F.,B
BANYERES, C.F.,A 23 LLORENÇ, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 01 VALLS AT., C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 11 TANCAT, U.D.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 31 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 23 ALCOVER, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 44 SAN SALVADOR, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A
R
Descansa
CUNIT, C.F.,A 13 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 8 23-10-2016
POBLA MAFUMET, C.F.,B 30 CUNIT, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 31 LA RIBA, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 11 BANYERES, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 20 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 16 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 31 L'ARBOÇ, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 30 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
Descansa
R
ALTAFULLA, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 9 30-10-2016
POBLA MAFUMET, C.F.,B 32 LLORENÇ, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 11 VALLS AT., C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 31 TANCAT, U.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 53 ALCOVER, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 11 SAN SALVADOR, U.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
R
Descansa
ALTAFULLA, C.E.,A 20 CONSTANTI, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 05 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 10 06-11-2016
LLORENÇ, C.F.,A 21 CUNIT, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 15 POBLA MAFUMET, C.F.,B
TANCAT, U.D.,A 11 LA RIBA, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 23 BANYERES, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 32 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Descansa
R
L'ARBOÇ, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 23 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 21 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 11 13-11-2016
LLORENÇ, C.F.,A 21 VALLS AT., C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 20 TANCAT, U.D.,A
LA RIBA, C.F.,A 41 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
BANYERES, C.F.,A 13 ALCOVER, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 20 SAN SALVADOR, U.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
R
Descansa
L'ARBOÇ, C.F.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 05 TORREFORTA, C.D.C.,A
CUNIT, C.F.,A 26 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 12 20-11-2016
VALLS AT., C.F.,A 60 CUNIT, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 10 LLORENÇ, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 16 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ALCOVER, C.E.,A 11 LA RIBA, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 31 BANYERES, C.F.,A
Descansa
R
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CONSTANTI, C.E.,A 11 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 50 L'ARBOÇ, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 20 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
Jornada 13 27-11-2016
VALLS AT., C.F.,A 12 TANCAT, U.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A 21 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 32 ALCOVER, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 01 SAN SALVADOR, U.D.,A
BANYERES, C.F.,A
R
Descansa
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 20 CONSTANTI, C.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 02 ALTAFULLA, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 02 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
Jornada 14 11-12-2016
TANCAT, U.D.,A 120 CUNIT, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 05 VALLS AT., C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 43 LLORENÇ, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 02 POBLA MAFUMET, C.F.,B
Descansa
R
LA RIBA, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 33 BANYERES, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 20 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ALTAFULLA, C.E.,A 24 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 40 L'ARBOÇ, C.F.,A
Jornada 15 18-12-2016
TANCAT, U.D.,A 80 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 24 ALCOVER, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 10 SAN SALVADOR, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B
R
Descansa
LA RIBA, C.F.,A 31 CONSTANTI, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 07 TORREFORTA, C.D.C.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 20 ALTAFULLA, C.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 23 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
CUNIT, C.F.,A 12 L'ARBOÇ, C.F.,A
Jornada 16 08-01-2017
CUNIT, C.F.,A 13 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 23 TANCAT, U.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 VALLS AT., C.F.,A
Descansa
R
LLORENÇ, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 02 POBLA MAFUMET, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 40 LA RIBA, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 42 BANYERES, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 12 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 04 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Jornada 17 15-01-2017
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 03 ALCOVER, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 00 SAN SALVADOR, U.D.,A
VALLS AT., C.F.,A
R
Descansa
LLORENÇ, C.F.,A 32 CONSTANTI, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 02 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA RIBA, C.F.,A 23 ALTAFULLA, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 34 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 50 L'ARBOÇ, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 40 CUNIT, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 13 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
BANYERES, C.F.,A 51 L'ARBOÇ, C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 01 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 40 ALTAFULLA, C.E.,A
LLORENÇ, C.F.,A 11 TORREFORTA, C.D.C.,A
VALLS AT., C.F.,A 30 CONSTANTI, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A
R
Descansa
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 10 SAN SALVADOR, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 21 CUNIT, C.F.,A
Jornada 19 29-01-2017
CUNIT, C.F.,A 02 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 17 BANYERES, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 31 LA RIBA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 04 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 25 LLORENÇ, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 10 VALLS AT., C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 02 TANCAT, U.D.,A
Descansa
R
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 43 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 20 05-02-2017
BANYERES, C.F.,A 01 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LA RIBA, C.F.,A 46 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 30 L'ARBOÇ, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 40 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 24 ALTAFULLA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,A 31 TORREFORTA, C.D.C.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A
R
Descansa
SAN SALVADOR, U.D.,A 42 CUNIT, C.F.,A
Jornada 21 12-02-2017
CUNIT, C.F.,A 10 BANYERES, C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 11 LA RIBA, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 04 POBLA MAFUMET, C.F.,B
L'ARBOÇ, C.F.,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 02 VALLS AT., C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 01 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 81 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
Descansa
R
SAN SALVADOR, U.D.,A
Jornada 22 19-02-2017
LA RIBA, C.F.,A 33 BANYERES, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 00 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
LLORENÇ, C.F.,A 25 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 50 L'ARBOÇ, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 31 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 20 ALTAFULLA, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A 14 TORREFORTA, C.D.C.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 40 CONSTANTI, C.E.,A
Descansa
R
CUNIT, C.F.,A
Jornada 23 05-03-2017
CUNIT, C.F.,A 01 LA RIBA, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 33 POBLA MAFUMET, C.F.,B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 12 LLORENÇ, C.F.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 52 VALLS AT., C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 02 TANCAT, U.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 22 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 34 ALCOVER, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 SAN SALVADOR, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 24 12-03-2017
POBLA MAFUMET, C.F.,B 60 LA RIBA, C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 22 BANYERES, C.F.,A
VALLS AT., C.F.,A 22 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
TANCAT, U.D.,A 30 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 22 L'ARBOÇ, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 35 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 51 ALTAFULLA, C.E.,A
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,A
CONSTANTI, C.E.,A 21 CUNIT, C.F.,A
Jornada 25 19-03-2017
CUNIT, C.F.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,B
LA RIBA, C.F.,A 23 LLORENÇ, C.F.,A
BANYERES, C.F.,A 45 VALLS AT., C.F.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 21 TANCAT, U.D.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 53 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 16 ALCOVER, C.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 21 SAN SALVADOR, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,A 52 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 26 26-03-2017
LLORENÇ, C.F.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,B
VALLS AT., C.F.,A 11 LA RIBA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 11 BANYERES, C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 05 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
ALCOVER, C.E.,A 33 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 L'ARBOÇ, C.F.,A
Descansa
R
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 30 CUNIT, C.F.,A
Jornada 27 02-04-2017
CUNIT, C.F.,A 24 LLORENÇ, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 31 VALLS AT., C.F.,A
LA RIBA, C.F.,A 10 TANCAT, U.D.,A
BANYERES, C.F.,A 70 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 22 ALCOVER, C.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 34 SAN SALVADOR, U.D.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A
R
Descansa
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 31 CONSTANTI, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 01 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 28 09-04-2017
VALLS AT., C.F.,A 31 LLORENÇ, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,B
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 22 LA RIBA, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 32 BANYERES, C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 12 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 31 L'ARBOÇ, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 20 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 41 CUNIT, C.F.,A
Jornada 29 23-04-2017
CUNIT, C.F.,A 05 VALLS AT., C.F.,A
LLORENÇ, C.F.,A 36 TANCAT, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 110 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LA RIBA, C.F.,A 24 ALCOVER, C.E.,A
BANYERES, C.F.,A 40 SAN SALVADOR, U.D.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 71 CONSTANTI, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 30 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 30 30-04-2017
TANCAT, U.D.,A 10 VALLS AT., C.F.,A
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 35 LLORENÇ, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 14 POBLA MAFUMET, C.F.,B
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 LA RIBA, C.F.,A
Descansa
R
BANYERES, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 24 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 42 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 31 L'ARBOÇ, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 30 CUNIT, C.F.,A
Jornada 31 07-05-2017
CUNIT, C.F.,A - TANCAT, U.D.,A
VALLS AT., C.F.,A 110 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A 41 ALCOVER, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,B 10 SAN SALVADOR, U.D.,A
LA RIBA, C.F.,A
R
Descansa
BANYERES, C.F.,A 31 CONSTANTI, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 51 ALTAFULLA, C.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 41 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
Jornada 32 14-05-2017
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A 33 TANCAT, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 41 VALLS AT., C.F.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 32 LLORENÇ, C.F.,A
Descansa
R
POBLA MAFUMET, C.F.,B
CONSTANTI, C.E.,A 42 LA RIBA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 32 BANYERES, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 13 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 04 SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A - CUNIT, C.F.,A
Jornada 33 21-05-2017
PLA DE STA. MARIA, C.D.,A - CUNIT, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 14 ALCOVER, C.E.,A
VALLS AT., C.F.,A 32 SAN SALVADOR, U.D.,A
LLORENÇ, C.F.,A
R
Descansa
POBLA MAFUMET, C.F.,B 30 CONSTANTI, C.E.,A
LA RIBA, C.F.,A 00 TORREFORTA, C.D.C.,A
BANYERES, C.F.,A 53 ALTAFULLA, C.E.,A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A 42 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A
SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A 51 L'ARBOÇ, C.F.,A
Jornada 34 28-05-2017
ALCOVER, C.E.,A 61 PLA DE STA. MARIA, C.D.,A
SAN SALVADOR, U.D.,A 24 TANCAT, U.D.,A
Descansa
R
VALLS AT., C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 11 LLORENÇ, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 21 POBLA MAFUMET, C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 45 LA RIBA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,A 42 BANYERES, C.F.,A
L'ARBOÇ, C.F.,A 01 MONTBLANC, CLUB FUTBOL,A
CUNIT, C.F.,A - SANT JAUME DOMENYS,J.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.