Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
VILASSAR MAR,U.E.,B 02 ARENYS DE MAR, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 61 CABRERA, U.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 31 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 03 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MATARONESA, U.D.,A 23 MOLINOS, U.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 20 PREMIA DALT, C.D.,A
CABRILS, C.E.,A 24 VILASSAR DALT, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 14 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 2 11-09-2016
ARENYS DE MAR, C.F.,A 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
CABRERA, U.E.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,B
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 31 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 01 SINGUERLIN, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 90 PINEDA DE MAR, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 10 MATARONESA, U.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 LA LLANTIA, A.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 30 CABRILS, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 ARGENTONA, C.F.,A
Jornada 3 18-09-2016
ARENYS DE MAR, C.F.,A 11 CABRERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 22 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 03 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 30 MOLINOS, U.D.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 03 PREMIA DALT, C.D.,A
MATARONESA, U.D.,A 21 VILASSAR DALT, C.E.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CABRILS, C.E.,A 42 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 02 ARGENTONA, C.F.,A
Jornada 4 25-09-2016
CABRERA, U.E.,A 03 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 32 ARENYS DE MAR, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,B
MOLINOS, U.D.,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
PREMIA DALT, C.D.,A 00 SINGUERLIN, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 71 PINEDA DE MAR, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 11 MATARONESA, U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 03 LA LLANTIA, A.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A 10 CABRILS, C.E.,A
Jornada 5 02-10-2016
CABRERA, U.E.,A 52 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 31 LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 21 MOLINOS, U.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 12 PREMIA DALT, C.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MATARONESA, U.D.,A 32 TURO PEIRA, C.C.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 22 ARGENTONA, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 21 CABRILS, C.E.,A
Jornada 6 09-10-2016
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 100 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 22 CABRERA, U.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 01 ARENYS DE MAR, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 15 SINGUERLIN, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 PINEDA DE MAR, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A 22 MATARONESA, U.D.,A
CABRILS, C.E.,A 13 LA LLANTIA, A.D.,A
Jornada 7 16-10-2016
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 42 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CABRERA, U.E.,A 03 MOLINOS, U.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 11 PREMIA DALT, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 06 ARGENTONA, C.F.,A
MATARONESA, U.D.,A 21 CABRILS, C.E.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 22 LA LLANTIA, A.D.,A
Jornada 8 23-10-2016
LA SALUT PERE GOL AE.,A 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
MOLINOS, U.D.,A 63 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PREMIA DALT, C.D.,A 10 CABRERA, U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 ARENYS DE MAR, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 00 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
ARGENTONA, C.F.,A 11 SINGUERLIN, C.F.,A
CABRILS, C.E.,A 40 PINEDA DE MAR, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 12 MATARONESA, U.D.,A
Jornada 9 30-10-2016
LA SALUT PERE GOL AE.,A 04 MOLINOS, U.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 51 PREMIA DALT, C.D.,A
CABRERA, U.E.,A 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 01 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 30 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 30 ARGENTONA, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 22 CABRILS, C.E.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 16 LA LLANTIA, A.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 12 MATARONESA, U.D.,A
Jornada 10 06-11-2016
MOLINOS, U.D.,A 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
PREMIA DALT, C.D.,A 21 LA SALUT PERE GOL AE.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 41 CABRERA, U.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 01 ARENYS DE MAR, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,B
CABRILS, C.E.,A 11 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
LA LLANTIA, A.D.,A 31 SINGUERLIN, C.F.,A
MATARONESA, U.D.,A 40 PINEDA DE MAR, C.F.,A
Jornada 11 13-11-2016
MOLINOS, U.D.,A 25 PREMIA DALT, C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
CABRERA, U.E.,A 11 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 13 ARGENTONA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 21 CABRILS, C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 11 LA LLANTIA, A.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 12 MATARONESA, U.D.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 81 PINEDA DE MAR, C.F.,A
Jornada 12 20-11-2016
PREMIA DALT, C.D.,A 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 00 MOLINOS, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 21 LA SALUT PERE GOL AE.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 23 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
ARGENTONA, C.F.,A 32 CABRERA, U.E.,A
CABRILS, C.E.,A 31 ARENYS DE MAR, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,B
MATARONESA, U.D.,A 31 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 17 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 13 27-11-2016
PREMIA DALT, C.D.,A 10 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 41 ARGENTONA, C.F.,A
CABRERA, U.E.,A 32 CABRILS, C.E.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 02 LA LLANTIA, A.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 20 MATARONESA, U.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 40 PINEDA DE MAR, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 22 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 14 11-12-2016
VILASSAR DALT, C.E.,A 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 30 PREMIA DALT, C.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 MOLINOS, U.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
CABRILS, C.E.,A 04 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
LA LLANTIA, A.D.,A 10 CABRERA, U.E.,A
MATARONESA, U.D.,A 10 ARENYS DE MAR, C.F.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 24 VILASSAR MAR,U.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 50 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
Jornada 15 18-12-2016
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MOLINOS, U.D.,A 15 ARGENTONA, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 11 CABRILS, C.E.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 31 LA LLANTIA, A.D.,A
CABRERA, U.E.,A 11 MATARONESA, U.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 60 PINEDA DE MAR, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 51 SINGUERLIN, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 10 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
Jornada 16 08-01-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 52 VILASSAR DALT, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 20 PREMIA DALT, C.D.,A
CABRILS, C.E.,A 21 MOLINOS, U.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 11 LA SALUT PERE GOL AE.,A
MATARONESA, U.D.,A 13 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 13 CABRERA, U.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 33 ARENYS DE MAR, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,B
Jornada 17 15-01-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 51 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 22 ARGENTONA, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 21 CABRILS, C.E.,A
MOLINOS, U.D.,A 32 LA LLANTIA, A.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 43 MATARONESA, U.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 101 PINEDA DE MAR, C.F.,A
CABRERA, U.E.,A 22 SINGUERLIN, C.F.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 01 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 25 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
ARENYS DE MAR, C.F.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,B
CABRERA, U.E.,A 11 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 51 SINGUERLIN, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 50 PINEDA DE MAR, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 32 MATARONESA, U.D.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 21 LA LLANTIA, A.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 11 CABRILS, C.E.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 12 ARGENTONA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 44 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 29-01-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 41 ARENYS DE MAR, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 55 CABRERA, U.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 31 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
SINGUERLIN, C.F.,A 21 LA SALUT PERE GOL AE.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 05 MOLINOS, U.D.,A
MATARONESA, U.D.,A 21 PREMIA DALT, C.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 31 VILASSAR DALT, C.E.,A
CABRILS, C.E.,A 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ARGENTONA, C.F.,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 20 05-02-2017
CABRERA, U.E.,A 22 ARENYS DE MAR, C.F.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,A 11 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
MOLINOS, U.D.,A 13 SINGUERLIN, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 30 PINEDA DE MAR, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 31 MATARONESA, U.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 21 LA LLANTIA, A.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 11 CABRILS, C.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 21 12-02-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 31 CABRERA, U.E.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 35 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 40 LA SALUT PERE GOL AE.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 12 MOLINOS, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 25 PREMIA DALT, C.D.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 02 VILASSAR DALT, C.E.,A
MATARONESA, U.D.,A 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 10 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CABRILS, C.E.,A 01 ARGENTONA, C.F.,A
Jornada 22 19-02-2017
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 40 CABRERA, U.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 12 ARENYS DE MAR, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 52 VILASSAR MAR,U.E.,B
PREMIA DALT, C.D.,A 21 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 12 SINGUERLIN, C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 30 PINEDA DE MAR, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 30 MATARONESA, U.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A 21 LA LLANTIA, A.D.,A
CABRILS, C.E.,A 12 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 23 05-03-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 03 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
CABRERA, U.E.,A 13 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 12 MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 22 PREMIA DALT, C.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 50 VILASSAR DALT, C.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 02 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 07 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MATARONESA, U.D.,A 25 ARGENTONA, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 11 CABRILS, C.E.,A
Jornada 24 12-03-2017
LA SALUT PERE GOL AE.,A 33 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
MOLINOS, U.D.,A 22 CABRERA, U.E.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 32 ARENYS DE MAR, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 10 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 32 SINGUERLIN, C.F.,A
ARGENTONA, C.F.,A 30 PINEDA DE MAR, C.F.,A
CABRILS, C.E.,A 10 MATARONESA, U.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 20 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 25 19-03-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 20 LA SALUT PERE GOL AE.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 32 MOLINOS, U.D.,A
CABRERA, U.E.,A 35 PREMIA DALT, C.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 10 VILASSAR DALT, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 14 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 32 ARGENTONA, C.F.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A 13 CABRILS, C.E.,A
MATARONESA, U.D.,A 22 LA LLANTIA, A.D.,A
Jornada 26 26-03-2017
MOLINOS, U.D.,A 50 LA SALUT PERE GOL AE.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 11 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 22 CABRERA, U.E.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 21 ARENYS DE MAR, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,B
ARGENTONA, C.F.,A 31 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
CABRILS, C.E.,A 24 SINGUERLIN, C.F.,A
LA LLANTIA, A.D.,A - PINEDA DE MAR, C.F.,A
MATARONESA, U.D.,A 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 27 02-04-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 32 MOLINOS, U.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 25 PREMIA DALT, C.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 61 VILASSAR DALT, C.E.,A
CABRERA, U.E.,A 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 12 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 01 ARGENTONA, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 12 CABRILS, C.E.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 30 LA LLANTIA, A.D.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A - MATARONESA, U.D.,A
Jornada 28 09-04-2017
PREMIA DALT, C.D.,A 21 MOLINOS, U.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 50 LA SALUT PERE GOL AE.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 22 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 33 CABRERA, U.E.,A
ARGENTONA, C.F.,A 32 ARENYS DE MAR, C.F.,A
CABRILS, C.E.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,B
LA LLANTIA, A.D.,A 01 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
MATARONESA, U.D.,A 11 SINGUERLIN, C.F.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 29 23-04-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 13 PREMIA DALT, C.D.,A
MOLINOS, U.D.,A 20 VILASSAR DALT, C.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 01 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 30 TURO PEIRA, C.C.D.,A
CABRERA, U.E.,A 13 ARGENTONA, C.F.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 22 CABRILS, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 20 LA LLANTIA, A.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 21 MATARONESA, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,A - PINEDA DE MAR, C.F.,A
Jornada 30 30-04-2017
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 PREMIA DALT, C.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 12 MOLINOS, U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 25 LA SALUT PERE GOL AE.,A
ARGENTONA, C.F.,A 11 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
CABRILS, C.E.,A 20 CABRERA, U.E.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 21 ARENYS DE MAR, C.F.,A
MATARONESA, U.D.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,B
PINEDA DE MAR, C.F.,A - PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
SINGUERLIN, C.F.,A 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 31 07-05-2017
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 32 VILASSAR DALT, C.E.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
MOLINOS, U.D.,A 35 TURO PEIRA, C.C.D.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 21 ARGENTONA, C.F.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 41 CABRILS, C.E.,A
CABRERA, U.E.,A 21 LA LLANTIA, A.D.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 31 MATARONESA, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B - PINEDA DE MAR, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 32 SINGUERLIN, C.F.,A
Jornada 32 14-05-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 51 VILASSAR DALT, C.E.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 31 PREMIA DALT, C.D.,A
ARGENTONA, C.F.,A 42 MOLINOS, U.D.,A
CABRILS, C.E.,A 02 LA SALUT PERE GOL AE.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 15 SANT ANDREU ATLÈTIC,A
MATARONESA, U.D.,A 12 CABRERA, U.E.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A - ARENYS DE MAR, C.F.,A
SINGUERLIN, C.F.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
Jornada 33 21-05-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 43 SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 TURO PEIRA, C.C.D.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 01 ARGENTONA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,A 42 CABRILS, C.E.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,A 32 LA LLANTIA, A.D.,A
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 40 MATARONESA, U.D.,A
CABRERA, U.E.,A - PINEDA DE MAR, C.F.,A
ARENYS DE MAR, C.F.,A 23 SINGUERLIN, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,B 24 PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A
Jornada 34 28-05-2017
TURO PEIRA, C.C.D.,A 57 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ARGENTONA, C.F.,A 61 VILASSAR DALT, C.E.,A
CABRILS, C.E.,A 30 PREMIA DALT, C.D.,A
LA LLANTIA, A.D.,A 23 MOLINOS, U.D.,A
MATARONESA, U.D.,A 02 LA SALUT PERE GOL AE.,A
PINEDA DE MAR, C.F.,A - SANT ANDREU ATLÈTIC,A
SINGUERLIN, C.F.,A 11 CABRERA, U.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU,A 02 ARENYS DE MAR, C.F.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.