Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera divisio nacional | grup v

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 21-08-2016
MONTAÑESA, C.F.,A 22 TERRASSA F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 SANT ANDREU, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 SABADELL F.C., C.E.,B
EUROPA, C.E.,A 00 LA JONQUERA, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 03 PERALADA, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 13 OLOT, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 2 28-08-2016
TERRASSA F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 32 MONTAÑESA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 41 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 FIGUERES, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 21 EUROPA, C.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
OLOT, U.E.,A 41 JUPITER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 3 04-09-2016
TERRASSA F.C.,A 20 SANT ANDREU, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 23 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 42 SABADELL F.C., C.E.,B
FIGUERES, U.E.,A 11 LA JONQUERA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 PERALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 01 VILAFRANCA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 OLOT, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 4 11-09-2016
SANT ANDREU, U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 TERRASSA F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 40 FIGUERES, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
OLOT, U.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 JUPITER, C.E.,A
Jornada 5 18-09-2016
SANT ANDREU, U.E.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
TERRASSA F.C.,A 40 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MONTAÑESA, C.F.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 LA JONQUERA, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 02 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 OLOT, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 JUPITER, C.E.,A
Jornada 6 25-09-2016
GRANOLLERS, E.C.,A 41 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 SANT ANDREU, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 TERRASSA F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 MONTAÑESA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 53 POBLA MAFUMET, C.F.,A
OLOT, U.E.,A 32 FIGUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 VILASSAR MAR,U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
JUPITER, C.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 7 02-10-2016
GRANOLLERS, E.C.,A 62 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANT ANDREU, U.E.,A 43 SABADELL F.C., C.E.,B
TERRASSA F.C.,A 00 LA JONQUERA, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 PERALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 13 VILAFRANCA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 OLOT, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 11 JUPITER, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 8 09-10-2016
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 03 GRANOLLERS, E.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 10 TERRASSA F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
OLOT, U.E.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 22 FIGUERES, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
Jornada 9 12-10-2016
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 SABADELL F.C., C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 01 LA JONQUERA, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 02 PERALADA, C.F.,A
TERRASSA F.C.,A 03 VILAFRANCA, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 12 OLOT, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 ASCÓ, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 JUPITER, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 03 SANTFELIUENC, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 EUROPA, C.E.,A
Jornada 10 16-10-2016
SABADELL F.C., C.E.,B 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 01 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
PERALADA, C.F.,A 50 GRANOLLERS, E.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 SANT ANDREU, U.E.,A
OLOT, U.E.,A 32 TERRASSA F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 MONTAÑESA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A 03 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 11 23-10-2016
SABADELL F.C., C.E.,B 11 LA JONQUERA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 PERALADA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 VILAFRANCA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 13 OLOT, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 00 JUPITER, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 12 30-10-2016
LA JONQUERA, U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,B
VILAFRANCA, F.C.,A 32 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
OLOT, U.E.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 SANT ANDREU, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 TERRASSA F.C.,A
JUPITER, C.E.,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 13 06-11-2016
LA JONQUERA, U.E.,A 01 PERALADA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 10 VILAFRANCA, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 02 OLOT, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 20 JUPITER, C.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 21 EUROPA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 VILASSAR MAR,U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 14 13-11-2016
PERALADA, C.F.,A 40 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
OLOT, U.E.,A 50 SABADELL F.C., C.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 33 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ASCÓ, F.C.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
JUPITER, C.E.,A 01 SANT ANDREU, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 TERRASSA F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 01 MONTAÑESA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 40 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 15 20-11-2016
PERALADA, C.F.,A 23 VILAFRANCA, F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 01 OLOT, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 MANLLEU, A.E.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 ASCÓ, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 JUPITER, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 62 SANTFELIUENC, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 30 EUROPA, C.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 13 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 16 27-11-2016
VILAFRANCA, F.C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
OLOT, U.E.,A 11 PERALADA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 20 SABADELL F.C., C.E.,B
JUPITER, C.E.,A 13 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
EUROPA, C.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 TERRASSA F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 02 MONTAÑESA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 17 04-12-2016
VILAFRANCA, F.C.,A 11 OLOT, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 30 MANLLEU, A.E.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 20 JUPITER, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 18 11-12-2016
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 OLOT, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 PERALADA, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A 11 LA JONQUERA, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 22 SABADELL F.C., C.E.,B
EUROPA, C.E.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 31 SANT ANDREU, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 TERRASSA F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 19 18-12-2016
OLOT, U.E.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 41 JUPITER, C.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 SANTFELIUENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 00 EUROPA, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 35 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 41 FIGUERES, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TERRASSA F.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 20 08-01-2017
TERRASSA F.C.,A 40 MONTAÑESA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 FIGUERES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 20 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 11 JUPITER, C.E.,A
OLOT, U.E.,A 10 ASCÓ, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 21 15-01-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 TERRASSA F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 02 SANT ANDREU, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 00 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 10 PERALADA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 VILAFRANCA, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A 01 OLOT, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 30 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 22 22-01-2017
SANT ANDREU, U.E.,A 20 TERRASSA F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 30 MONTAÑESA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 03 POBLA MAFUMET, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 FIGUERES, U.E.,A
PERALADA, C.F.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 EUROPA, C.E.,A
OLOT, U.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 JUPITER, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 23 29-01-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 SANT ANDREU, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 21 LA JONQUERA, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 PERALADA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 VILAFRANCA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 05 OLOT, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 40 MANLLEU, A.E.C.,A
JUPITER, C.E.,A 10 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 24 05-02-2017
GRANOLLERS, E.C.,A 32 SANT ANDREU, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 TERRASSA F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 MONTAÑESA, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
OLOT, U.E.,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 EUROPA, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 32 SANTFELIUENC, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 25 12-02-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
TERRASSA F.C.,A 01 SABADELL F.C., C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,A 01 LA JONQUERA, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 15 PERALADA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 VILAFRANCA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 OLOT, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
EUROPA, C.E.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 JUPITER, C.E.,A
Jornada 26 19-02-2017
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 SANT ANDREU, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 01 TERRASSA F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 20 MONTAÑESA, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
OLOT, U.E.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 FIGUERES, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 12 EUROPA, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 27 26-02-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 SABADELL F.C., C.E.,B
SANT ANDREU, U.E.,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 01 PERALADA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 02 VILAFRANCA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 02 OLOT, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 JUPITER, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
Jornada 28 05-03-2017
SABADELL F.C., C.E.,B 13 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
LA JONQUERA, U.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
PERALADA, C.F.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 TERRASSA F.C.,A
OLOT, U.E.,A 21 MONTAÑESA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 29 12-03-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 03 SABADELL F.C., C.E.,B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 31 LA JONQUERA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 00 PERALADA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 11 VILAFRANCA, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 21 OLOT, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 JUPITER, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 EUROPA, C.E.,A
Jornada 30 19-03-2017
LA JONQUERA, U.E.,A 01 SABADELL F.C., C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILAFRANCA, F.C.,A 60 GRANOLLERS, E.C.,A
OLOT, U.E.,A 23 SANT ANDREU, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 TERRASSA F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 00 MONTAÑESA, C.F.,A
JUPITER, C.E.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 30 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 31 26-03-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 01 PERALADA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 31 VILAFRANCA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 OLOT, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,A
TERRASSA F.C.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 JUPITER, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 33 SANTFELIUENC, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 EUROPA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 40 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 32 02-04-2017
PERALADA, C.F.,A 20 LA JONQUERA, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 40 SABADELL F.C., C.E.,B
OLOT, U.E.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A 33 GRANOLLERS, E.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 SANT ANDREU, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 01 TERRASSA F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 MONTAÑESA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 33 09-04-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 PERALADA, C.F.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 OLOT, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 31 MANLLEU, A.E.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 ASCÓ, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 20 JUPITER, C.E.,A
TERRASSA F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 01 EUROPA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 34 16-04-2017
VILAFRANCA, F.C.,A 30 PERALADA, C.F.,A
OLOT, U.E.,A 10 LA JONQUERA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,B
ASCÓ, F.C.,A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
JUPITER, C.E.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 03 SANT ANDREU, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 02 TERRASSA F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 31 MONTAÑESA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 35 23-04-2017
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
PERALADA, C.F.,A 21 OLOT, U.E.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 02 ASCÓ, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 12 JUPITER, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 00 EUROPA, C.E.,A
TERRASSA F.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 12 FIGUERES, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 36 30-04-2017
OLOT, U.E.,A 32 VILAFRANCA, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 31 PERALADA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 02 LA JONQUERA, U.E.,A
JUPITER, C.E.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,B
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A 00 GRANOLLERS, E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 TERRASSA F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 37 07-05-2017
OLOT, U.E.,A 50 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
PERALADA, C.F.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
LA JONQUERA, U.E.,A 00 JUPITER, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 EUROPA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,A 01 FIGUERES, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 38 14-05-2017
MANLLEU, A.E.C.,A 43 OLOT, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
JUPITER, C.E.,A 14 PERALADA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 LA JONQUERA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 40 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 21 SANT ANDREU, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 02 TERRASSA F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 MONTAÑESA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.