Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
LA CANYA, A.E.,A 63 BELL LLOC, C.P.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 47 RACING BLANENC F.C.,D
FEC VALL DEL TER,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PORQUERES, U.E.,B 25 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 23 FIGUERES, U.E.,C
CASSA, U.D.,B 68 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,A 71 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
R
Descansa
Jornada 2 09-10-2016
BELL LLOC, C.P.,B 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
RACING BLANENC F.C.,D 04 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 34 LLAGOSTERA, U.E. ,B
CELLERA, C.F.,A 53 FEC VALL DEL TER,B
FIGUERES, U.E.,C 45 PORQUERES, U.E.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES, C.E.,B 61 CASSA, U.D.,B
Descansa
R
PERALADA, C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
BELL LLOC, C.P.,B 45 RACING BLANENC F.C.,D
LA CANYA, A.E.,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
LLAGOSTERA, U.E. ,B 63 CELLERA, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B 42 FIGUERES, U.E.,C
PORQUERES, U.E.,B 24 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 43 BANYOLES, C.E.,B
CASSA, U.D.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 06 PERALADA, C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
RACING BLANENC F.C.,D 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 74 BELL LLOC, C.P.,B
CELLERA, C.F.,A 40 LA CANYA, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 23 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 33 FEC VALL DEL TER,B
BANYOLES, C.E.,B 31 PORQUERES, U.E.,B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PERALADA, C.F.,A 180 CASSA, U.D.,B
Jornada 5 30-10-2016
RACING BLANENC F.C.,D 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BELL LLOC, C.P.,B 54 CELLERA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 55 FIGUERES, U.E.,C
LLAGOSTERA, U.E. ,B 44 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FEC VALL DEL TER,B 36 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 32 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 04 CASSA, U.D.,B
Jornada 6 06-11-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 84 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CELLERA, C.F.,A 32 RACING BLANENC F.C.,D
FIGUERES, U.E.,C 101 BELL LLOC, C.P.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 32 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 23 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Descansa
R
FEC VALL DEL TER,B
PERALADA, C.F.,A 120 PORQUERES, U.E.,B
CASSA, U.D.,B 34 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 7 13-11-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 51 CELLERA, C.F.,A
RACING BLANENC F.C.,D 36 FIGUERES, U.E.,C
BELL LLOC, C.P.,B 49 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LA CANYA, A.E.,A 21 BANYOLES, C.E.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B
R
Descansa
FEC VALL DEL TER,B 47 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 29 CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 8 20-11-2016
CELLERA, C.F.,A 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FIGUERES, U.E.,C 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 52 RACING BLANENC F.C.,D
BANYOLES, C.E.,B 130 BELL LLOC, C.P.,B
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 51 LLAGOSTERA, U.E. ,B
CASSA, U.D.,B 24 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 130 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 9 27-11-2016
CELLERA, C.F.,A 66 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 33 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
RACING BLANENC F.C.,D 47 BANYOLES, C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,B
R
Descansa
LA CANYA, A.E.,A 05 PERALADA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 63 CASSA, U.D.,B
FEC VALL DEL TER,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 10 11-12-2016
FIGUERES, U.E.,C 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 44 CELLERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Descansa
R
RACING BLANENC F.C.,D
PERALADA, C.F.,A 140 BELL LLOC, C.P.,B
CASSA, U.D.,B 37 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 46 LLAGOSTERA, U.E. ,B
PORQUERES, U.E.,B 28 FEC VALL DEL TER,B
Jornada 11 18-12-2016
FIGUERES, U.E.,C 03 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CELLERA, C.F.,A 12 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
R
Descansa
RACING BLANENC F.C.,D 36 PERALADA, C.F.,A
BELL LLOC, C.P.,B 45 CASSA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 51 LA CANYA, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 62 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 62 FEC VALL DEL TER,B
Jornada 12 08-01-2017
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B 42 FIGUERES, U.E.,C
Descansa
R
CELLERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 82 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CASSA, U.D.,B 63 RACING BLANENC F.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 121 BELL LLOC, C.P.,B
PORQUERES, U.E.,B 02 LA CANYA, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 83 FEC VALL DEL TER,B
Jornada 13 15-01-2017
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 23 BANYOLES, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,C
R
Descansa
CELLERA, C.F.,A 33 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 71 CASSA, U.D.,B
RACING BLANENC F.C.,D 26 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BELL LLOC, C.P.,B 14 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 11 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 45 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 BANYOLES, C.E.,B
Descansa
R
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PERALADA, C.F.,A 81 FIGUERES, U.E.,C
CASSA, U.D.,B 23 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 57 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PORQUERES, U.E.,B 23 RACING BLANENC F.C.,D
FEC VALL DEL TER,B 50 BELL LLOC, C.P.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 51 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
BANYOLES, C.E.,B
R
Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 24 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C 35 CASSA, U.D.,B
CELLERA, C.F.,A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 63 PORQUERES, U.E.,B
RACING BLANENC F.C.,D 63 FEC VALL DEL TER,B
BELL LLOC, C.P.,B 57 LLAGOSTERA, U.E. ,B
LA CANYA, A.E.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
BELL LLOC, C.P.,B 28 LA CANYA, A.E.,A
RACING BLANENC F.C.,D 18 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 30 FEC VALL DEL TER,B
CELLERA, C.F.,A 72 PORQUERES, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,C 26 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 96 CASSA, U.D.,B
BANYOLES, C.E.,B 33 PERALADA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 33 BELL LLOC, C.P.,B
LA CANYA, A.E.,A 24 RACING BLANENC F.C.,D
LLAGOSTERA, U.E. ,B 67 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FEC VALL DEL TER,B 30 CELLERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 19 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CASSA, U.D.,B 16 BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 18 19-02-2017
RACING BLANENC F.C.,D 41 BELL LLOC, C.P.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 51 LA CANYA, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 19 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FIGUERES, U.E.,C 27 FEC VALL DEL TER,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 74 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 49 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Descansa
R
CASSA, U.D.,B
PERALADA, C.F.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 22 RACING BLANENC F.C.,D
BELL LLOC, C.P.,B 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
LA CANYA, A.E.,A 52 CELLERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 83 FIGUERES, U.E.,C
FEC VALL DEL TER,B 33 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
PORQUERES, U.E.,B 14 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
R
Descansa
CASSA, U.D.,B 15 PERALADA, C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 34 RACING BLANENC F.C.,D
CELLERA, C.F.,A 20 BELL LLOC, C.P.,B
FIGUERES, U.E.,C 81 LA CANYA, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 21 LLAGOSTERA, U.E. ,B
BANYOLES, C.E.,B 24 FEC VALL DEL TER,B
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 33 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CASSA, U.D.,B 73 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
RACING BLANENC F.C.,D 20 CELLERA, C.F.,A
BELL LLOC, C.P.,B 65 FIGUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 43 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 44 BANYOLES, C.E.,B
FEC VALL DEL TER,B
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,B 010 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 113 CASSA, U.D.,B
Jornada 22 26-03-2017
CELLERA, C.F.,A 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FIGUERES, U.E.,C 51 RACING BLANENC F.C.,D
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 82 BELL LLOC, C.P.,B
BANYOLES, C.E.,B 06 LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E. ,B
PERALADA, C.F.,A 40 FEC VALL DEL TER,B
CASSA, U.D.,B 22 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 34 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 82 FIGUERES, U.E.,C
RACING BLANENC F.C.,D 53 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
BELL LLOC, C.P.,B 44 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E. ,B 12 PERALADA, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B 23 CASSA, U.D.,B
PORQUERES, U.E.,B 010 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 24 09-04-2017
FIGUERES, U.E.,C 82 CELLERA, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 74 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BANYOLES, C.E.,B 12 RACING BLANENC F.C.,D
Descansa
R
BELL LLOC, C.P.,B
PERALADA, C.F.,A 62 LA CANYA, A.E.,A
CASSA, U.D.,B 410 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 14 FEC VALL DEL TER,B
PORQUERES, U.E.,B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 38 FIGUERES, U.E.,C
CELLERA, C.F.,A 31 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 43 BANYOLES, C.E.,B
RACING BLANENC F.C.,D
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,B 38 PERALADA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 13 CASSA, U.D.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FEC VALL DEL TER,B 32 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 26 30-04-2017
Pª UNIONISTA FIGUERES,A 53 FIGUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,B 80 CELLERA, C.F.,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PERALADA, C.F.,A 72 RACING BLANENC F.C.,D
CASSA, U.D.,B 81 BELL LLOC, C.P.,B
LA CANYA, A.E.,A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PORQUERES, U.E.,B 27 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FEC VALL DEL TER,B 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 53 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
FIGUERES, U.E.,C 40 BANYOLES, C.E.,B
CELLERA, C.F.,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 45 PERALADA, C.F.,A
RACING BLANENC F.C.,D 31 CASSA, U.D.,B
BELL LLOC, C.P.,B 18 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
LA CANYA, A.E.,A 101 PORQUERES, U.E.,B
FEC VALL DEL TER,B 24 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 28 14-05-2017
BANYOLES, C.E.,B 24 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
Descansa
R
FIGUERES, U.E.,C
PERALADA, C.F.,A 72 CELLERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,B 73 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 26 RACING BLANENC F.C.,D
PORQUERES, U.E.,B 54 BELL LLOC, C.P.,B
FEC VALL DEL TER,B 33 LA CANYA, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 102 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Jornada 29 21-05-2017
BANYOLES, C.E.,B 53 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
Pª UNIONISTA FIGUERES,A
R
Descansa
FIGUERES, U.E.,C 15 PERALADA, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 46 CASSA, U.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 67 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
RACING BLANENC F.C.,D 30 PORQUERES, U.E.,B
BELL LLOC, C.P.,B 15 FEC VALL DEL TER,B
LA CANYA, A.E.,A 123 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 30 28-05-2017
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 43 Pª UNIONISTA FIGUERES,A
CASSA, U.D.,B 53 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 122 CELLERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 37 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FEC VALL DEL TER,B 44 RACING BLANENC F.C.,D
LLAGOSTERA, U.E. ,B 113 BELL LLOC, C.P.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 LA CANYA, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.