Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
PALS ATLÈTIC,B 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 11 PERALADA, C.F.,B
ROSES, A.E.,A 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 32 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 24 FIGUERES, U.E.,D
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 31 BISBALENC, AT.,B
ARO, C.E.,A 70 PALAFRUGELL, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 40 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 2 09-10-2016
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 42 BASE ROSES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 20 PALS ATLÈTIC,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 31 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 73 ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 05 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BISBALENC, AT.,B 42 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 15 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
LLANÇA, C.E.,A 23 ARO, C.E.,A
Jornada 3 16-10-2016
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 33 PERALADA, C.F.,B
PALS ATLÈTIC,B 15 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 42 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ROSES, A.E.,A 72 FIGUERES, U.E.,D
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 30 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 43 PALAFRUGELL, C.F.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 62 LLANÇA, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 44 ARO, C.E.,A
Jornada 4 23-10-2016
PERALADA, C.F.,B 12 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 72 PALS ATLÈTIC,B
FIGUERES, U.E.,D 72 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
BISBALENC, AT.,B 13 ROSES, A.E.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 28 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
LLANÇA, C.E.,A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
ARO, C.E.,A 33 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 5 30-10-2016
PERALADA, C.F.,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 23 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PALS ATLÈTIC,B 06 FIGUERES, U.E.,D
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 31 BISBALENC, AT.,B
ROSES, A.E.,A 71 PALAFRUGELL, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 64 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 15 ARO, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 33 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 13 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 31 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,D 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BISBALENC, AT.,B 10 PALS ATLÈTIC,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 35 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
LLANÇA, C.E.,A 55 ROSES, A.E.,A
ARO, C.E.,A 22 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 85 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PERALADA, C.F.,B 22 FIGUERES, U.E.,D
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 BISBALENC, AT.,B
PALS ATLÈTIC,B 110 PALAFRUGELL, C.F.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 66 LLANÇA, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 03 ARO, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 02 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
BASE ROSES, C.F.,A 23 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 8 20-11-2016
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 23 BASE ROSES, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,D 52 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BISBALENC, AT.,B 13 PERALADA, C.F.,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 012 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,A 33 PALS ATLÈTIC,B
ARO, C.E.,A 50 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 64 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 29 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 9 27-11-2016
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 22 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 62 BISBALENC, AT.,B
PERALADA, C.F.,B 120 PALAFRUGELL, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 74 LLANÇA, C.E.,A
PALS ATLÈTIC,B 02 ARO, C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 03 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ROSES, A.E.,A 45 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
BASE ROSES, C.F.,A 31 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 10 11-12-2016
FIGUERES, U.E.,D 23 BASE ROSES, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B 25 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 016 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLANÇA, C.E.,A 11 PERALADA, C.F.,B
ARO, C.E.,A 65 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 93 PALS ATLÈTIC,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 14 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 22 ROSES, A.E.,A
Jornada 11 18-12-2016
FIGUERES, U.E.,D 33 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 160 PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 53 LLANÇA, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 31 ARO, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PALS ATLÈTIC,B 47 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 30 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 ROSES, A.E.,A
Jornada 12 08-01-2017
BISBALENC, AT.,B 34 BASE ROSES, C.F.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 018 FIGUERES, U.E.,D
LLANÇA, C.E.,A 78 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ARO, C.E.,A 27 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 46 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 21 PALS ATLÈTIC,B
ROSES, A.E.,A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 13 15-01-2017
BISBALENC, AT.,B 72 PALAFRUGELL, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,D 23 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 33 ARO, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 40 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PERALADA, C.F.,B 70 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 33 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PALS ATLÈTIC,B 12 ROSES, A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 31 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 14 22-01-2017
BASE ROSES, C.F.,A 131 PALAFRUGELL, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,A 23 BISBALENC, AT.,B
FIGUERES, U.E.,D 33 ARO, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 82 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 13 PERALADA, C.F.,B
ROSES, A.E.,A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 54 PALS ATLÈTIC,B
Jornada 15 29-01-2017
PALAFRUGELL, C.F.,A 314 LLANÇA, C.E.,A
BISBALENC, AT.,B 23 ARO, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,D 03 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 14 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 21 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ROSES, A.E.,A 11 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 73 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
PALS ATLÈTIC,B 22 BASE ROSES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 61 PALS ATLÈTIC,B
PERALADA, C.F.,B 31 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 71 ROSES, A.E.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 44 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,D 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
BISBALENC, AT.,B 34 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 014 ARO, C.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 15 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
BASE ROSES, C.F.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALS ATLÈTIC,B 28 PERALADA, C.F.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 08 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ROSES, A.E.,A 80 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 13 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 72 BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 160 PALAFRUGELL, C.F.,A
ARO, C.E.,A 93 LLANÇA, C.E.,A
Jornada 18 19-02-2017
PERALADA, C.F.,B 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 71 PALS ATLÈTIC,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 73 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
FIGUERES, U.E.,D 25 ROSES, A.E.,A
BISBALENC, AT.,B 35 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 316 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
LLANÇA, C.E.,A 34 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ARO, C.E.,A 52 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
BASE ROSES, C.F.,A 11 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PALS ATLÈTIC,B 47 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 34 FIGUERES, U.E.,D
ROSES, A.E.,A 31 BISBALENC, AT.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 160 PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 32 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 28 ARO, C.E.,A
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 52 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 26 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,D 61 PALS ATLÈTIC,B
BISBALENC, AT.,B 61 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 217 ROSES, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,A 32 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ARO, C.E.,A 50 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 32 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
BASE ROSES, C.F.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,B 32 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 32 FIGUERES, U.E.,D
PALS ATLÈTIC,B 23 BISBALENC, AT.,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 210 PALAFRUGELL, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 60 LLANÇA, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 45 ARO, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 14 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Jornada 22 26-03-2017
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 39 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FIGUERES, U.E.,D 21 PERALADA, C.F.,B
BISBALENC, AT.,B 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALAFRUGELL, C.F.,A 016 PALS ATLÈTIC,B
LLANÇA, C.E.,A 65 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
ARO, C.E.,A 75 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 02 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 12 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
BASE ROSES, C.F.,A 53 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 51 FIGUERES, U.E.,D
PERALADA, C.F.,B 20 BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 150 PALAFRUGELL, C.F.,A
PALS ATLÈTIC,B 42 LLANÇA, C.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 56 ARO, C.E.,A
ROSES, A.E.,A 13 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 81 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
Jornada 24 09-04-2017
FIGUERES, U.E.,D 41 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
BISBALENC, AT.,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PALAFRUGELL, C.F.,A 114 PERALADA, C.F.,B
LLANÇA, C.E.,A 47 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ARO, C.E.,A 60 PALS ATLÈTIC,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 73 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 27 ROSES, A.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 10 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
BASE ROSES, C.F.,A 10 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 57 BISBALENC, AT.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 141 PALAFRUGELL, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 41 LLANÇA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 52 ARO, C.E.,A
PALS ATLÈTIC,B 14 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 44 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
ROSES, A.E.,A 04 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 26 30-04-2017
BISBALENC, AT.,B 03 FIGUERES, U.E.,D
PALAFRUGELL, C.F.,A 112 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
LLANÇA, C.E.,A 27 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ARO, C.E.,A 41 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 07 PALS ATLÈTIC,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 21 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
ROSES, A.E.,A 00 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 27 07-05-2017
BASE ROSES, C.F.,A 33 BISBALENC, AT.,B
FIGUERES, U.E.,D 100 PALAFRUGELL, C.F.,A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 42 LLANÇA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 31 ARO, C.E.,A
PERALADA, C.F.,B 00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PALS ATLÈTIC,B 06 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 67 ROSES, A.E.,A
Jornada 28 14-05-2017
PALAFRUGELL, C.F.,A 011 BISBALENC, AT.,B
LLANÇA, C.E.,A 64 FIGUERES, U.E.,D
ARO, C.E.,A 82 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 36 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 02 PERALADA, C.F.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ROSES, A.E.,A 31 PALS ATLÈTIC,B
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 67 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 29 21-05-2017
PALAFRUGELL, C.F.,A 08 BASE ROSES, C.F.,A
BISBALENC, AT.,B 46 LLANÇA, C.E.,A
ARO, C.E.,A 62 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A 35 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B
PERALADA, C.F.,B 32 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 42 ROSES, A.E.,A
PALS ATLÈTIC,B 47 Pª UNIONISTA FIGUERES ,B
Jornada 30 28-05-2017
LLANÇA, C.E.,A 201 PALAFRUGELL, C.F.,A
ARO, C.E.,A 42 BISBALENC, AT.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 43 FIGUERES, U.E.,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B 62 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 28 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
PERALADA, C.F.,B 23 ROSES, A.E.,A
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 34 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BASE ROSES, C.F.,A 31 PALS ATLÈTIC,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.