Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
PARE MANYANET, A.E.,A 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 52 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 64 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
RIUDOMS, C.D.,A 34 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 TANCAT, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 91 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 2 09-10-2016
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D.,A 04 PARE MANYANET, A.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 45 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 15 MAS PELLICER, U.D.C.,A
TANCAT, U.D.,B 71 RIUDOMS, C.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 35 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 54 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 3 16-10-2016
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 42 LA FLORESTA, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 01 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 60 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 TANCAT, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 54 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 08 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 4 23-10-2016
SALOU, U.D.,A 35 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B 42 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 50 PARE MANYANET, A.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 42 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
TANCAT, U.D.,B 35 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 36 MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 83 RIUDOMS, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 5 30-10-2016
SALOU, U.D.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
PARE MANYANET, A.E.,A 14 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 40 TANCAT, U.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 32 ICOMAR, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 33 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,A 18 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 6 06-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,B 36 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 71 SALOU, U.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 34 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TANCAT, U.D.,B 61 PARE MANYANET, A.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 32 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 54 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 44 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 7 13-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,B 39 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
SALOU, U.D.,A 15 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 TANCAT, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 44 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 07 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 20 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 8 20-11-2016
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 43 LA FLORESTA, C.D.,B
TANCAT, U.D.,B 42 SALOU, U.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 53 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 60 PARE MANYANET, A.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 51 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 27 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 9 27-11-2016
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 70 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 13 TANCAT, U.D.,B
SALOU, U.D.,A 47 ICOMAR, C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 28 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 07 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 31 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 74 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 36 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 10 11-12-2016
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 74 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TANCAT, U.D.,B 13 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ICOMAR, C.F.,A 56 LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 102 SALOU, U.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 84 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 06 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 11 18-12-2016
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 11 TANCAT, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 90 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 212 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A 011 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 21 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
PARE MANYANET, A.E.,A 44 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 20 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 12 08-01-2017
TANCAT, U.D.,B 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 43 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 23 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 100 LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 53 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 310 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 02 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 31 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 13 15-01-2017
TANCAT, U.D.,B 31 ICOMAR, C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 26 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA FLORESTA, C.D.,B 33 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
SALOU, U.D.,A 53 RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 33 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 110 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 TANCAT, U.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 120 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 07 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
RIUDOMS, C.D.,A 29 LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 60 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 63 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 10 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 15 29-01-2017
ICOMAR, C.F.,A 64 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TANCAT, U.D.,B 09 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 60 RIUDOMS, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 16 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A 16 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,A 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 62 PARE MANYANET, A.E.,A
SALOU, U.D.,A 35 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA FLORESTA, C.D.,B 35 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 31 RIUDOMS, C.D.,A
TANCAT, U.D.,B 22 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ICOMAR, C.F.,A 28 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 47 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 52 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 25 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 43 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 13 TANCAT, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 45 ICOMAR, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 18 19-02-2017
SALOU, U.D.,A 46 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,B 45 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 12 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TANCAT, U.D.,B 12 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 42 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 101 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 63 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 64 LA FLORESTA, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,A 48 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 21 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 22 TANCAT, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 52 ICOMAR, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 011 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
Jornada 20 12-03-2017
LA FLORESTA, C.D.,B 83 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 55 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 50 PARE MANYANET, A.E.,A
TANCAT, U.D.,B 43 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
ICOMAR, C.F.,A 57 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 63 MAS PELLICER, U.D.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 151 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 23 LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 114 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 22 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 23 TANCAT, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 63 ICOMAR, C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 52 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 110 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
RIUDOMS, C.D.,A 04 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 22 26-03-2017
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 91 LA FLORESTA, C.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 60 SALOU, U.D.,A
TANCAT, U.D.,B 34 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 115 PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 30 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 61 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 07 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 57 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 26 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
LA FLORESTA, C.D.,B 34 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SALOU, U.D.,A 23 TANCAT, U.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 92 ICOMAR, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 35 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 44 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 70 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 24 09-04-2017
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 25 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
TANCAT, U.D.,B 33 LA FLORESTA, C.D.,B
ICOMAR, C.F.,A 29 SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 103 PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 06 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
RIUDOMS, C.D.,A 34 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 03 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 42 TANCAT, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 52 ICOMAR, C.F.,A
SALOU, U.D.,A 47 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 15 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
PARE MANYANET, A.E.,A 47 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 40 RIUDOMS, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 44 MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 26 30-04-2017
TANCAT, U.D.,B 11 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ICOMAR, C.F.,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 22 LA FLORESTA, C.D.,B
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 91 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 17 PARE MANYANET, A.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 123 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 43 TANCAT, U.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 37 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B 010 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
SALOU, U.D.,A 47 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 63 RIUDOMS, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 60 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 28 14-05-2017
ICOMAR, C.F.,A 45 TANCAT, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 12 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 41 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 12 LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A 64 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 25 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 44 PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 29 21-05-2017
ICOMAR, C.F.,A 44 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TANCAT, U.D.,B 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 08 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B 52 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA FLORESTA, C.D.,B 64 RIUDOMS, C.D.,A
SALOU, U.D.,A 24 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 18 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 30 28-05-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 101 ICOMAR, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 30 TANCAT, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 51 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 28 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A 44 LA FLORESTA, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 105 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 53 PARE MANYANET, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.