Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies

Competicio | TEMPORADA 2016-2017

Primera Volta

Jornada 102-10-2016
BADALONA, C.F.,B 1 8 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 5 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 3 6 HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 0 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
EUROPA, C.E.,B 2 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 0 6 BARCELONA, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,B 1 0 Pª BARC. ANGUERA,A
VILADECANS U.D.,A 2 2 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 209-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 3 0 VILADECANS U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 0 3 BADALONA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,A 12 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 1 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 5 1 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BARCELONA, F.C.,D 4 0 EUROPA, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 4 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CORNELLA, U.D.,C 1 5 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 316-10-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 1 0 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BADALONA, C.F.,B 2 3 HORTA, U.AT.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 6 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 3 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 7 BARCELONA, F.C.,D
EUROPA, C.E.,B 2 2 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 1 2 CORNELLA, U.D.,C
VILADECANS U.D.,A 2 4 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 423-10-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,C 1 0 VILADECANS U.D.,A
HORTA, U.AT.,A 4 1 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 9 2 BADALONA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 4 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 5 1 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 2 0 CASTELLDEFELS, U.E.,B
CORNELLA, U.D.,C 5 1 EUROPA, C.E.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 9 3 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 530-10-2016
ESCOLA F. GAVA, C.,C 3 3 HORTA, U.AT.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 3 1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
BADALONA, C.F.,B 0 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 12 BARCELONA, F.C.,D
SANT ILDEFONS, U.E.,A 3 1 Pª BARC. ANGUERA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 1 CORNELLA, U.D.,C
EUROPA, C.E.,B 4 6 SANT GABRIEL,C.D.,B
VILADECANS U.D.,A 1 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 606-11-2016
HORTA, U.AT.,A 1 1 VILADECANS U.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 6 0 ESCOLA F. GAVA, C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 1 2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
BARCELONA, F.C.,D 10 0 BADALONA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 5 5 TECNOFUTBOL C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 6 4 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 3 1 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 3 2 EUROPA, C.E.,B
Jornada 713-11-2016
HORTA, U.AT.,A 5 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 1 4 BARCELONA, F.C.,D
BADALONA, C.F.,B 0 2 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 5 CORNELLA, U.D.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 1 1 SANT GABRIEL,C.D.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 0 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILADECANS U.D.,A 1 2 EUROPA, C.E.,B
Jornada 820-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 2 2 VILADECANS U.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 5 1 HORTA, U.AT.,A
BARCELONA, F.C.,D 10 0 ESCOLA F. GAVA, C.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 0 4 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
CORNELLA, U.D.,C 4 1 BADALONA, C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 7 1 TECNOFUTBOL C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 1 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B 0 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 927-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 4 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
HORTA, U.AT.,A 1 1 BARCELONA, F.C.,D
ESCOLA F. GAVA, C.,C 4 1 Pª BARC. ANGUERA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 3 3 CORNELLA, U.D.,C
BADALONA, C.F.,B 1 3 SANT GABRIEL,C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 7 0 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 5 1 EUROPA, C.E.,B
VILADECANS U.D.,A 0 0 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 1011-12-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 4 1 VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,D 7 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. ANGUERA,A 3 2 HORTA, U.AT.,A
CORNELLA, U.D.,C 2 1 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT GABRIEL,C.D.,B 4 3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 3 8 BADALONA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 3 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 1118-12-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 3 3 BARCELONA, F.C.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 3 3 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,A 2 3 CORNELLA, U.D.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,C 3 2 SANT GABRIEL,C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 2 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
BADALONA, C.F.,B 1 2 EUROPA, C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 10 CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILADECANS U.D.,A 3 0 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 1208-01-2017
BARCELONA, F.C.,D 3 0 VILADECANS U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 2 4 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA, U.D.,C 6 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 4 3 HORTA, U.AT.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 1 4 ESCOLA F. GAVA, C.,C
EUROPA, C.E.,B 3 1 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 4 4 BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 1315-01-2017
BARCELONA, F.C.,D 11 0 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 2 0 CORNELLA, U.D.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 4 5 SANT GABRIEL,C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 8 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 4 0 EUROPA, C.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 2 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
BADALONA, C.F.,B 5 3 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 7 2 TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 1422-01-2017
VILADECANS U.D.,A 0 2 Pª BARC. ANGUERA,A
CORNELLA, U.D.,C 1 5 BARCELONA, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,B 2 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 1 3 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
EUROPA, C.E.,B 2 5 HORTA, U.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 3 4 ESCOLA F. GAVA, C.,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A 4 2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 3 4 BADALONA, C.F.,B
Jornada 1529-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 0 3 CORNELLA, U.D.,C
BARCELONA, F.C.,D 2 4 SANT GABRIEL,C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 8 0 ESPLUGUENC, F.A. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 4 4 EUROPA, C.E.,B
HORTA, U.AT.,A 6 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 1 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 4 1 TECNOFUTBOL C.F.,B
BADALONA, C.F.,B 3 7 VILADECANS U.D.,A

Segona Volta

Jornada 1605-02-2017
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 1 2 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C 3 2 TECNOFUTBOL C.F.,B
HORTA, U.AT.,A 3 0 SANT ILDEFONS, U.E.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 4 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 1 1 EUROPA, C.E.,B
BARCELONA, F.C.,D 8 0 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Pª BARC. ANGUERA,A 3 1 SANT GABRIEL,C.D.,B
CORNELLA, U.D.,C 2 1 VILADECANS U.D.,A
Jornada 1712-02-2017
VILADECANS U.D.,A 0 3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
BADALONA, C.F.,B 5 0 ESCOLA F. GAVA, C.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 2 4 HORTA, U.AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 4 1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 2 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
EUROPA, C.E.,B 1 7 BARCELONA, F.C.,D
ESPLUGUENC, F.A. ,A 2 4 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 7 1 CORNELLA, U.D.,C
Jornada 1819-02-2017
ESCOLA F. GAVA, C.,C 3 4 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
HORTA, U.AT.,A 5 4 BADALONA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 2 1 TECNOFUTBOL C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 3 2 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,D 5 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 2 1 EUROPA, C.E.,B
CORNELLA, U.D.,C 1 0 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 4 0 VILADECANS U.D.,A
Jornada 1905-03-2017
VILADECANS U.D.,A 2 1 ESCOLA F. GAVA, C.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 4 2 HORTA, U.AT.,A
BADALONA, C.F.,B 2 1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 5 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 2 7 BARCELONA, F.C.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,B 2 3 Pª BARC. ANGUERA,A
EUROPA, C.E.,B 1 3 CORNELLA, U.D.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 1 6 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 2012-03-2017
HORTA, U.AT.,A 2 1 ESCOLA F. GAVA, C.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 4 2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 10 2 BADALONA, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 4 3 TECNOFUTBOL C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 2 4 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D.,C 1 2 CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 7 2 EUROPA, C.E.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 2 3 VILADECANS U.D.,A
Jornada 2119-03-2017
VILADECANS U.D.,A 1 1 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 1 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 2 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
BADALONA, C.F.,B 1 6 BARCELONA, F.C.,D
TECNOFUTBOL C.F.,B 3 4 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 3 2 CORNELLA, U.D.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B 2 8 SANT GABRIEL,C.D.,B
EUROPA, C.E.,B 4 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 2226-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 6 2 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 2 0 ESCOLA F. GAVA, C.,C
BARCELONA, F.C.,D 5 1 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
Pª BARC. ANGUERA,A 6 2 BADALONA, C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 3 0 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B 4 1 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 3 3 CASTELLDEFELS, U.E.,B
EUROPA, C.E.,B 3 1 VILADECANS U.D.,A
Jornada 2302-04-2017
VILADECANS U.D.,A 3 3 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
HORTA, U.AT.,A 3 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 0 5 BARCELONA, F.C.,D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 3 3 Pª BARC. ANGUERA,A
BADALONA, C.F.,B 2 2 CORNELLA, U.D.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 4 2 SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 3 1 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 1 1 EUROPA, C.E.,B
Jornada 2409-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 7 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
BARCELONA, F.C.,D 2 3 HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 2 3 ESCOLA F. GAVA, C.,C
CORNELLA, U.D.,C 3 0 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT GABRIEL,C.D.,B 4 0 BADALONA, C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 0 3 TECNOFUTBOL C.F.,B
EUROPA, C.E.,B 1 1 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B 3 2 VILADECANS U.D.,A
Jornada 2523-04-2017
VILADECANS U.D.,A 2 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 3 5 BARCELONA, F.C.,D
HORTA, U.AT.,A 7 0 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,C 2 1 CORNELLA, U.D.,C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C 1 2 SANT GABRIEL,C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 6 2 ESPLUGUENC, F.A. ,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 1 6 EUROPA, C.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 1 1 CASTELLDEFELS, U.E.,B
Jornada 2630-04-2017
BARCELONA, F.C.,D-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
Pª BARC. ANGUERA,A-PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CORNELLA, U.D.,C-HORTA, U.AT.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
EUROPA, C.E.,B-BADALONA, C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,B-TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A-VILADECANS U.D.,A
Jornada 2707-05-2017
VILADECANS U.D.,A-BARCELONA, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A-Pª BARC. ANGUERA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A-CORNELLA, U.D.,C
HORTA, U.AT.,A-SANT GABRIEL,C.D.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C-ESPLUGUENC, F.A. ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C-EUROPA, C.E.,B
BADALONA, C.F.,B-CASTELLDEFELS, U.E.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A-TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 2814-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A-BARCELONA, F.C.,D
CORNELLA, U.D.,C-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
SANT GABRIEL,C.D.,B-PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A-HORTA, U.AT.,A
EUROPA, C.E.,B-ESCOLA F. GAVA, C.,C
CASTELLDEFELS, U.E.,B-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
SANT ILDEFONS, U.E.,A-BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B-VILADECANS U.D.,A
Jornada 2921-05-2017
Pª BARC. ANGUERA,A-VILADECANS U.D.,A
BARCELONA, F.C.,D-CORNELLA, U.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A-SANT GABRIEL,C.D.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A-ESPLUGUENC, F.A. ,A
HORTA, U.AT.,A-EUROPA, C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,C-CASTELLDEFELS, U.E.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C-SANT ILDEFONS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,B-TECNOFUTBOL C.F.,B
Jornada 3028-05-2017
CORNELLA, U.D.,C-Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B-BARCELONA, F.C.,D
ESPLUGUENC, F.A. ,A-VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A
EUROPA, C.E.,B-PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CASTELLDEFELS, U.E.,B-HORTA, U.AT.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A-ESCOLA F. GAVA, C.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B-L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,C
VILADECANS U.D.,A-BADALONA, C.F.,B