Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 52 SANT GABRIEL, C.D.,C
SISTRELLS C.F.,A 18 BADALONA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,C 14 EUROPA, C.E.,A
SARRIA, C.P.,A 35 MARTINENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 100 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 23 TECNOFUTBOL C.F,A
CORNELLA, U.D.,E 14 DAMM, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 2 09-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,C 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
BADALONA, C.F.,C 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
EUROPA, C.E.,A 90 SISTRELLS C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 22 SANT ANDREU, U.E,C
APA POBLE SEC, CE.,A 33 SARRIA, C.P.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 34 SABADELL F.C., C.E.,B
DAMM, C.F.,C 42 ESCOLA F. GAVA, C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 14 CORNELLA, U.D.,E
Jornada 3 16-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,C 05 BADALONA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 16 EUROPA, C.E.,A
SISTRELLS C.F.,A 42 MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,C 62 APA POBLE SEC, CE.,A
SARRIA, C.P.,A 34 TECNOFUTBOL C.F,A
SABADELL F.C., C.E.,B 27 DAMM, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,D 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 33 CORNELLA, U.D.,E
Jornada 4 23-10-2016
BADALONA, C.F.,C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
EUROPA, C.E.,A 30 SANT GABRIEL, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
APA POBLE SEC, CE.,A 34 SISTRELLS C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 03 SANT ANDREU, U.E,C
DAMM, C.F.,C 30 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 22 SABADELL F.C., C.E.,B
CORNELLA, U.D.,E 53 ESCOLA F. GAVA, C.,D
Jornada 5 30-10-2016
BADALONA, C.F.,C 40 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 15 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 21 APA POBLE SEC, CE.,A
SISTRELLS C.F.,A 25 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ANDREU, U.E,C 20 DAMM, C.F.,C
SARRIA, C.P.,A 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SABADELL F.C., C.E.,B 41 CORNELLA, U.D.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 11 ESCOLA F. GAVA, C.,D
Jornada 6 06-11-2016
EUROPA, C.E.,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
MARTINENC, F.C.,A 06 BADALONA, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 55 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
DAMM, C.F.,C 11 SISTRELLS C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 13 SANT ANDREU, U.E,C
CORNELLA, U.D.,E 14 SARRIA, C.P.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 13 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 7 13-11-2016
EUROPA, C.E.,A 31 MARTINENC, F.C.,A
BADALONA, C.F.,C 110 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 33 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 43 DAMM, C.F.,C
SISTRELLS C.F.,A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT ANDREU, U.E,C 21 CORNELLA, U.D.,E
SARRIA, C.P.,A 35 ESCOLA F. GAVA, C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 11 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 8 20-11-2016
MARTINENC, F.C.,A 65 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
APA POBLE SEC, CE.,A 04 EUROPA, C.E.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 23 BADALONA, C.F.,C
DAMM, C.F.,C 91 SANT GABRIEL, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CORNELLA, U.D.,E 11 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 42 SANT ANDREU, U.E,C
SABADELL F.C., C.E.,B 90 SARRIA, C.P.,A
Jornada 9 27-11-2016
MARTINENC, F.C.,A 32 APA POBLE SEC, CE.,A
EUROPA, C.E.,A 21 TECNOFUTBOL C.F,A
BADALONA, C.F.,C 33 DAMM, C.F.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 64 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 50 CORNELLA, U.D.,E
SISTRELLS C.F.,A 34 ESCOLA F. GAVA, C.,D
SANT ANDREU, U.E,C 23 SABADELL F.C., C.E.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 31 SARRIA, C.P.,A
Jornada 10 11-12-2016
APA POBLE SEC, CE.,A 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 311 MARTINENC, F.C.,A
DAMM, C.F.,C 34 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 17 BADALONA, C.F.,C
CORNELLA, U.D.,E 41 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,D 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SABADELL F.C., C.E.,B 22 SISTRELLS C.F.,A
SARRIA, C.P.,A 02 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 11 18-12-2016
APA POBLE SEC, CE.,A 18 TECNOFUTBOL C.F,A
MARTINENC, F.C.,A 22 DAMM, C.F.,C
EUROPA, C.E.,A 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
BADALONA, C.F.,C 82 CORNELLA, U.D.,E
SANT GABRIEL, C.D.,C 61 ESCOLA F. GAVA, C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 22 SABADELL F.C., C.E.,B
SISTRELLS C.F.,A 20 SARRIA, C.P.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 54 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 12 08-01-2017
TECNOFUTBOL C.F,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
DAMM, C.F.,C 60 APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 47 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D.,E 15 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 15 BADALONA, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,B 15 SANT GABRIEL, C.D.,C
SARRIA, C.P.,A 65 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT ANDREU, U.E,C 42 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 13 15-01-2017
TECNOFUTBOL C.F,A 16 DAMM, C.F.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
MARTINENC, F.C.,A 112 CORNELLA, U.D.,E
EUROPA, C.E.,A 51 ESCOLA F. GAVA, C.,D
BADALONA, C.F.,C 31 SABADELL F.C., C.E.,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 11 SARRIA, C.P.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 33 SANT ANDREU, U.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 31 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 14 22-01-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 35 DAMM, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 13 TECNOFUTBOL C.F,A
CORNELLA, U.D.,E 53 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 210 MARTINENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 13 EUROPA, C.E.,A
SARRIA, C.P.,A 05 BADALONA, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,C 11 SANT GABRIEL, C.D.,C
SISTRELLS C.F.,A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 15 29-01-2017
DAMM, C.F.,C 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
TECNOFUTBOL C.F,A 41 CORNELLA, U.D.,E
APA POBLE SEC, CE.,A 34 ESCOLA F. GAVA, C.,D
MARTINENC, F.C.,A 60 SABADELL F.C., C.E.,B
EUROPA, C.E.,A 01 SARRIA, C.P.,A
BADALONA, C.F.,C 60 SANT ANDREU, U.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 03 SISTRELLS C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
SANT GABRIEL, C.D.,C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
BADALONA, C.F.,C 80 SISTRELLS C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 31 SANT ANDREU, U.E,C
MARTINENC, F.C.,A 60 SARRIA, C.P.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 74 ESCOLA F. GAVA, C.,D
DAMM, C.F.,C 50 CORNELLA, U.D.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 17 12-02-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 34 SANT GABRIEL, C.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 BADALONA, C.F.,C
SISTRELLS C.F.,A 22 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,C 14 MARTINENC, F.C.,A
SARRIA, C.P.,A 82 APA POBLE SEC, CE.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 44 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 04 DAMM, C.F.,C
CORNELLA, U.D.,E 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 18 19-02-2017
BADALONA, C.F.,C 51 SANT GABRIEL, C.D.,C
EUROPA, C.E.,A 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
MARTINENC, F.C.,A 73 SISTRELLS C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 27 SANT ANDREU, U.E,C
TECNOFUTBOL C.F,A 40 SARRIA, C.P.,A
DAMM, C.F.,C 32 SABADELL F.C., C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 23 ESCOLA F. GAVA, C.,D
CORNELLA, U.D.,E 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 19 05-03-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 312 BADALONA, C.F.,C
SANT GABRIEL, C.D.,C 08 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 23 MARTINENC, F.C.,A
SISTRELLS C.F.,A 51 APA POBLE SEC, CE.,A
SANT ANDREU, U.E,C 23 TECNOFUTBOL C.F,A
SARRIA, C.P.,A 34 DAMM, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,B 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D 42 CORNELLA, U.D.,E
Jornada 20 12-03-2017
EUROPA, C.E.,A 24 BADALONA, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,A 92 SANT GABRIEL, C.D.,C
APA POBLE SEC, CE.,A 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
TECNOFUTBOL C.F,A 34 SISTRELLS C.F.,A
DAMM, C.F.,C 62 SANT ANDREU, U.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 51 SARRIA, C.P.,A
CORNELLA, U.D.,E 15 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,D 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 21 19-03-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 24 EUROPA, C.E.,A
BADALONA, C.F.,C 65 MARTINENC, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 21 APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 22 TECNOFUTBOL C.F,A
SISTRELLS C.F.,A 18 DAMM, C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,C 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SARRIA, C.P.,A 23 CORNELLA, U.D.,E
SABADELL F.C., C.E.,B 22 ESCOLA F. GAVA, C.,D
Jornada 22 26-03-2017
MARTINENC, F.C.,A 31 EUROPA, C.E.,A
APA POBLE SEC, CE.,A 25 BADALONA, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 56 SANT GABRIEL, C.D.,C
DAMM, C.F.,C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 SISTRELLS C.F.,A
CORNELLA, U.D.,E 15 SANT ANDREU, U.E,C
ESCOLA F. GAVA, C.,D 34 SARRIA, C.P.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 64 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 23 02-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 22 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 30 APA POBLE SEC, CE.,A
BADALONA, C.F.,C 42 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 25 DAMM, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SISTRELLS C.F.,A 30 CORNELLA, U.D.,E
SANT ANDREU, U.E,C 23 ESCOLA F. GAVA, C.,D
SARRIA, C.P.,A 40 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 24 09-04-2017
APA POBLE SEC, CE.,A 08 MARTINENC, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 61 EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,C 33 BADALONA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
CORNELLA, U.D.,E 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 33 SISTRELLS C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 30 SANT ANDREU, U.E,C
SARRIA, C.P.,A 83 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 25 23-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 43 APA POBLE SEC, CE.,A
MARTINENC, F.C.,A 72 TECNOFUTBOL C.F,A
EUROPA, C.E.,A 23 DAMM, C.F.,C
BADALONA, C.F.,C 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT GABRIEL, C.D.,C 31 CORNELLA, U.D.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,D
SISTRELLS C.F.,A 33 SABADELL F.C., C.E.,B
SANT ANDREU, U.E,C 51 SARRIA, C.P.,A
Jornada 26 30-04-2017
TECNOFUTBOL C.F,A 40 APA POBLE SEC, CE.,A
DAMM, C.F.,C 31 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 22 EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D.,E 37 BADALONA, C.F.,C
ESCOLA F. GAVA, C.,D 10 SANT GABRIEL, C.D.,C
SABADELL F.C., C.E.,B 52 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SARRIA, C.P.,A 22 SISTRELLS C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,C 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 27 07-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 42 TECNOFUTBOL C.F,A
APA POBLE SEC, CE.,A 33 DAMM, C.F.,C
MARTINENC, F.C.,A 73 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
EUROPA, C.E.,A 31 CORNELLA, U.D.,E
BADALONA, C.F.,C 71 ESCOLA F. GAVA, C.,D
SANT GABRIEL, C.D.,C 46 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 SARRIA, C.P.,A
SISTRELLS C.F.,A 21 SANT ANDREU, U.E,C
Jornada 28 14-05-2017
DAMM, C.F.,C 14 TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 10 APA POBLE SEC, CE.,A
CORNELLA, U.D.,E 29 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 36 EUROPA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 74 BADALONA, C.F.,C
SARRIA, C.P.,A 81 SANT GABRIEL, C.D.,C
SANT ANDREU, U.E,C 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SISTRELLS C.F.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
Jornada 29 21-05-2017
DAMM, C.F.,C 93 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 64 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
APA POBLE SEC, CE.,A 12 CORNELLA, U.D.,E
MARTINENC, F.C.,A 115 ESCOLA F. GAVA, C.,D
EUROPA, C.E.,A 51 SABADELL F.C., C.E.,B
BADALONA, C.F.,C 51 SARRIA, C.P.,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 02 SANT ANDREU, U.E,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 51 SISTRELLS C.F.,A
Jornada 30 28-05-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 07 DAMM, C.F.,C
CORNELLA, U.D.,E 31 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA F. GAVA, C.,D 24 APA POBLE SEC, CE.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 94 MARTINENC, F.C.,A
SARRIA, C.P.,A 32 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,C 35 BADALONA, C.F.,C
SISTRELLS C.F.,A 32 SANT GABRIEL, C.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.