Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies

Competicio | TEMPORADA 2016-2017

Primera Volta

Jornada 102-10-2016
LLOREDA, C.F.,B 2 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 2 6 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 12 1 MONTAÑESA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 3 3 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
EUROPA, C.E.,C 4 2 HORTA, U.AT.,C
MARTINENC, F.C.,B 5 3 Pª BARC. ANGUERA,C
BADALONA, C.F.,D 1 3 CATALONIA, U.B.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 6 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 209-10-2016
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
SANT ANDREU, U.E.,E 8 2 LLOREDA, C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 0 2 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 1 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
HORTA, U.AT.,C 0 5 CAN BUXERES, F.C.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 2 7 EUROPA, C.E.,C
CATALONIA, U.B.,B 3 7 MARTINENC, F.C.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 3 BADALONA, C.F.,D
Jornada 316-10-2016
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 7 SANT ANDREU, U.E.,E
LLOREDA, C.F.,B 5 4 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 3 3 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 3 HORTA, U.AT.,C
CAN BUXERES, F.C.,C 3 1 Pª BARC. ANGUERA,C
EUROPA, C.E.,C 3 0 CATALONIA, U.B.,B
MARTINENC, F.C.,B 7 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 1 5 BADALONA, C.F.,D
Jornada 423-10-2016
SANT ANDREU, U.E.,E 3 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
MONTAÑESA, C.F.,B 3 3 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 4 5 LLOREDA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,C 2 3 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Pª BARC. ANGUERA,C 4 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CATALONIA, U.B.,B 4 4 CAN BUXERES, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 0 6 EUROPA, C.E.,C
BADALONA, C.F.,D 5 7 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 530-10-2016
SANT ANDREU, U.E.,E 4 0 MONTAÑESA, C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
LLOREDA, C.F.,B 5 5 HORTA, U.AT.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 1 2 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 1 CATALONIA, U.B.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 4 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
EUROPA, C.E.,C 7 2 BADALONA, C.F.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 3 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 606-11-2016
MONTAÑESA, C.F.,B 2 9 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 2 1 SANT ANDREU, U.E.,E
HORTA, U.AT.,C 4 3 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Pª BARC. ANGUERA,C 7 1 LLOREDA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,B 5 2 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
BADALONA, C.F.,D 1 4 CAN BUXERES, F.C.,C
MARTINENC, F.C.,B 4 0 EUROPA, C.E.,C
Jornada 713-11-2016
MONTAÑESA, C.F.,B 4 5 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SANT ANDREU, U.E.,E 6 1 HORTA, U.AT.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 3 3 Pª BARC. ANGUERA,C
LLOREDA, C.F.,B 3 8 CATALONIA, U.B.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 3 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 3 BADALONA, C.F.,D
CAN BUXERES, F.C.,C 4 5 MARTINENC, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 2 0 EUROPA, C.E.,C
Jornada 820-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 3 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
HORTA, U.AT.,C 7 3 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 2 6 SANT ANDREU, U.E.,E
CATALONIA, U.B.,B 4 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 6 1 LLOREDA, C.F.,B
BADALONA, C.F.,D 8 4 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MARTINENC, F.C.,B 3 4 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
EUROPA, C.E.,C 4 2 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 927-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 8 5 HORTA, U.AT.,C
MONTAÑESA, C.F.,B 0 13 Pª BARC. ANGUERA,C
SANT ANDREU, U.E.,E 3 3 CATALONIA, U.B.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
LLOREDA, C.F.,B 5 5 BADALONA, C.F.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 4 8 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 7 2 EUROPA, C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 2 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 1011-12-2016
HORTA, U.AT.,C 3 8 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. ANGUERA,C 8 0 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CATALONIA, U.B.,B 6 1 MONTAÑESA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 1 SANT ANDREU, U.E.,E
BADALONA, C.F.,D 3 3 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MARTINENC, F.C.,B 6 1 LLOREDA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,C 3 1 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CAN BUXERES, F.C.,C 1 8 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 1118-12-2016
HORTA, U.AT.,C 2 3 Pª BARC. ANGUERA,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 6 3 CATALONIA, U.B.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 3 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E.,E 3 4 BADALONA, C.F.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 5 MARTINENC, F.C.,B
LLOREDA, C.F.,B 2 10 EUROPA, C.E.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 1 5 CAN BUXERES, F.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 0 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 1208-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,C 5 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
CATALONIA, U.B.,B 8 5 HORTA, U.AT.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 6 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
BADALONA, C.F.,D 2 1 MONTAÑESA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 2 2 SANT ANDREU, U.E.,E
EUROPA, C.E.,C 3 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CAN BUXERES, F.C.,C 6 1 LLOREDA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 2 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 1315-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,C 2 6 CATALONIA, U.B.,B
HORTA, U.AT.,C 5 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 6 4 BADALONA, C.F.,D
MONTAÑESA, C.F.,B 1 5 MARTINENC, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,E 1 2 EUROPA, C.E.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 2 CAN BUXERES, F.C.,C
LLOREDA, C.F.,B 1 9 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 4 0 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 1422-01-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 5 2 CATALONIA, U.B.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 2 Pª BARC. ANGUERA,C
BADALONA, C.F.,D 5 0 HORTA, U.AT.,C
MARTINENC, F.C.,B 7 1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
EUROPA, C.E.,C 10 0 MONTAÑESA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 7 0 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 9 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 4 5 LLOREDA, C.F.,B
Jornada 1529-01-2017
CATALONIA, U.B.,B 5 6 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 9 1 BADALONA, C.F.,D
HORTA, U.AT.,C 0 12 MARTINENC, F.C.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 0 3 EUROPA, C.E.,C
MONTAÑESA, C.F.,B 3 2 CAN BUXERES, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 2 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 3 3 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
LLOREDA, C.F.,B 1 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C

Segona Volta

Jornada 1605-02-2017
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 7 4 LLOREDA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,E 2 3 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MONTAÑESA, C.F.,B 1 6 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 4 6 CAN BUXERES, F.C.,C
HORTA, U.AT.,C 2 7 EUROPA, C.E.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 2 4 MARTINENC, F.C.,B
CATALONIA, U.B.,B 2 4 BADALONA, C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 1712-02-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 4 4 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
LLOREDA, C.F.,B 2 7 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 5 4 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 7 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CAN BUXERES, F.C.,C 7 1 HORTA, U.AT.,C
EUROPA, C.E.,C 4 2 Pª BARC. ANGUERA,C
MARTINENC, F.C.,B 4 3 CATALONIA, U.B.,B
BADALONA, C.F.,D 8 5 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 1819-02-2017
SANT ANDREU, U.E.,E 5 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MONTAÑESA, C.F.,B 2 1 LLOREDA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 3 5 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
HORTA, U.AT.,C 2 9 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. ANGUERA,C 3 2 CAN BUXERES, F.C.,C
CATALONIA, U.B.,B 3 5 EUROPA, C.E.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 2 MARTINENC, F.C.,B
BADALONA, C.F.,D 0 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 1905-03-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 3 2 SANT ANDREU, U.E.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 4 3 MONTAÑESA, C.F.,B
LLOREDA, C.F.,B 2 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 3 4 HORTA, U.AT.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 1 Pª BARC. ANGUERA,C
CAN BUXERES, F.C.,C 1 2 CATALONIA, U.B.,B
EUROPA, C.E.,C 5 1 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MARTINENC, F.C.,B 8 3 BADALONA, C.F.,D
Jornada 2012-03-2017
MONTAÑESA, C.F.,B 4 5 SANT ANDREU, U.E.,E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 3 4 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
HORTA, U.AT.,C 4 4 LLOREDA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 2 1 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CATALONIA, U.B.,B 7 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 2 CAN BUXERES, F.C.,C
BADALONA, C.F.,D 2 4 EUROPA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,B 5 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2119-03-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 3 0 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,E 4 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 3 1 HORTA, U.AT.,C
LLOREDA, C.F.,B 1 2 Pª BARC. ANGUERA,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 2 3 CATALONIA, U.B.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 9 3 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
CAN BUXERES, F.C.,C 1 2 BADALONA, C.F.,D
EUROPA, C.E.,C 2 4 MARTINENC, F.C.,B
Jornada 2226-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 5 3 MONTAÑESA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,C 2 3 SANT ANDREU, U.E.,E
Pª BARC. ANGUERA,C 1 4 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
CATALONIA, U.B.,B 4 2 LLOREDA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 8 1 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
BADALONA, C.F.,D 1 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
MARTINENC, F.C.,B 4 3 CAN BUXERES, F.C.,C
EUROPA, C.E.,C 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2302-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 8 1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
MONTAÑESA, C.F.,B 2 10 HORTA, U.AT.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 2 2 Pª BARC. ANGUERA,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 1 4 CATALONIA, U.B.,B
LLOREDA, C.F.,B 5 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 2 5 BADALONA, C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 6 MARTINENC, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 1 6 EUROPA, C.E.,C
Jornada 2409-04-2017
HORTA, U.AT.,C 4 4 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
Pª BARC. ANGUERA,C 2 1 MONTAÑESA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,B 2 3 SANT ANDREU, U.E.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 4 4 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BADALONA, C.F.,D 4 2 LLOREDA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,B 6 4 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
EUROPA, C.E.,C 4 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CAN BUXERES, F.C.,C 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2523-04-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 3 0 HORTA, U.AT.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 2 3 Pª BARC. ANGUERA,C
MONTAÑESA, C.F.,B 1 6 CATALONIA, U.B.,B
SANT ANDREU, U.E.,E 3 3 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 5 BADALONA, C.F.,D
LLOREDA, C.F.,B 1 10 MARTINENC, F.C.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 2 6 EUROPA, C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 0 CAN BUXERES, F.C.,C
Jornada 2630-04-2017
Pª BARC. ANGUERA,C 4 2 HORTA, U.AT.,C
CATALONIA, U.B.,B 5 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 3 1 MONTAÑESA, C.F.,B
BADALONA, C.F.,D 5 3 SANT ANDREU, U.E.,E
MARTINENC, F.C.,B 9 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
EUROPA, C.E.,C 7 1 LLOREDA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,C 3 3 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2707-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 4 2 Pª BARC. ANGUERA,C
HORTA, U.AT.,C 1 6 CATALONIA, U.B.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 2 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 3 8 BADALONA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E.,E 1 5 MARTINENC, F.C.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 2 2 EUROPA, C.E.,C
LLOREDA, C.F.,B 4 3 CAN BUXERES, F.C.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 2 7 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Jornada 2814-05-2017
CATALONIA, U.B.,B 3 2 Pª BARC. ANGUERA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 5 2 HORTA, U.AT.,C
BADALONA, C.F.,D 1 2 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
MARTINENC, F.C.,B 5 1 MONTAÑESA, C.F.,B
EUROPA, C.E.,C 7 4 SANT ANDREU, U.E.,E
CAN BUXERES, F.C.,C 6 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 3 LLOREDA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 3 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Jornada 2921-05-2017
CATALONIA, U.B.,B 7 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C
Pª BARC. ANGUERA,C 8 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
HORTA, U.AT.,C 1 5 BADALONA, C.F.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 1 4 MARTINENC, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 3 12 EUROPA, C.E.,C
SANT ANDREU, U.E.,E 7 3 CAN BUXERES, F.C.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 3 4 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
LLOREDA, C.F.,B 4 3 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
Jornada 3028-05-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 4 CATALONIA, U.B.,B
BADALONA, C.F.,D 4 2 Pª BARC. ANGUERA,C
MARTINENC, F.C.,B 7 4 HORTA, U.AT.,C
EUROPA, C.E.,C 4 0 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CAN BUXERES, F.C.,C 5 5 MONTAÑESA, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 9 2 SANT ANDREU, U.E.,E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 3 5 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 9 5 LLOREDA, C.F.,B