Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies.

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 102-10-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 7 0 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 5 2 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 0 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANT GABRIEL,C.D.,E 4 2 MARTINENC, F.C.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 2 6 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 1 4 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 4 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 1 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 209-10-2016
BADALONA, C.F.,E 4 4 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
BUFALA, C.F.,A 3 0 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 3 VILASSAR MAR,U.E.,D
MARTINENC, F.C.,D 4 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SISTRELLS C.F.,C 2 5 SANT GABRIEL,C.D.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 12 1 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 2 8 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 9 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 316-10-2016
BADALONA, C.F.,E 2 4 BUFALA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 2 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILASSAR MAR,U.E.,D 3 3 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 0 4 SISTRELLS C.F.,C
SANT GABRIEL,C.D.,E 1 2 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 3 2 VILASSAR DALT, C.E.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 6 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 423-10-2016
BUFALA, C.F.,A 9 1 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 7 3 BADALONA, C.F.,E
MARTINENC, F.C.,D 2 3 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SISTRELLS C.F.,C 1 1 VILASSAR MAR,U.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 3 0 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 3 4 SANT GABRIEL,C.D.,E
VILASSAR DALT, C.E.,D 8 1 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 6 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 530-10-2016
BUFALA, C.F.,A 3 4 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
BADALONA, C.F.,E 0 7 MARTINENC, F.C.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 7 1 SISTRELLS C.F.,C
VILASSAR MAR,U.E.,D 4 2 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 2 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
SANT GABRIEL,C.D.,E 5 1 VILASSAR DALT, C.E.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 0 3 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 2 2 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 606-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 3 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
MARTINENC, F.C.,D 5 4 BUFALA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,C 3 2 BADALONA, C.F.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 4 7 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 0 1 VILASSAR MAR,U.E.,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 1 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 2 10 SANT GABRIEL,C.D.,E
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 6 0 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 713-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 4 7 MARTINENC, F.C.,D
BUFALA, C.F.,A 4 2 SISTRELLS C.F.,C
BADALONA, C.F.,E 2 7 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 6 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 2 1 VILASSAR DALT, C.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 3 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 4 1 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 6 0 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 820-11-2016
MARTINENC, F.C.,D 9 5 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
SISTRELLS C.F.,C 1 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 6 2 BUFALA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 5 3 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR DALT, C.E.,D 7 1 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 4 VILASSAR MAR,U.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 4 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 13 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 927-11-2016
MARTINENC, F.C.,D 9 1 SISTRELLS C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BUFALA, C.F.,A 4 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
BADALONA, C.F.,E 1 6 VILASSAR DALT, C.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 2 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 2 5 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 2 2 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 7 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 1011-12-2016
SISTRELLS C.F.,C 0 5 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 1 3 MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 0 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 6 4 BUFALA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 1 BADALONA, C.F.,E
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 5 2 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 4 VILASSAR MAR,U.E.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 5 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 1118-12-2016
SISTRELLS C.F.,C 0 5 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
MARTINENC, F.C.,D 4 1 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 1 VILASSAR DALT, C.E.,D
BUFALA, C.F.,A 6 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BADALONA, C.F.,E 4 6 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 0 5 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 0 0 SANT GABRIEL,C.D.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 3 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 1208-01-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 3 2 SISTRELLS C.F.,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 4 4 MARTINENC, F.C.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 6 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 6 1 BUFALA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 0 2 BADALONA, C.F.,E
SANT GABRIEL,C.D.,E 3 1 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 0 3 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 1315-01-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 2 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
SISTRELLS C.F.,C 4 1 VILASSAR DALT, C.E.,D
MARTINENC, F.C.,D 9 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 2 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
BUFALA, C.F.,A 9 0 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BADALONA, C.F.,E 1 4 SANT GABRIEL,C.D.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 5 1 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 5 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 1422-01-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 0 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
VILASSAR DALT, C.E.,D 2 4 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 2 1 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 3 2 MARTINENC, F.C.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 8 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANT GABRIEL,C.D.,E 5 1 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 3 3 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 2 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 1529-01-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 2 4 VILASSAR DALT, C.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 12 1 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SISTRELLS C.F.,C 0 6 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
MARTINENC, F.C.,D 21 1 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 4 SANT GABRIEL,C.D.,E
BUFALA, C.F.,A 3 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
BADALONA, C.F.,E 4 5 VILASSAR MAR,U.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 6 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1605-02-2017
BADALONA, C.F.,E 2 6 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BUFALA, C.F.,A 0 3 VILASSAR MAR,U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 6 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
MARTINENC, F.C.,D 2 2 SANT GABRIEL,C.D.,E
SISTRELLS C.F.,C 2 3 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 2 1 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 5 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 15 1 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 1712-02-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 6 1 BADALONA, C.F.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 4 1 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 2 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 2 6 MARTINENC, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 5 0 SISTRELLS C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 4 0 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 5 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 1819-02-2017
BUFALA, C.F.,A 4 2 BADALONA, C.F.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 5 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MARTINENC, F.C.,D 7 4 VILASSAR MAR,U.E.,D
SISTRELLS C.F.,C 1 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 1 5 SANT GABRIEL,C.D.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 9 3 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 3 5 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 1 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 1905-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 2 3 BUFALA, C.F.,A
BADALONA, C.F.,E 2 4 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 4 8 MARTINENC, F.C.,D
VILASSAR MAR,U.E.,D 9 1 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 1 4 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANT GABRIEL,C.D.,E 7 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 0 7 VILASSAR DALT, C.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 7 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 2012-03-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 1 BUFALA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,D 11 1 BADALONA, C.F.,E
SISTRELLS C.F.,C 3 8 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 4 2 VILASSAR MAR,U.E.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 5 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 1 6 SANT GABRIEL,C.D.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 4 4 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 7 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 2119-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 3 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
BUFALA, C.F.,A 6 3 MARTINENC, F.C.,D
BADALONA, C.F.,E 3 3 SISTRELLS C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 2 5 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 9 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 5 2 VILASSAR DALT, C.E.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 15 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 1 9 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 2226-03-2017
MARTINENC, F.C.,D 5 1 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SISTRELLS C.F.,C 5 4 BUFALA, C.F.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 9 1 BADALONA, C.F.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 2 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 4 3 VILASSAR MAR,U.E.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 1 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 2 6 SANT GABRIEL,C.D.,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 3 5 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 2302-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 0 6 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 1 SISTRELLS C.F.,C
BUFALA, C.F.,A 1 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BADALONA, C.F.,E 2 5 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 1 2 VILASSAR DALT, C.E.,D
VILASSAR MAR,U.E.,D 11 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 4 8 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 17 0 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 2409-04-2017
SISTRELLS C.F.,C 1 7 MARTINENC, F.C.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 2 4 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 3 1 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 5 2 BADALONA, C.F.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 0 2 VILASSAR MAR,U.E.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 2 5 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 8 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 2523-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 3 1 SISTRELLS C.F.,C
MARTINENC, F.C.,D 6 5 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 4 2 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
BUFALA, C.F.,A 5 3 VILASSAR DALT, C.E.,D
BADALONA, C.F.,E 7 2 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 1 3 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 12 0 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 1 12 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 2630-04-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 6 1 SISTRELLS C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 2 4 MARTINENC, F.C.,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 8 2 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 15 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 1 4 BADALONA, C.F.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 6 4 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 6 2 VILASSAR MAR,U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 2 6 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 2707-05-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 2 8 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SISTRELLS C.F.,C 7 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
MARTINENC, F.C.,D 6 2 VILASSAR DALT, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 11 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BUFALA, C.F.,A 5 7 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
BADALONA, C.F.,E 8 1 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 3 3 SANT GABRIEL,C.D.,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 8 2 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 2814-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 1 2 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 7 2 SISTRELLS C.F.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 22 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 2 1 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 0 4 BUFALA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,E 9 0 BADALONA, C.F.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 1 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 9 0 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 2921-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E 4 2 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 5 3 VILASSAR DALT, C.E.,D
SISTRELLS C.F.,C 6 0 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
MARTINENC, F.C.,D 8 1 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 11 2 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BUFALA, C.F.,A 1 8 SANT GABRIEL,C.D.,E
BADALONA, C.F.,E 7 4 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 4 0 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 3028-05-2017
VILASSAR DALT, C.E.,D 9 3 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 0 3 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 4 3 SISTRELLS C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 2 12 MARTINENC, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 3 1 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 0 7 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 3 7 BADALONA, C.F.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 1 4 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B