Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 70 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 52 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANT GABRIEL,C.D.,H 42 MARTINENC, F.C.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 26 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 14 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 11 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 2 09-10-2016
BADALONA, C.F.,E 44 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
BUFALA, C.F.,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 23 VILASSAR MAR,U.E.,D
MARTINENC, F.C.,D 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SISTRELLS C.F.,C 25 SANT GABRIEL,C.D.,H
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 121 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 28 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 91 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 3 16-10-2016
BADALONA, C.F.,E 24 BUFALA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILASSAR MAR,U.E.,D 33 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 04 SISTRELLS C.F.,C
SANT GABRIEL,C.D.,H 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 32 VILASSAR DALT, C.E.,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 61 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 4 23-10-2016
BUFALA, C.F.,A 91 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 73 BADALONA, C.F.,E
MARTINENC, F.C.,D 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SISTRELLS C.F.,C 11 VILASSAR MAR,U.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 34 SANT GABRIEL,C.D.,H
VILASSAR DALT, C.E.,D 81 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 16 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 5 30-10-2016
BUFALA, C.F.,A 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
BADALONA, C.F.,E 07 MARTINENC, F.C.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 71 SISTRELLS C.F.,C
VILASSAR MAR,U.E.,D 42 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 25 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
SANT GABRIEL,C.D.,H 51 VILASSAR DALT, C.E.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 22 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
MARTINENC, F.C.,D 54 BUFALA, C.F.,A
SISTRELLS C.F.,C 32 BADALONA, C.F.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 47 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 01 VILASSAR MAR,U.E.,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 210 SANT GABRIEL,C.D.,H
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 60 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 47 MARTINENC, F.C.,D
BUFALA, C.F.,A 42 SISTRELLS C.F.,C
BADALONA, C.F.,E 27 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 62 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
VILASSAR MAR,U.E.,D 21 VILASSAR DALT, C.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 30 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SANT GABRIEL,C.D.,H 41 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 60 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 8 20-11-2016
MARTINENC, F.C.,D 95 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
SISTRELLS C.F.,C 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 62 BUFALA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 53 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR DALT, C.E.,D 71 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 14 VILASSAR MAR,U.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 113 SANT GABRIEL,C.D.,H
Jornada 9 27-11-2016
MARTINENC, F.C.,D 91 SISTRELLS C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 23 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BUFALA, C.F.,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
BADALONA, C.F.,E 16 VILASSAR DALT, C.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 25 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 17 SANT GABRIEL,C.D.,H
Jornada 10 11-12-2016
SISTRELLS C.F.,C 05 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 13 MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 64 BUFALA, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 11 BADALONA, C.F.,E
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 VILASSAR MAR,U.E.,D
SANT GABRIEL,C.D.,H 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 11 18-12-2016
SISTRELLS C.F.,C 05 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
MARTINENC, F.C.,D 41 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 21 VILASSAR DALT, C.E.,D
BUFALA, C.F.,A 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BADALONA, C.F.,E 46 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 05 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 00 SANT GABRIEL,C.D.,H
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 12 08-01-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 100 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 32 SISTRELLS C.F.,C
VILASSAR DALT, C.E.,D 44 MARTINENC, F.C.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 61 BUFALA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 02 BADALONA, C.F.,E
SANT GABRIEL,C.D.,H 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 03 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 13 15-01-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
SISTRELLS C.F.,C 41 VILASSAR DALT, C.E.,D
MARTINENC, F.C.,D 92 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
BUFALA, C.F.,A 90 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BADALONA, C.F.,E 14 SANT GABRIEL,C.D.,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 15 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 14 22-01-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
VILASSAR DALT, C.E.,D 24 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 21 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 32 MARTINENC, F.C.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 18 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SANT GABRIEL,C.D.,H 51 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 33 BADALONA, C.F.,E
VILASSAR MAR,U.E.,D 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Jornada 15 29-01-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 24 VILASSAR DALT, C.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 121 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SISTRELLS C.F.,C 06 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
MARTINENC, F.C.,D 211 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 14 SANT GABRIEL,C.D.,H
BUFALA, C.F.,A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
BADALONA, C.F.,E 45 VILASSAR MAR,U.E.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 60 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
BADALONA, C.F.,E 26 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
BUFALA, C.F.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
MARTINENC, F.C.,D 22 SANT GABRIEL,C.D.,H
SISTRELLS C.F.,C 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 151 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 17 12-02-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 61 BADALONA, C.F.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 41 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 26 MARTINENC, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,H 50 SISTRELLS C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 13 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 40 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 15 VILASSAR DALT, C.E.,D
Jornada 18 19-02-2017
BUFALA, C.F.,A 42 BADALONA, C.F.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 54 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
MARTINENC, F.C.,D 74 VILASSAR MAR,U.E.,D
SISTRELLS C.F.,C 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 15 SANT GABRIEL,C.D.,H
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 93 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 35 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 19 05-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 23 BUFALA, C.F.,A
BADALONA, C.F.,E 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 48 MARTINENC, F.C.,D
VILASSAR MAR,U.E.,D 91 SISTRELLS C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 14 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANT GABRIEL,C.D.,H 72 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 07 VILASSAR DALT, C.E.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 70 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 21 BUFALA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,D 111 BADALONA, C.F.,E
SISTRELLS C.F.,C 38 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 42 VILASSAR MAR,U.E.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 16 SANT GABRIEL,C.D.,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 44 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 70 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 21 19-03-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
BUFALA, C.F.,A 63 MARTINENC, F.C.,D
BADALONA, C.F.,E 33 SISTRELLS C.F.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 25 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 92 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 52 VILASSAR DALT, C.E.,D
SANT GABRIEL,C.D.,H 150 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 19 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
Jornada 22 26-03-2017
MARTINENC, F.C.,D 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
SISTRELLS C.F.,C 54 BUFALA, C.F.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 91 BADALONA, C.F.,E
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR DALT, C.E.,D 43 VILASSAR MAR,U.E.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 26 SANT GABRIEL,C.D.,H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 35 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 23 02-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 06 MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 11 SISTRELLS C.F.,C
BUFALA, C.F.,A 13 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
BADALONA, C.F.,E 25 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 12 VILASSAR DALT, C.E.,D
VILASSAR MAR,U.E.,D 110 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 48 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
SANT GABRIEL,C.D.,H 170 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 24 09-04-2017
SISTRELLS C.F.,C 17 MARTINENC, F.C.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 31 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 52 BADALONA, C.F.,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 04 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 02 VILASSAR MAR,U.E.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
SANT GABRIEL,C.D.,H 80 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 25 23-04-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 31 SISTRELLS C.F.,C
MARTINENC, F.C.,D 65 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 42 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
BUFALA, C.F.,A 53 VILASSAR DALT, C.E.,D
BADALONA, C.F.,E 72 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 13 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 120 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 112 SANT GABRIEL,C.D.,H
Jornada 26 30-04-2017
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 61 SISTRELLS C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 24 MARTINENC, F.C.,D
VILASSAR DALT, C.E.,D 82 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 015 BUFALA, C.F.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 14 BADALONA, C.F.,E
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 64 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT GABRIEL,C.D.,H 62 VILASSAR MAR,U.E.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 26 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 27 07-05-2017
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 28 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SISTRELLS C.F.,C 73 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
MARTINENC, F.C.,D 62 VILASSAR DALT, C.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 110 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BUFALA, C.F.,A 57 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
BADALONA, C.F.,E 81 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 SANT GABRIEL,C.D.,H
VILASSAR MAR,U.E.,D 82 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
Jornada 28 14-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 12 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILASSAR DALT, C.E.,D 72 SISTRELLS C.F.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 022 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 04 BUFALA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,H 90 BADALONA, C.F.,E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 110 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILASSAR MAR,U.E.,D 90 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
Jornada 29 21-05-2017
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 53 VILASSAR DALT, C.E.,D
SISTRELLS C.F.,C 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
MARTINENC, F.C.,D 81 FUNDACIO P.E. EUROPA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 112 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
BUFALA, C.F.,A 18 SANT GABRIEL,C.D.,H
BADALONA, C.F.,E 74 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 40 VILASSAR MAR,U.E.,D
Jornada 30 28-05-2017
VILASSAR DALT, C.E.,D 93 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B 03 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,B 43 SISTRELLS C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 212 MARTINENC, F.C.,D
SANT GABRIEL,C.D.,H 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 07 BUFALA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,D 37 BADALONA, C.F.,E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,B 14 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.