Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi segona divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
MAS PELLICER, U.D.C.,D 33 MORELL, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 90 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 82 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,D 07 VILASECA C.F.,C
SALOU, U.D.,B 33 LA SALLE REUS, F.C.,C
Descansa
R
EL CATLLAR, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 410 CANONJA, C.F.,C
Jornada 2 09-10-2016
MORELL, C.D.,B 53 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 120 MAS PELLICER, U.D.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,C 25 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
LA SALLE REUS, F.C.,C 62 PARE MANYANET, A.E.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 46 SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,C
R
Descansa
Jornada 3 16-10-2016
MORELL, C.D.,B 37 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 012 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 53 VILASECA C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 100 LA SALLE REUS, F.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 38 EL CATLLAR, C.E.,A
SALOU, U.D.,B 09 CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,F
R
Descansa
Jornada 4 23-10-2016
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 34 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 50 MORELL, C.D.,B
VILASECA C.F.,C 170 MAS PELLICER, U.D.C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 39 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 016 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
CANONJA, C.F.,C 132 PARE MANYANET, A.E.,D
Descansa
R
SALOU, U.D.,B
Jornada 5 30-10-2016
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MORELL, C.D.,B 14 VILASECA C.F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 35 LA SALLE REUS, F.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 160 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 56 CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,D
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 65 SALOU, U.D.,B
Jornada 6 06-11-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
VILASECA C.F.,C 80 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SALLE REUS, F.C.,C 22 MORELL, C.D.,B
EL CATLLAR, C.E.,A 72 MAS PELLICER, U.D.C.,D
CANONJA, C.F.,C 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa
R
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SALOU, U.D.,B 80 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 7 13-11-2016
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 14 VILASECA C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 34 LA SALLE REUS, F.C.,C
MORELL, C.D.,B 83 EL CATLLAR, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D 022 CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
R
Descansa
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 52 SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 84 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 8 20-11-2016
VILASECA C.F.,C 22 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
LA SALLE REUS, F.C.,C 34 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
EL CATLLAR, C.E.,A 210 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CANONJA, C.F.,C 152 MORELL, C.D.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,D
SALOU, U.D.,B 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,D 212 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 9 27-11-2016
VILASECA C.F.,C 82 LA SALLE REUS, F.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 82 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 311 CANONJA, C.F.,C
MORELL, C.D.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,D 113 SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 60 PARE MANYANET, A.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 35 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 10 11-12-2016
LA SALLE REUS, F.C.,C 58 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
EL CATLLAR, C.E.,A 311 VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,C 121 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SALOU, U.D.,B 54 MORELL, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,D 20 MAS PELLICER, U.D.C.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 11 18-12-2016
LA SALLE REUS, F.C.,C 84 EL CATLLAR, C.E.,A
VILASECA C.F.,C 34 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 61 SALOU, U.D.,B
MORELL, C.D.,B 92 PARE MANYANET, A.E.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D 017 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 12 08-01-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 66 EL CATLLAR, C.E.,A
CANONJA, C.F.,C 110 LA SALLE REUS, F.C.,C
Descansa
R
VILASECA C.F.,C
SALOU, U.D.,B 44 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,D 05 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 52 MORELL, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 191 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Jornada 13 15-01-2017
EL CATLLAR, C.E.,A 113 CANONJA, C.F.,C
LA SALLE REUS, F.C.,C
R
Descansa
VILASECA C.F.,C 04 SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 71 PARE MANYANET, A.E.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 24 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MORELL, C.D.,B 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,D 012 SANTES CREUS CLUB ESP.,F

SEGONA VOLTA

Jornada 14 22-01-2017
MORELL, C.D.,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 12 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
VILASECA C.F.,C 61 PARE MANYANET, A.E.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 35 SALOU, U.D.,B
EL CATLLAR, C.E.,A
R
Descansa
CANONJA, C.F.,C 91 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 15 29-01-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 51 MORELL, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 48 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 91 VILASECA C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 44 LA SALLE REUS, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 62 EL CATLLAR, C.E.,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,C
Jornada 16 05-02-2017
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 22 MORELL, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 153 MAS PELLICER, U.D.C.,D
VILASECA C.F.,C 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,C 56 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
EL CATLLAR, C.E.,A 53 PARE MANYANET, A.E.,D
CANONJA, C.F.,C 82 SALOU, U.D.,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 17 12-02-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 53 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MORELL, C.D.,B 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,D 16 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 LA SALLE REUS, F.C.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 91 EL CATLLAR, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,D 111 CANONJA, C.F.,C
SALOU, U.D.,B
R
Descansa
Jornada 18 19-02-2017
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
VILASECA C.F.,C 91 MORELL, C.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,C 111 MAS PELLICER, U.D.C.,D
EL CATLLAR, C.E.,A 015 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,C 23 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,D
SALOU, U.D.,B 15 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 19 05-03-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 17 VILASECA C.F.,C
MORELL, C.D.,B 34 LA SALLE REUS, F.C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D 011 EL CATLLAR, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 32 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,D 18 SALOU, U.D.,B
Jornada 20 12-03-2017
VILASECA C.F.,C 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LA SALLE REUS, F.C.,C 47 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
EL CATLLAR, C.E.,A 42 MORELL, C.D.,B
CANONJA, C.F.,C 210 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,B 39 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
PARE MANYANET, A.E.,D 38 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 21 19-03-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 53 VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 113 LA SALLE REUS, F.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 51 EL CATLLAR, C.E.,A
MORELL, C.D.,B 010 CANONJA, C.F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,D
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 62 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 111 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 22 26-03-2017
LA SALLE REUS, F.C.,C 37 VILASECA C.F.,C
EL CATLLAR, C.E.,A 210 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
CANONJA, C.F.,C 92 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Descansa
R
MORELL, C.D.,B
SALOU, U.D.,B 120 MAS PELLICER, U.D.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,D 210 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 71 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 23 02-04-2017
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 51 LA SALLE REUS, F.C.,C
VILASECA C.F.,C 131 EL CATLLAR, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 23 CANONJA, C.F.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
R
Descansa
MORELL, C.D.,B 37 SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,D 15 PARE MANYANET, A.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 41 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
Jornada 24 09-04-2017
EL CATLLAR, C.E.,A 45 LA SALLE REUS, F.C.,C
CANONJA, C.F.,C 82 VILASECA C.F.,C
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
SALOU, U.D.,B 53 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,D 11 MORELL, C.D.,B
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 150 MAS PELLICER, U.D.C.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 73 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
Jornada 25 23-04-2017
EL CATLLAR, C.E.,A 57 SANTES CREUS CLUB ESP.,F
LA SALLE REUS, F.C.,C 39 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,C
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 55 SALOU, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 63 PARE MANYANET, A.E.,D
MORELL, C.D.,B 07 ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,D 015 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 26 30-04-2017
CANONJA, C.F.,C 111 EL CATLLAR, C.E.,A
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,C
SALOU, U.D.,B 14 VILASECA C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA,A 91 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 130 MORELL, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,F 50 MAS PELLICER, U.D.C.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.