Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 82 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 30 VENDRELL C.E.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 47 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 53 RODA DE BARA AT.,C
TANCAT, U.D.,D 35 LA RIERA, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
SANTA OLIVA, C.E.,C 110 CUNIT, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 14 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 2 09-10-2016
TORREDEMBARRA, U.D.,A 06 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
VENDRELL C.E.,B 16 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 82 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
RODA DE BARA AT.,C 81 ALTAFULLA, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 010 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 22 TANCAT, U.D.,D
CUNIT, C.F.,B 54 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE MARC BARTRA CF,B 16 SANTA OLIVA, C.E.,C
Jornada 3 16-10-2016
TORREDEMBARRA, U.D.,A 12 VENDRELL C.E.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 114 RODA DE BARA AT.,C
ALTAFULLA, C.E.,A 24 LA RIERA, C.F.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 80 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
TANCAT, U.D.,D 30 CUNIT, C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 014 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 22 SANTA OLIVA, C.E.,C
Jornada 4 23-10-2016
VENDRELL C.E.,B 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 60 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RODA DE BARA AT.,C 43 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
LA RIERA, C.F.,A 143 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 14 ALTAFULLA, C.E.,A
CUNIT, C.F.,B 015 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,B 60 TANCAT, U.D.,D
SANTA OLIVA, C.E.,C 172 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
Jornada 5 30-10-2016
VENDRELL C.E.,B 33 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
TORREDEMBARRA, U.D.,A 07 RODA DE BARA AT.,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 39 LA RIERA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 37 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
ALTAFULLA, C.E.,A 83 CUNIT, C.F.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 63 BASE MARC BARTRA CF,B
TANCAT, U.D.,D 112 SANTA OLIVA, C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 120 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
Jornada 6 06-11-2016
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 63 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RODA DE BARA AT.,C 11 VENDRELL C.E.,B
LA RIERA, C.F.,A 111 TORREDEMBARRA, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 36 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CUNIT, C.F.,B 55 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
BASE MARC BARTRA CF,B 40 ALTAFULLA, C.E.,A
SANTA OLIVA, C.E.,C 45 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 410 TANCAT, U.D.,D
Jornada 7 13-11-2016
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 14 RODA DE BARA AT.,C
VENDRELL C.E.,B 24 LA RIERA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 103 CUNIT, C.F.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 08 BASE MARC BARTRA CF,B
ALTAFULLA, C.E.,A 19 SANTA OLIVA, C.E.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 230 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 41 TANCAT, U.D.,D
Jornada 8 20-11-2016
RODA DE BARA AT.,C 30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
LA RIERA, C.F.,A 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 32 VENDRELL C.E.,B
CUNIT, C.F.,B 62 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 42 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
SANTA OLIVA, C.E.,C 163 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 214 ALTAFULLA, C.E.,A
TANCAT, U.D.,D 110 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
Jornada 9 27-11-2016
RODA DE BARA AT.,C 32 LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 94 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
VENDRELL C.E.,B 30 CUNIT, C.F.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 08 BASE MARC BARTRA CF,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 35 SANTA OLIVA, C.E.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 133 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ALTAFULLA, C.E.,A 103 TANCAT, U.D.,D
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 111 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
Jornada 10 11-12-2016
LA RIERA, C.F.,A 44 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 27 RODA DE BARA AT.,C
CUNIT, C.F.,B 17 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
BASE MARC BARTRA CF,B 52 VENDRELL C.E.,B
SANTA OLIVA, C.E.,C 102 TORREDEMBARRA, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 216 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
TANCAT, U.D.,D 61 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 110 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 11 18-12-2016
LA RIERA, C.F.,A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
RODA DE BARA AT.,C 110 CUNIT, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 13 BASE MARC BARTRA CF,B
VENDRELL C.E.,B 25 SANTA OLIVA, C.E.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 31 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 63 TANCAT, U.D.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 014 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 21 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 12 08-01-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
CUNIT, C.F.,B 010 LA RIERA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 14 RODA DE BARA AT.,C
SANTA OLIVA, C.E.,C 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 114 VENDRELL C.E.,B
TANCAT, U.D.,D 22 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 131 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ALTAFULLA, C.E.,A 161 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 13 15-01-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 31 CUNIT, C.F.,B
LA RIERA, C.F.,A 03 BASE MARC BARTRA CF,B
RODA DE BARA AT.,C 32 SANTA OLIVA, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 113 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
VENDRELL C.E.,B 36 TANCAT, U.D.,D
TORREDEMBARRA, U.D.,A 010 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 44 ALTAFULLA, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 31 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 14 22-01-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 91 CUNIT, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 71 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
SANTA OLIVA, C.E.,C 92 LA RIERA, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 114 RODA DE BARA AT.,C
TANCAT, U.D.,D 57 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 121 VENDRELL C.E.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 12 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 29 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Jornada 15 29-01-2017
CUNIT, C.F.,B 13 BASE MARC BARTRA CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 17 SANTA OLIVA, C.E.,C
LA RIERA, C.F.,A 210 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
RODA DE BARA AT.,C 121 TANCAT, U.D.,D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 15 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
VENDRELL C.E.,B 53 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 04 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 55 BASE L'ARBOÇ,CF.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
TORREDEMBARRA, U.D.,A 08 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
VENDRELL C.E.,B 60 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 34 ALTAFULLA, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,C 14 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
LA RIERA, C.F.,A 92 TANCAT, U.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 94 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
CUNIT, C.F.,B 13 SANTA OLIVA, C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,B 20 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 17 12-02-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 40 TORREDEMBARRA, U.D.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 45 VENDRELL C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 19 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
ALTAFULLA, C.E.,A 26 RODA DE BARA AT.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 93 LA RIERA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,D 54 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 15 CUNIT, C.F.,B
SANTA OLIVA, C.E.,C 42 BASE MARC BARTRA CF,B
Jornada 18 19-02-2017
VENDRELL C.E.,B 32 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 54 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
RODA DE BARA AT.,C 71 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
LA RIERA, C.F.,A 30 ALTAFULLA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 214 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
CUNIT, C.F.,B 75 TANCAT, U.D.,D
BASE MARC BARTRA CF,B 61 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
SANTA OLIVA, C.E.,C 102 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 19 05-03-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 54 VENDRELL C.E.,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 28 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 24 RODA DE BARA AT.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 113 LA RIERA, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 103 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 130 CUNIT, C.F.,B
TANCAT, U.D.,D 12 BASE MARC BARTRA CF,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 016 SANTA OLIVA, C.E.,C
Jornada 20 12-03-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 51 VENDRELL C.E.,B
RODA DE BARA AT.,C 50 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 63 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 61 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
CUNIT, C.F.,B 75 ALTAFULLA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 13 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
SANTA OLIVA, C.E.,C 111 TANCAT, U.D.,D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 15 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 21 19-03-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 25 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
VENDRELL C.E.,B 13 RODA DE BARA AT.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 02 LA RIERA, C.F.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 102 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 24 CUNIT, C.F.,B
ALTAFULLA, C.E.,A 14 BASE MARC BARTRA CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 44 SANTA OLIVA, C.E.,C
TANCAT, U.D.,D 56 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
Jornada 22 26-03-2017
RODA DE BARA AT.,C 40 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
LA RIERA, C.F.,A 47 VENDRELL C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 32 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CUNIT, C.F.,B 11 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE MARC BARTRA CF,B 101 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
SANTA OLIVA, C.E.,C 92 ALTAFULLA, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 022 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
TANCAT, U.D.,D 23 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 23 02-04-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 14 RODA DE BARA AT.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 74 LA RIERA, C.F.,A
VENDRELL C.E.,B 94 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 CUNIT, C.F.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 51 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 217 SANTA OLIVA, C.E.,C
ALTAFULLA, C.E.,A 84 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 102 TANCAT, U.D.,D
Jornada 24 09-04-2017
LA RIERA, C.F.,A 21 RODA DE BARA AT.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 16 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
CUNIT, C.F.,B 43 VENDRELL C.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 20 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTA OLIVA, C.E.,C 92 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 24 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
TANCAT, U.D.,D 22 ALTAFULLA, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 141 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 25 23-04-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 33 LA RIERA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,C 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 51 CUNIT, C.F.,B
VENDRELL C.E.,B 03 BASE MARC BARTRA CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 06 SANTA OLIVA, C.E.,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 124 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 26 TANCAT, U.D.,D
ALTAFULLA, C.E.,A 216 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
Jornada 26 30-04-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 08 LA RIERA, C.F.,A
CUNIT, C.F.,B 36 RODA DE BARA AT.,C
BASE MARC BARTRA CF,B 82 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
SANTA OLIVA, C.E.,C 112 VENDRELL C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 17 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TANCAT, U.D.,D 08 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 130 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ALTAFULLA, C.E.,A 73 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 27 07-05-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 47 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
LA RIERA, C.F.,A 91 CUNIT, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,C 32 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 57 SANTA OLIVA, C.E.,C
VENDRELL C.E.,B 45 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 22 TANCAT, U.D.,D
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 24 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 38 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 28 14-05-2017
CUNIT, C.F.,B 54 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
BASE MARC BARTRA CF,B 22 LA RIERA, C.F.,A
SANTA OLIVA, C.E.,C 46 RODA DE BARA AT.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 513 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
TANCAT, U.D.,D 210 VENDRELL C.E.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 140 TORREDEMBARRA, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 64 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 19 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 29 21-05-2017
CUNIT, C.F.,B 37 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 08 BASE MARC BARTRA CF,B
LA RIERA, C.F.,A 26 SANTA OLIVA, C.E.,C
RODA DE BARA AT.,C 111 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 84 TANCAT, U.D.,D
VENDRELL C.E.,B 213 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C
TORREDEMBARRA, U.D.,A 110 ALTAFULLA, C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 102 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
Jornada 30 28-05-2017
BASE MARC BARTRA CF,B 74 CUNIT, C.F.,B
SANTA OLIVA, C.E.,C 150 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,B 24 LA RIERA, C.F.,A
TANCAT, U.D.,D 011 RODA DE BARA AT.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,C 133 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E
ALTAFULLA, C.E.,A 72 VENDRELL C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 23 TORREDEMBARRA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 45 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.