Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi tercera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
PUJADAS, C.D.,A 82 CATALONIA, U.B.,I
SANTS, U.E.,E 117 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 19 SANT ANDREU, U.E,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 61 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 32 MARTINENC, F.C.,H
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 54 DIAGONAL CLUB ESP.,B
ALZAMORA, C.F.,D 17 Pª BARC. CINC COPES,E
Jornada 2 09-10-2016
CATALONIA, U.B.,I 90 ALZAMORA, C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 53 PUJADAS, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,I 42 SANTS, U.E.,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 181 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 17 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,H 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
DIAGONAL CLUB ESP.,B 45 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Pª BARC. CINC COPES,E 65 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 3 16-10-2016
CATALONIA, U.B.,I 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
PUJADAS, C.D.,A 42 SANT ANDREU, U.E,I
SANTS, U.E.,E 110 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 20 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 64 MARTINENC, F.C.,H
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 26 DIAGONAL CLUB ESP.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 72 Pª BARC. CINC COPES,E
ALZAMORA, C.F.,D 210 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 4 23-10-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 192 ALZAMORA, C.F.,D
SANT ANDREU, U.E,I 51 CATALONIA, U.B.,I
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 100 PUJADAS, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 30 SANTS, U.E.,E
MARTINENC, F.C.,H 61 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,B 16 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª BARC. CINC COPES,E 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 08 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 5 30-10-2016
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 81 SANT ANDREU, U.E,I
CATALONIA, U.B.,I 37 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
PUJADAS, C.D.,A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
SANTS, U.E.,E 29 MARTINENC, F.C.,H
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 210 DIAGONAL CLUB ESP.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 31 Pª BARC. CINC COPES,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 70 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ALZAMORA, C.F.,D 016 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 6 06-11-2016
SANT ANDREU, U.E,I 120 ALZAMORA, C.F.,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 05 CATALONIA, U.B.,I
MARTINENC, F.C.,H 102 PUJADAS, C.D.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,B 65 SANTS, U.E.,E
Pª BARC. CINC COPES,E 111 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 26 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 71 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Jornada 7 13-11-2016
SANT ANDREU, U.E,I 011 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 121 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
CATALONIA, U.B.,I 26 MARTINENC, F.C.,H
PUJADAS, C.D.,A 82 DIAGONAL CLUB ESP.,B
SANTS, U.E.,E 42 Pª BARC. CINC COPES,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 14 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 21 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ALZAMORA, C.F.,D 013 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Jornada 8 20-11-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 160 ALZAMORA, C.F.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 22 SANT ANDREU, U.E,I
MARTINENC, F.C.,H 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
DIAGONAL CLUB ESP.,B 63 CATALONIA, U.B.,I
Pª BARC. CINC COPES,E 610 PUJADAS, C.D.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 24 SANTS, U.E.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 121 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 22 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 9 27-11-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 140 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
SANT ANDREU, U.E,I 14 MARTINENC, F.C.,H
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 102 DIAGONAL CLUB ESP.,B
CATALONIA, U.B.,I 42 Pª BARC. CINC COPES,E
PUJADAS, C.D.,A 120 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SANTS, U.E.,E 06 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 33 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ALZAMORA, C.F.,D 112 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 10 11-12-2016
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 72 ALZAMORA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,H 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
DIAGONAL CLUB ESP.,B 34 SANT ANDREU, U.E,I
Pª BARC. CINC COPES,E 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 23 CATALONIA, U.B.,I
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 42 PUJADAS, C.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 42 SANTS, U.E.,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 61 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
Jornada 11 18-12-2016
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 111 MARTINENC, F.C.,H
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 80 DIAGONAL CLUB ESP.,B
SANT ANDREU, U.E,I 51 Pª BARC. CINC COPES,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 150 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
CATALONIA, U.B.,I 25 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
PUJADAS, C.D.,A 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANTS, U.E.,E 05 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,D 43 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
Jornada 12 08-01-2017
MARTINENC, F.C.,H 250 ALZAMORA, C.F.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,B 44 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
Pª BARC. CINC COPES,E 29 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 16 SANT ANDREU, U.E,I
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 51 CATALONIA, U.B.,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 84 PUJADAS, C.D.,A
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 37 SANTS, U.E.,E
Jornada 13 15-01-2017
MARTINENC, F.C.,H 43 DIAGONAL CLUB ESP.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 13 Pª BARC. CINC COPES,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 121 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
SANT ANDREU, U.E,I 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
CATALONIA, U.B.,I 28 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
PUJADAS, C.D.,A 91 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
ALZAMORA, C.F.,D 15 SANTS, U.E.,E
Jornada 14 22-01-2017
ALZAMORA, C.F.,D 110 DIAGONAL CLUB ESP.,B
Pª BARC. CINC COPES,E 05 MARTINENC, F.C.,H
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 33 SANT ANDREU, U.E,I
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 03 CATALONIA, U.B.,I
SANTS, U.E.,E 111 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 15 29-01-2017
DIAGONAL CLUB ESP.,B 66 Pª BARC. CINC COPES,E
MARTINENC, F.C.,H 61 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 112 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANT ANDREU, U.E,I 24 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 160 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
CATALONIA, U.B.,I 33 SANTS, U.E.,E
PUJADAS, C.D.,A 121 ALZAMORA, C.F.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
CATALONIA, U.B.,I 37 PUJADAS, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 130 SANTS, U.E.,E
SANT ANDREU, U.E,I 40 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 21 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 310 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
MARTINENC, F.C.,H 33 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
DIAGONAL CLUB ESP.,B 31 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Pª BARC. CINC COPES,E 84 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 17 12-02-2017
ALZAMORA, C.F.,D 04 CATALONIA, U.B.,I
PUJADAS, C.D.,A 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
SANTS, U.E.,E 11 SANT ANDREU, U.E,I
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 016 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 111 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 13 MARTINENC, F.C.,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 154 DIAGONAL CLUB ESP.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 44 Pª BARC. CINC COPES,E
Jornada 18 19-02-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 60 CATALONIA, U.B.,I
SANT ANDREU, U.E,I 63 PUJADAS, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 131 SANTS, U.E.,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 54 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
MARTINENC, F.C.,H 13 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,B 114 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Pª BARC. CINC COPES,E 011 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 71 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 19 05-03-2017
ALZAMORA, C.F.,D 017 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
CATALONIA, U.B.,I 12 SANT ANDREU, U.E,I
PUJADAS, C.D.,A 37 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANTS, U.E.,E 31 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 15 MARTINENC, F.C.,H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 55 DIAGONAL CLUB ESP.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 50 Pª BARC. CINC COPES,E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 61 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
Jornada 20 12-03-2017
SANT ANDREU, U.E,I 111 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 30 CATALONIA, U.B.,I
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 33 PUJADAS, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,H 91 SANTS, U.E.,E
DIAGONAL CLUB ESP.,B 70 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
Pª BARC. CINC COPES,E 13 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 13 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 130 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 21 19-03-2017
ALZAMORA, C.F.,D 16 SANT ANDREU, U.E,I
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
CATALONIA, U.B.,I 51 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
PUJADAS, C.D.,A 311 MARTINENC, F.C.,H
SANTS, U.E.,E 63 DIAGONAL CLUB ESP.,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 46 Pª BARC. CINC COPES,E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 103 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 18 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
Jornada 22 26-03-2017
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 42 SANT ANDREU, U.E,I
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 112 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
MARTINENC, F.C.,H 62 CATALONIA, U.B.,I
DIAGONAL CLUB ESP.,B 102 PUJADAS, C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,E 04 SANTS, U.E.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 111 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 83 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 60 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 23 02-04-2017
ALZAMORA, C.F.,D 012 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SANT ANDREU, U.E,I 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 52 MARTINENC, F.C.,H
CATALONIA, U.B.,I 41 DIAGONAL CLUB ESP.,B
PUJADAS, C.D.,A 103 Pª BARC. CINC COPES,E
SANTS, U.E.,E 63 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 214 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
Jornada 24 09-04-2017
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 113 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
MARTINENC, F.C.,H 73 SANT ANDREU, U.E,I
DIAGONAL CLUB ESP.,B 117 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
Pª BARC. CINC COPES,E 12 CATALONIA, U.B.,I
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 92 PUJADAS, C.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 141 SANTS, U.E.,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 106 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 101 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 25 23-04-2017
ALZAMORA, C.F.,D 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 32 MARTINENC, F.C.,H
SANT ANDREU, U.E,I 41 DIAGONAL CLUB ESP.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 91 Pª BARC. CINC COPES,E
CATALONIA, U.B.,I 71 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
PUJADAS, C.D.,A 09 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANTS, U.E.,E 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 07 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 26 30-04-2017
MARTINENC, F.C.,H 92 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
DIAGONAL CLUB ESP.,B 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. CINC COPES,E 25 SANT ANDREU, U.E,I
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 27 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 70 CATALONIA, U.B.,I
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 82 PUJADAS, C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 120 SANTS, U.E.,E
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 03 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 27 07-05-2017
ALZAMORA, C.F.,D 19 MARTINENC, F.C.,H
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 26 DIAGONAL CLUB ESP.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 80 Pª BARC. CINC COPES,E
SANT ANDREU, U.E,I 71 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 52 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
CATALONIA, U.B.,I 23 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
PUJADAS, C.D.,A 45 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,E 62 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
Jornada 28 14-05-2017
DIAGONAL CLUB ESP.,B 16 MARTINENC, F.C.,H
Pª BARC. CINC COPES,E 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 211 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 102 SANT ANDREU, U.E,I
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 63 CATALONIA, U.B.,I
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 34 PUJADAS, C.D.,A
SANTS, U.E.,E 83 ALZAMORA, C.F.,D
Jornada 29 21-05-2017
DIAGONAL CLUB ESP.,B 90 ALZAMORA, C.F.,D
MARTINENC, F.C.,H 51 Pª BARC. CINC COPES,E
LA SALLE BONANOVA, C.E.,E 34 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 22 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A
SANT ANDREU, U.E,I 62 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F 62 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
CATALONIA, U.B.,I 72 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C
PUJADAS, C.D.,A 64 SANTS, U.E.,E
Jornada 30 28-05-2017
Pª BARC. CINC COPES,E 45 DIAGONAL CLUB ESP.,B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 47 MARTINENC, F.C.,H
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,A 170 LA SALLE BONANOVA, C.E.,E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 07 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 53 SANT ANDREU, U.E,I
MERCAT NOU MAGORIA, SE.,C 118 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,F
SANTS, U.E.,E 12 CATALONIA, U.B.,I
ALZAMORA, C.F.,D 21 PUJADAS, C.D.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.