Competició | TEMPORADA 2016-2017

alevi tercera divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 64 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 62 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
R
Descansa
CASTELLBISBAL, U.E.,E 32 JUAN XXIII,C.S.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 03 RUBI, U.E.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 102 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUNIOR,C.F.,E 30 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 71 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
Jornada 2 09-10-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 410 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 137 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
Descansa
R
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
JUAN XXIII,C.S.,E 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
RUBI, U.E.,E 27 CASTELLBISBAL, U.E.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 36 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 132 JUNIOR,C.F.,E
Jornada 3 16-10-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 56 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
R
Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 41 JUAN XXIII,C.S.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 62 RUBI, U.E.,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 172 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 170 JUNIOR,C.F.,E
Jornada 4 23-10-2016
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 413 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
JUAN XXIII,C.S.,E 82 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
RUBI, U.E.,E 16 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 26 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 15 CASTELLBISBAL, U.E.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 18 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
JUNIOR,C.F.,E 211 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 5 30-10-2016
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 12 JUAN XXIII,C.S.,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 25 RUBI, U.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 143 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
CASTELLBISBAL, U.E.,E 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 113 JUNIOR,C.F.,E
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 64 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 6 06-11-2016
Descansa
R
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
JUAN XXIII,C.S.,E 61 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
RUBI, U.E.,E 143 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 106 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 012 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
JUNIOR,C.F.,E 18 CASTELLBISBAL, U.E.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Jornada 7 13-11-2016
Descansa
R
JUAN XXIII,C.S.,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 41 RUBI, U.E.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 33 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 61 JUNIOR,C.F.,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E 27 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 46 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Jornada 8 20-11-2016
JUAN XXIII,C.S.,E 27 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
RUBI, U.E.,E
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 115 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 41 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 72 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
JUNIOR,C.F.,E 012 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 86 CASTELLBISBAL, U.E.,E
Jornada 9 27-11-2016
JUAN XXIII,C.S.,E 51 RUBI, U.E.,E
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 51 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 07 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 63 JUNIOR,C.F.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 38 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 61 CASTELLBISBAL, U.E.,E
Jornada 10 11-12-2016
RUBI, U.E.,E 37 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 38 JUAN XXIII,C.S.,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
R
Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 43 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,E 32 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 151 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 34 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E 08 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
Jornada 11 18-12-2016
RUBI, U.E.,E 45 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUAN XXIII,C.S.,E 84 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
Descansa
R
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 72 JUNIOR,C.F.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 114 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 49 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 140 CASTELLBISBAL, U.E.,E
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 82 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
Jornada 12 08-01-2017
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 315 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 44 RUBI, U.E.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 23 JUAN XXIII,C.S.,E
JUNIOR,C.F.,E
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 110 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 161 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
CASTELLBISBAL, U.E.,E 93 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 06 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 13 15-01-2017
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 72 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
RUBI, U.E.,E 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
JUAN XXIII,C.S.,E 62 JUNIOR,C.F.,E
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 18 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 34 CASTELLBISBAL, U.E.,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 53 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 63 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 14 22-01-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 131 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 01 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUNIOR,C.F.,E 19 RUBI, U.E.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 52 JUAN XXIII,C.S.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
R
Descansa
CASTELLBISBAL, U.E.,E 35 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 61 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 130 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
Jornada 15 29-01-2017
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 25 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 26 JUNIOR,C.F.,E
RUBI, U.E.,E 52 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
JUAN XXIII,C.S.,E 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Descansa
R
CASTELLBISBAL, U.E.,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 17 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 018 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 010 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 45 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
JUAN XXIII,C.S.,E 14 CASTELLBISBAL, U.E.,E
RUBI, U.E.,E 27 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 14 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 35 JUNIOR,C.F.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 28 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 17 12-02-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 100 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 55 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 12 JUAN XXIII,C.S.,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E 86 RUBI, U.E.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 70 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 111 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
JUNIOR,C.F.,E 06 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
Jornada 18 19-02-2017
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 80 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
Descansa
R
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
JUAN XXIII,C.S.,E 09 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
RUBI, U.E.,E 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 123 CASTELLBISBAL, U.E.,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 311 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
JUNIOR,C.F.,E 07 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 19 05-03-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 71 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
R
Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 42 JUAN XXIII,C.S.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 51 RUBI, U.E.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
CASTELLBISBAL, U.E.,E 35 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 71 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 70 JUNIOR,C.F.,E
Jornada 20 12-03-2017
Descansa
R
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,E 81 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
RUBI, U.E.,E 43 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 19 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 211 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 41 CASTELLBISBAL, U.E.,E
JUNIOR,C.F.,E 06 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 05 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 21 19-03-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
R
Descansa
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 42 JUAN XXIII,C.S.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 25 RUBI, U.E.,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 120 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
CASTELLBISBAL, U.E.,E 26 JUNIOR,C.F.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 22 26-03-2017
JUAN XXIII,C.S.,E
R
Descansa
RUBI, U.E.,E 56 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 70 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 24 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 29 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
JUNIOR,C.F.,E 46 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 91 CASTELLBISBAL, U.E.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 11 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 23 02-04-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 51 JUAN XXIII,C.S.,E
Descansa
R
RUBI, U.E.,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 52 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 62 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 80 JUNIOR,C.F.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,E 115 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Jornada 24 09-04-2017
RUBI, U.E.,E 33 JUAN XXIII,C.S.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 30 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 73 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
JUNIOR,C.F.,E 48 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 113 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E 65 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 25 23-04-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 71 RUBI, U.E.,E
JUAN XXIII,C.S.,E 35 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 31 JUNIOR,C.F.,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 111 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 111 CASTELLBISBAL, U.E.,E
Jornada 26 30-04-2017
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 63 RUBI, U.E.,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 14 JUAN XXIII,C.S.,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
R
Descansa
JUNIOR,C.F.,E 28 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 123 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 111 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
CASTELLBISBAL, U.E.,E 013 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 69 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 27 07-05-2017
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 83 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
RUBI, U.E.,E 13 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
JUAN XXIII,C.S.,E 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
Descansa
R
JUNIOR,C.F.,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 15 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 111 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 65 CASTELLBISBAL, U.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 62 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
Jornada 28 14-05-2017
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 05 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 02 RUBI, U.E.,E
JUNIOR,C.F.,E 13 JUAN XXIII,C.S.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 54 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,E 06 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 144 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 22 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Jornada 29 21-05-2017
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 211 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G
RUBI, U.E.,E 101 JUNIOR,C.F.,E
JUAN XXIII,C.S.,E 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 113 CASTELLBISBAL, U.E.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,J 27 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 214 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 30 28-05-2017
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,G 84 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
JUNIOR,C.F.,E 310 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 54 RUBI, U.E.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,G 51 JUAN XXIII,C.S.,E
CASTELLBISBAL, U.E.,E
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,E 72 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 161 CERDANYOLA VALLES, F.C.,J
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,G 125 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.