Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CAN BUXERES, F.C.,A 14 CORNELLA, U.D.,C
DAMM, C.F.,B 22 IGUALADA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 10 SANTBOIA, F.C.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 32 TECNOFUTBOL C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 10 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 13 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 2 09-10-2016
CORNELLA, U.D.,C 32 SANTA EULALIA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,C 61 CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 15 DAMM, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 53 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANTBOIA, F.C.,B 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Pª BARC. CINC COPES,A 13 SANT GABRIEL,C.D.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 15 BARCELONA, F.C.,D
Jornada 3 16-10-2016
CORNELLA, U.D.,C 14 IGUALADA, C.F.,C
CAN BUXERES, F.C.,A 54 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
DAMM, C.F.,B 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 32 SANTBOIA, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 31 TECNOFUTBOL C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 10 Pª BARC. CINC COPES,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 110 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 22 BARCELONA, F.C.,D
Jornada 4 23-10-2016
IGUALADA, C.F.,C 40 SANTA EULALIA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 10 CORNELLA, U.D.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 40 CAN BUXERES, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,B 05 DAMM, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 23 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. CINC COPES,A 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
BARCELONA, F.C.,D 10 SANT GABRIEL,C.D.,A
Jornada 5 30-10-2016
IGUALADA, C.F.,C 72 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CORNELLA, U.D.,C 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CAN BUXERES, F.C.,A 11 SANTBOIA, F.C.,B
DAMM, C.F.,B 90 TECNOFUTBOL C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 14 Pª BARC. CINC COPES,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 51 ESPLUGUENC, F.A. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 BARCELONA, F.C.,D
SANTA EULALIA, C.F.,A 11 SANT GABRIEL,C.D.,A
Jornada 6 06-11-2016
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 43 SANTA EULALIA, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 33 IGUALADA, C.F.,C
SANTBOIA, F.C.,B 10 CORNELLA, U.D.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 36 CAN BUXERES, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 21 DAMM, C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 04 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
BARCELONA, F.C.,D 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 7 13-11-2016
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 15 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
IGUALADA, C.F.,C 52 SANTBOIA, F.C.,B
CORNELLA, U.D.,C 24 TECNOFUTBOL C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 15 Pª BARC. CINC COPES,A
DAMM, C.F.,B 100 ESPLUGUENC, F.A. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 27 BARCELONA, F.C.,D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 04 SANT GABRIEL,C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 8 20-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 80 SANTA EULALIA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,B 27 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 05 IGUALADA, C.F.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 10 CORNELLA, U.D.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,D 13 DAMM, C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 81 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 52 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 9 27-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 50 SANTBOIA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 42 TECNOFUTBOL C.F.,B
IGUALADA, C.F.,C 41 Pª BARC. CINC COPES,A
CORNELLA, U.D.,C 73 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CAN BUXERES, F.C.,A 22 BARCELONA, F.C.,D
DAMM, C.F.,B 23 SANT GABRIEL,C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 10 11-12-2016
SANTBOIA, F.C.,B 34 SANTA EULALIA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 18 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
Pª BARC. CINC COPES,A 71 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 42 IGUALADA, C.F.,C
BARCELONA, F.C.,D 31 CORNELLA, U.D.,C
SANT GABRIEL,C.D.,A 30 CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 23 DAMM, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 11 18-12-2016
SANTBOIA, F.C.,B 51 TECNOFUTBOL C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 22 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 10 ESPLUGUENC, F.A. ,A
IGUALADA, C.F.,C 10 BARCELONA, F.C.,D
CORNELLA, U.D.,C 04 SANT GABRIEL,C.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
DAMM, C.F.,B 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANTA EULALIA, C.F.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 12 08-01-2017
TECNOFUTBOL C.F.,B 43 SANTA EULALIA, C.F.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 52 SANTBOIA, F.C.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 15 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
BARCELONA, F.C.,D 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 33 IGUALADA, C.F.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 32 CORNELLA, U.D.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 13 CAN BUXERES, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 14 DAMM, C.F.,B
Jornada 13 15-01-2017
TECNOFUTBOL C.F.,B 26 Pª BARC. CINC COPES,A
SANTBOIA, F.C.,B 70 ESPLUGUENC, F.A. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 22 BARCELONA, F.C.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 08 SANT GABRIEL,C.D.,A
IGUALADA, C.F.,C 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
CORNELLA, U.D.,C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CAN BUXERES, F.C.,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANTA EULALIA, C.F.,A 13 DAMM, C.F.,B
Jornada 14 22-01-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 01 Pª BARC. CINC COPES,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 33 TECNOFUTBOL C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 103 SANTBOIA, F.C.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 62 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 34 IGUALADA, C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 03 CORNELLA, U.D.,C
DAMM, C.F.,B 33 CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 15 29-01-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 61 ESPLUGUENC, F.A. ,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 27 BARCELONA, F.C.,D
SANTBOIA, F.C.,B 16 SANT GABRIEL,C.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
IGUALADA, C.F.,C 71 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
CORNELLA, U.D.,C 14 DAMM, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 33 SANTA EULALIA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
CORNELLA, U.D.,C 31 CAN BUXERES, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,C 23 DAMM, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANTBOIA, F.C.,B 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 16 SANT GABRIEL,C.D.,A
Pª BARC. CINC COPES,A 12 BARCELONA, F.C.,D
ESPLUGUENC, F.A. ,A 11 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 17 12-02-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 41 CORNELLA, U.D.,C
CAN BUXERES, F.C.,A 16 IGUALADA, C.F.,C
DAMM, C.F.,B 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 84 SANTBOIA, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 52 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 22 Pª BARC. CINC COPES,A
BARCELONA, F.C.,D 80 ESPLUGUENC, F.A. ,A
Jornada 18 19-02-2017
IGUALADA, C.F.,C 41 CORNELLA, U.D.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 32 CAN BUXERES, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 32 DAMM, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
TECNOFUTBOL C.F.,B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Pª BARC. CINC COPES,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 014 SANT GABRIEL,C.D.,A
BARCELONA, F.C.,D 70 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 19 05-03-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 33 IGUALADA, C.F.,C
CORNELLA, U.D.,C 54 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CAN BUXERES, F.C.,A 34 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
DAMM, C.F.,B 90 SANTBOIA, F.C.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 22 TECNOFUTBOL C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 13 Pª BARC. CINC COPES,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 70 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 42 BARCELONA, F.C.,D
Jornada 20 12-03-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 05 IGUALADA, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 53 CORNELLA, U.D.,C
SANTBOIA, F.C.,B 24 CAN BUXERES, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 22 DAMM, C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 52 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
BARCELONA, F.C.,D 55 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 60 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 21 19-03-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 25 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
IGUALADA, C.F.,C 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
CORNELLA, U.D.,C 55 SANTBOIA, F.C.,B
CAN BUXERES, F.C.,A 25 TECNOFUTBOL C.F.,B
DAMM, C.F.,B 52 Pª BARC. CINC COPES,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 83 ESPLUGUENC, F.A. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 31 BARCELONA, F.C.,D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 23 SANT GABRIEL,C.D.,A
Jornada 22 26-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 90 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANTBOIA, F.C.,B 07 IGUALADA, C.F.,C
TECNOFUTBOL C.F.,B 06 CORNELLA, U.D.,C
Pª BARC. CINC COPES,A 52 CAN BUXERES, F.C.,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 05 DAMM, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,D 81 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 50 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 23 02-04-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 15 SANTBOIA, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,C 33 TECNOFUTBOL C.F.,B
CORNELLA, U.D.,C 14 Pª BARC. CINC COPES,A
CAN BUXERES, F.C.,A 33 ESPLUGUENC, F.A. ,A
DAMM, C.F.,B 23 BARCELONA, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 01 SANT GABRIEL,C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
Jornada 24 09-04-2017
SANTBOIA, F.C.,B 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 52 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Pª BARC. CINC COPES,A 33 IGUALADA, C.F.,C
ESPLUGUENC, F.A. ,A 08 CORNELLA, U.D.,C
BARCELONA, F.C.,D 63 CAN BUXERES, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 32 DAMM, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 30 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 25 23-04-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 33 SANTBOIA, F.C.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 81 TECNOFUTBOL C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 35 Pª BARC. CINC COPES,A
IGUALADA, C.F.,C 60 ESPLUGUENC, F.A. ,A
CORNELLA, U.D.,C 02 BARCELONA, F.C.,D
CAN BUXERES, F.C.,A 35 SANT GABRIEL,C.D.,A
DAMM, C.F.,B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 26 30-04-2017
TECNOFUTBOL C.F.,B 27 SANTBOIA, F.C.,B
Pª BARC. CINC COPES,A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESPLUGUENC, F.A. ,A 18 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
BARCELONA, F.C.,D 42 IGUALADA, C.F.,C
SANT GABRIEL,C.D.,A 41 CORNELLA, U.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 50 CAN BUXERES, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 02 DAMM, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 33 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 27 07-05-2017
SANTA EULALIA, C.F.,A 11 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,B 44 Pª BARC. CINC COPES,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 100 ESPLUGUENC, F.A. ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 06 BARCELONA, F.C.,D
IGUALADA, C.F.,C 44 SANT GABRIEL,C.D.,A
CORNELLA, U.D.,C 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
CAN BUXERES, F.C.,A 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
DAMM, C.F.,B 110 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
Jornada 28 14-05-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 30 TECNOFUTBOL C.F.,B
ESPLUGUENC, F.A. ,A 26 SANTBOIA, F.C.,B
BARCELONA, F.C.,D 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 93 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 11 IGUALADA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 17 CORNELLA, U.D.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 12 CAN BUXERES, F.C.,A
DAMM, C.F.,B 72 SANTA EULALIA, C.F.,A
Jornada 29 21-05-2017
Pª BARC. CINC COPES,A 50 SANTA EULALIA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F.,B 32 ESPLUGUENC, F.A. ,A
SANTBOIA, F.C.,B 212 BARCELONA, F.C.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 43 SANT GABRIEL,C.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 48 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B
IGUALADA, C.F.,C 92 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
CORNELLA, U.D.,C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B
CAN BUXERES, F.C.,A 18 DAMM, C.F.,B
Jornada 30 28-05-2017
ESPLUGUENC, F.A. ,A 211 Pª BARC. CINC COPES,A
BARCELONA, F.C.,D 30 TECNOFUTBOL C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 111 SANTBOIA, F.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,B 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,B 54 IGUALADA, C.F.,C
DAMM, C.F.,B 31 CORNELLA, U.D.,C
SANTA EULALIA, C.F.,A 54 CAN BUXERES, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.