Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
BADALONA, C.F.,B 05 SANT GABRIEL, C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 71 MASNOU, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,B 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 26 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 60 HORTA, U.AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 50 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 41 PREMIA DALT, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 SARRIA, C.P.,A
Jornada 2 09-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,B 63 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MASNOU, C.D.,A 24 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 15 TECNOFUTBOL C.F,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 14 SANT ANDREU, U.E,B
HORTA, U.AT.,A 92 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PREMIA DALT, C.D.,B 111 ESPANYOL, R.C.D.,B
SARRIA, C.P.,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 3 16-10-2016
SANT GABRIEL, C.D.,B 40 MASNOU, C.D.,A
BADALONA, C.F.,B 82 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
TECNOFUTBOL C.F,A 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,B 22 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 04 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 80 PREMIA DALT, C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 110 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 4 23-10-2016
MASNOU, C.D.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 46 SANT GABRIEL, C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 52 BADALONA, C.F.,B
HORTA, U.AT.,A 40 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. ANGUERA,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
PREMIA DALT, C.D.,B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SARRIA, C.P.,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 28 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 5 30-10-2016
MASNOU, C.D.,A 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
BADALONA, C.F.,B 31 HORTA, U.AT.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 02 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 PREMIA DALT, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 44 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 34 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 6 06-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 23 MASNOU, C.D.,A
HORTA, U.AT.,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 33 BADALONA, C.F.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 12 TECNOFUTBOL C.F,A
SARRIA, C.P.,A 62 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 54 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 7 13-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 25 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MASNOU, C.D.,A 13 HORTA, U.AT.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 52 Pª BARC. ANGUERA,A
BADALONA, C.F.,B 21 PREMIA DALT, C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 14 SARRIA, C.P.,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 17 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 8 20-11-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
HORTA, U.AT.,A 101 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
Pª BARC. ANGUERA,A 30 MASNOU, C.D.,A
PREMIA DALT, C.D.,B 22 SANT GABRIEL, C.D.,B
SARRIA, C.P.,A 22 BADALONA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 11 TECNOFUTBOL C.F,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 42 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 70 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 9 27-11-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 63 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 03 Pª BARC. ANGUERA,A
MASNOU, C.D.,A 12 PREMIA DALT, C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 15 SARRIA, C.P.,A
BADALONA, C.F.,B 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
TECNOFUTBOL C.F,A 18 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 10 11-12-2016
HORTA, U.AT.,A 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
PREMIA DALT, C.D.,B 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SARRIA, C.P.,A 30 MASNOU, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 36 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 50 BADALONA, C.F.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 32 TECNOFUTBOL C.F,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 04 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 11 18-12-2016
HORTA, U.AT.,A 52 Pª BARC. ANGUERA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 61 PREMIA DALT, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 37 SARRIA, C.P.,A
MASNOU, C.D.,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,B 14 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
TECNOFUTBOL C.F,A 62 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 12 08-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
PREMIA DALT, C.D.,B 13 HORTA, U.AT.,A
SARRIA, C.P.,A 23 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 MASNOU, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 15 BADALONA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,B 21 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 13 15-01-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 31 PREMIA DALT, C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 22 SARRIA, C.P.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 015 ESPANYOL, R.C.D.,B
MASNOU, C.D.,A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
BADALONA, C.F.,B 21 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 14 22-01-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 51 PREMIA DALT, C.D.,B
SARRIA, C.P.,A 43 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 11 HORTA, U.AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 63 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 23 MASNOU, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,B 41 SANT GABRIEL, C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 21 BADALONA, C.F.,B
Jornada 15 29-01-2017
PREMIA DALT, C.D.,B 31 SARRIA, C.P.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
HORTA, U.AT.,A 15 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
MASNOU, C.D.,A 25 SANT ANDREU, U.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 62 TECNOFUTBOL C.F,A
BADALONA, C.F.,B 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
SANT GABRIEL, C.D.,B 42 BADALONA, C.F.,B
MASNOU, C.D.,A 12 TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 04 SANT ANDREU, U.E,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
HORTA, U.AT.,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Pª BARC. ANGUERA,A 33 ESPANYOL, R.C.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SARRIA, C.P.,A 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 17 12-02-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 33 SANT GABRIEL, C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 50 MASNOU, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANT ANDREU, U.E,B 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 51 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 62 PREMIA DALT, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 21 SARRIA, C.P.,A
Jornada 18 19-02-2017
MASNOU, C.D.,A 48 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 36 BADALONA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 44 TECNOFUTBOL C.F,A
HORTA, U.AT.,A 42 SANT ANDREU, U.E,B
Pª BARC. ANGUERA,A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
PREMIA DALT, C.D.,B 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SARRIA, C.P.,A 06 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 19 05-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 MASNOU, C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 160 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
BADALONA, C.F.,B 61 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 61 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 22 PREMIA DALT, C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 41 SARRIA, C.P.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 71 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
Jornada 20 12-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 23 MASNOU, C.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 29 SANT GABRIEL, C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 49 BADALONA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 41 TECNOFUTBOL C.F,A
PREMIA DALT, C.D.,B 01 SANT ANDREU, U.E,B
SARRIA, C.P.,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 21 19-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 81 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
MASNOU, C.D.,A 46 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 31 HORTA, U.AT.,A
BADALONA, C.F.,B 18 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F,A 22 PREMIA DALT, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 02 SARRIA, C.P.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 44 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 07 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 22 26-03-2017
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
HORTA, U.AT.,A 22 MASNOU, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 15 SANT GABRIEL, C.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,B 23 BADALONA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,A 33 TECNOFUTBOL C.F,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 13 SANT ANDREU, U.E,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 102 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 23 02-04-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 34 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 411 HORTA, U.AT.,A
MASNOU, C.D.,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 111 PREMIA DALT, C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 23 SARRIA, C.P.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
SANT ANDREU, U.E,B 04 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 24 09-04-2017
HORTA, U.AT.,A 04 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
PREMIA DALT, C.D.,B 02 MASNOU, C.D.,A
SARRIA, C.P.,A 54 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 32 BADALONA, C.F.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 91 TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 44 SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 25 23-04-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 52 HORTA, U.AT.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 52 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 17 PREMIA DALT, C.D.,B
MASNOU, C.D.,A 45 SARRIA, C.P.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
BADALONA, C.F.,B 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ANDREU, U.E,B 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 26 30-04-2017
Pª BARC. ANGUERA,A 12 HORTA, U.AT.,A
PREMIA DALT, C.D.,B 46 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SARRIA, C.P.,A 130 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 11 MASNOU, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 60 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 42 BADALONA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 09 TECNOFUTBOL C.F,A
SANT ANDREU, U.E,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 27 07-05-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 23 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,A 43 PREMIA DALT, C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
MASNOU, C.D.,A 08 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
BADALONA, C.F.,B 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 13 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 28 14-05-2017
PREMIA DALT, C.D.,B 42 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,A 13 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 16 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 170 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 33 MASNOU, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 15 SANT GABRIEL, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 31 BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 29 21-05-2017
PREMIA DALT, C.D.,B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 41 SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 18 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 212 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MASNOU, C.D.,A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT GABRIEL, C.D.,B 13 SANT ANDREU, U.E,B
BADALONA, C.F.,B 32 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 30 28-05-2017
SARRIA, C.P.,A 13 PREMIA DALT, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 22 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 56 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANT ANDREU, U.E,B 72 MASNOU, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 51 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 24 BADALONA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.