Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
CANONJA, C.F.,B 53 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 103 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 31 LA FLORESTA, C.D.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 71 RODA DE BARA AT.,A
ICOMAR, C.F.,A 33 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 19 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA RIERA, C.F.,A 110 CONSTANTI, C.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 54 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 2 09-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 11 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 17 CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 26 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
RODA DE BARA AT.,A 314 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 07 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 31 ICOMAR, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 25 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 28 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 3 16-10-2016
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,B 65 LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 71 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 65 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 41 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ICOMAR, C.F.,A 22 CONSTANTI, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 05 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 4 23-10-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 03 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
RODA DE BARA AT.,A 010 CANONJA, C.F.,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 17 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 46 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CONSTANTI, C.E.,A 19 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 40 ICOMAR, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A 74 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 5 30-10-2016
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 14 LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 RODA DE BARA AT.,A
CANONJA, C.F.,B 53 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 54 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 41 CONSTANTI, C.E.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 43 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ICOMAR, C.F.,A 213 LA RIERA, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 6 06-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,C 36 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
RODA DE BARA AT.,A 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 42 CANONJA, C.F.,B
CONSTANTI, C.E.,A 07 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 59 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA RIERA, C.F.,A 51 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 44 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 7 13-11-2016
LA FLORESTA, C.D.,C 31 RODA DE BARA AT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 21 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 41 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CANONJA, C.F.,B 80 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 70 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 28 LA RIERA, C.F.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 00 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 61 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 8 20-11-2016
RODA DE BARA AT.,A 08 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 14 LA FLORESTA, C.D.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 61 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CONSTANTI, C.E.,A 18 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 43 CANONJA, C.F.,B
LA RIERA, C.F.,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 36 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 32 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
RODA DE BARA AT.,A 01 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 23 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 13 CONSTANTI, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CANONJA, C.F.,B 13 LA RIERA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 34 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 62 ICOMAR, C.F.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 71 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 05 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 91 RODA DE BARA AT.,A
CONSTANTI, C.E.,A 18 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA RIERA, C.F.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 35 CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 44 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 11 18-12-2016
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 16 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
RODA DE BARA AT.,A 12 CONSTANTI, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 19 LA RIERA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CANONJA, C.F.,B 20 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 22 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 33 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 12 08-01-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 38 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A 35 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 20 RODA DE BARA AT.,A
LA RIERA, C.F.,A 21 LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ICOMAR, C.F.,A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 410 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 22 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 13 15-01-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 60 CONSTANTI, C.E.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 18 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RODA DE BARA AT.,A 013 LA RIERA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 40 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 22 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CANONJA, C.F.,B 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 53 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 14 22-01-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 111 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA RIERA, C.F.,A 151 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 13 RODA DE BARA AT.,A
ICOMAR, C.F.,A 37 LA FLORESTA, C.D.,C
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 113 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 31 CANONJA, C.F.,B
Jornada 15 29-01-2017
CONSTANTI, C.E.,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 06 LA RIERA, C.F.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
RODA DE BARA AT.,A 04 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 00 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 33 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
CANONJA, C.F.,B 65 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 14 CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
LA FLORESTA, C.D.,C 24 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RODA DE BARA AT.,A 14 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 33 ICOMAR, C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 61 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CONSTANTI, C.E.,A 211 LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 28 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 17 12-02-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B 62 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 12 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 81 RODA DE BARA AT.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 53 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ICOMAR, C.F.,A 24 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 90 CONSTANTI, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 18 19-02-2017
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA FLORESTA, C.D.,C 25 CANONJA, C.F.,B
RODA DE BARA AT.,A 014 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 06 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 51 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 07 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 64 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA RIERA, C.F.,A 31 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 19 05-03-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 91 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 21 LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B 71 RODA DE BARA AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 112 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 55 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 52 CONSTANTI, C.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 24 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 05 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 20 12-03-2017
LA FLORESTA, C.D.,C 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RODA DE BARA AT.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 56 CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 25 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
CONSTANTI, C.E.,A 38 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 23 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 70 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 18 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 21 19-03-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 72 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 33 RODA DE BARA AT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CANONJA, C.F.,B 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 111 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 56 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 15 LA RIERA, C.F.,A
ICOMAR, C.F.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
Jornada 22 26-03-2017
RODA DE BARA AT.,A 19 LA FLORESTA, C.D.,C
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CONSTANTI, C.E.,A 113 CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 15 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
LA RIERA, C.F.,A 64 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 11 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 13 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 23 02-04-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 110 RODA DE BARA AT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 80 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 07 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 90 CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,B 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 12 LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 53 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 62 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 24 09-04-2017
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 83 RODA DE BARA AT.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,C
CONSTANTI, C.E.,A 44 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
LA RIERA, C.F.,A 32 CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 30 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ICOMAR, C.F.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 13 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 25 23-04-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 51 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
RODA DE BARA AT.,A 27 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 70 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 01 LA RIERA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 113 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 52 ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 22 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 100 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
CONSTANTI, C.E.,A 12 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 18 LA FLORESTA, C.D.,C
LA RIERA, C.F.,A 160 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ICOMAR, C.F.,A 26 CANONJA, C.F.,B
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 510 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 21 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 27 07-05-2017
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 22 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 51 CONSTANTI, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A 00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,C 13 LA RIERA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 27 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 70 ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 43 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 74 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 28 14-05-2017
CONSTANTI, C.E.,A 110 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 32 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
LA RIERA, C.F.,A 140 RODA DE BARA AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 02 LA FLORESTA, C.D.,C
ICOMAR, C.F.,A 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 57 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 62 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
Jornada 29 21-05-2017
CONSTANTI, C.E.,A 17 CUSA-LA GRANJA, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,A 81 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A 014 LA RIERA, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A 25 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B
LA FLORESTA, C.D.,C 50 ICOMAR, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 17 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C 31 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B 53 CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C
Jornada 30 28-05-2017
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 22 CONSTANTI, C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A 91 BASE L'ARBOÇ,CF.,A
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,B 63 MAS IGLESIAS DE REUS CE.,A
ICOMAR, C.F.,A 44 RODA DE BARA AT.,A
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E.,A 34 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 40 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.F. ,C 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CUSA-LA GRANJA, U.D.,A 13 CANONJA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.